TELE-HURT Jacek Mężydło

Puławy

Opinie o TELE-HURT Jacek Mężydło

Krzycho 2014-03-27 18:09
Pracodawca idzie do urzędu i prosi osoby na staż, idąc z skierowaniem na staż pyta czy staż chcesz czy umowa o pracę piszę że nie spełniasz wymagań.Następnie mówi żeby przyjść danego dnia robisz 10 h i na koniec daje 50zł i mówi dzięki nawet nie ma odwagi w oczy prawdy powiedzieć.
kontrola 2014-04-01 22:50
widzę ze wpis usunięty tym panem powinien się zająć PIP i US śmierdzi tam.Brak Kompetencji obłuda i kłamstwa
BezPracy 2014-04-01 22:53
Za Co dostaje on dotacje?Machloje PUPowskie!Wyzysk obłuda kapitalizmu.
mccoy 2014-04-12 17:49
Kawał drania.
angelina 2015-03-21 20:18
Aktualnie są oferty pracy do Tele-Hurt - Jacek Mężydło.Czy ktoś mógłby udzielić opinii o tym pracodawcy ? -
feliks 2015-10-24 05:58
Podobno na magazyn niedawno szukali.
ekstraska 2016-05-19 20:56
na sam magazyn nie, chociaż nie wiem bo to w sumie piwo, wino, napoje itd., nie wiem czy w takiej sprzedazy hurtowej nie są potrzebne jakieś uprawnienia ekstra
Waldi 2017-06-11 18:20
Miałem składać CV dzwonić i starać się o robotę u tego gościa ale po forum widać że szkoda czasu na niego oczywiście on sam ma o sobie jak najbardziej dobre zdanie typowy krwiopijca wyzyskujący ludzi.
Zostaw swoją opinię o TELE-HURT Jacek Mężydło - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELE-HURT Jacek Mężydło