Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

gienek

kit-100% racji

kit

bo organizacja pracy w Sprincie jest do (usunięte przez moderatora) ,nic nie zmienia się od kiedy jest PzP a obowiązków przybywa

dolores

tak jak mówisz,nie liczy się fachowiec,dla Sprintu nie liczą się specjaliści bo za dużo wymagają,wystarczą fizole,takiego się zatrudni i ma się douczyć,ma być od wszystkiego,robi kabel,kopie,u (usunięte przez administratora) po uszy pójdzie za chwilę robić instalację albo do firmy z laptopem sprawdzać neo,to jest wizerunek firmy Sprint

Dumping socjalny

Dumping socjalny - to niestety jest nasza polska specjalizacja . Zawsze znajdzie się taki jeden z drugim który przyjdzie do roboty za pół stawki - bo zawsze się znajdą niewolnicy. Od chłopów pańszczyźnianych począwszy, na biednych emerytach kończąc. A potem jest tak niestety że wszyscy tyrają za marne grosze - ba jak nie to na Twoje miejsce czeka wielu chętnych.... I (o)błędne koło się zamyka.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
osa

wszystkie firmy powinny się zmówić i pokazać TP kto tu rządzi,sami wykańczają się przy przetargach,najpierw godzą się na stawki na granicy rentowności a za chwilę mówią załodze,że biznes jest nie opłacalny i że trzeba szukać oszczędności,w takich firmach powinien pracować menadżer z prawdziwego zdarzenia a nie pseudo menadżerowie,którzy nie mają pomysłu na prowadzenie biznesu

O

A slyszeliscie co sie dzieje w relacomie? Wszystkich starych pracownikow wywalili z gdyni, a w kartuzach sami sie zwolnili, tam juz nie ma kto robic, przyjechali ludzie z poludnia ale juz tez maja dosyc pracy po 12 godzin 7 dni w tygodniu, cala strefa zaczyna upadac... A tepsa chciala wywalic relacom z strefy ale zadna inna firma nie chce tego przejac, zaleglosci po minus 700 godzin, i nikt nic z tym nie robi

qwsa

w przyszłym roku wygasają nam umowy,ciekawi jesteśmy co nam zaproponują,czekamy na podwyżki,w (usunięte przez moderatora) mamy ich skomlenia, że jest zła kondycja firmy,jak tak to niech spieprzają,przyjdzie inna

ANTYSPRIN

aaaa - 2012-08-29 13:43:12 a ja szukam pracy,bo nie widzę tutaj żadnych perspektyw a źle czuje się w roli fizola,nie oszukujmy się,w porównaniu z pracą pracowników TP/Orange jesteśmy fizolami od brudnej roboty dosłownie i w przenośni,ubrali nas jak pracowników komunalki do tego szpadel i drabina to jest obraz fizola-pracownika Sprintu,tak samo odbierają nas abonenci,prosta zasada jak cie widzą tak cię piszą,poza tym tak kombinuję,opierdzielam się że nawet czuję się już z tym źle,niedobrze robi mi się jak mam wstać i iść do pracy,znajomi pukają się w głowę z niedowierzaniem,że jeszcze tutaj pracujeNapisałeś trochę prawdy , ja też was podziwiam , że pracujecie za pensje sprzątaczki , pewnie macie coś nie tak w głowie lub jesteście desperatami bez wyjścia w wieku powyżej 50 lat , nie mniej życzę wam powodzenia i dużo pracy u (usunięte przez moderatora) ze sprintu,....

aaaa

magnes

SPRINT:pensja 1400zł,premie na poziomie 30-50zł,niedługo w ogóle ich nie będzie,brak środków czystości,limit kilometrów,brak nowej odzieży mimo nakazu TP(w barwach Orange),kierownicy nie mający pojęcia o tym co się dzieje wśród pracowników. PRACOWNICY:praca max 8h bez zgody na nadgodziny,minimalne zaangażowanie dzięki premii motywacyjnej,praca dla podwykonawców w godzinach pracy,tankowanie do kanistrów. W takim układzie długo firma nie pociągnie ale to już problem Sprintu, jak nie ta to będzie inna firma.

terazja

O upadku Relacomu też było dużo plotek, i co!!! Teraz to już chyba prędzej TP padnie - przy takiej polityce firmy.

jasiu

Przejmie Was Relacom i bedziecie tyrac za 1200zl 24/24 za dobrze mieliscie z sprincie teraz czeka Was zaglada

:-)

taka sobie - 2012-08-09 12:55:25 Trwają rozmowy z Relacomembuhahahahaha ale się uśmiałem :-))))

taka sobie

Trwają rozmowy z Relacomem

taki sobie

taka sobie - 2012-08-08 16:31:50 Sprint Telekom SA bankrutuje,pewne źródłomożna więcej informacji

taka sobie

Sprint Telekom SA bankrutuje,pewne źródło

sprintowiec

a ja szukam pracy a ty TPsowiec uważaj bo twoje dni są już policzone Euro już się skończyło a nie długo zostanie tylko miasteczko TP i przyjdziesz w łachę do Sprintu jak większość spadochroniarzy od was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

as

NAJBARDZIEJ ROZWALAJĄ MNIE POSUNIĘCIA TYPU LIMIT KILOMETRÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTYDZILIBY SIĘ PŁACIĆ TAKĄ PREMIĘ!!!!!!! JESZCZE TROCHĘ I BĘDZIE NOWA FIRMA BO TA JUŻ NIE WYRABIA NA ZAKRĘCIE!!!PS WSZYSTKIM ZNAJOMYM PRZEDSTAWIAM JAKO FIRMĘ DZIADOWSKĄ I NAJGORSZEMU WROGOWI NIE POLECĘ!!!!!

sprinter

nie rozumiem podziału wąskie-szerokie pasmo przecież większość uszkodzeń jest na linii

anty sprint

IDZIEMY NA DNO , 3 ŚWIAT JUŻ NASTAŁ W POLSCE CENY WYŻSZE NIŻ NA ZACHODZIE EUROPY A ZAROBKI JAK Z AFRYKI I WSZYSCY ZADOWOLENI , NIEWOLNICTWO , BIALI MURZYNI DO PRACY PO 12 H i 7 DNI W TYGODNIU

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.