Opinie o Orlen Administracja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orlen Administracja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen Administracja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Administracja Sp. z o.o. w Płock

Starsza Ksiegowa

Można napisać coś pozytywnego. Na przykład to, że pensja jest co miesiąc.

rewwia

Witajcie, Macie informacje jaki socjal przysługuje księgowym?

@rewwia

Niewielki. Opieka medyczna.

Janko Ryzykant

Teraz to tylko kolesiostwo, (usunięte przez administratora) na każdym kroku i brak poszanowania pracowników. Nie należy wykazywać się doświadczeniem i nie należy mieć własnego zdania. Płaca i premia uzależniona jest tylko od tego czy kierownik cię lubi czy też nie.

@Janko Ryzykant

Cały czas tak jest mimo wielu zmian.

Jakub

Napiszcie proszę czy można liczyć na umowę o pracę? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Podzielcie się opinią. Widzę na stronie pracodawcy ogłoszenie o naborze na stanowisko Młodszego Specjalisty w Zespole Organizacji i Zarządzanie Personelem. Warto tam aplikować? Ktoś z was pracuje w tym dziale i mógłby coś powiedzieć?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Orlen Administracja Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Projektu w Zespole Kontroli Obiektów​ - branża budowlana? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Wszystko dokładnie wiecie ,ale nikt z was tam nie pracowal, a napewno 90% tutaj wpisow. Cos slyszalem, ktos cos mowil, kolega kolegi , wstyd dorosli ludzie.

Zauroczony
@anonymous

Masz szklaną kulę czy patrzysz w karty Anoniminimousie?

@Zauroczony

poznałem już dobrze internet, niegdyś miałem prace w pewnej firmie i tez były negatywne opinie tymczasem pracowałem tam 3,5 roku i nie doświadczyłem podobnych utrapień o jakich pisali wiec co się nasuwa namysł, każdy jest kowalem własnego losu, idź zaprezentuj siebie, spróbuj bo czytając opinie i opierając się na nich do żadnej pracy nie pójdziesz

Zauroczony
@anonymous

To taka nasza polska tradycja. Narzekamy, narzekamy...i piszemy negatywne komentarze na forum. Bo na rynku pracy jednak nikt nas tak chętnie nie przygarnie (a tutaj od kilku lat pensja regularnie na konto wpływa mimo braków w inteligencji). Więc piszemy jak to źle, jak mało płacą, jak to jesteśmy narażeni na mobing ze strony różnych osób...zamiast ruszyć leniwe cztery litery i zrobić coś konkretnego.

Dariusz

Czy obecnie jest szansa na stabilną pracę w Orlen Administracji? Pojawiają się ogłoszenia, ale w grupie PKN ORLEN planowane są duże zwolnienia i likwidacja niepotrzebnych im spółek. W tej sytuacji to chyba nie warto aplikować jeśli za rok może się okazać, że większość osób zostanie bez pracy :(

Czy w Warszawie jest prowadzona jakaś rekrutacja? Ktoś może ma informację?

Edyta
@Marta

Co jakiś czas szukają pracowników do obsługi konferencyjnej. Jest tam duża rotacja bo praca mało ciekawa, wynagrodzenie niskie i atmosfera nie zachęca. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i dniu próbnym. Nie zdecydowałam się na pracę tam. Szkoda czasu.

Batman
@Marta

Teraz jest rekrutacja do działu technicznego, ale najpewniej to już kogoś mają na to stanowisko.

Iwona T.
@Edyta

@Edyta A czy mogłabyś napisać na czym polega praca w obsłudze konferencyjnej? Czy dobrze myślę, że to takie stanowisko jak recepcjonistka ?

Edyta
@Iwona T.

Zajmujesz się obsługą wszystkich spotkań wewnętrznych i zewnętrznych w Orlenie. Takich spotkań jest nawet kilkanaście dziennie, a jeżeli nie ma dużo pracy to sprzątasz sale, kuchnie, uzupełniasz brakujące artykuły spożywcze i wykonujesz inne polecenia administracji. To dobry początek jeśli chcesz awansować na wyższe stanowisko. Z zewnątrz trudniej się dostać, a tak jest znacznie łatwiej. A poza tym to praca prawie jak biurowa (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00).

Wróżka_Zębuszka

W Orlenie zaczęła się wymiana kadry zarządzającej i za chwilę lawina dosięgnie Administracji. Dobra zmiana nie jest taka zła (: Przebieramy nóżkami i czekamy z niecierpliwością (:

miki

OA to dno i upadek, płaca do dupy tak jak i cała reszta, pracują tam ludzie którzy wczesniej nie robili nic a zatrudniani sa na stanowiska- specjalistów, chyba specjalistów do spraw zbytecznych!!!! bo są z rodziny i tyle w tym temacie!!!

MB
@miki

Nic się nie zmieniło do dzisiaj. Najważniejsze to być "od kogoś".

Kobyła

Tzw dyrektorki świeżo mianowane tyle mają pracy że rozbijają porządnym ludziom rodziny

Zdesperowany pracownik

Nie polecam z wielu względów takich jak choćby: niskie wynagrodzenia, nierówne traktowanie ludzi, straszenie konsekwencjami w przypadku posiadania innego zdania niż przełożony, brak szacunku, strach przed utratą pracy, a zatem i donosicielstwo w wielu wypadkach, żeby zyskać status potrzebnego człowieka.

Potancek

Orlen jest potentatem w branży paliwowej na polskim rynku. Oczywiście jest sporo zagranicznych konkurentów jednak odnoszę wrażenie, że Polacy wolą wybierać polskie firmy, no chyba, że ceny znacząco odbiegają od tych w okolicy. Zastanawiam się jak wygląda u nich praca, czy duża jakość również objawia się w warunkach pracowniczych?

Remek
@Potancek

Pracownicy nie są wynagradzani tak dobrze jak by się mogło wydawać. Płaca minimalna nie jest niczym dziwnym. To nie PKN ORLEN z bardzo dobrą siatką płac i licznymi świadczeniami dla pracowników.

D.S.

Fakt jest coraz gorzej. Kolejne zmiany zarządu, stara gwardia wśród pracowników, którzy szczycą się wielkim ego bez podstaw do tego.

bard

Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem.Mieli dobrą kasę z tego co pamiętam z orlenu

doda

Derekcja to niewjem ale na Domu Technika to same panie co rodziny rozbijaja i dzieci cierpia!!!!!!!!!!!!!!

gadacz

Na tym wątku ciekawsze wpisy już dawno są w koszu, dlatego wieje nudą. Co tu zresztą pisać ... czuć rybą która psuje się od głowy .

buziak

Firma żenada, większość zatrudnionych nie grzeszy inteligencją, nie polecam pracy w tej firmie

nowa

na jakie stanowiska menedzerskie obecnie prowadzona jest rekrutacja?

poszukiwacz

czy ktoś ma jakieś info n.t. pracy w oddziale Orlen w Krakowie?

agnieszka

100% prawdy

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Administracja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Orlen Administracja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Administracja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Orlen Administracja Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Chemików 7
    09-411 Płock

Orlen Administracja Sp. z o.o.