Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Maja

Ludzie skoro tak wam źle w tym zakładzie to czemu tu nadal pracujecie? Ja zmieniłam pracę i nie dość, że jest dużo lżejsza to dużo więcej zarabiam i mam wolne weekendy :).I co ważne także szanują pracowników, a nie tak jak w tym zakładzie...

były pracownik Bierbaum
@Maja

masz racje tylko narzekają na brygadzistki ja mimo dobrze żyłem z brygadzistkami to tylko narzekałem na wypłatę młody chłopak chcacy założyć rodzine do stopnia 2300 zl wynagrodzenia to czysty obłed zmieniłem prace 2 zmiany i zarabiam ok 4000 zl praca przyjemna i doceniaja pracownika brygadzisci tylko coś też kosztem wykazania sie a nie tylko lenistwa jak co u niektórych byle szybko cos zrobic i isc na przerwe typu papierosek to bylo najlepsze u tych ludzi a potem narzekają ze mało zarabiają na publicznych forach

Była
@Maja

Zgadzam się ale oszczegam przed Karoliną Bochenek przyjaciółka kadrowej wszystko wie i wszystko gada a Sylwia i Ewelina są takie same nie polecam tej pracy

Mała
@Była

Naszczescie nie ma już najgorszej brygadzistki o której tak gadali teraz są same super

@Była

Ten zakład to porażka tylko dobrze traktowani są dzieci brygadzista wszyscy koło nich skakania i pomagajom a reszta pracowników się nie liczy zakład porażka nawet nie zarobisz

@Mała

Ten zakład to porażka tam dobrze traktowane są dzieci brygadzistek wszyscy im pomagają i skaczą przy nich a reszta pracowników się nie liczy zakład porażka nawet nie zarobisz

Karolina Bochenek
@Była

Malwino J. ( byla Brygadzistko), sprawdz w slowniku pisownie wyrazu "oszczegam" :) z pozdrownieniami KAROLINA BOCHENEK

@Karolina Bochenek

Jesteś pewna że to ona

@Maja

Tak tu pracownika nie szanują tu tylko go wykorzystują i kary dają zabierając premie bo w niedzielę nie przyszedłeś do pracy nie liczy się że przyszedłeś 15 sierpnia do pracy i to w świętą no ale w niedzielę już nie przyszedłeś to trzeba ukarać i premię zabrać nie warto się poświęcać w tym zakładzie bo zero szacunku dla pracowników a brygadzistki szkoda o nich gadać nie polecam tego zakładu

Sylwia
@Ania

Bo tylko w święto idą do pracy ludzie którzy się boją a jest ich tam trochę lepiej zmienić pracę niż tam być traktowanym jak niewolnik jest teraz dużo wolnych etatów i za lepsze pieniądze i na jedną zmianę tylko trzeba się rozejrzeć tak jak ja to zrobiłam i nie żałuję i jestem traktowana jak człowiek przez brygadzisteke a nie jak w tej firmie brygadzistki nie mają kultury osbisteje żenada

Pracownica

Drodzy Państwo, nim zaczniecie wypisywać jak Wam źle w firmie może warto przemyśleć fakty. Na akord zgadzacie się sami z chwilą podpisania umowy. Nikt nie jest do tego przymuszany. Kolejna sprawa to praca w nadgodzinach. Może warto zapoznać się z kodeksem pracy, który wyraźnie wskazuje, że nadgodziny wynikają z potrzeb pracodawcy. Macie Państwo uwagi proszę skierować je do ustawodawcy. Panie Brygadzistki nie zawsze są uprzejmie, to prawda. Z drugiej jednak strony ile można znosić niegrzeczne wręcz chamskie zachowania pracowników. Warto nadmienić, że pracodawca dba o pracowników. Prawdą jest, że na wynagrodzenie trzeba zarobić uczciwą pracą ale sam pracodawca spełnia zachcianki pracowników. Zapewnia odpowiednie warunki socjalne, które niszczą sami pracownicy. Już na koniec, warto podkreślić, że pracownicy odnoszą się do siebie niegrzecznie, kłócą się i wzajemnie obrażają. To sami pracownicy są odpowiedzialni za atmosferę w pracy a nie pracodawca i warto o tym pamiętać!

