Opinie o Lorica Iuris w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lorica Iuris. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lorica Iuris o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorica Iuris w Katowice

Roberto Nowy wpis

Świetny pracodawca i dobra firma choć wymagająca. Wystarczy mieć kompetencje ,żeby być bardzo zadowolonym pracownikiem.

Niezadowolony pracownik Nowy wpis
@Roberto

Akurat kompetencji to tam nie ma nikt

Czym Lorica Iuris zachęcają? Jakie mają dodatki?

biedak Nowy wpis

Niczym nie zachęcają. Żadnych dodatków, a słowo podwyżka tam nie istnieje.

Radek

Chciałbym popracować w tej kancelarii i szukam informacji ale ten wątek jest bardzo skromny!

Radek

Czy można nieco jaśniej napisać o co chodzi w tej wypowiedzi? Dobra kancelaria tym bardziej dziwi taki wpis.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Lorica Iuris? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
NPK

Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka xD

Tomasz

Lorica Iuris ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, zastanawiam się czy to konkurencja tak pisze?

Agnieszka

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy jako Doradca Klienta. Czy ktoś z Was pracuje w Lorica Iuris właśnie na tym stanowisku? Co warto wiedzieć o tej pracy? Czego mogą spodziewać się osoby, które na tą ofertę odpowiedzą?

ojtam
@Agnieszka

Wybierz Lidla albo Biedronkę na kasie. Szkoda zdrowia.

słowik
@Agnieszka

Agnieszka odpuść sobie "pracę" tam. Każda inna będzie lepsza.

Agnieszka

@były jeśli zostały usunięte jakieś wpisy oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora portalu za niezgodność z regulaminem. Każdy ma możliwość przesłania reklamacji, jednak decyzja o jej rozpatrzeniu należy do administratora. Jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest jego niezgodność z regulaminem.

Agnieszka

@john doe a Ty jesteś pracownikiem Lorica Iuris? Możesz powiedzieć jak oceniasz tego pracodawcę? Każda dodatkowa opinia może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

były
@Agnieszka

a po co skoro oni sami mogą usuwać wpisy ? Nie zauważyłaś?

Agnieszka

Wiedzieliście, że firma otwarta jest również na młode osoby? Lorica Iuris oferuje również praktyki studentom. Ktoś z Was odbywał praktyki?

lsi

Myślę, że nawet taki doradca klienta zarobi ponad 2000 netto

john doe
@lsi

Myślę, że się grubo mylisz :D

kan

Wiecie - trafiłem na tę kancelarię trochęz przypadku, przez to, żę szukałem informacji na temat ochrony danych osobowych, a tam był artykuł o tym a gdzieś mi ktoś go podlinkował. stronę internetowąmająprowadzonąprofesjonalnie, ale jak obsluga ich klientów to nie wiem, piszę właśnie żeby sie dowiedzieć tego.

Grzech

Pracowałem, nie polecam

Skowron

Tylko uważaj, żeby najpierw nie stracić pieniędzy, a potem znajomych.

Skowron

Monika, zadaj sobie odrobinę trudu i spotkaj się w kilku kancelariach, sama ocenisz. Ja bym im raczej nie dawał dużej i skomplikowanej sprawy. A gdybym musiał dopilnowałbym żeby zajmował się nią ten o którym napisałem wcześniej ale to usunęli. Nikt inny.

