Opinie o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile w Piła

_NiKt_

Miałem do czynienia z jednym z tych kurierów. Był chamski i niemiły. Nie będę opisywał całego zdarzenia, ale to mnie skutecznie zniechęciło do tej firmy

batrix

zamówiłam paczkę z opcją ,,za pobraniem" i czekama na nią już tydzień, akurat dzisiaj paczka ma być doręczona, jednak pech chciała, że dzisiaj jest ktoś w domu tylko do 12, a potem dopiero od 19, więc zadzwoniłam na infolinię prosząc o nr do kuriera, żeby ew. pieniązki zostawić sąsiadce i powiedzieć mu o tym pod jaki adres ma przyjechać. Pani z infolinii powiedziała, że ona nie może mi podać nr tele. do kuriera, bo ona nie ma bazy danych!!! Pytam się, czy kurier będzie dzwonił do mnie z inf. o tym,że ma do mnie przesyłkę za pobraniem, a Pani mi mówi, że nie, on nie mam takiego obowiązku!!!!! To jest śmieszne!!! Czekam na przesyłkę tydzień czasu, po czym akurat wtedy, kiedy ma być ona dostarczona nie będzie nikogo w domu, nr do kuriera nie otrzymam bo Pani go nie posiada.................nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy!!! Śmiech na sali!!!!

niezadowolona

UPS w pile porażka!!!!!! Kultura osobista na minusie, chamstwo i nic więcej....

Szczerze odradzam komukolwiek pracę jako kurier w jakiejkolwiek firmie kurierskiej. Patrząc na to od strony klienta-odbiorcy to wszystkie te firmy są po jednych pieniądzach, każda jest w czymś lepsza i gorsza. Zaś od kuchni to jest jedno wielkie dziadostwo. Jeździłem w DHL w Pile i naprawdę chętnym podjęcia tam pracy dobrze radzę - ZASTANÓWCIE SIĘ DZIESIĘĆ RAZY!!! Pani [usunięte przez moderatora]. jest słodkopierdząca jak potrzebuje kuriera, ale po krótkim czasie pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Poza tym cała ta "żółto-czerwona infrastruktura" tylko ładnie wygląda na folderach reklamowych, a sprostać ich wymaganiom i przy tym zarobić to trzeba by raczej dokładać do tego biznesu. Poza tym kto choć trochę nie jeździł w tym nie wie jaka tam jest harówa. Obecnie pracuję na budowie, często przy kopaniu i po całym dniu pracy nie wracam tak [usunięte przez moderatora], jak po rozwożeniu paczek. Pozdrawiam wszystkich kurierów, nie tylko tych z DHL. P.S. do wszystkich klientów: kurier to też człowiek - jeden na kilkudziesięciu odbiorców, więć bądźcie dla nich wyrozumiali i szanujcie ich, tak jak sami byście tego oczekiwali.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
pilanin

kolego cos jest nie tak z tobą, UPS w pile dziala rewelacyjnie. Zawsze na czas i wogóle serwis full profesional. Kurierzy bardzo mili i zawsze pomoga. Wiem na swoim przykładzie. Moze ty jestes nieprzyjemny dla nich no to niestety jak kuba bogu tak bóg kubie.

g

ja nie narzekm-zawsze sa na czas-no ale co czlowiek to opinia:)wg mnie klada na łopatki inne pożal się boże pilskie firmy kurierskie

Zostaw merytoryczną opinię o UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile - Piła

UPS oddział w Pile, DHL oddział w Pile
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Osmańska 2
    02-823 Piła