Normalna26
@Pracownica

Proszę panią..... pisze pani ,że brygadzistki nie zawsze są uprzejme w porządku natomiast zasypywanie samą łaciną jest również normalne proszę tę kwestię rozważyć ? bo słownictwo pani Eli ... jest tragiczne ... obraża każdego i stosuje mobbing tę kobietę już dawno powinni zwolnić na nią narzeka wielu ludzi ..Dobrze pracownicy są odpowiedzialni za ogólną złą atmoferę we firmie natomiast niech pani poruszy kwestię taką , że pracują tam same rodziny mianowicie wujki , ciotki , soiostry i trzymają się razem z doświadczenia wiem , że nowy jest traktowany jak śmieć i dostaje najgorszą pracę w tej firmie nikt nie jest szanowany.... ewentułalnie starsze panie które uprzejmie donoszą jeżeli chodzi o brygadzistki one nie potrafią zwrocić wyższym tonem uwagi to jest istny krzyk , obrażanie ,szydzenie z ludzi krótko mówiać w tej firmie stosowany jest mobbing pracodawca pan Stefan w pierwszej kolejności powinien już dawno temu wyrzuć następujące osoby PANIĄ ELE , PANIĄ HANNĘ dlatego , że nie nadają się w żadnym słowa tego znaczeniu na brygadzistki sypanie samą łaciną jak bóg mi świadkiem jak byłam na produkcji leciały same (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , Ja (usunięte przez administratora) jedyne co dobrze wspominam to urocze rozmowy o seksie chociaż mogłam się pośmiać ale tak to jedna wielka nerwówka ... Co do umowy owszem otrzymujesz od pierwszego dnia umowę o pracę na akord jasne sam się godzisz z tego co się orientuję pare ładnych lat wstecz rok 2014 ... z tego co słyszałam można było wyciągnąć dobre pieniądze teraz wiem , że już niestety nie pieniądze marne . Uważam , że sam dobrą pracę powinny być godziwe pieniądze i powinno się dbać o swoich pracowników a góra czyli kierownictwo powinno się postarać żeby osoby które nie nadają się na stanowiska powinny zostać wyrzucone i do widzenia . Podsumowując odradzam tę firmę obecna agencja pracy randstad pisze o dobrej atmosferze w tej firmie pierwsze słowo jakie usłyszałam jak weszłam cytuje jesteś (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora) jak można przyjść na drugi dzień z pozytywnym nastawieniem ? Kwestia najwazniejsza nadgodziny wszystko świetnie... natomiast przymuszanie do nadgodzin już nie jest w porządku a wiem , że w tej firmie jest na zasadzie albo przyjdziesz albo żegnamy :)

@Pracownica

Nie wszyscy pracownicy są źli ale brygadzistki szkoda gadać coś się zapytasz to dostaniesz taka odpowiedź że pójdzie ci w pięty chamskie ich zachowanie świadczy o nich samych a lepiej z nimi nie zaczynać robić swoje bo ci co (usunięte przez administratora) im liza mają dobrze bo reszta jest gnębiona no a te panie z kontroli to nic nie umieją tylko się obijać nic więcej

Kobra
@Normalna26

Ela to zakompleksiona wdowa po utracie męża zaczęła jej woda sodowa uderzać wiem bo ja znam zwykła konfidentka I donosicielka nie warta nawet spluniecia w twarz

Zakład tragedia jak zapierdzielasz i włazisz w (usunięte przez administratora) brygadzistce to jesteś (usunięte przez administratora) pracownikiem jak masz swoje zdanie to jesteś be .Najlepszą brygadzistką była Basia niestety nie pracuje .Ludzie co niektórzy zrobią wszystko żeby tylko być najlepszą w oczach brygadzistki .Szef jak rypiesz to ci mówi na mieście ładnie dzień dobry a jak się zwalniasz to już Cię nie zna ogólnie nie polecam .Pozdrowienia dla psełdo koleżanek???? a zwłaszcza dla brygadzistki ????????????????

Praca w tym zakładzie to porażka nawet nie zarobisz bo nawet nie wiesz kiedy panie brygadzistki ci wezmą premie a coraz gorzej się pracuję w tym zakładzie robią z ludzi niewolników

Nie polecam nikomu tego zakładu najgorszy zakład w jakim pracowałem dno

Tak to racja w tym zakładzie nie zarobisz a musisz (usunięte przez administratora) i być dla zakładu dyspozycyjna bo jak nie przyjdziesz w niedzielę zaraz masz premie zabranom to ci co pracują tam na jedną zmianę zarabiają prawie tyle samo co my pracujący na trzy zmiany oni tylko maja mniej o ten dodatek nocny

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Daria

Może osoby nadzorujące pracę pracowników muszą czeto zwracać uwagę i dlatego są tak oskarżane?

