Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Ja na szczęście już nie pracuje w tej firmie i cieszy mnie to bardzo. Chciałam się tylko podzielić czymś co ostatnio mnie spotkało. Nie pracuje w tej firmie od sierpnia. Na końcowej inwentaryzacji wyszło nam że mamy brak w gotówce - w co nie wierzę że mógł być aż taki ale mniejsza o to. No więc dostałam note obciążająca. Miałam to zapłacić w dzień inwentaryzacji a że nie posiadalam przy sobie gotówki to pan KR powiedział że pobiorą mi to z mojej ostatniej wypłaty z tej firmy. No więc kiedy przyszła wypłata nie obcięli mi z wypłaty obciążenia więc musiałam zrobić przelew na ich konto, tak więc zrobiłam. Dwa dni temu dostałam pismo od nich o wezwanie do zapłaty!!! Więc wysłałam im potwierdzenie przelewu. Jak się ma (usunięte przez administratora) w papierach to potem wychodzą takie rzeczy. Teraz czekam na ich odpowiedź o ile jakąkolwiek dostanę. Teraz pracuje gdzie indziej i jest mi lepiej i jestem zadowolona. Tak poprostu chciałam się z wami podzielić tym wszystkim. Pozdrawiam szczęśliwy już były pracownik

Franczyza w Polsce to kiepski temat zauważyłem, niekiedy lepiej wytrwale poszukać zwykłej pracy na etacie...

Witam wszyskich byłych i obecnych pracowników Pracowałam w tabak u ajenta ogl praca bardzo mi się podobała lubię kontakt z ludźmi dlatego odnalazłam się w tej pracy nowe doświadczenia tez z checia przyjmowałam czasem było gorzej czasem luz jak każda praca trzeba swoje zrobić Wszystko było by pięknie gdyby nie ajent u którego pracowałam Umowa śmieciowa kompletnie nie liczyła się do niczego nawet głupiego tel na raty nie chcieli mi dać na taka umowę Wiecznie jakieś odciąganie z wypłaty za rzeczy których się nie zrobiło Nasz ajent to kompletny dureń który nie pomagał w niczym nie pilnował całego sklepu nie mówił co trzeba zrobić pilnie a przy każdej kontroli sklep wypadał tak ze szkoda słów Ale niestety pracownik nie będzie pilnować interesu tym bardziej ze było mówione przy kontroli ze ma pilnować bo od tego jest I braku gotówki nie wspomnę gdzie ciagle coś brakowało i wyparowało nie wiadomo gdzie chamskie odzywki zero szacunku do pracownika !! Ale jak już trzeba było przyjść w trybie awaryjnym to w tyłek wiedzieli jak maja wchodzić Zero wolnego w wakacje z gorączka do pracy Bardzo się cieszę ze już tam nie pracuje tym bardziej z takim człowiekiem który nie ma szacunku i nie rozumie awaryjnej sytuacji Gdyby nie to praca byłaby spoko bo robić trzeba wszędzie Tylko uważajcie na ajentów na umowę na kasę i na to jak traktują

Ola

Zgadzam się trzeba uważać na ludzi bo ajenci myślą ze się dorobią dużej kasy która wpływa ich konto kosztem pracownika a niestety tak się nie da trzeba tez samemu ruszyć tyłek i wziasc się za prace

duśka

Większości ajentów tak naprawdę nie stać by zatrudnić normalnie pracowników za godziwe wynagrodzenie.Taka reakcja łańcuchowa-firma chcąc się pozbyć kosztów zatrudnienia pracowników,ewentualnych kradzieży wymyśliła że saloniki oddadzą w ajencję.Ajent -nieświadomy najczęściej ani rzeczywistych kosztów ani nakładu pracy jaki trzeba włożyć prowadząc salonik-myśli ,że to czysty zysk...a potem rzeczywistość weryfikuje cały "złoty interes".

