PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "UNI-BUD" HENRYK CHARUBA

Katowice

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "UNI-BUD" HENRYK CHARUBA

Przezorny zawsze ubezpieczony 2016-08-03 11:40
Jeśli chcesz aby twoja praca była gehenną to zatrudnij się w tej firmie.
Właściciel jest człowiekiem zakompleksionym i stara się za wszelką cenę wykazać swoją wyższość.
Jego działania wobec pracowników można określić jako mobbing , a ma to służyć wykazaniu jego wyższości, co nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości.
Przy rozmowie wstępnej warto spytać ile osób przed tobą było zatrudnionych na tym stanowisku i jak długo pracowały.
Jeśli jednak jesteś odporną jednostką i lubisz znosić fochy, humorki i inne niedorzeczności to czym prędzej zatrudnij się w tej firmie.
Pracownik 2016-08-04 17:04
Zgadzam się w 100%
Dorobkiewicz który za nic ma innych ludzi.
Załoga bojąca się szefa.
Zdecydowanie odradzam pracę z tym człowiekiem.
Pracownik1 2017-03-15 08:21
Zgadzam się z rozmówcami wyżej.

Wszyscy ludzie którzy przychodzą do tego Pana zwanym szefem o ile można go tak nazwać ,bo normalnym człowiekiem to on nie jest,tak jak jest napisane wyżej jest to człowiek mający kompleksy ,który dosrał się do kasy i myśli ,że jest nie wiadomo kim ,ciągłe fochy,humorki,pokazywanie wyższości ,zniżanie drugiego człowieka do niskiego poziomu-on jest najlepszy.
Ilość osób które u niego pracowały daje wiele do życzenia stale się ktoś zwalnia i zatrudnia nowe osoby ,które rezygnują po tygodniu ,bo nie da się z tym człowiekiem normalnie pracować.
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "UNI-BUD" HENRYK CHARUBA - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "UNI-BUD" HENRYK CHARUBA