Opinie o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile w Piła

Barbara

@Ella, Forum GoWork.pl jest miejscem dyskusji na temat warunków pracy, w tym przypadku w firmie UPS oddział w Pile oraz DHL oddział w Pile. Potencjalnych kandydatów interesują opinie od aktualnych pracowników. Opinie klientów są także ważne, ale warto żeby odniósł się do tego wpisu ktoś z obecnych pracowników. Czy taka sytuacja mogła mieć miejsce?

Ella

DHL oddział w Pile? Masakra...Kurier opryskliwy, nieuprzejmy, arogancki. Nieprzygotowany do pracy. Nie chciał wydać reszty, bo jak twierdził nie ma takiego obowiązku.Domagał się, abym rozmieniała pieniądze.W efekcie końcowym zabrał przesyłkę z tekstem "odbierze w firmie". Zerooo!!! profesjonalizmu.Taki człowiek nie powinien pracować w firmie kurierskiej.

Barbara

@Elwira, Opinie klientów są także cenne, ale najważniejsze wpisy i informacje pochodzą od obecnych lub byłych pracowników na temat pracodawców i warunków zatrudnienia. Może znasz kogoś kto pracuje w firmie DHL lub UPS w Pile i jest zadowolony ze swojej pracy? Podobno kurierzy są grupą zawodową, która w ostatnim czasie bardzo dobrze zarabia, czy zgadzacie się z tą opinią?

Beatakape

Czwartą dobę czekam na kuriera z przesyłką ze sklepu 51015; każdego dnia rano widzę, że przesyłkę wydano kurierowi do doręczenia, wieczorem zaś ta sama przesyłka oczekuje na kolejny cykl doręczenia. Nie ma żadnej możliwości telefonicznego skontaktowania się z centralą dhl w Pile. W formie pisemnej reklamować może tylko osoba wysyłająca. Jak taka "firma" może jeszcze funkcjonować na polskim rynku?! Wszystkich przed nią przestrzegam.

Elwira
@Beatakape

mam to samo siedzę jak więzień w domu Od wczoraj ,

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Barbara

(usunięte przez administratora) Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie UPS i DHL. Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub ją uzupełnić? Inne osoby czytające to forum mogą nie zrozumieć sensu Twojej wypowiedzi. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Może chciałbyś napisać o swoich wrażeniach z pracy?

Stella

Czy tylko narzekać potraficie? To wbrew pozorom nie jest lekka praca a klienci są bardzo różni

Youtube
@Stella

Zawsze,można zmienić na gornika

Beatakape

Nie uwierzycie, tak jak ja nie mogę uwierzyć. Dziś, tj. w sobotę w godzinach rannych zajechał pod nasz dom kurier DHL z wyczekiwaną od ponad 4 dni przesyłkom . Choć bardzo spóźniona, to przesyłka dotarła na czas. Dziękuję. .. Beatakape

Iwa

Zdecydowanie nie polecam. Od pewnego czasu nawet unikam zakupów, które wysyłane są firma UPS lub proszę kontrahenta o wysyłkę inną (DHL, DPD, GLS, a najbardziej Fedex). Kurier robi problem z odebraniem przesyłki w punkcie, jest niekulturalny-ostatnio powiedział do mnie, że jeżeli coś mi nie pasuje to mam zamawiać paczki inna firmą. W sumie dobra rada! Teraz tak robię, bo w UPS Piła zawsze są jakieś problemy!

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Dzień dobry, pragnę poinformować Państwa, że otrzymałam dziś przesyłkę dostarczoną przez Waszą pracownicę. Jakież było moje zdumienie, kiedy w ostatniej chwili zauważyłam w drzwiach sklepu wychodzącą panią, która przed chwilą stała przed ladą w kwiaciarni. W ostatniej chwili zauważyłam pakunek na ladzie przesłonięty kwiatami. Pani nie była uprzejma przywitać się i poinformować mnie o pozostawionej przesyłce. W sklepie była kolejka i w dowolnej chwili paczka mogła zniknąć. Teraz zapytam, kto poniósłby konsekwencje? Ja mogłabym zgłosić reklamację i prosić o przesyłkę. Zawołałam Panią i spytałam , czy to ona zostawiła pakunek i co to jest? odpowiedziała mi z drzwi, że to buty dla Pani Ireny. Czy aby na pewno profesjonalna obsługa? Proszę uprzejmie o odpowiedz. Z wyrazami szacunku Irena Kania.

Barbara

@Wiesław, @mARIO, jak rozumiem, nie jesteście pracownikami firmy DHL a jej klientami? Jeśli jesteście nieusatysfakcjonowani usługami firmy, powinniście wyjaśniać sytuacje z osobami odpowiedzialnymi. Forum GoWork.pl nie jest do tego odpowiednim miejscem, ponieważ użytkownicy nie będą w stanie Wam pomóc. Osoby zainteresowane pracą w danej firmie szukają tu informacji na temat warunków i szczegółów związanych z zatrudnieniem. Czy dysponujecie informacjami na temat pracy w firmie?

Wiesław

A miało być tak profesjonalnie, paczka nadana z Katowic od 2 dni odpoczywa sobie w Pile, a teoretycznie już powinna być u adresata, w żaden sposób nie można się dowiedzieć co dalej, kiedy dotrze do adresata?? Wiem jedno, nie chcesz stresu to unikaj DHL

mARIO

NIE POLECAM DHL PORAŻKA OLANIE TOTALNE KLIENTA PACZKA DOSTARCZONA PO DWÓCH DNIACH PÓŹNIEJ CHOĆ MIAŁ JĄ KURIER OCENA 0 Z 10

Barbara

Widzę, że większość poniższych opinii pochodzi od klientów firmy UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile - są one oczywiście również ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale może zechciałby się wypowiedzieć także któryś z pracowników? W jakim trybie się pracuje? Na podstawie jakiej umowy następuje zatrudnienie?

Biuro przyjęcia porażka, Pan który przyjmuje paczki zero chęci do współpracy. Byłem tam 3 razy zawsze problemy z przyjęciem ciągle coś nie pasuje i do tego na zadane pytanie głupie odpowiedzi. Robi z ludzi (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam

Robot

Kompletna ignorancja, brak poszanowania klienta. Nie polecam. Dhl Piła= najgorsze usługi

olo

dziadostwo

Jak umawia się na godziny to niech tak będzie.... Drodzy kurierzy my też pracujemy... I czas dla wszystkich jest cenny... Więc szanujmy się. Jak się umawiać to ze świadomością ze ktoś na was czeka

Andzia

Człowiek jest istotą ludzką i jak nie robi nic wtedy "może" być nie omylny.... Zacznijmy od siebie a później wymagamy cudów nad Wisłą ???? ups pełen profesjonalizm!

andrzej

Sposób dostarczania przesyłki przez kuriera tej firmy ups jest bardzo cwaniacki.Wcale nie dostarczają przesyłki pod adres,tylko zbiorczo zwalają w punkcie obioru np.w sklepie spożywczym na ul.Żeromskiego,a potem piszą do wszystkich e-maila że nie zastali nikogo w domu zostawiając w treści tylko nr przesyłki bez próby kontaktu tel. Nikomu nie polecam tej firmy,zbyt dużo nerwów i czasu mnie to kosztuje.

Zostaw merytoryczną opinię o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile - Piła

UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Osmańska 2
    02-823 Piła