@Daria

Pracownik wie co ma robić panie rządzące uwagę powinny zwracać tym panią w niebieskich koszulkach nic nie robią tylko się obijają a jest jedna pani co robi to jawnie w tym zakładzie to jest śmieszne że nie zwraca się uwagi na te panie a nic nie wiedzą i nie potrafią

@Daria

Nikt nikomu nie musi zwracać uwagi każdy wie co ma robić a one mają problemy w domu no to muszą się wyżyć na pracownikach i do tych pań żarzących dołączają panie z kontroli nic nie potrafią robić tylko płotami się zajmować a pracownika potrafią wyzwać od (usunięte przez administratora) idiotów a same się tak zachowują .Szkoda zdrowie stracić w tej pracy można poszukać pracę na jedną zmianę i za takie same pieniądze jak tu tylko trzeba chcieć odejść z tej pracy

Witam Ogólnie praca nie jest zła można zarobić jak się chcę a na temat brygadzistek mam opinie bardzo dobra jest pani Gosia taka mała starsza Hania też się poprawiła najbardziej nie miłe są Marianna Dorota zachowują się strasznie niech ten Niemiec się za nie weźmie bo jak się widzi sam wyraz twarzy ich nie chce się pracować i z kontroli najgorsza Dorota wypich nic nie robi czepia się innych

Pracownica

Drobna uwaga: opinie na temat firmy wyraziłam w dniu 05.04.2018 09:28, 16.04.2018 10:38 oraz 24.04.2018 06:43. Kolejne wpisy wykonane pod nick "Pracownica" dokonuje inna osoba.

Aneta

@Pracownica, mogłabyś jeszcze powiedzieć, czy poza terminowym wynagrodzeniem, firma oferuje jakieś dodatki świąteczne lub też benefity pozapłacowe? @życzliwa, możesz napisać, co dla Ciebie oznacza zła atmosfera? Mogłabyś powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Może napięte relacje wynikają z dużej liczby zatrudnionych osób? @Normalna26, mobbing to poważny zarzut, według definicji "oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika". Czy faktycznie takie działania miały miejsce w Bierbaum?

Pracownica

Aneta pytasz mnie o osobiste odczucia. Praca w firmie Bierbaum jest bardzo wymagająca i nie należy do łatwych. Na produkcji obowiązuje akord, który wymaga szybkiej i intensywnej pracy. W biurze, magazynie czy w dziale mechaników akord nie obowiązuje, ale wbrew temu co się wszystkim wydaje, liczba tych pracowników jest ograniczona do niezbędnego minimum. Atmosfera pracy wśród pracowników na produkcji jest często napięta. Wynika to ze sposobu w jaki pracownicy odnoszą się do siebie nawzajem, bez szacunku, nerwowo, często bez kultury osobistej. Całą frustracje przenoszą na ocenę pracodawcy. Pracownicy nie widzą tego, że nie szanują tego co mają. Nowe pomieszczenia jak np. szatnie po roku użytkowania wymagały ponownego remontu ponieważ były brudne a na sufitach i ścianach widoczne były ślady podeszwy butów. Gwarantuję, że za takie zniszczenia nie odpowiadał pracodawca. Nadszedł może czas aby pracownicy zanim zaczną krytykować firmę zastanowili się chwile nad swoim zachowaniem. Reasumując, praca jest wymagająca, warunki pracy zawsze mogłyby być lepsze ale należy pamiętać, że jeśli komuś nie odpowiada to rynek pracy pozostaje otwarty. Każdy ma wpływ na swój los. Żaden pracownik nie jest dożywotnio związany z firmą. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia, firma jest uczciwa i zawsze oferuje umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.

życzliwa
@Pracownica

chyba jakaś pani z biura próbuje wybielić firme, smieszne to jest. Roboty nie ma ale to nasza wina że jest zła atmosfera

@życzliwa

Dziękuję „życzliwej” za reakcję. Według mnie wypowiedź „życzliwej” dowodzi moich wcześniejszych słów. Pracownicy nie dostrzegają w swoich postawach winy. Oceniają wszystkich tylko nie siebie. Pragnę tylko dodać, że nie jestem pracownikiem biura. Jestem jedną z niewielu osób, które potrafią ocenić postawę nas jako załogi.

