Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

to mialo byc forum o zakladzie pracy wiec nie przeginajcie i nie obrazajcie ludzi.

Zgadzam się z poprzednikami zarobki śmieszne a jedyna prawdziwa brygadzistka to (usunięte przez administratora) reszta szkoda gadać najgorsza jest madam (usunięte przez administratora) ta to zachowuje się jak by była szefem a pracowników ma za zwykłe śmieci nie wiem czy czyta to pan (usunięte przez administratora) ale ja na jego miejscu dawno wywalił to (usunięte przez administratora)nie dość ze paskudztwo to jeszcze bezczelna i wulgarna.Co do wypłaty to ludzie w sadach zarabiają więcej niż (usunięte przez administratora)w tej firmie.Może tak biuro weźmie zarobki pracowników a my ich ciekawe jak by się cieszyli z tak dobrej pensji.(usunięte przez administratora)

anonim - 2011-08-30 21:54:42 widze że prawda was boli i to bardzo jednak to ,,wy jesteście debilami,, że niepotraficie znaleść sobie innej pracy tylko wypisywac takie rzeczy pamietajcie że zawsze jest ktoś nad wamii on musi odpowiadać za wykonana prace a co do tego ktoś tam pisał że niebyło by mi tak łatwo znim to niema problemu umnie miejsce zawsze się znajdzie wtedy zobaczymy czy bedziecie tacy cwani jak coś to piszcie przepraszam ale to pisal abcd pozdrawiam

widze że prawda was boli i to bardzo jednak to ,,wy jesteście (usunięte przez administratora), że niepotraficie znaleść sobie innej pracy tylko wypisywac takie rzeczy pamietajcie że zawsze jest ktoś nad wamii on musi odpowiadać za wykonana prace a co do tego ktoś tam pisał że niebyło by mi tak łatwo znim to niema problemu umnie miejsce zawsze się znajdzie wtedy zobaczymy czy bedziecie tacy cwani jak coś to piszcie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
swir

Ty co piszesz ze jestes brygadzista.i ten pod spodem macie lekkie swiecie w bani co.jak bys byl moim brygadzista to uwierz ze lekko bys ze mna nie mial skoro idziesz za pracodawca a nie za pracownikiem.Nie pracowaliscie w tej firmie wiec co mozecie wiedziec.I wypisujecie takie bzdury.Pewnie za 900zl. byscie tez poszli robic.juz nie mowcie ze w polsce jest az tak zle,poprostu pracodawcow mamy chytrych,ktorzy nie potrafia docenic pracy swoich pracownikow.

yyyyyyyyyyyy

ludzie nikt teraz niema 1000 zł na reke nieprzesadzajcie ja pracowałem w kilku zakładach jak mi sie niepodobało czy mała kasa zmienialem prace ale nigdy niewypisywałem na necie że tam tak jest czy tak praca jest pracą szukajcie a nie piszecie ale jak to czytam to widze że do niczego innego sie nienaadajecie zgodze sie z jedna wypowiedzią zawsze mozecie wyjechać za granice tylko kto takich (usunięte przez administratora) jak wy bedzie trzymał w pracy bo ja na miejscu waszego szefa zrobiłbym zebranie i jak komuś sie niepodoba to drzwi są otwarte tylko wiem z reguły ze na takim zebraniu nikt by nic niepowiedział wrecz przeciwnie karzdy z was by mówił żejest wszystko OK

abcd

Jak to czytam to mi się niedobrze robi zawsze gdzie by niebyło SZEF MAJSTER BRYGADZISTA bedzie wredny itp. ja też kiedys pracowałem jako zwykły pracownik i myślałem o nich ze są wredni a teraz jestem majstrem i mam 140 osób pod sobą i też jestem taki i owaki ja jako majster mam 2500 brutto ludzie zrozumcie w Polsce tak już jest nikt wam nieda zarobic TAKA JEST NASZA POLSKA pracowałem w niejednej firmie i wszedzie jest tak samo a jak wam przeszkadza ta praca to po co tam pracujecie czy ktoś was tam trzyma siłom pomyślcie troche WSZEDZIE JEST DOBRZE TAM GDZIE NAS NIEMA każdy ma prawo robić gdzie chce jak wam tak zależy na wiekszych pieniądzach to zawsze możecie wyjechać zagranice zdala od domu rodziny np.niemcy tam wam powiedza jak sie niepodoba to wypad na wasze miejsce jest 20 innych z tego co piszecie to i tak sie dziwie ze jeszcze wam nikt tego niepowiedział ja swoim pracownikom tak mówie zobaczcie jakie jest bezrobocie w Polsce wszystcy takie bzdury wypisują ale nikt sie nieprzedstawi ludzie jesteście żałośni

