Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

obserwator

Wszystkim , którzy piszą na tym portalu a którym zależy na tej firmie życzę zdrowych , wesołych Świąt oraz sukcesów w nadchodzącym nowym roku 2020.

piątek

Kto odchodzi? Znam paru którym dopłaciłbym żeby odeszli.....

Inżynier utrzymania ruchu

Czy firma przewiduje uruchomienie rekrutacji na stanowisko inżyniera utrzymania ruchu? Jeśli tak to czy możecie powiedzieć coś więcej, ponieważ ostatnia rekrutacja dotyczyła stanowiska koordynator i wyglądało na to, że obowiązków wiele i tyleż samo odpowiedzialności a za co odpowiada w takim razie kierownik działu technicznego? Bardziej to pasowało na wymagania dla Kierownika niż wysoko kwalifikowanego inżyniera (mechanika, mechatronika itp)

Pikolo
@Inżynier utrzymania ruchu

Nie ten adres. Pisz do zarządu lub kadr. Ale jeśli chciałeś wystraszyc obecnego pseudo kierownika i jego dwór to mogło Ci się udać ha ha.

niki
@Inżynier utrzymania ruchu

Nie wiem czy po ostatnich chińskich zakupach madejowych taki spec jak mechatronik jest potrzebny? czy ktokolwiek i cokolwiek będzie w stanie pomóc!

ciekawy

Witam, czy coś wiadomo o spotkaniu wigilijnym dla emerytów, co roku było , czy przy dobrej zmianie też jest planowane?

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zbych

Co było na nadzwyczajnym zebraniu członków, dlaczego tak szybko się skończyło , powiedzcie coś na forum.

@Zbych

Nic nie było bo szybko się skończyło, ale kawa i ciacha dobre

@Zbych

Na tym forum niczego się nie dowiesz

akcjonariusz zainteresowany

Zebranie było ekspresowe jak pendolino, dużo gadania i nic, chichot losu

To prawda, że stary zarząd został uniewinniony w procesie o którym się tyle gadało na górze itd ? Wiecie coś ?

Akcjonariusz..

Z tego co było widac na poprzednich walnych , wynikała, że to przewodnicząca stawała okoniem byłemu zarządowi, natomiast dwaj panowie i pani blondi wszystko im przyklepywali.Także twoja opinia nie jest trafna,i sądzę że (usunięte przez administratora) fakt które znasz doskonale,a które dla ciebie są niewygodne. .

Iwan

Widzę że masz braki w edukacji. Jak jedna osoba mogła przegłosować trzy pozostałe? Dobrze ci radzę idź na korki.Ztego co widzieliśmy na ostatnich walnych to wynikało że dwaj panowie razem z blondi przyklaskiwali poczynaniom zarządu wspieranych przez papugi. Dlaczego wypaczasz fakty i próbujesz manipulować.Nie chodzisz na walne,czy świadomie to robisz bo masz w tym pewien zamysł.

Gil
@Iwan

Skąd masz wiedzę kto komu co przyklepywał? Znasz wyniki głosowań uchwał RN? Ciekawe! To nie są informacje jawne. Być może jednak coś z tym trzeba zrobić i pewne rzeczy ujawnić. W każdym bądź razie to walne jest ważne. Ważne dla akcjonariuszy ale także dla pracowników, bo dotyczy ich pracodawcy. Jeżeli ktoś tutaj będzie grał to raczej Zarząd, Rada i stary zarząd. Jedna strona podała jakieś dane a druga powinna się do nich ustosunkować. Podobnie jak walne musi się ustosunkować do wszystkiego. Będzie ciekawie!

Gzik

Tak pora najwyższa się przyjrzeć jak to możliwe ze spółka kupując maszynę za 2 mln przepłaca o 1 milion a prezes widniejący na umowie kupuje mniej więcej w tym samym czasie apartament we Wrocławiu. Ciekawe czy prokuratura to wyjaśni? Jak to możliwe ze taki zakup przeszedł bez echa w rady?

Gil

O ile mi wiadomo prokurator nie miał żadnych wątpliwości żądał skazania wszystkich. Ponieważ sąd rejonowy oskarżonych jednak uniewinnił to będzie dogrywka ale już nie w Krotoszynie.

