Opinie o BUDOMEX SP. Z O.O w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDOMEX SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDOMEX SP. Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDOMEX SP. Z O.O w Warszawa

bawaria

banda kretaczy

swoj

pracowalem w tej firmie i w innych firmach polsko-dunskich w Danii i musze powiedziec ze Budomex wspominam najlepiej. Oplacali wszystkie skladki, podatki, emeryture nie to co inne polskie firmy ktore zaraz bankrutowaly i nie mogly wyplacic pieniedzy pracownikom. Da sie umowic bez problemu na zjazdy i urlopy do Polski. Pracowalem najpierw w Arhus, tam byl taki kierownik, ale go zwolnili bo przez niego mieli klopoty. Potem pracowalem w Kopenhadze i w Kopenhadze to znacznie maja lepsza kadre. Ich ksiegowa tez widac ze sie zna na dunskich przepisach i podatkach. Mysle ze warto tam pracowac jesli sie ma do wyboru inne firmy zatrudniajace polakow w Danii

jawor

panowie powiem wam tak jak nie jesteś jakimś pociotkiem to nawet nie próbuj w tej firmie bo nie masz czego tam szukać pociotek który nie potrafi nic będzie robił a ten co pracuje uczciwie zostaje usunięty szkoda nerwów lepiej poszukać coś innego taka jest moja opinia o tej firmie nie polecam nikomu

Allah

Kormal Warszawa potrzebuje .

BUDOMEX SP. Z O.O prowadziła rekrutację na stanowisko CIEŚLA, OPERATOR ŻURAWIA - NIEMCY /okolice NORYMBERGI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
pier

Firma wybiera sobie pracowników, nie wiadomo według jakich kryteriów, tak jak pisze wyżej biorą ludzi bez doświadczenia a jak człowiek z doświadczeniem chce jechać a jest z okolic to go nie wezmą. Od rekrutacji jest tam Pani Maria która przy wyborze kandydatów kieruje się nie wiadomo jakim rozumowaniem.

rfe

coś z tą firma jest nie tak

Też oglądałem reportaż na TVN i też pracowałem w tej firmie. Pan Andrzej S. (w tv podali jego nazwisko) to nie żaden krętacz tylko wysoko wykwalifikowany cieśla szalunkowy. Z pewnością mówi prawdę. Tak jak wcześniej już pisałem pracowałem u nich i stałem się nie wygodny gdy narzekałem na znaczne opóźnienia z wypłatą a to było na porządku dziennym. W zasadzie każdemu firma jest winna pewną sumę pieniędzy i jak sam odejdziesz to tracisz więc lepiej tam siedzieć i czekać aż w pewnym momencie oddadzą Ci wszystko. Właściciel pan Marek C. jest faktycznie kombinatorem ale nie oszukujmy się - 99% polskich firm za granicą kombinuje. Zgadzam się też z przedmówcami że w Eurotech/S-Bud/CRZ/Budomex (wszystko to jedna firma) pracuje coraz więcej piekarzy i dmuchaczy szkła artystycznego w huty szkła w Krośnie. Co do związków zawodowych to proszę nie pisać żadnych pierduł że związki szukają haka na Budomex bo nawet gdyby Marek C. płacił wszystko w 100% pracownikom to związku by robiły nagonkę że papier toaletowy w barakach socjalnych na budowie nie jest różowy tylko zielony. Pan Marek C. jest mi winny jakieś 6-8tyś zł i nigdy tego nie odzyskam. Cieszę się jednak że już się uwolniłem z pracy w Budomexie bo choć pieniądze były dobre (kiedyś) ale ciągłe czekanie na wypłatę było bardzo męczące. Od początku 2009 (kryzys światowy) znacznie spadła liczba kontraktów, liczba zatrudnionych i przestało być w Budomexie różowo. Pozdrawiam byłych pracowników i tych co jeszcze pracują. Pozdrowienia kieruję jednak tylko do fachowców a nie piekarzy i pociotków. Pan Andrzej S. z reportażu to naprawdę bardzo dobry cieśla i bardzo mi przykro że w taki sposób potraktowała go firma. Andrzej S. nie pochodził z okolic Krosna i nie był żadnym pociotkiem więc po prostu go olali.