swir

no wszystko to jest prawda.a jak sie ktos spyta o podwyzke to olewaja to i twierdza ze wszystko jest ok.system 3 zmianowy i taka cienizna z kasa.znam osoby ktore pracujac w systemie 1 zmianowym potrafia zarobic wiece i smieja sie z tego ze ktos pracuje na 3 zmiany i zarabia tylko tyle.za taka marna wyplate nie da sie utrzymac domu chyba ze Twoj maz lub zona zarabia sporo to razem dacie rade.mam nadzieje ze pracodawca tej firmy przejrzy na oczy i zrobi cos w tym kierunku aby ludzie mogli zarabiac lepiej.bo jak narazie to osoby swiezo zatrudnione zarabiaja tam lepiej przez okres probny niz Ci starzy pracowincy,ktorzy maja juz pojecie o pracy i potrafia sporo zrobic na produkcji.A sadze ze stary pracownik powinien wiecej zarabiac niz osoba dopiero zatrudniona,ktora nie wie o co w pracy chodzi ,lub czesto popelniaja bledy podczas pracy ktore potem starzy pracownicy musza poprawiac.pozdrowienia dla ekipy pakowaczy ktorych juz tam nie ma i dla tych ktorzy nadal walcza tam.

luki

HE,HE wy dostajecie za 3 soboty 1300 zł a ja za wszystkie soboty 1200 zł otrzymałem w całym miesiącu a na kwitku z nadgodzin 400 zł czyli 2 soboty a free(usunięte przez administratora)czy to nie śmieszne a pracuje już dobre 2 lata. niestety tak tam jest w tej firmie ze nie da się zarobić więcej i to na 1 (usunięte przez administratora) sortowaniu jak coś potrzebują to z wynagrodzenia z nadgodzin 0 zł pilny towar jest (usunięte przez administratora) jak robole i nic z tego nie mamy !!!

skazani na bierbaum

Normalnie zyc? nie badz smieszny. za 1000zl (usunięte przez administratora)caly miesiac i byc przy tym (usunięte przez administratora) dziekuje bardzo. oni z nas robia jakis robali ktorzy nie maja swojego zycia prywatnego. brygadzistki co niektore traktuja swoich podopiecznych jak maszyny robienia. Tylko potrafia wymagac nic nie dajac z siebie zero wsparcia w brygadzistkach. potrafia tylko (usunięte przez administratora) obrazac i wysmiewac sie. ta firma jest jak doslownie mowiac (usunięte przez administratora).

bezimienny

Nie badzcie smieszni, Myslicie, ze przegadacie komus do rozumu, zeby sie tam nie zatrudnial ? Zadna praca nie hanbi a dla wiekszosci tych ludzi ta praca pozwala normalnie zyc i zarabiac na mieszknia...

To prawda co wczesniej tutaj napisano.I nawet na jednej ze zmian jest tzw. elita.Ktora wszytko moze,a jak osoba nie zwiazana z elita che isc na papierosa lub do toalety to jest cofana bo elita musi pierwsza sobie zapalic.Zarobki cienkie i nikt z tym nic nie robi.Porownuja Polakow do Chinczykow.I maja nas za tania sile robocza.Jedna z brygadzistek ktora twierdzi ze Polak potrafi,Krzyczy myslac ze ktos sie przestraszy i ze bedzie wszytko robic.Ogolnie zla atmosfera.jedni[usunięte przez moderatora] drugich byle by tylko swoja[usunięte przez moderatora] ratowac,albo zeby sie przypodobac.Praca niby na akord,a czy zrobisz duzo czy malo to i tak ta sama kase dostaniesz.Wymyslaja sobie jakies odrabianie nadgodzin.Wiec nie polecam nikomu zatrudniac sie w tym zakladzie.