@Gil

masz błędne informacje , nikt od początku nie miał wątpliwości , że są niewinni tylko JP ale nawet dogrywka nic mu nie da.

Prorok
@nikt

O ile się znam to oskarża pokurator. Mam nadzieję że dogrywka nie będzie na koszt firmy tym razem.

Nic dodać

Sposób rozumowania wskazuje że autorem tego postu jest były główny ekonomista spółki ha ha

obcy

I dodaj jeszcze apartament na Malediwach, odrzutowiec i wypasiony jacht

Gringo
@obcy

To dobrze, może wreszcie ktoś zacznie ścigać co poniektórych członków za nieudolność co nie?

@Gringo

a kogo masz na myśli pewnie tych nowych , bo to sytuacja finansowa w firmie kiepska , firma stoi nad przepaścią i tylko co patrzeć jak zrobi wielki krok naprzód

AMIGO
@obcy

Firma została doprowadzona do dołka przez poprzedni zarząd który się zdążył najwyraźniej jeszcze się obłowić. Jego członkowie są tutaj bardzo aktywni. Pewne uchwały zostały już podjęte ale strat jest dużo więcej więc na tych 3 podjętych pewnie się nie skończy.

@AMIGO

Nie znam waszej firmy ale z postów wynika , że nie macie szacunku dla ludzi a szczególnie dla tych którzy już odeszli . Nie macie prawa ferować wyroków , oczerniać ludzi , to ohydne co robicie. Ciszej nad tą trumną!

Wstrząśnięty
@Janosik

O czym ty bredzisz skoro firmy nie znasz. Ze starego zarządu jeszcze wszyscy żyją. Żyją i piszą nawet na tym forum.

@Wstrząśnięty

Nie znam ale znam firmy i ludzi którzy przez takie ohydne posty i pomówienia stracili zdrowie a przede wszystkim wiarę w ludzi i szacunek do nich, więc milczcie , bo milczenie jest złotem .

Justyna
@Iwan

Nie powinieneś w ten sposób wypowiadać się na forum. Pamiętaj, że to miejsce publiczne i nie należy nikogo obrażać. Forum nie jest też przeznaczone na prywatne dyskusje. Czy możesz napisać kilka zdań stricte na temat pracy? Dla innych użytkowników ważne będą informacje o formie oraz warunkach zatrudnienia.

Puk Puk
@Justyna

Dopóki ta firma nie zacznie funkcjonować normalnie od góry to nie ma co dyskutować o umowach o pracę czy warunkach pracy. (usunięte przez administratora) Zbliża się walne na którym mają być omawiane ważne sprawy bieżące i przyszłe dla spółki. Walne zwołane przez akcjonariuszy a rada zamiast wspierać już robi wszystko by niedpuścić do obrad. Najpierw plan, cel a reszta przyjdzie sama.

Polo
@Janosik

Zbliża się 1 listopada. Pomyślimy o tych którzy odeszli....

@Puk Puk

h Witajcie wszyscy , którzy piszecie różne posty , przestańcie bądźcie madrzy bo ludzie mądrzy uczą się na swoich błędach, ludzie głupi w ogóle się nie uczą, a ludzie sprytni uczą się na błędach innych i jeszcze jedno przesłanie - człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół

@Polo

:Spieszmy się kochać ludzi , bo tak szybko odchodzą"-to przesłanie księdza Twardowskiego jakże ważne przed 1 listopada

@Gringo

Kto ściągnie jakie kolwiek należność od byłego zarządu. W nowym zarządzie nie widać woli odzyskania tych pieniędzy. Jest podejrzenie że nie chcą zaszkodzić jednemu z byłych członków, albo są tak niekompetentni i się boją. Nasuwa się pytanie czy niektórzy obecni członkowie zarządu wiedzieli o nadużyciach poprzedników? Czy nie zajmowali kierowniczych stanowisk? Mieli bezpośredni dostęp do dokumentów. Nasuwa się wiele pytań do byłego zarządu, do poprzedniej rady nadzorczej ,jak również do nowego zarządu. Będzie 23 listopada ciekawie.

Gonzo
@Ciekawy

Walne jest 21 a nie 23. Może być ciekawe ale dla tych którzy przyjdą a nie oddadzą swojego pełnomocnictwa. Wielu pewnie spadną klapki z oczu.

