UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile

Piła

Opinie o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile

pilanin 2009-12-04 11:24:37
UPS w Pile to porażka, ZERO profesjonalizmu. Proponuje zatrudnić kogoś na wyższym poziomie może wtedy jakość usług wzrośnie. Sam NIGDY nie korzystam, niestety niektórzy kontrahenci przysyłają mi przesyłki UPSem i zawsze gdy mam z tą firmą do czynienia to jestem chory.
g 2009-12-08 11:17:12
ja nie narzekm-zawsze sa na czas-no ale co czlowiek to opinia:)wg mnie klada na łopatki inne pożal się boże pilskie firmy kurierskie
pilanin 2010-05-29 22:59:12
kolego cos jest nie tak z tobą, UPS w pile dziala rewelacyjnie. Zawsze na czas i wogóle serwis full profesional. Kurierzy bardzo mili i zawsze pomoga. Wiem na swoim przykładzie. Moze ty jestes nieprzyjemny dla nich no to niestety jak kuba bogu tak bóg kubie.
były pracownik 2010-06-03 22:46:54
Szczerze odradzam komukolwiek pracę jako kurier w jakiejkolwiek firmie kurierskiej. Patrząc na to od strony klienta-odbiorcy to wszystkie te firmy są po jednych pieniądzach, każda jest w czymś lepsza i gorsza. Zaś od kuchni to jest jedno wielkie dziadostwo. Jeździłem w DHL w Pile i naprawdę chętnym podjęcia tam pracy dobrze radzę - ZASTANÓWCIE SIĘ DZIESIĘĆ RAZY!!! Pani [usunięte przez moderatora]. jest słodkopierdząca jak potrzebuje kuriera, ale po krótkim czasie pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Poza tym cała ta "żółto-czerwona infrastruktura" tylko ładnie wygląda na folderach reklamowych, a sprostać ich wymaganiom i przy tym zarobić to trzeba by raczej dokładać do tego biznesu. Poza tym kto choć trochę nie jeździł w tym nie wie jaka tam jest harówa. Obecnie pracuję na budowie, często przy kopaniu i po całym dniu pracy nie wracam tak [usunięte przez moderatora], jak po rozwożeniu paczek. Pozdrawiam wszystkich kurierów, nie tylko tych z DHL. P.S. do wszystkich klientów: kurier to też człowiek - jeden na kilkudziesięciu odbiorców, więć bądźcie dla nich wyrozumiali i szanujcie ich, tak jak sami byście tego oczekiwali.
niezadowolona 2012-01-05 17:16:46
UPS w pile porażka!!!!!! Kultura osobista na minusie, chamstwo i nic więcej....
Inka 2016-10-21 22:46:00
Obsługa kurierska Ups w Pile to porażka,zero podejscia ludziego do klienta.bardzo czesto korzystam z usług kurierskich ale z takim zachowaniem kuriera jeszcze sie nie spotkalam,masakra.sam mam bezposredni kontakl z klientami i nigdy bym sobie nie pozwolil na takie zachowanie.....
batrix 2016-12-02 08:53:58
zamówiłam paczkę z opcją ,,za pobraniem" i czekama na nią już tydzień, akurat dzisiaj paczka ma być doręczona, jednak pech chciała, że dzisiaj jest ktoś w domu tylko do 12, a potem dopiero od 19, więc zadzwoniłam na infolinię prosząc o nr do kuriera, żeby ew. pieniązki zostawić sąsiadce i powiedzieć mu o tym pod jaki adres ma przyjechać. Pani z infolinii powiedziała, że ona nie może mi podać nr tele. do kuriera, bo ona nie ma bazy danych!!! Pytam się, czy kurier będzie dzwonił do mnie z inf. o tym,że ma do mnie przesyłkę za pobraniem, a Pani mi mówi, że nie, on nie mam takiego obowiązku!!!!! To jest śmieszne!!!
Czekam na przesyłkę tydzień czasu, po czym akurat wtedy, kiedy ma być ona dostarczona nie będzie nikogo w domu, nr do kuriera nie otrzymam bo Pani go nie posiada.................nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy!!!
Śmiech na sali!!!!
Zostaw swoją opinię o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile