Opinie o M.A.S sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy M.A.S sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w M.A.S sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.A.S sp. z o.o. w Starachowice

Eryka

podobno to nadal aktualne jest

dupa biskupa

Jeśli ktoś by jeszcze szukał opinii n/t firmy. Nie wiem czy to nadal aktualne, ale poszukują (poszukiwali) elektromechanika i hydraulika. Przyjęli jakiś czas temu dwóch młodych elektryków, prosto po technikum. Chłopaki uczą się roboty. Zapewne bardziej doświadczeni albo się nie znaleźli, albo nie chcieli za marne pieniądze pracować... Powiem tak, nie znam w Starachowicach firmy, w której jest taki luz. Jest to czwarta firma, w której pracuję i puki co, jak do tej pory więcej nie zarabiałem. Owszem, prezes chciał mnie zrobić w wała, ale powiedziałem, że za mniej niż się umawialiśmy nie będę pracował. No i puki co, pracuję... Owszem, jest parę wrednych, narzekaczy na wszystko i wszystkich. Byli i tacy, co odchodzili i wracali z podkulonym ogonem... W porównaniu z większością obozów pracy na strefie, wyciągając średnią że tak powiem, tu jest całkiem ok... To że zawsze jest jakaś menda, albo dwie... to już chyba tak musi po prostu być... Kasa... Na ile się zgodzisz, tyle masz, a że daje się płacić tak mało, bo jest bezrobocie... Z resztą ostatnimi czasy wygląda na to, że idzie ku lepszemu... W sensie, że coraz bardziej nie ma kto pracować, więc trzeba będzie lepiej płacić...

cichy wielbiciel

OLA WRÓĆ!!!

po co
@cichy wielbiciel

ten kto odszedł to dobrze zrobił

prysznic

a kiedy w końcu będzie prysznic

logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy/przemysłowy DE
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
ciekawe

(usunięte przez administratora) Rozmowy kwalifikacyjne w M.A.S sp. z o.o. (Starachowice) Byłeś w M.A.S sp. z o.o. na rozmowie? Opisz swoje wrażenia i pomóż komuś zdobyć wymarzoną pracę! lomba - 2013-04-11 12:07:41 pomocny raport: +1 (0) Stanowisko: inż. produkcji Przebieg rekrutacji: żenująca, prezes cwaniaczek , a pojęcia o wielu sprawach nie ma , zaproponował 1500 netto hahahahah Pytania: poniżej krytyki Czy dostałeś pracę? tak, ale nie przyjąłem Stopień trudności: bardzo łatwy

xxx

tak dobrze MAS placi, ze te oogloszenia wisza od kilku lat , taka jest rotacja pracownikow :) Urzadzenia to zwykly montaz z gotowych elementow w dodatku na plastiku nie na miedzi.

nick
@xxx

Polską firmą składającą z gotowych komponentów włoskich ale głównie chińskich. schładzacze kupują od włochów i zmieniają naklejki na swoje. Większość klientów da się nabrać tylko raz potem szerokim łukiem omijają firmę M.A.S. Urządzenia mają cenę konkurencyjną ale za to obowiązkowy serwis co 3 miesiące słono płatny w przeciwnym razie stracą gwarancję. Co do pozycji lidera w Polsce i Europie to się chwalą, jedno czy dwa urządzenia sprzedane za granice kraju w ciągu ostatnich lat nie czyni liderem. Rekrutacje prowadzą przynajmniej od 2 lat może trafi się jakiś frajer co przyjdzie pracować za najniższą krajową.W sumie jaka praca taka płaca, ludzie nie napinają się z pracą zarówno dotyczy to biura jak i hali produkcyjnej a firma nie napina się żeby płacić za pracę. Pozdrawiam wszystkich z którym miałem przyjemność tam pracować.

wygodny

jedyna rzecz jakiej mi brakuje to prysznica.

Robotny

jakoś wasze prognozy się nie sprawdzają. firma działa, ma zamówienia. nie znam ani jednego pracownika co miałby 1200 na ręke. Te bzdety wypisuje chyba niejaki MP bo snuje się po tej firmie, nie ma co robic i buntuje. Niejeden szukał roboty ale nic nie znalazł lepszego, ty MP też.

Zadowolony

piszecie bzdury. Tak naprawdę w tej firmie jest luz. Zarobki jak na Starachowice całkiem niezłe. Szukałem innej roboty ale nie znalazłem nic lepszego. Te stare pryki ciągle narzekają ale tak naprawdę to nic innego nie szukają bo gdzie im będzie lepiej. Nikt ich nie pilnuje robia co chcą. A kasa co miesiąc leci.

aswa
@Zadowolony

Masz rację jak na Starachowice 1200 netto co naprawdę całkiem nieźle ! Tylko dziękować Łukaszece za ten dobrobyt. Nie pisz takich bzdur b.a.r.a.n.i.e fundamentem tej firmy są starzy pracownicy, bo nikt inny nie ma pojecia,(usunięte przez administratora)

feegeg

Nie polecam, jedni na drugich patrzą jak ich (usunięte przez administratora) , A to wszytko wprowadził spod radomia warchoł, bo dawnej tego nie było Zwolnił ludzi z doświadczeniem, pensje zaniżył i oczekuje, że będziemy pracować !

hamas

firma beznadziejna, minimalna placa , a wymagania ma szefostwo takie jakby placili ze 4k pm

nie polecam

1. co sami odeszli - to ludzie z doświadczeniem gdzie teraz ich praca jest doceniana 2. tych co zwolnił - to prosto z ulicy co nie mieli wiedzy a wymagania te same nie polecam, były pracownik

masowiec

firma dziod i tyle

Tak.

Właśnie!Tak jak piszesz odwagi której nie ma,ani w firmie ani przed prezesem.Odwaga w tym przypadku występuje tylko wtedy jak pewne osoby nie widzą i nie słyszą,przed kolegami albo na forum kiedy jest się inkognito.Jakby ktoś przyszedł do mnie ,ładnie się uśmiechał i błagał mnie o pracę,godząc się na warunki podpisane własnoręcznie na umowie a potem obrabiał mi plecy na forum czy w pracy;jakbym takiego człowieka traktował i jakie bym miał o nim zdanie?Niech każdy sam sobie odpowie.Dlatego się nie dziwcie.Czy nie nazywa się to dwulicowością?

prawda

[usunięte przez administratora] z grójca widocznie miał już dosyć szarpania się ze wszystkim bo prezes wywalił doświadczonych ludzi i ciągle podrzucał mu do pomocy łby prosto po studiach jak [usunięte przez administratora] wywaliły to siadła produkcja, urządzenia na statki, zespoły sprężarkowe i całe chłodnictwo było tylko mówione, że się nie opłaci ! a jednak się opłaci panie właścicielu [usunięte przez administratora]. razem na czele z prezesiną [usunięte przez administratora] bo [usunięte przez administratora] u konkurencji rozruszał produkcję zespołów sprężarkowych i urządzenia na statki nie wierzę, że [usunięte przez administratora] tylko siedzi i sprzedaje sprężarki i armaturę z darkiem, takiego doświadczenia jak mają nikt nie puści mimo uszu, tylko patrzyć jak zaczną produkcję chillerów wszelkiego typu i te na plastiki też panie prezesie !!!!! tylko patrzeć kiedy mikołaja zwiną do siebie, bo to kwestia czasu serwisant - potwierdzam jeden na polskę, nie ma innego gościa w tej firmie bo sami odeszli jak prezes obcioł pensję jeden został dlatego bo ma prawie 50-siątkę i już nie ma odwagi aby rzucić to (usunięte przez administratora) w końcu i prezes na tym żeruje i nie ma wstydu ponieważ to prawdziwy cham i prostak bić tylko brawa panie właścicielu [usunięte przez administratora]

tedy

To [usunięte przez administratora] z grojca juz nie pracuje? Firma ma w ofercie nowe urzadzenia-czy to tlyko sciema reklamowa?

jędrek

To widzę że ciekawie się dzieje w tej firmie. Miałem składać papiery ale widzę, że nie ma bardzo sensu. Ja się dziwie jednemu jak można proponować stanowiska kierownicze(inżynier produkcji) osobom zaraz po studiach albo jeszcze lepiej ostatniego roku studiów :)))

Kto Ci się przyzna ile tak naprawdę zarabia?Myślisz że ktoś Ci powie prawdę?Ten kto tak uważa albo jest upośledzony,albo wierzy w przyjazń i miłość wśród kolegów MAS-owców na wzór hipisowskiej.Jakby mogli to jeden drugiego utopił by w łyżce wody dla pięciu złotych.Ich solidarność to kpina i kiepski żart.1500-niezłe.

tam

jak ci zależy na straceniu czasu i zarobieniu 1500 na rękę to droga otwarta co do specjalistów jak piszą na stronie to już ich dawno nie ma i sami się pozwalniali kiedy nastąpił nowy prezes, bo gdzie się dotknie to tylko smród pozostaje np. kierownika produkcji już nie ma, projektanta z ogromnym doświadczeniem też nie ma, serwisu też nie ma jak myślisz gdzie są ? wrócił dawny projektant ale rozwija własny biznes z torebkami do g.ó.w.n.a. i tak nie wiadomo kiedy i on się zwinie

doświadczony

widzę, że szukają na wszystkie co możliwe stanowiska pracy i to faktycznie nawet na szafa produkcji czy konstruktora ludzi proso po studiach kto tam pracuje bo jak czytam, to się większość samych "specjalistów" pozwalniała ! czy warto składać swoje cv - mam wykształcenie chłodnicze ?

Zostaw merytoryczną opinię o M.A.S sp. z o.o. - Starachowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M.A.S sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w M.A.S sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M.A.S sp. z o.o.