Aneta

@Pracownica, dziękujemy za wyczerpującą wypowiedź! Piszesz dość ogólnie na temat warunków, a jakie są Twoje osobiste odczucia? Jesteś zadowolona z pracy w firmie BIERBAUM? Czy ten pracodawca oferuje umowę o pracę? @Bartek, zdecydowałeś się na aplikację? Napisz proszę, jak wyglądał przebieg rekrutacji.

Wiktor

Jeśli w umowie jest wpisany akord to chyba wiecie co to znaczy?

Bartek

Ktoś może powie jak wygląda przebieg rekrutacji o co pytają zastanawiam się czy złożyć tam Cv?

qp
@Bartek

chłopie zapomnij szkoda nerwów na te robotę szukaj innej roboty polecam olx i pracuj.pl bez żadnej agencji pracy !!!

@qp

Dlaczego może mi powiesz i jak z wypłatami ?

@Bartek

Wypłaty na czas ale żeby mieć 2 z przodu musisz zapierdziel aby akord wyrobić no i oczywiście nadgodziny musisz mieć bo jak nie to premie ci wezmą no i musisz uważać w tym zakładzie na brygadzistka bo nawet nie wiesz kiedy ona ci premię zabierze oni od ciebie dużo chcą i tylko zakazy i nic więcej tam nie szanuje się pracownika

Bartek

A od czego jest akord od czego to zależy ? I jaka za to płaca chodzi o pakowacza bo ponoć szukają na to stanowisko

T.SS

Dlaczego jak pracownik się zwalnia dlaczego pracodawca nie zatrzymuje pracownika o czym to świadczy ?

Ulubienica
@T.SS

Świadczy to o tym ze ma "gdzies" pracownika

On657
@T.SS

Ten zakład po tylu latach zasługuje żeby go podać do PA w PANSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY :)))) W Bydgoszczy za to jak szmacą ludzi jadą po ludziach jak po gównie . Tam się nic nie zmieni :) a stare dewoty niech idą na emeryturę :)

On657
@T.SS

Plac Piastowski 4a, 85-012 Bydgoszcz Poleca zgłosić te firmę jeżeli wy tego nie zrobicie to zrobie to samo zgłosze sprawę tam gdzie trzeba inspekcja pracy chętnie sie zajmie i wpadne na kawę:) Czas zabrać się za tych (usunięte przez administratora)

Tamara

Smutne jest to, że osoby które nie utrzymały się w firmie teraz oceniają i obrażają innych współpracowników.

Beata

Wy jesteście wszyscy śmieszni tak tak WY pracownicy pseudo zresztą heheh.Pracowałam w tej firmie i to wy byliście problemem a nie biuro i brygadzistki.Jestem z siebie dumna stwierdzając fakt,ze mam racje .

Biala
@Beata

Prawda, pracownicy są do D upy.

Pracownik1

to co się dzieje ostatnio to jakiś żart. Zmuszają nas do przychodzenia w weekendy a towaru nie ma...podobno ważne zamówienie, podobno dużo pracy, a materiału jak nie było tak nie ma. Przed kontrolą to pracownicy 3 godziny sprzątali hale, były kontrole za kontrolą, dostali wreszcie swój certyfikat i mnóstwo kasy, a my co dostaliśmy? Po jednej małej babeczce...tak się tam traktuje długoletnich pracownikow, którzy są lojalni, nie dostają nic za swoją pracę i wysiłek włożony w coś na czym w sumie nam nie zależy, bo przez ten certyfikat musimy robić nadgodziny. Dlaczego musimy? Bo jak nie przyjdziemy to dostaniemy najniższa krajową. A gdzie te kokosy które obiecywali na rozmowie? hmm...może tam gdzie normy, które nie są do wyrobienia. Ludzie patrzą na siebie spod łba, brygadzistki...Boże, szkoda gadać. Najgorsza jest Gosia, trzeba się o wszystko prosić, jest bezczelna i opryskliwa, nikt nie chce do niej się odzywać bo aż strach, czuje się jak pani świata i szefowa wszystkich, pomimo tego że nie zna się na niczym. Ale jeśli odpowiednio liże sie jej tyłek to się na tym korzysta, takich osób nie podrzuca na inne hale, dla nich zawsze jest robota. Nawet nie boję się użyć stwierdzenia, że dopuszcza się ona mobbingu wobec pracowników. Do Stefana i Karoliny nie warto nawet iść i strzępić języka, nic z nią nie zrobią, tu pomoże tylko pozew sądowy, który na pewno wypłynie...niech tylko więcej się znęca nad pracownikami. Czy warto się tam zatrudnić? Nie, naprawdę nie polecam. Praca nie najgorsza ale ludzie wszystko psują.