Gitara
@Ciekawy

Dlaczego tak sądzisz? Jeżeli ktoś nie ma woli odzyskania pieniędzy to ci którzy się do utraty tych pieniędzy przyczynili i jeszcze w tej firmie pracują. Nowy zarząd na razie niczego nie stracił a raczej znalazł.

Grek
@Gitara

No właśnie skoro nowy prezes tak szybko znalazł milion w plecy to ciekawe co znalazł do tej pory. Może drugą bańkę. Nikt mu przynajmniej nie zarzuci że zastał spółkę bogatą a zostawił wydojoną. Zastał wydojoną.

@Ciekawy

Cześć ciekawy daty pomyliłeś , bo to walne jest 21 listopada a weekend masz wolne i możesz odpoczywać

Bunga Bunga
@Grek

No właśnie przyszedł i od razu znalazł. A rada co? W kwestii dojenia spółki rada najwyraźniej przyjęła strategię że milczenie jest złotem.

@Gonzo

Pewnie będą tacy co przyniosą w teczce kilkanaście pełnomocnictw i zagłosują jak zwykle nie po uważaniu ale pod dyktando pani M.

mela
@Gzik

Gzik, zapytaj jeszcze skąd biorą na żeglarskie pasje amatora cudzych radioodbiorników samochodowych, na inwestowanie w ziemie nierolnicze, na mieszkanka w bloku. Na samochody dla kmiotów. Jak ci odpowiedzą to będziesz wiedział dlaczego wszystko co przechodzi przez ich łapki jest dla firmy baaardzo drogie. Domyślisz się wtedy dlaczego gość od drutów telefonicznych razem z nic nie wiedzącym człowieczkiem od komputerów i wieloma wieloma pasożytami doją tę firmę

@Puk Puk

A może wiesz kto wystąpił z wnioskiem o zwołanie walnego , czyżby JP?

Ja tam nie wiem czemu tak narzekacie. Idzcie sie kształcić jak ja. Skończyłam szkołę wyższą i od razu zmienili mi stanowisko. Ba mam już kolejne i jestem zadowoloną pracownicą.

Prawda

Małe sprostowanie,w tej firmie przy zmianie stanowiska czy nominowaniu na stanowisko wykształcenie jest jako ostatnie brane pod uwagę.(usunięte przez administratora) Skoro jesteś tak zadowolona to się podpisz,dostaniesz trzecie stanowisko.

@Prawda

A pierwsze to uwielbienie i hołd dla przewodniczącej a potem wiedza i wykształcenie

@Prawda

Jeżeli każdy z takim wykształceniem będzie miał po kilka stanowisk to w sposób naturalny zmniejszy się stan pracowników i będą oszczędności w kosztach osobowych

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EWA Krotoszyn S.A.?

ELA

Już odpowiadam:Dziwna firma.Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć!

Przesłanie dla kadry zarządzającej Tej firmy "Ten, kto zna swoją wartość, nigdy nie będzie niszczył innych, by budować siebie."

Gapa

To chyba przesłanie dla byłych członków zarządu na ich nową drogę życia! Szanowne panie i szanowny panie jesteście żenujący! Rozliczcie straty spółki i odpoczywajcie w pokoju ha ha ...

kalosz

Były pracowniku "odkryj kim jesteś i pozostań sobą" w wolnej chwili oczywiście alleluja ha ha

@Gapa

Nie to nie jest Gapo przesłanie do byłych członków zarządu tylko do kadry zarządzającej czyni np.kierowników, bardzo proszę czytać ze zrozumieniem. A jeśli chodzi o stary zarząd to odeszło ich tylko dwóch a cała reszta pozostała, łącznie z tymi co ich nadzorowali i z tego co wiem to się maja bardzo dobrze,zagarniając coraz więcej stanowisk.

Akcjonariusz

Walne w sali gimnastycznej gdzie uczą się dzieci sekretarki. Obowiązuje strój gimnastyczny z nowym logo (Ala Jasiu z podstawówki )Wygląda na to że piłką strzelac będzie Janek P ,a w bramce pojawi się Bartosz D. A tak na poważnie po co i komu potrzebne to walne,bo z tego zaproszenia wynika że wszystko to już było.