Aśka
@duśka

Dokładne ale będąc ajentem trzeba się przyłożyć i prowadzić dbać jak o swoj własny bo jeśli ajent tego nie dopilnuje nie zadba to nikt tego nie zrobi za niego w każdej firmie jest tak ze szef pilnuje wszystkiego i sprawdza swoich pracowników czy wywiązują się z pracy jaka im się zada . A jeśli ktoś nie potrafi dopilnować i dbać o takie coś to nie powinen się tego podejmować . A tak już było i jest ze będąc szefem trzeba się przykładać do pracy więcej niż pracownik nie ważne ze się jest ajentem skoro się tego podejmują to musza zdawać sobie sprawę ze trzeba zakasać rękawy i robić rzeczy których pracownik nie zrobił .

Czy TABAK POLSKA Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Martiii23

Tabak Polska nic nie zapewnia ????

beka

W tej firmie benefitów nie zaznasz ????????

Ola

Hahaha ani karty multisport ani niczego co chwila jeszcze zrzuty a to zdrapki za mało a to za prasę zapłać.

Dlaczego płaci się za gazety które są nie oddane w danym dniu do wywołania. Przecież oni i tak je niszczą więc co im zależy przyjąć? W tej firmie płaci się dosłownie za wszystko! Nawet za to co zostanie skradzione przez ludzi!

??

To poważne pytanie czy forma żartu? Dlaczego mam zapłacić za gazetę, której nie oddałem/am do zwrotu? Może dlatego, że jest to Twój obowiązek? Czy brak odpowiedzialności za niezdaną prasę nie spowodowałby nadmiaru gazet na półkach? ;) Bez odpowiedzialności każdy pracownik z pewnością rzetelniej podszedłby do tematu zwrotu i info o zwrotach;)

@??

Czytaj ze zrozumieniem płacimy nawet za te gazety które zostały skradzione przez klientów jeśli w miesiącu przekroczysz określony limit każdy sklep ma swój dostaniesz Note a w planie maja obciążać nas lekami słodyczami itd więc to ja już nie wiem czy wg ciebie należy to do obowiązków pracowniczych.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Leszno
Na szczęście była pracownica

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy stracić można zdrowie. A i odejść tak po prostu się nie da jak już będziecie chcieli bo oczywiście brakuje ludzi do pracy na wasze miejsce. A o gnebieniu na sam koniec już nawet wspominać nie będę.

Była pracownica

Witajcie! Czy wiecie jak skontaktować się z firmą? Pilnie potrzebuje świadectwa pracy (pracowałam w zeszłym roku i nie otrzymałam po zwolnieniu się). Dzwoniłam na numery dostępne w internecie i nikt nie odbiera a próbowałam naprawdę mnóstwo razy. Jest może jakiś mail? Proszę o pomoc ????

aga

Moja współpraca z ta firma dobiegła końca w wrześniu 2019 i to była bardzo dobra decyzja ...jak zaczynałam prace miałam energie i chęć im dłużej pracowałam a parę lat tu spędziłam i widziałam te zmiany jakie firma przechodzi i nie koniecznie były to zmiany na plus, tym miej chęć i motywacji w nas było . Zarobki nie rosły, ,za to wymagania i praca szybko się zwiększał , dokładano nowe obowiązki to usługi kurierskie to płatność rachunków....rejestracja starterów itp z centrali odchodzili kompetentni pracownicy zostali .....z którymi współpraca była bardzo trudna lub wręcz nie możliwa proste prośby z naszej strony urastały do problemów nie do pokonania... wręcz obrazy z strony pracowników centrali... nieraz wydawało mi sie" ze nie gramy do tej samej bramki ". nie słuchali naszych uwag które przekazywali nam klienci choć motto naszej frmy to ' Klient jest najważniejszy"... ....wiec jeśli mogę poradzić to proszę długo i do klanie przeanalizować warunki i obietnice przekazywane przez firmę Tabak nim państwo podejmą współprace .....

Aga

Czy wiecie jak wygląda rezygnacja ajenta, ile czasu trwa, jak rozliczana jest inwentaryzacja, po jakim czasie zwrot kaucji? Jestem partnerem ale szczerze zastanawiam się nad rezygnacją. Niestety nie jest to współpraca marzeń.

