Opinie o Sklepy Doroty w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sklepy Doroty. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklepy Doroty o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy Doroty w Warszawa

Mariusz

To są fakty, idźcie tam gdzie jest lepiej. Moja wypowiedź jak najbardziej ma związek. Mi nikt w Dorocie nie dał do podpisu dziwnych świstków.

Mariusz

Tak wam źle, to idźcie do Auchan: http://forsal.pl/artykuly/1013606,auchan-zmusza-pracownikow-do-deklaracji-o-500-plus-pod-grozba-zwolnienia.html http://telewizjarepublika.pl/komu-przeszkadza-500-auchan-chce-wiedziec-czy-pracownicy-otrzymuja-swiadczenie,43718.html

Rolli
@Mariusz

Mariusz, Twoja wypowiedź nie ma związku ze Sklepami Doroty, a do tego służy ten portal-dodawania opinii o pracodawcy, a nie pokazywania, że gdzieś jest gorzej.

Bill

Kończę wątek cytując klasyka " Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną" Paulo Coelho

Bill

Zasada 1: Życie nie jest fair – przyzwyczaj się do tego! Zasada 2: Świat nie dba o Twoją samoocenę. Świat będzie oczekiwał, że czegoś dokonasz ZANIM będziesz z siebie zadowolony. Zasada 3: NIE będziesz zarabiał 60 000 dolarów rocznie zaraz po szkole. Nie będziesz wiceprezesem z telefonem w samochodzie, dopóki nie zasłużysz na jedno i drugie. Zasada 4: Jeśli myślisz, że twój nauczyciel jest surowy, poczekaj aż będziesz miał szefa. Zasada 5: Przewracanie hamburgerów na patelni nie jest poniżej twojej godności. Twoi Dziadkowie mieli inne określenie na przerzucanie hamburgerów: oni nazywali to szansą. Zasada 6: Jeśli coś schrzanisz, to nie będzie wina twoich rodziców, więc nie użalaj się nad swoimi błędami, ucz się z nich. Zasada 7: Zanim się urodziłeś, twoi rodzice nie byli tak nudni jak teraz. Stali się tacy od płacenia twoich rachunków, prania twoich rzeczy i wysłuchiwania twojego gadania o tym, jaki twoim zdaniem jesteś super. Więc zanim zaczniesz zbawiać lasy tropikalne przed pasożytami z pokolenia twoich rodziców, spróbuj pozbyć się robactwa z szafy we własnym pokoju. Zasada 8: Może twoja szkoła wyeliminowała zwycięzców i pokonanych, ale życie NIE. W niektórych szkołach zniesiono oceny niedopuszczające i można próbować TYLE RAZY ile się chce, żeby wpaść na właściwą odpowiedź. To w najmniejszym stopniu nie przypomina CZEGOKOLWIEK w prawdziwym życiu. Zasada 9: Życie nie dzieli się na semestry. Nie ma letniej przerwy i tylko bardzo nieliczni pracodawcy chcą ci pomóc ODNALEŹĆ SIEBIE. To rób w czasie prywatnym. Zasada 10: Telewizja to NIE jest prawdziwe życie. W prawdziwym życiu ludzie naprawdę muszą wyjść z kawiarni i wracać do pracy. Zasada 11: Bądź miły dla kujonów. Całkiem możliwe, że skończysz, pracując dla jednego z nich.

Marianna
@Bill

Dziękujemy za podanie nam "11 zasad których twoje dziecko nie pozna w szkole" Billa Gatesa, które nie są w żaden sposób oceną danej firmy i nic nie wnoszą poza być może poprawą Twojego samopoczucia, bo udało Ci się znaleźć coś co zabrzmiało mądrze i pozwoliło pochwalić się oczytaniem. Ponadto przypominam, iż w sytuacji cytowania czyjejś wypowiedzi konieczne jest podanie nazwiska osoby cytowanej.

Rudy
@Bill

Widać ewidentnie, że ktoś z biura Sklepów Doroty w dziale PR siedzi i pisze pozytywne komentarze za każdym razem jak tylko dodany zostaje komentarz negatywny.

Kasjer

Wysłałem cv i tego samego dnia był telefon z zaproszeniem na rozmowę. Pani z kadr zrobiła na mnie wrażenie osoby miłej, a przede wszystkim otwartej. Poszło szybko, sprawnie, wybranie sklepu, podpisanie dokumentów i zaczynam pracę.

Dlaczego chę tu pracować, jakie były wcześniejsze obowiązki, dlaczego odeszłem z poprzednich miejsc pracy, pokazanie świadectw pracy.