@Akcjonariusz

Dlaczego czepiasz się dzieci sekretarki? Wszystko już było mówisz? Wynik za 3 kwartał znasz? Czy są szanse na dywidendę też wiesz? Ile spółka straciła na poprzednim zarządzie też wiesz? Jak wiesz to nie przychodź.

Akcjonariusz..
@Ciekawy

@ciekawy Tak masz rację vanellus vanellus są objęte ochroną ścisłą. Co z nich wyrośnie gdy od najmłodszych lat są uczone jak snadnie za dotacje dla szkoły można zdobyć... Kibice miejscowi dobrze wiedzą w jakim klubie mama tych dzieci grała do czasu gdy kosztownym transferem trafiła do naszej firmy. Piszesz o wyniku za 3 kwartały a przecież jako doświadczony kapitan drużyny wiesz że liczy się wynik końcowy meczu a nie w 60 minucie gry. Jak wynik końcowy jest dobry to zawodnicy danego klubu są wynagradzani czytaj dostają dobre pensje i dewidendę. Jak wynik końcowy jest marny to klub traci miejsce w lidze a trener musi się ewakuować do innej drużyny. Na ten listopadowy mecz przyjdę bo ciekaw jestem kto gra w drużynie napastnika, kto gra w drużynie obrońcy bramki,kto zasiądzie na ławce rezerwowych a przede wszystkim aby zobaczyć komu ty będziesz kibicować?

Kit
@Akcjonariusz

A dlaczego bramki ma bronić Bartosz D? Przeciez go już nie ma w firmie. Strzelających poza tym może być więcej.

@Akcjonariusz..

Oby nie sprawdził się scenariusz, że drużyna spadnie do szóstej ligi i w ogóle zostanie wyautowana. Chichot losu co?

@Ciekawy

HEJKA szkoła potrzebuje kasy , każdy grosz się przyda , jest okazja to dlaczego nie ma korzystać , może za tą kasę poszerzą korytarze co, by się dzieciaki nie musiały przeciskać się i wzajemnie obijać o siebie. Godzina też wybrana celowo , bo to pora obiadowa a w TV lecą seriale tasiemce, to pewnie mało kto przyjdzie i o to chodziło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Orion
@cichy

Nie chcesz nie przychodź! Niech przyjdą ci kogo jeszcze ta spółka obchodzi. Siedź w domu i oglądaj serial jeśli masz to gdzieś.

patyk
@Akcjonariusz

Powtarzasz jak mantra co niektórych, którym nie w smak będzie ujawnienie kwot poniesionych przez spółkę strat. Nie chcesz - nie przychodź ale nie pieprz....

Iwan
@Kit

Czego się dziwisz że bramki ma bronić B.D. wystarczy spojrzeć na plan lekcji dla czwartku 21.11.2019 i wszystko jasne.Byc może będzie więcej zawodników strzelających ale co ważne niech uważają aby nie stracić sobie samobója.Ciekawe czy sędziować przyjadą sędziowie z stolicy,czy zostanie wyznaczony miejscowy z rodzinką?

remi brydż

Wrzesień się kończy. Zaczynamy wkrótce październik i z ciekawością oczekujemy tak gromko zapowiedzianych zmian.(usunięte przez administratora)

Edward
@remi brydż

Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać o jakie zmiany chodzi? Interesuje mnie wynagrodzenie, więc każda poprawa jego wysokość będzie na pewno na plus. Liczę, ze podzielisz się informacjami.

remi brydż
@Edward

Oczywiście chodzi o zmiany personalne. Oddzielić chwasty od plonów... Podziękować ludziom, którzy kilkanaście lat udawali, że pracują, podziękować części kierownikom tylko z nazwy, którzy nie mieli do tego wykształcenia oraz wiedzy i predyspozycji...znaleźć nowych... O pieniadzach nie ma co mówić bo firma płaci słabiutko....

Piksi
@Edward

Przed końcem roku ma być walne to się sam mozesz zapytac. Mnie interesuje kto będzie za a kto przeciw zmianom. Na podwyżki bym nie liczył bo i z czego miałyby one być? Sprzedaż mierna a ludzi tyle samo.

Aldo Raine
@remi brydż

Jakich nowych kierowników za takie pieniądze? ludzie którzy mogliby coś zmienić albo już dawno odeszli z firmy albo odchodzą właśnie przez pseudo kierowników..............