Julia

Szukam zatrudnienia i przyznam, że zależy mi na elastycznym czasie pracy. Powiedzcie, jak to jest w Tabak. Czy można dostosować grafik pod siebie?

Beata
@Julia

Podobno można, ale coś im się uroi, i bez Twojej wiedzy zmieniają grafik. Mają szeroko w poważaniu, że miałaś zaplanowany wyjazd, zapłaconą zaliczkę. Musisz iść do tego....nawet nie wiem jak nazwać to miejsce bo oni nagle nie mają obsady. Za zaliczkę i tak nie zwrócili, bo miałam mieć dzień wolny nie urlop. Nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora)

Kinga
@Beata

Dokładnie tak też miałam latem zaplanowany wyjazd ale ze nie było obsady cale wakacje spędziłam w pracy. Nie polecam ten firmy szukaj czegoś innego.

Martiii23
@Julia

Nie pchaj się do tej firmy, wiem co mówię pracowałam 3 lata i aż mi ulzylo jak odeszlam. Oni pracownika maja gdzieś, tną koszty jak tylko mogą i gdzie się da. Ta firma to jedna wielka porażka.

Czy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Stary pracownik

Bardzo śmieszne- Tabak zawsze miał to gdzieś a teraz jak ma wszędzie ajentów to niech oni się martwià wszak na ich głowie jest teraz pracowni- cwane posunięcie zresztà.

@Stary pracownik

Dokładnie tak.Sprawy trudne,zgłaszane przez pracowników są lekceważone,szybko idą w zapomnienie.Pracownicy centrali bardzo często nie reagują na różnego typu problemy związane z pracą,więc tym bardziej tymi,dotyczącymi samych pracowników.Tabak to już nie ta sama firma,co jeszcze kilka lat temu;kiedys chciało się tam wykazywać,angażować...W obecnej sytuacji,pozostaje pożegnać się.

Julia
@To Tylko ja

@To Tylko ja Praca w TABAK POLSKA odbywa się tylko na zasadzie dzierżawy? Nie ma innej możliwości? Odpowiedz proszę.

To tylko ja
@Julia

W tej chwili nastawieni są na ajentow,taki maja plan.Oczywiscie ktos rozsadny,kto zagłębi się w ten temat,poszuka opinii o tej firmie,świadomie nie wejdzie z nimi we współpracę.Jezeli sklep jest w rozsypce,ludzie uciekaja,brak kandydatow na ajenta,to nie maja wyjscia i szukają pracowników.Długo by opowiadać w jakiej atmosferze przyszło tam pracować...

Praca byłaby w porządku gdyby nie atmosfera, którą gwarantuje kierowniczka saloniku. Jedna wielka masakra. Zarobki w porządku, oracować trzeba jak wszędzie ale ta kobieta to jakieś jedno wielkie nieporozumienie na tym stanowisku. Nie dziwię się, że nikt nie jest w stanie tam wytrzymać

Zainteresowana

A podasz miasto lub chociaż region.

ciągle jeszcze pracownik

odnośnie zarobków to w dalszym ciągu nic się nie zmieniło, cały czas najniższa krajowa - czyli tak naprawdę nic ..... a jeśli chodzi o target to uwierzcie, że już nie opłaca się go wyrabiać bo i tak premii nie dostaniecie... Sytuacja z poprzedniego miesiąca target wyrobiony na ponad 110% a wypłata jest mniejsza niż jak był target wyrobiony na 103% więc gdzie tu logika ? Nie ma już tego że im większy target się wyrobi tym większa wypłata .... Kiedy się spytałam oto naszego KR powiedział , że to nie on to ustala i tak odsyłają od jednego do drugiego .... Starciłam już motywację o to aby wyrabiać target ponad 100%, bo czy będzie zrobiony target na 100% czy na 120 % i tak wypłata jest taka sama więc nie opłaca się już wyrabiać targetu, więc moja praca będzie taka jak ich płaca czyli do d**y.... Czas chyba pożegnać się z tą firmą.....