Loha

Staszek podaj jakieś namiary na kogoś kto zajmuje się rekrutacją do Danii

welax

Powiem tak , raczej bym nie ignorował tych informacji z telewizji , są wyroki na które sie powołują , a komentrze ... sory każdy może podszywać się pod pracowników i pisać cuda więc pamiętajcie uczcie się na innych błędach a nie na swoich.

tajemniczy

Panowie spokojnie... widzę kogoś poniosły tutaj emocje.. jakaś ujma na honorze?

stachu

Pracuje w tej firmie już od 3 lat, teraz jestem w Danii i muszę powiedzieć, że ostatnio faktycznie zaobserwowałem zwiększoną liczbę "piekarzy" na budowie ale to tylko dlatego, że wszyscy prawdziwi fachowcy już gdzieś pracują a firma ciągle potrzebuje pracowników. Zarobki nie są złe dają dobrze zarobić. Najlepszym przykładem, że w firmie nie jest źle jest mój kolega, który pracował tu z synem o kilka lat dłużej ode mnie ale zwolnili się jakiś rok temu i poszedł do konkurencji w poszukiwaniu lepszego życia. Teraz wrócił i powiedział mi, że tu czuje się jak ryba w wodzie (albo lis w lesie) i jeśli tylko uda mu się wybłagać kierownictwo to znów ściągnie tu syna. Co do zakwaterowania... tragedii nie ma, pokoje w dobrym stanie a cena w stosunku do zarobków jest ok. Jeśli chodzi o podatki to faktycznie są wysokie- wszak to Dania a nie Rumunia. Na szczęście są też odpisy. Ja sam odliczam żonę która nie pracuje i zawsze dostawałem zwroty przy rozliczeniu. Pozdrawiam

pracownik12

Pracuje w tej firmie już przeszło 5 lat i chce pracować dalej. Wiadomo, sa tacy że im sie niepodoba, ale za prace jest wypłata normalnie i w terminie jeśli chodzi o Danie i ja jestem zadowolony. Jakos inni też pracują wiele lat i jakby był taki wyzysk, to by sie pozwalniali już dawno temu. A jak ktos jest pijakiem i leniem, to wiadomo że go zwolnią? Do TVN poszli kłamcy i kombinatorzy. Aż wstyd patrzeć na te twarze.

Rick

Naprawdę jest tak źle jak piszą? Gdzie są kwatery,jakie są umowy? jakie warunki?

stary pracownik

Nie polecam .Kiedyś był dobrze.Bardzo słaba kadra.90% ciotka,wujek. Katastrofa firma idzie na psy.

eldorado
@stary pracownik

w polbale zostaje 5-6tysi i sovie chwale a ty na 7-8 narzekac chcesz to juz nie wiem

Niznany

Ludzie nie piszcie bzdur, tam w firmie pracują sami "piekarze" nieliczni to są fachowcy. A co do oceny zarobków to dno, ponieważ odbijają za mieszkanie, dojazd do pracy i jest wiele innych ukrytych kosztów. Tak że zarobki nie są wysokie jak twierdzą w firmie bo odbiją ci za wszystko i za cały miesiąc zostanie ok. 7-8 tys. a jeśli pojedziesz do domu na 2 tygodnie zostanie ci 2-3 tys. i sumując to z dwóch miesięcy zostaje 5,5 do 6 tys. miesięcznie. Stanowczo nie polecam tej firmy jako zarobkowej bo jak jesteś fachowcem traktują cię jak "piekarza". Byłem tam i widziałem.

lek

nic trudnego wpisujesz wyszukiwarce google ,, TVN Budomex superwizjer ,, miłego reportażu

dwayne

jeżeli od jakiegoś tvn-owskiego materiału uzależniasz swoją przyszłą karierę to gratuluję :P Jeśli są tak rzetelni w materiale na temat Budomexu jak w swoich informacjach to możesz włożyć sobie te informacje między bajki. Prawdziwy obraz tego czego możesz się po firmie spodziewać polecam wyciągnąć choociażby z tego forum

kara

wpisz w google ,, budomex TVN ,, wyskoczy ci niedawny reportaż , po przeczytaniu go (oglądnięciu ) i poczytaniu forum tutaj odpowiedz sobie na to pytanie ;)

mietek

wszystko jest dobrze póki sie noga nie podwinie ... wypadek odrazu jestes odsylany do kraju !!! traktuja cie jak przedmiot !!!