Jola

Braki w ludziach nie wynikają z winy firmy. Tylko z tego, że ludzie wolą brać zasiłki i nic nie robić. Ja dostałam bon zgodnie z informacją podaną na rozmowie kwalifikacyjnej, więc chyba ktoś mija się z prawdą. Zarabiam 2000 zł i jak dla mnie to jest bardzo ok. A kierownicy jak i pracownicy są owszem różni. Najważniejsze to robić swoje.

Kaśka
@Jola

Jola, wydaje mi się że specjalnie wystawiasz swojej firmie pozytywną opinię. Ale ludzie nie są głupi, ściemę wyczują na kilometr :) Wkurza mnie takie podejście jak Twoje i pieprzenie głupot w stylu "ktos mija sie z prawdą" Kto? Kilkunastu pracowników sklepu, którzy liczyli na wsparcie w postaci bonu przed świętami i (usunięte przez administratora) dostali?? A jeżeli w Twoim sklepie rozdawali bony to tym bardziej jest cos nie tak z firma, bo każdy pracownik ma równe prawa i powinien być jednakowo nagradzany. Nie dotyczy to oczywiście różnych stanowisk jak i pensji, bo każdy może pracować w innym wymiarze godzin.

malgosia78

To tylko ciekawe czemu na kazdym sklepie ludzi brakuje i ciagle inne osoby sa i caly czas szukaja ludzi,, jakby bylo dobrze to by nie musieli szukac ale teraz wszedzie jest (usunięte przez administratora) maja czlowieka za nic taka prawda!!!

Rudy

Wie o czym pisze, ja pracuje kilka lat i dopiero jak pol roku temu sie przeniosłem to kuerownik przy mnie liczył kasę a wcześniej żaden.

Kasa ok ale malo dni wolnych 5 dni w miesiącu niedziele caly dzień w pracy a kolejny dzień zaczynasz na rano lub z zmiany popołudniowej jedziesz na kolejna dzień na rano 11 dni bez dnia wolnego dla osoby ktora nie ma rodziny ok można pracować.

MankaBanka

Narzekacie ze jest zle, to w takim razie jak jest zle to dlaczego osoby pracują w tej firmie po kilka jak nie kilkanaście lat? Płacą za towar i pracują? Niewieze. Mieszkam koło jednego ze sklepów i rozmawiałam z pracownikami tej sieci sama też pracowałam w sklepie tylko, że w Biedronce. Moje spostrzeżenia są takie, że jak ktoś ma checi do pracy to będzie pracowal a jak ktos przyszedl zeby ukryc się w półkach i nic nie robić to miejsca dla niego nie ma. Jak kierownik pogoni do pracy to jeden z drugim póżniej siedzi i wypisuje jak to źle się pracuje. Wiszą ogłoszenia, ludzie przychodzą i myśla ze będzie jak w biurze, a to jest cieżka i wymagająca praca. Ludziom się poprostu nie chce pracować a przecież nawet najniższe wynagrodzenie zasili domowy budżet jeśli ktoś jest na zasiłku albo bez jakiegokolwiek przychodu. Sama mam koleżanki, które odeszły z pracy, bo dostały 500 złotych na każde dziecko. W przypadku trojga dzieci wychodzi to samo co pensja. Ile razy nasz kierownik nazekał ze mial umuwione spotkania i nikt nie przyszedł na rozmowe, nie odwolal, nie poinformowal. Trzeba najpierw też zastanowić się nad sobą i być w porządku.

Gladki krzysztof
@MankaBanka

Nie pracujesz i piszesz głupoty. Wiesz gdzie byłaś i co widziałaś. Błagam, nie pisz takich rzeczy jeśli w życiu tam nie pracowałaś.

Danusia

Również napiszę, bo nie lubię jak ktoś pisze i nie wie sam o czym. Pracuję również w tej sieci i mogę napisać, że nikt za nic nie potrąca (chyba, że ktoś zrobi manko). Płaca zadowalająca (około 2000 netto), bony na święta, atmosfera w sklepie w którym pracuje ok, z kierownikami możemy się dogadać. U innego prywaciarza tego nie zarobiłam i atmosfera była kiepska, nie to co tutaj.

Pracująca

To gdzie Ty pracowałaś? Chyba nie w Sklepach Doroty. Ja tam pracuję od pół roku, ale nie spotkałam się z czymś takim jak opisujesz. Wiem, że jak będzie manko w kasie to będę musiała zwrócić, ale zawsze kierowniczka przy mnie rozlicza kasę. Nigdy nie miałam potrącenia za kradzieże klientów, za braki na sklepie i żadna z moich koleżanek też nie. O dziale mięsnym się nie wypowiadam, bo pracuję na kasie i oprócz tego wykładam towar na sali. Mogę tylko powiedzieć, że sama w swoim sklepie robię zakupy i produkty są świeże. Nie pisz bzdur.

