Opinie o Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt w Puławy

Arek Nowy wpis

No właśnie to praca dla młodych bo silnych. Ale czy warto? Dlaczego co chwilę są ogłoszenia o pracę w tej firmie? Czy może ktoś tu merytorycznie napisać o plusach minusach tej pracy?

Lewy Nowy wpis

Właśnie się pojawiły nowe ogłoszenia. Szukają kierowców. O stawce, umowie nic nie mówią. Jest jeden pan w średnio starszym wieku łysawy z problemem językowym coś jakby miał dziurę w szyku lub raka przełyku no i taki młody coś ok 28 lat. Mówią, że praca to rozwożenie piwa, wina, dźwiganie z pomocnikiem skrzynek czasami po dwie. Tzn kierowca kieruje i dźwiga, pomocnik dźwiga. Stawka ta sama. Ok 15 punktów do objechania , stalych. Od 8 do 16 tej.Ale ze bardzo źle opinie, to się poważnie zastanawiam czy pójść na próbę bez umowy jeździć.

atb7 Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) totalne Ludzi traktuje jak śmieci zatrudnia na czarno żeby nie płacić ubezpieczenia Właściciel powinien od dawna leczyć się na głowe. Oferty pracy były nie raz w PUP Nie polecam omijać z daleka.

Stary

Wszystkie negatywne wpisy to prawda

Emilia
@Stary

Rozumiem. Jednakże byłoby lepiej, jakbyś dodał coś konkretniejszego od siebie na temat pracy w Fhu Zuza Tele-Hurt. Z jakiego powodu sam nie polecasz zatrudniania się tam: ma to może związek z zarobkami?

atb7 Nowy wpis
@Emilia

Proponowałbym samemu pójść i przekonać się na własnej skórze wtedy bedzie wiadomo.

Magazynier

Gość z początku wydawał się na pożądanego potem okazało się że leje wodę,pyta czy chcesz staż czy pracować.Przychodzisz na umówiony dzień tyrasz daje wynagrodzenie i mówi dzięki !

Brak trudnych pytań !

Kostek

Mam wrażenie, że zupełnie spoza firmy próbuje zaszkodzić wypisując jakieś bzdury. Firma ok, praca również tylko trzeba chcieć pracować.

Kolega
@Kostek

Hej jakie zarobki właściel daje dla kierowców bo daje ogłoszenia jeśli możesz napisać

@Kolega

Zastanawiasz się nad ewentualnym aplikowaniem do pracy w firmie Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt? Tak aktualnie rozumiem Twój wpis bo widzę, że zainteresowało Cię stanowisko kierowcy. Może napiszesz, jakie masz ogólnie finansowe wymagania? Cieszę się, że zapytałeś o to, bo myślę, że ewentualna odpowiedź przyda się nie tylko Tobie.

Kamil

Czy firma gdzieś się teraz ogłasza ?

Wiosło

(usunięte przez administratora) pracują parę lat lub miesiąc mimo tego że robią dobrą robotę to i tak ich zwalnia , robiąc na czarno dodatkowo , prywaciarz złotównik tyle dziękuję

Mydło to mało powiedziane

Bije psa nie szanuje ludzi on jest po prostu chory i to trzeba leczyć pozdrawiam

Honorata
@Mydło to mało powiedziane

Nie wiesz, czy ta hurtownia na Waryńskiego jeszcze działa? Nic tu nie mogę w Internecie ustalić, a wychodzić z domu nie bardzo chcę. Pomożesz?

Agnieszka

Na magazynie jest ciężko? Ktoś pracował?

Mydło

Dno totalne nikomu nie polecam tam iść do pracy bo to nie praca bez umowy bez niczego zero szacunku do człowieka aby masz jak najszybciej bo im szybciej zrobisz to mniej dostaniesz

Waldi

Miałem składać CV dzwonić i starać się o robotę u tego gościa ale po forum widać że szkoda czasu na niego oczywiście on sam ma o sobie jak najbardziej dobre zdanie typowy krwiopijca wyzyskujący ludzi.

ekstraska

na sam magazyn nie, chociaż nie wiem bo to w sumie piwo, wino, napoje itd., nie wiem czy w takiej sprzedazy hurtowej nie są potrzebne jakieś uprawnienia ekstra

feliks

Podobno na magazyn niedawno szukali.

angelina

Aktualnie są oferty pracy do Tele-Hurt - Jacek Mężydło.Czy ktoś mógłby udzielić opinii o tym pracodawcy ? -

mccoy

Kawał drania.

BezPracy

Za Co dostaje on dotacje?Machloje PUPowskie!Wyzysk obłuda kapitalizmu.

Krzycho

Pracodawca idzie do urzędu i prosi osoby na staż, idąc z skierowaniem na staż pyta czy staż chcesz czy umowa o pracę piszę że nie spełniasz wymagań.Następnie mówi żeby przyjść danego dnia robisz 10 h i na koniec daje 50zł i mówi dzięki nawet nie ma odwagi w oczy prawdy powiedzieć.

kontrola
@Krzycho

widzę ze wpis usunięty tym panem powinien się zająć PIP i US śmierdzi tam.Brak Kompetencji obłuda i kłamstwa

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt - Puławy

• Jak się pracuje w Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt?

Kandydaci do pracy w Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jacek Mężydło Fhu Zuza Tele-Hurt
  • Ludwika Waryńskiego 4 lok. 14