@ciągle jeszcze pracownik

W Tabaku nie pracuje od marca tego roku i jakoś ani ja ani moje koleżanki nie zarabiały najniższej krajowej. Ja osobiście miałam 3100 brutto na umowie. Więc jak na pracę w sklepach ja byłam usatysfakcjonowana.

Kama
@Peper

A możesz podać miejsce pracy?

Żania
@Kama

Nie może bo nie istnieje takie muejsce- hahaha????

Teresa
@Peper

Peper, czy mówisz o pracy w TABAK POLSKA z miejscowości Wrocław? Jak sama widzisz na wątku wiele osób podaje różne wysokości wypłat jakie można osiągnąć w tej firmie a dysproporcje co do tego podawane w Waszych komentarzach są dosyć zróżnicowane. Od czego to zależy? Znajdzie się tutaj osoba, która w sposób rzetelny poda obecne stawki o jakie można ubiegać się pracując w tej firmie?

@Żania

Istnieje w województwie opolskim

@Teresa

Tak mówię o tej samej firmie. Zarobki negocjuje się już na rozmowie kwalifikacyjnej. U mnie tak było. Ale myślę że wysokość pensji tak na prawdę zależy od sytuacji u nas dawali sporo bo cała poprzednia ekipa rzuciła L4 na gwałt szukali ludzi. I

@Peper

tak, bo pewnie pracujesz w większym mieście a nie takim jak ja dlatego wypłata jest większa ....

peper
@ciągle jeszcze pracownik

To nie jest duze miasto 70 tys mieszkańców.

peper
@Teresa

Nie to nie Wrocław tylko małe miasteczko w wojewodztwie opolskim

Bartosz
@peper

Cześć wszystkim! Wiecie może, czy osoby bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego również przyjmowane są przez firmę TABAK POLSKA? Chciałbym zweryfikować tę kwestię.

@Bartosz

Nie zaczynaj współpracy z ta "firma".Będziesz zdrowsza ! Wyzysk,brak szacunku do długoletnich pracownikow.Nastawieni tylko i wyłącznie na zyski,pracowników zza lady maja za nic !

Wolna

Hej wszystkim nie dawno odeszłam z tabaka powiem szczerze najlepsza decyzja w moim życiu powiem tylko ze od momentu wypowiedzenia kwas straszny i że strony kr i centrali tak jakby człowiek nie mógł się zwolnić czy u was tak samo wyglądało odejście w klimacie focha pretensji robienia z człowieka lenia na sam koniec gdzie do tej pory był chwalony? Powodzenia dla tych którzy zostali.

Gabriela
@Wolna

Dlaczego postanowiłaś, więc zrezygnować z pracy, mimo pochwał? Czy była to kwestia niskich zarobków, a może słaba atmosfera?

Madison

Pracowałam w Gdańsku w nowo otwartym salonie prasowym tek firmy i powiem jedno, paranoja. Wyplata w wysokości 1800zl plus premie za target którego nie da się wyrobić. Elastyczny grafik? Ta firma nie rozumie co to znaczy, przez pół roku tam pracowałam tylko we dwie osoby, bo nie chciało im się zatrudnić kolejnej na pół etatu, pomimo tego że blagalysmy o to. Koniec końców obie się zwolnilysmy w tym samym czasie a salon w końcu zamknęli pomimo tego że miał szansę się wybić.

@Madison

wiem coś na ten temat bo od nas ciągle w delagację jeździły .... potrafili wydzwaniać w dzień wolny czy na URLOPIE czy nie pojedziemy w delegacje !!!! Śmieszne to jest ....

Teresa
@ciągle jeszcze pracownik

Czy wspomniane przez Ciebie delegację są dodatkowo płatne lub w inny sposób jakoś nagradzane przez TABAK POLSKA? Jeżeli przestawione sytuacje miały rzeczywiście miejsce, to pracodawca powinien zrekompensować pracownikom straty. Jeśli wiesz co na ten temat, to podziel się informacjami.