WAŻNE

Trochę się rozpisałem ale duże wrażenie zrobił na mnie wczorajszy reportaż w TV ( nie czynami bo to znam ale skala oszukanych pracowników ) Koledzy na koniec nie bójcie się walczyć o swoje , nie obiecam wam sukcesów w sądach ale wierzcie mi każda sprawa jest indywidualna i przy większej ilości firmy same się uginają by nie ponosić konsekwencji nie tylko finansowych ale też karnych względem tak zwanych prezesów/właściciel tych firm , nie bójcie się zgłaszać to do odpowiednich instytucji w Polsce bo nie tylko one mogą przeprowadzać kontrole w Polsce ale informują również swych odpowiedników w państwach UE a to bardzo zaboli takie firmy które oszukują i mają dużo na sumieniu. Nie liczcie że urzędy ze same będą działać i wyłapywać ale jak wy zgłosicie to juz nie mają wyjścia bo machina się uruchamia administracyjna. Ta informacja jest do wszystkich pracujących w firmach polskich za granicą ale i też w Polsce! Pozdrawiam wszystkich

WAŻNE

........Koledzy zanim wyjedziecie z jakiej kol wiek firmy polskiej za granice uważajcie ja też w przeszłości byłem oszukany większość firm polskich ( nie jeden by powiedział że wszystkie ;) ) kantują nieświadomych pracowników. Prześwietlajcie firmę jak sami macie z tym problem poproście kogoś kto płynnie porusza się w internecie. - Są sytuacje gdzie ludzie mieli wypadki na budowie a firmy na sile ich zwozili do polski i sobie radźcie sami !!! Nigdy się na to nie zgadzajcie zawsze domagajcie się udzielenia pomocy na miejscu wtedy przysługuje wam bezpłatna rehabilitacja bo inaczej wszystko w przyszłości pokrywacie sami a koszty są astronomiczne - Pilnujcie rozliczenia z podatku w danym państwie gdzie jesteście jeśli jest rażąco niskie możecie mieć słuszne podejrzenie że ktoś składa fałszywe oświadczenia podatkowe, wystarczy zgłosić nawet jeśli nie znacie języka w polskich odpowiednich instytucjach a one maja obowiązek wysłać chociaż zapytanie do odpowiedników swych w krajach Unii Europejskiej - Pamiętajcie pensja na rękę to nie wszystko pamiętajcie iż jak pracujecie w takich firmach za granicą a i nawet w polsce poświęcicie 1 godzinę czasu jak jesteście w domu w Polsce by podejść do ZUS i zapytać się czy pracodawca opłaca prawidłowo składki wystarczy wziąć dowód i umowę która zweryfikuje z jakiej kwoty powinien wam opłacać składki (bo może wo gule pracodawca podał jakieś fikcyjne kwoty,) udzielą wam odrazu odpowiedzi na miejscu lub prześlą ją do domu oczywiście zrobią to anonimowo ponieważ prawo zabrania ( o ochronie danych osobowych ) więc niczego się nie bójcie a może to was ocalić przed wegetacyjną emeryturą !!! Nie żartuje !!! - Jeśli padliście ofiarą oszustwa obojętne nie wypłacona w całości pensja / składki / podatek nie bójcie się składać spraw do sądu pracy ponieważ tu akurat to nic nie kosztuje ( za darmo )wystarczy napisać pozew ( wiele wzorów dostępnych na Google ) podać powód pozwu swoje dane i dane pracodawcy oraz załączniki ksero umowy / świadectwa dobrze najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy zgłosić chociaż by tylko po to by dostać pismo o przeprowadzonej kontroli a oni zawsze coś znajdą jest to kolejny dowód dla was który możecie dołączyć i wysłać do sądu Pracy gdzie mieści sie pracodawca w pozwie możecie napisać nawet by sprawa toczyła się bez waszej obecności. Jak macie jakiś problem natury formalnej W każdej Państwowej Inspekcji Pracy są dyżury radców Prawnych odnośnie prawa pracy porad udzielają za darmo !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOMEX SP. Z O.O - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDOMEX SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BUDOMEX SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDOMEX SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDOMEX SP. Z O.O