Skowron

Dzień dobry Moniko, skąd opinia że Twoje zlecenie jest duże? Duże w porównaniu z czym? Z innymi sprawami zlecanymi kancelarii? Czuję w kościach, że jesteś pracownicą tej kancelarii i stąd masz takie rozeznanie? Hmm... Udajmy że nie zorientowałem się że to prowokacja. Postaram się odpowiedzieć ci (oraz innym zainteresowanym) w miarę obiektywnie. W kancelarii pracują bardzo młodzi prawnicy. Za wyjątkiem 2-3 osób w oddziale katowickim reszta z nich miała do czynienia z prostymi sprawami. Jeżeli ta trójka będzie miała czas na twoją sprawę i honorarium będzie wysokie (dużo wyższe niż to wynikające z rozporządzenia MS) możesz się spodziewać że sprawą zajmie się ktoś z nich i pewnie zrobi to dobrze. Nie pytaj o skuteczność bo to bardzo niepewne, nikt tego nie bada i nie porównuje z innymi kancelariami. Jeżeli Twoja sprawa jest skomplikowana i w dodatku za bardzo będziesz negocjować cenę możesz mieć podstawy przypuszczać że dostanie ją ktoś mniej doświadczony. Na pewno bardzo zaangażowany i pełen optymizmu ale Twoja sprawa ma prawo być dla niego życiowym eksperymentem. Zwracaj uwagę na ich zachowanie, czy walczą w twojej sprawie, czy walczą o twoje pieniądze. Jesteś kobietą - powinnaś to doskonale wyczuć. PS Jeżeli koszty nie grają dla Ciebie roli a Twoja sprawa jest skomplikowana i o dużą kwotę, spotkaj się w kilku kancelariach, szczególnie tych w których mentorami są profesorowie prawa a nie magistrowie, którzy ukończyli aplikacje po ułatwieniu dzieciom bednarzy dostępu do zawodu prawniczego. Z fatalnym skutkiem...

Kręcichwost

Prawdą jest że bardzo mało płacą a wymagają cudów. Nie nazwałbym tego tworu kancelarią. To raczej windykatornia, której pracownicy porobili aplikacje i próbują swoich sił w usługach prawnych. Z różnym skutkiem. Pozytywne opinie na tym forum to inside work. Konia z rzędem zadowolonemu klientowi który wchodzi na gowork dodac swoją opinię.

Zadowolony Klient

Witam, Rzadko decyduję się udzielać na tego typu forach, raczej tylko wtedy, gdy chcę wyrazić swoje niezadowolenie:) Tym razem jednak zdecydowałem się na wpis w związku z wieloma negatywnymi komentarzami, które przeczytałem powyżej. O swojej współpracy z Loricą Iuris mogę mówić w samych superlatywach. Współpracuję z oddziałem w Warszawie od ponad roku. Ze względów finansowych podpisałem umowę na stałą współpracę - taka forma w moim przypadku jest najbardziej opłacalna. Dotychczas nie mam żadnych zarzutów do pracy kancelarii. Mam przydzielonego opiekuna, z którym zawsze kontaktuje się w moich sprawach. Szczególnie polecam Pana Łukasza - zawsze przygotowany, konkretny, jest na bieżąco z moimi sprawami. Jest to też o tyle wygodne, że daje mi pewną stałość i zawsze wiem z kim mogę się skontaktować, szczególnie w sprawach pilnych i nagłych. Moje sprawy są wykonywane rzetelnie i na czas. Mogę jeszcze dodać na koniec, co jest plusem - pomimo opóźnień w płatnościach z mojej strony (sytuacja niezależna ode mnie - tak się złożyło), kancelaria w dalszym ciągu angażuje się w moje sprawy. Reasumując, polecam.

Bla

A jak praca w Krakowie ?

alfa

Potwierdzam w 100%

Cichy

Na samym początku pracy zapowiadało się bardzo dobrze, chociaż nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Z czasem okazało się, że praca doradcy prawnego to czysty telemarketing z elementami handlowca pośród prehistorycznego sprzętu komputerowego i z jednym zaniedbanym samochodem na 6 osób. W moim odczuciu usługi są drogie w porównaniu z konkurencją i mało elastyczne, szczególnie windykacja leży. Widać że mają od jakiegoś czasu problemy finansowe, klientów ubywa, a kierownictwo nie ma żadnego pomysłu na sprzedaż. Z oddziału we Wrocławiu wylecieli prawie wszyscy pracownicy w ciągu jednego miesiąca, zostały 2 osoby, a na koniec wszystkim obcieli pensje o 20% za nie zrealizowanie planu sprzedaży z tych i tak już marnych 1240zł. Jedynym plusem jest atmosfera wśród pracowników, miło i przyjemnie, wszyscy chętnie sobie pomagają. Kierownicy i zarząd powinni zweryfikować swoje roszczeniowe podejście do całego świata i świecić przykładem, że da się sprzedawać. Nie polecam, lepiej poszukać czegoś innego, a szczególnie lepiej płatnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Lorica Iuris - Katowice

Lorica Iuris