@Teresa

Tak, tylko to są śmieszne pieniądze moim zdaniem bo dają 100 zł ale brutto, niby zwracają koszt dojazdu ale jak dla mnie nie opłacalne jest to dla tych pieniędzy które dają dodatkowo. Na szczęście już nie długo zakończę współpracę z tą firmą

Jerzy
@ciągle jeszcze pracownik

Rozumiem. Co musiałoby się stać, abyś mimo wszystko nie zwalniał się z pracy w firmie TABAK POLSKA? Zastanawia mnie, czy pracodawca może zrobić coś jeszcze, abyś rozważył swoją decyzję. Często jest tak, że pracodawcy walczą o swoich doświadczonych pracowników.

@Jerzy

Nic mnie już nie przekona aby pozostać w tej firmie. W życiu nie pracowałam jeszcze w takiej firmie gdzie tak nie równo traktuję się pracowników. Mają ludzi za nic - takie jest moje wrażenie.... Wymagań mają mnóstwo a pieniądze, które otrzymuje za moją prace są żałosne jak dla mnie ... Starasz się wszystko zrobić jak najlepiej a KR przyjedzie jednego dnia i wszystko poprzestawia a na następnej wizycie znowu przyjedzie i znowu poprzestawia i jeszcze ma pretensje, że jest coś nie tak ustawione a przecież cały czas jest tak jak ustawił na poprzedniej wizycie. Zauważyłam też bardzo ciekawą rzecz, że gdy tylko próbujesz wyrazić swoją opinię, zdanie to nagle stajesz się chamska, wszystko robisz źle itd.... Dlatego cieszę się, że już nie długo zakończę współpracę z tą firmą ....

Jerzy
@ciągle jeszcze pracownik

Twierdzisz, że zarobki są słabe, może powiesz w jakich widełkach mieści się wynagrodzenie za pracę w TABAK POLSKA? Szkoda, że według Ciebie współpraca z firmą nie była na najlepszym poziomie, czy takie sytuacje o których wspominasz miały miejsce wcześniej, czy dopiero od niedawna? Chodzi mi o wyrażanie swojej opinii i bycie za to potępianym. Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Qsqs

Czy ktoś orientuje się, na jakich warunkach można zostać ajentem? Czy w ogóle się opłaca? Jak firma traktuje ajentów?

Agata84

Witam mam pytanie jaka obecnie stawka w firmie Tabak ile dostajecie na reke tak plus minus? Pozdrawiam

@Agata84

Niezmiennie,śmieszne grosz !O premii targetowej można tylko pomarzyć

Agata84
@To Tylko ja

TO TYLKO JA ale mi chodzi o stawke ile tak mniej wiecej na miesiac?? Pozdrawiam

@Agata84

Na forum nie można udzielać takich informacji.Powiem Ci tylko - najniższa krajowa.

@Bona

Nikt publicznie Ci się nie przyzna że pracuje za jałmużnę a nie za pensję :)

Danuta

Dobrze byłoby, jakbyś zdawał sobie sprawę z tego, że każda osoba może mieć zupełnie różne oczekiwania finansowe. Do każdego powinniśmy podchodzić w sposób indywidualny. Dlatego Twoje określenie raczej nie jest tu na miejscu. Z Twojego nicka wynika, iż już nie pracujesz w TABAK POLSK - a od jak dawna? Może od czasu Twojej rezygnacji pracodawca postanowił nieco podnieść stawki swoim pracownikom. Wiesz coś na ten temat?

@Danuta

Oj Danuto, Danuto .....tak na pewno pracodawca postanowił ( ha ha ha ) podnieść nieco stawki ( ha ha ha) ale się ubawiłam, jakoś przez 13 lat mojej pracy nie był zbyt skory to podnoszenia stawek, a teraz nagle postanowił chyba że wam w centrali. No tak zapomniałam że firma do wynagrodzeń podchodzi indywidualnie i daje najniższą krajową chyba że złożysz wymówienie to w tedy twoje wynagrodzenie jest rozpatrywane indywidualnie , oj jestem szczęściarą że nie muszę już pracować w tym (usunięte przez administratora).