@remi brydż

A co nie wiesz że zmiany już się rozpoczęły na początek od walki z wiatrakami

pierdyknęło
@cichy

w tej firmie zmiany zawsze rozpoczynały się od walki z wiatrakami, z tym że don kichoty albo padały albo kręciły się z wiatrakiem do momentu kiedy z niego nie spadły :) Jak będzie tym razem?

@remi brydż

A myślisz , że jak przyjdzie nowy to będzie pracował za 3 lub 4 tys. Jesteś (usunięte przez administratora) , teraz mamy rynek pracownika i to on dyktuje warunki.

tubylec

Cóż okres przejściowy minąl dawno dla nowego zarządu i prezesa i obserwując to co się dzieje, pseudo ruchy kadrowe, brak odważnych i przyszłościowych pomysłów to cofamy się i w takim tempie to pozostanie tylko śmieszne nowe logo ala Jasiu z podstawówki....

@tubylec

A miały być dobre zmiany , więc czas najwyższy powiedzieć "sprawdzam"

Edward
@obserwator

Pisząc o dobrych zmianach masz na myśli podwyżki lub lepszy rodzaj umów o pracę? Doprecyzuj proszę.

Jak to chcesz zrobić?

@Edward

Oczywiście podwyżki bo te wynagrodzenia to żenada

Gzyms
@obserwator

Czy jesteś za wzrostem wynagrodzenia i częściową redukcją zatrudnienia? Spółka czasy świetności ma za sobą. Konkurencja jest duża i to ona dyktuje ceny rynkowe. Inwestycje dotychczas zrealizowane raczej nie trafione. Pieniądze wyrzucone w błoto i być może w kieszeni beneficjentów podpisanych umów. Jak to widzisz? Masz szanse zaproponować coś anonimowo. Napisz coś bardziej sensownego niż wzrost wynagrodzeń. Gdy wygra pis i zacznie zwiększać wynagrodzenia minimalne nie liczyłbym na utrzymanie obecnego poziomu zatrudnienia.

@Gzyms

W tej firmie jest potencjał ale potrzeba dokapitalizowania czyli inwestora , który będzie miał dobry pomysł na biznes i kanały dystrybucji ot i cała filozofia

Gzyms
@obserwator

Jest oczywistym że firma potrzebuje mądrych inwestycji a to będzie wymagało zmiany dotychczasowego podejścia do wypłaty dywidend. To się już może nie podobać części akcjonariuszy. Ot i problem.

ciekawy

To spotkanie w listopadzie jest pewne, czy ktoś ma wieści na ten temat?

@ciekawy

Wystarczy chyba zapytać nie? Jest zarząd jest rada. No chyba rada coś wie.

R2D2

Ciekawe co się stanie z tą spółką jesli zostanie podniesione wynagrodzenie minimalne do 4000? Może warto by zrobić taką symulację wraz z podniesieniem pozostałych kosztów dot. wynagrodzeń ZUS itp. To w końcu najbliższą przyszłość spółki.

Poirytowany

Dlaczego nie można posortować postów według daty. Trudno sie połapać. Chyba że to specjalnie. Czy administrator coś popsuł? Co to za filtry pomocne, neutralne itp? Komu takie nieobiektywne filtry są potrzebne? Po co tak kombinujecie na tym go worku?

@Poirytowany

Masz racje straszny kogel mogel w tym Goworku, dlaczego nie ma ustawienia datami?

Miki

Czyżby były prezes chciał na walnym wyjaśnić dlaczego chce przejąć spółkę?

@Miki

A to nie ten poprzednik poprzednika chce walnego a może to on ma zakusy na firmę !!!!!!!!!!!

Zniesmaczony

Cześć. Dałem nowemu zarządowi czas na działanie,ale widzę że poza chorobliwym oszczędzaniem na akcjonariuszach i szeregowych pracownikach nic na dobre się nie zmieniło. Pupile poprzedników mają się bardzo dobrze bo teraz są pupilami aktualnej władzy i dalej za nic nie odpowiedzieli, chociaż w normalnej firmie za takie niekopompetencje dawno dostali by dyscyplinarkę. Mało tego oni dostają jeszcze niemałe premie, czy to nie jest oburzające? Niedawno pupile po raz kolejny zostali chojnie docenieni, co z pozostałymi pracownikami,niech"czarna masa"na to pracuje. Co do aspektów, które były poruszone na walnym, to myślę że to były tylko słowa, bo działań żadnych nie widać. Ciocia (usunięte przez administratora)pomimo kompromitujących faktów nadal zasiada na dyrektorskim stołku i dezorganizuje produkcję. Dalej nic się nie robi z beznadziejnymi kierownikami, którzy podważają działania aktualnego zarządu marząc o powrocie starego układu. Proszę administratora o nie wstrzymywanie mojej opini.