Tak
@Pracująca

Mało wiesz biedna kobieto. Mało wiesz.

katherine0286

Z tym liczeniem kasy to faktycznie prawda. Ja byłam w szoku jak to zobaczyłam bo wszędzie gdzie bym nie pracowała, po skończonej zmianie każdy pracownik sam rozliczał pieniądze. A tu zonk, po zmianie kierownikowi niesiesz kasetkę i tylko mówi czy jest manko czy nie ma. Z tego tytułu, że czasem zdarza mi się superata na jakieś grosiki, nie czepiają się o manko np 2 zł. Bony na Święta? :D Chyba sobie żartujecie! Żaden z Pracowników nie dostał bonu nawet na UWAGA- głupie 20 złotych, p(usunięte przez administratora)Acha, i występują ciągłe problemy z grafikiem- jedni napieprzają po 7 dni pod rząd tylko po to, żeby inna mogła mieć 3 dni wolnego (WTF??!) Kierowniczki też łażą po tym sklepie jak święte krowy i najczęściej są wielce niezadowolone jak o coś poprosisz czy jak masz z czymś problem podczas pracy, ale nie każda taka jest, najgorsze są te, które dopiero co "awansowały" :) Co do atmosfery, to chyba zależy w którym sklepie i z jakimi ludźmi na zmianie. Ja mam swoich faworytów, z którymi można współpracować naprawdę owocnie i przyjemnie bez żadnych problemów, ale reszta (usunięte przez administratora) Dobra rada, to iść, zrobić swoje i wyjść, nie wdawać się w dyskusje z innymi pracownikami, bo naprawdę większość to osoby(usunięte przez administratora)Ogólnie, praca dobra dla tych, którzy chcą i zniosą wszystko za małe wynagrodzenie, albo dla tych, którzy zaczęli tu pracę aby się gdzieś tymczasowo "zaczepić" i dalej szukać lepszej roboty.

AnnaM

Bardzo fajne sklepiki osiedlowe, nawet pod koniec dnia wszystko jest świeże i poukładane. Łatwo znaleźć to czego się szuka. Gratuluje pozytywnej przemiany bo pamiętam jak było w tym sklepie 2 lata temu.

Mariola

Ja w tych sklepach nie pracowałam, ale otworzyli niedaleko mnie jeden sklep i powiem szczerze, że gdybym szukała pracy, to byłabym skłonna tam się zgłosić. Wydaje mi się, że pracownicy są zadowoleni z pracy, osoby te same i sprawiają pozytywne wrażenie. Ceny też są spoko, a to jednak ludzi przyciąga.

Marysia

W tej branży niestety nie jest tak łatwo się przebić, jednak sieć Sklepów Doroty na polskim rynku coraz bardziej jest widoczna. Moim zdaniem dobrze to znaczy o tej firmie, skoro umieją sobie poradzić z innymi markami jak Biedronka, Lidl.

Daniel

Pracowałem w Dorocie i powiem wam, że warto próbować, firma daje naprawdę dobre pensje i umowę o pracę, a to chyba dość ważne w tym świecie, gdzie emerytura taka niepewna, a większość firm oferuje śmieciówki.

Chwali im się to ze nadgodziny są płatne. Tym sposobem jak ktoś potrzebuje może zarobić niezłą kasę...

M29

Pracuje w sklepie z tej sieci. Jak to w sklepie bywa zawsze jest coś do zrobienia. Kierowniczki są w porządku jak i pracownicy. Zawsze pomogą i nauczą. Zaś góra już niekoniecznie- wolałaby by personel nie miał ze sobą dobrych kontaktów. (odnoszę takie wrażenie) Wypłaty zawsze na czas. Umowa o prace. Niestety praca w weekend - nie w każdy, ale jednak. W zależności w którym sklepie, ale bywa tak ze w weekend pracują od rana do wieczora. Sporo nadgodzin, mało dni wolnych (czasami nawet za prace w tyg i w weekend nie ma wolnego, no ale.. są przez to nadgodziny płatne.

Zadowolona

Szukają ludzi. Bylam na rozmowie i daja umowr o prace, wynagrodzenie ok. Czekam na odpowiedz czy zostalam zatrudniona.

Diana

pracownicy mili i uśmiechnięci, służą pomocą, zawsze dobrze mi doradzają panie ze stoiska z wędliną. Robię zakupy każdego dnia i jestem dobrze obsłużona, moi znajomi także.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy Doroty - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklepy Doroty?

Kandydaci do pracy w Sklepy Doroty napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklepy Doroty
2.9/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 16
    00-570 Warszawa