Robert

Skoro nie pracujesz już firmie to nie wiesz, jak dokładnie wyglądają obecne wynagrodzenia. Może od Twojego odejścia coś się w tym temacie zmieniło. A inni pracownicy firmy? Jakie macie zdanie na temat wysokości wynagrodzeń i ewentualnych dodatków?

@Robert

Tak w temacie się zmieniło najbardziej to, że większość punktów jest sukcesywnie przejmowana przez ajentów.... oj tak Tabak Polska to "SUPER " pracodawca ha ha ha, mnóstwo dodatków ,opieka socjalna: bony na święta, premie kwartalne , paczki dla dzieci na święta, upominki na Dzień Kobiet, ........ oczywiście żartuję nie bierzcie sobie tego na serio, na serio to jest tylko target który jest tak z kosmosu że nie można go zrealizować, a jeśli jakimś cudem wam się to uda to w przyszłym miesiącu już o to zadbają abyście nie mieli takiej szansy.

Wiktoria

To znaczy, że pracodawca nie oferuje żadnych premii finansowych ani pozapłacowych dla swoich pracowników? Wcześniej napisałeś, że pracowałeś w TABAK 13 lat. Myślę, że skoro pracowałeś tam tak długo to były jakieś zalety pracy w tym miejscu.

@Wiktoria

Stabilne warunki zatrudnienia i atmosfera- to były zalety tej pracy. Były! bo od kiedy szukają ajentów to się zalety skończyły niestety.

@Wiktoria

Tak zaletą było że miałam umowę na czas nie określony i blisko do domu....

Dariusz

Stabilna i długoterminowa umowa to duży plus. Czy nowi pracownicy, którzy dopiero zaczynają zatrudnienie też mogą na taką liczyć, czy raczej zlecenie? Na stronie pracodawcy http://www.tabakpolska.com.pl/praca-u-nas/oferty-pracy.html znalazłem trochę ofert pracy, ale większość stanowisk to partner prowadzący salon prasowy. Ktoś może przybliżyć warunki zatrudnienia?

@Dariusz

Nie widziałam żeby ktoś miał zleceniówkę w Tabaku- teraz by im się to nie opłacało bo za dużo trzeba zaplacić- hahaha.Ale ajent może sobie zatrudniać na swoich warunkach.

Przestrzegam każdego przed pracą w tym miejscu. Firma omija prawo i stara się wyłudzić pieniądze na koniec współpracy poprzez noty obciążające. Natłok obowiązków, bałagan w centrali... (usunięte przez administratora)!

ktosia
@Karolina

Karolina jesteś pracownikiem czy Ajentem? Może korzystniej jest być ajentem niż pracownikiem saloniku Tabak Traffik

@ktosia

Byłam pracownikiem, na szczęście tylko przez dwa miesiące :)

Jolka
@Karolina

To rzeczywiście sie napracowalas...

Marika
@Karolina

Dziwne pracuje w Tabaku 14 miesiąc o nigdy nie spotkałam się z sytuacją by ktos omijal prawo. Kasa na czas a po inwentaryzacji nie dostalam zadnych not. Widocznie w moim zespole nie ma oszustów tylko zgrany zespół

Już nie długo były Ajent
@ktosia

Ajentów tez rąbią jak tylko mogą. Jakieś nieuzasadnione obcięcia w przelewach, bałagan w księgowości co za tym idzie wszystkie różnice kasowe są przypisywane Ajentowi, który musi za to płacić. Księgowe w centrali są niekompetentne, a o kierownictwie już nie wspominając - dyrektorzy działów są na swoich stanowiskach chyba z przypadku. Jedyne co to regionalni starają się ze wszystkich sił pomóc Ajentowi, ale oni sami mają problem z centralą także brak słów. Firma nie dba ani o Pracowników ani o Ajentów, mało tego mają problem z niewypłacalnością, bo co chwilę mają blokowane zamówienia u dostawców... to też o czymś świadczy...