stary robol

popieram w pełni jak ja się ciesze ze już tam nie pracuje chcial bym tylko pozdrowić brygadzistkę pannę Ha ta wredna[usunięte przez moderatora]. byc u niej na zmianie szkoda gadać chamstwo i nic więcej

Dolowczyk

Jak wiadomo :) tzn mam na mysli ludzi krorzy tam pracuja wiedza co sie dzieje ale dla nie wtajemniczonych, jesli chcecie cos zarobic to tylko na 3 miesiace w tej firmie na okresie probnym mozna sie obijac nic nie robic a i tak sie dostanie wyplate wieksza niz stary pracownik. Jesli chodzi o atmosfere w pracy jednym slowem mozna nazwac ją chora i to bardzo , sami szpiedzy plotkary itp i uwierzcie mi pojda nakablowac na was od razy zeby zyskac w oczach jakiegos niemca na jeden dzien, takze nie warto za duzo mowic :) brygadzisci jesli chcecie trafic na normalnego to jedynie Marianna reszta to szkoda gadac sami [usunięte przez moderatora] cie do pseudo szefa zeby zyskac w jego oczach no bo jak to ktos kiedys ladnie powiedzial " POLAK POTRAFI !!" ktos juz wspomnial o premi :D od 30% do 50% szkoda tylko ze i tak sie niczego nie doliczycie mimo ze bedziecie pracowac jak łosie to dostaniecie mizerna wyplate, a za 1 dzien urlopu mozecie dostac cale 18 zl :) i tyle wam sie nalezy bo kadrowa tak mowi ;p co do dodatkowych 6 nocek i soboty to karteczka zostaje wywieszona a brygadzista potrafi podejsc i powiedziec ze jesli sie nie przyjdzie to Stefan < niby szef nie bedzie przedluzać umowy o pracy :D jak by komu bylo szkoda stracic tak cudowna prace jaka jest w Bierbaumie !

JaTyMy

Niech nikt , kto ma trochę rozumu w głowie nie szuka w tej firmie pracy ... chyba że na chwile . Wykorzystują ludzi i mało płacą ... na umowach o prace jest stawka 1000 zł brutto + do 30% lub 50 % premii , i jakaś śmieszna premia tak zwana między pracownikami "za nie chorowanie" 150 zł brutto. Jeden dzień chorobowego to utrata tej premii -przykład- 1 dzień choroby w maju = wynagrodzenie w czerwcu premii 0zł , w lipcu przyjmując że czerwiec nie chorujemy 75zł i dopiero w sierpniu 150 zł. Ogólnie szef zakładu Pan -S- jest sympatycznym człowiek ale nad nim jest dwóch właściciel firmy i jeden gość który jest jego prawą ręką czyli krótko mówią [usunięte przez moderatora]! Zapytał ktoś kiedyś o podwyżki jak przyjechał sam właściciel firmy to zgasił dziewczynę słowami " Niema nieprawidłowości w wynagrodzeniach ." i dalej opowiadał o swojej wielkiej i wspaniałej firmie która jest w pierwszej 3-ce w danej branży na rynku niemieckim !!!! A tu ludzie zarabiają grosze , i tyrają jak woły i na dodatek nikt nie przyjdzie zapytać " czy mógłby lub mogłaby Pani/Pan przyjść w sobotę do pracy bo jest pilny towar .... Wywieszają kartkę na tablicy na której jest napisane "Sobota obowiązkowa" lub "dla wszystkich zmian 6 nocki pracujące do odwołania" . A tu przedstawiam tryb pracy: 3 zmiany : 6-14 , 14-22 , 22-6 , Opiszę dokładniej innym razem . Pracownicy są każdy z każdym się dogada ;-) Pozdrawiam starą załogę ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.