Nell
@Pracownik1

To się zgadza..praca z tą brygadzistka jest koszmarna. Strach sie do niej odezwac bo łacina na każdym kroku..to naprawde mobing.

Młoda
@Pracownik1

Tak my babeczki tylko a brygadzistki coś więcej tylko za co one dostały więcej od pracownika jak one nic nie zrobiły tylko dzięki zwykłym pracownikom dostali certyfikat to ich Stefan powinien docenić a nie to chamskie zachowanie brygadzistek wobec ludzi

Ona22
@Nell

Tam jest mobbing wyzywanie pracowników traktują ludzi jak jedno wielkie (usunięte przez administratora) wszystkie te podłe (usunięte przez administratora) bez wykształcenia brygadzistki powinny być wywalone na zbity pysk ... Śmieszne jest dla mnie jak można zrobić osobę brygadzistą która nawet nie ma szkoły zawodowej tylko śmieszną podstawówkę ... Nie oceniam ludzi po szkołach z reguły ale brygadzista powinien świecić przykładem dla innych a nie sypać samą łaciną i krzyczeć na innych bo tylko na tyle stać WIELKIE PANIE brygadzistki z tego zakładu nie szanują pracowników wyzywają i ubliżają im ! to jest już norma w tym zakładzie pracy ...Agencja pracy ciągle poszukuje tam pracowników bo nikt tam nie chce pracować !! najgorsze są tam te stare dewoty po 50 - dziesiątce nie pomagają w pracy wręcz przeciwnie UTRUDNIAJĄ PRACĘ! ...odradzam pracę w tym zakładzie jeżeli ktoś szanuje przede wszystkim siebie jako człowieka i ma jakie kolwiek perspektywy na dalszy rozwój życiowy ...

Życzliwa

To może zamiast oceniać innych, każdy niech patrzy dookoła siebie, myślę, że szef będzie wdzięczy za "życzliwe" informacje o Złodziejach, w ten sposób wyładujecie jad, który w Was drzemie, może nauczy to każdego, patrzenia na siebie i to co robi, albo i nie robi (każdego indywidualna sprawa) To jednak prawda, że każdy mierzy swoja miarą. Pozdrawiam Wszystkich ZAWISTNYCH

Mała

(usunięte przez administratora) baby kradną posciele. Nikt tego nie widzi? Niby sprawdzają, ale i tak widzimy jak Pościele są zabierane w torebkach.

Praca
@Mała

Wiem, dokładnie wiem kto kradnie pościele. Pracownicy myślą że nikt na nich nie nakabluje, tu się mylą. Traktują mnie jak śmiecia, więc teraz im się dostanie.

Bylam doniesc jak konfident ze ktos po mnie jezdzi w internetach jaka jestem biedna ???? boss obiecal ze was wszystkich zlapie ???? dzieki mnie i innych nierobow w koncu ten zaklad nabija sobie opinie.Nie liczy sie jakosc ale ilosc ???????? w koncu za jakosc pracy mi nie placa ????????

No wlasnie jedni pija drudzy pala a inni...szkoda wogole pisac:) Ale wlasnie zawsze jest to ale. Pracownik musi akord zrobic a inni nie maja i jeszcze premie zabieraja pod byle pretekstem. Moim zdaniem nie powinny robic tego brygadzistki jezeli same nie wykonuja swojej pracy jak powinny. Jedna sa takie takie drugie takie moze zaczniemy hamstwo zwalczac hamstwem. Pozycja nie czyni lepszym czlowiekiem mamy przyklad w naszym zakladzie. Pracownik na nizszym stanowisku ma wiecej kultury niz one. Powinny sie wstydzic jak reprezentuja nasz zaklad.

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.