Dexter

Wszystko co piszą a tej firmie jest prawdą.Z czasem każdy kto pracował albo jeszcze pracuje o tym się przekona.Nasza cała załoga ma już to za sobą .W ciągu jednego dnia zostałyśmy bez pracy.Miał być niby zwykła inwentura a zaraz jak rano przyszłyśmy dostałyśmy wypowiedzenia. Był to pierwszy dzień w którym salonik przejmował ajent.Po prostu zwykle chamstwo.Bez uprzedzenia tylko z dnia na dzień.I to udawanie ,że nic się nie dzieje.Nie liczą się z człowiekiem w ogóle.Z tego co wiadomo każdy z salonikow z sieci Tabak idzie pod ajencję.Nie dajcie się zwieść pięknej gadce i obietnicom.To tylko gra pozorów.Wszystkich potraktują i tak tak samo.Czlowiek pracował jak w (usunięte przez administratora)bez przerwy na śniadanie i w ciągłym biegu.Czasami chory szedł do pracy .Mimo to lubiłam swoją pracę.Jednak szacunek pracodawcy do swoich pracowników po prostu na najniższym poziomie.Uwazajcie na nich i nie dajcie się (usunięte przez administratora).Sama też sprawdzę czy nasza współpraca i rozstanie była zgodna z przepisami.

@Dexter

Witaj . W razie czego służę pomocą , w ten sam sposób potraktowano nas w 2017. Zwolnione bez odpraw ,za wymyślone powody. Na szczęście wszystkie wygrałyśmy z nimi w sądzie. Jesli będziesz potrzebować pomocy pisz na mejla kowal353@onet.pl

Dexter

Witam!Jakiś czas temu umieściłam opinie o Tabak Polska (Dexter).Oferowales swoją pomoc.Mialam umowę na czas określony i w związku z tym nie musieli wpisać przyczyny wypowiedzenia. Oczywiście także jak gdyby zwalnia ich z wypłaty odprawy.Poczytalam to i owo.Okazało się,że w takiej sytuacji mam prawo do odprawy.Oddalam sprawę do Sądu Pracy.Czekam na termin rozprawy.Chcialabym jesli to możliwe dowiedzieć się jak sprawa w sądzie u Ciebie przebiegała. Czekam na odpowiedź

@Dexter

Skontaktuj się ze mna przez mejla kowal353@onet.pl

Buffy

Cześć! Wysłałem maila w tej sprawie,bo zaraz pewnie i my otrzymamy wypowiedzenia :/

Szczęśliwa po zmianie

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracodawca nie szanuje pracownika. Ciągle zmiany grafiku, praca po 13 h dziennie, bo nie ma kogo ściągnąć. Multum obowiązków na głowie, brak stabilnej umowie. Cały czas umowa na czas określony, po przepracowaniu trzech lat - taka polityka firmy usłyszałam. Proszę sobie poczytac opinie na gowork. Jedyny plus pieniądze zawsze na czas. Minus zero życia prywatnego. Znalazlam inną pracę, nie wiem jakim cudem nie uwierzyłam w siebie wcześniej. Mam teraz fajna prace z dużo fajniejszymi pieniędzmi i przestrzeganiem praw pracowników.

Zuzu

Czy ktoś się orientuje czy oni mogą wysyłać noty na niezdana prasę po dwóch miesiącach od zakończenia z nimi współpracy?? Właśnie wczoraj taka otrzymałam? Nie wiem czy muszę to płacić.

Była pracownica

Nie płać!

@Zuzu

Nie plac i nic im nie odsylaj.

Zuzu

A czy nie dadza mi wtedy komornika albo czy nie będę miała z tego tytułu żadnych problemów?

Były pracownik cyrku
@Zuzu

Nie :) to sposób na wyłudzenie pieniędzy. Firma w ten sposób obiega prawo. Nic nie płac, nie odsyłaj. Wyrzuć to do kosza i zapomnij ze pracowałaś kiedykolwiek w tym cyrku. Pozdrawiam :)

Marika
@Zuzu

Ja nie kradlam.i zadnych not nie dostałam :)

Olka
@Marika

Nie mów hop xD

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.