Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski w Dąbrowa Górnicza

Jacek Nowy wpis

Kancelaria prowadzi sprawy klientów niezwykle starannie i dlatego wszystko jej wychodzi. Dlatego dwa biura pracują pełną parą. Regułą jest, że sprawy sądowe np. karne, czy rozwodowe prowadzi wyłącznie adwokat. Dzięki takiemu rozwiązaniu usługi są na porządnym poziomie. Należy za to pochwalić adwokata i jego robotę którą odwala tak jak należy.

Dagmara Sz. Nowy wpis

Adwokata poleciła mi koleżanka bo jej mecenas wygrał sprawę o rozwód, a mnie poprowadził skutecznie sprawę o zasiedzenie. Była zagmatwana ale mecenas zna się na rzeczy bo nawet poszukał i odnalazł odpowiednie papiery o których nie miałam pojęcia.Dziękuję.

Jan Nowy wpis
@Dagmara Sz.

Też korzystałem z usług tego adwokata i potwierdzam, że to bardzo dobry specjalista. Oby takich więcej.

Marcelina

Czy kancelaria ma dużo chętnych osób do odbycia tam stażu ?

Judyta Nowy wpis
@Marcelina

Jestem stałą klientką kancelarii, gdyż ta prowadzi mi obsługę prawną i jak zauważyłam nie jest to kancelaria na tzw. ilość lecz stawia na jakość.Przekonałam się o tym pozytwnie.Dlatego korzystam z jej usług. Najlepiej zadzwoń do kancelarii.

Marian

Kancelarię prowadzi bardzo dobry prawnik. Szukałem kancelarii długo do mojej sprawy rozwodowej i nie mogłem znaleźć. Mecenas przyjął sprawę i w całości ją wygrał. Wina niewiernej żony została potwierdzona a wielu namawiało mnie aby dał sobie spokój i poszedł na porozumienie. Dziękuję i polecam kancelarię.

Mariusz
@Marian

Wygrana sprawa to dobra rekomendacja dla tej kancelarii. Czy prócz spraw rozwodowych prowadzą także inne postępowania z zakresu prawa cywilnego?

Marian
@Mariusz

Tak, prowadzą sprawy karne, cywilne w tym także z zakresu unieważnienia umów frankowych. Więcej informacji jest chyba na stronie internetowej ale ja do nich ostatecznie trafiłem z polecenia.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Aneta

Jestem zainteresowana stażem w kancelarii czy dostanę tu informacje od pracowników kancelarii jaj taki staż przebiega? I jakie sprawy, obowiązki są przypisywane na stażu?

Jerzyk

Miałem problem ze zwolnieniem z pracy ale poszedłem do mecenasa i zleciłem mu sprawę. Trzeba było odwoływać się ale po apelacji sprawę wygrałem. Teraz już wiem że pracodawcy nie wolno odpuszczać i trzeba walczyć do końca przy pomocy fachowców.

Janek Cz.

Zgadza się. Zleciłem mu sprawę przed Sądem Pracy o przywrócenie do pracy i wygrałem. Trochę to trwało ale mina pracodawcy bezcenna. Zawsze miałem do niego dostęp - był pod telefonem i nigdy nie odmawiał udzielenia informacji w sprawie, a i przy okazji zawsze mogłem o coś dodatkowo zapytać . Byłem zadowolony z usługi i wrócę tam na pewno jeśli będzie potrzeba.

Dobra kancelaria zwłaszcza w sprawach pracowniczych.Mnie wybawiła od dyscyplinarki i szef musiał prostować świadectwo pracy. !!

Rafał

Wyjątkowo nieuczciwy adwokat. Działa świadomie na niekorzyść swojego klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski - Dąbrowa Górnicza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Seweryn Pytlewski
  • Ks. Augustynika 1A lok. 38