@Zniesmaczony

jaka firma tacy kierownicy a "czarna masa" musi pracować na nich i siedzieć cicho bo inaczej za bramę!

@Zniesmaczony

Wieść gminna niesie , że będzie nowe logo firmy, a na to potrzebna kasa , zbędny wydatek , może zamiast tej zachcianki nowego dać szeregowym pracownikom bonus na zasłużony urlop co by nabrali sił do roboty

pstryk
@ciekawski

a czymże już tak jesteście zmęczeni??? Niedawno był postój.

@pstryk

Te Pstryk czytaj uważnie nie o zmęczenie chodzi tylko o szacunek do pracownika który jak ma dzieci to chciałby spędzić z nimi czas, a "niedawny postój" w trakcie roku szkolnego to nie to samo co czas wakacji!

PIKUŚ
@ciekawski

Wam to się już na prawdę w głowach popieprzyło. Zmian w firmie nie chcecie. Konieczności zmiany przaśnej nazwy i loga na nowe nie rozumiecie. Przerwa w maju wam nie odpowiada bo za wcześnie. Oj przyjedzie niebawem czas na Ukrainę to sobie gościu odpoczniesz. A swoją drogą patrząc na osiągnięcia tej spółki w minionym okresie to coś mi się wydaje ze niebawem będziesz miał więcej czasu ma odpoczynek z rodziną w czasie wakacji.

Waluś
@PIKUŚ

Masz rację. Kolejna próba pod zmianę nazwy i loga. Już raz była ale nie interesowało to nikogo oprócz samego zainteresowanego. Może teraz się uda. Jest trochę inny skład zarządzie. Mam jednak coraz większe jednak obawy ze nowy prezes niebawem rzuci to wszystko i sobie daruje pałowanie z kołtunami. A wtedy co się stanie? Wróci stare. Znowu będą planowane inwestycje realizowane w ramach jakiegoś planu. Maszyny na które wydano miliony i które nie pracują "nagle" ożyją i okażą się ponownie świetnymi inwestycjami spółki . Nie będzie żadnych dochodzeń zwrotu pieniędzy od byłych członków zarządu a sprawa w prokuraturze o niegospodarność i za straty 1 mln złotych wyrządzonych spółce przez były zarząd się po prostu umorzy. Miejsc pracy tylko szkoda....

@PIKUŚ

cześć Pikuś a z tym logo to coś nie halo , tyle lat było ok a teraz jest be !Rozumiem że kojarzy się ze starym a przecież teraz jest czas na nowe rozdanie więc zamiast jajka to może kura która znosi jajka ale złote . A co do urlopów latem to jak nie musisz to bo nie masz milusińskich to jedź zimą na narty, kto Ci broni, a Ukrainą to nie strasz , bo nie taki diabeł straszny jak go malują

Dominika
@Zniesmaczony

Jak widzisz Twoja opinia nie została "wstrzymana", wręcz przeciwnie, chcę Ci poprosić o jej uzupełnienie. Piszesz sporo o atmosferze w EWA Krotoszyn oraz o premiach i sposobie ich przydzielania. Chciałam spytać Cię o to, co sądzisz o podstawowej pensji. Czy jest wystarczająca, czy też bez premii trudno być zadowolonym?

akcjonariusz zainteresowany

Podobno w listopadzie będzie spotkanie właścicieli. Czy ktoś coś wie?

@akcjonariusz zainteresowany

Chyba będzie......albo i nie będzie.

@Pinokio

Pinokio oj będzie , będzie wesoło!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!

Dariusz

W dobrej firmie wystarczy być dobrym pracownikiem i nie trzeba nikomu się przymilać!

@Dariusz

Pod warunkiem, że pracuje się w dobrej firmie która ceni pracowników niezależnie od ich pozycji w hierarchii firmy , a ta ma z tym problem!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.