Opinie o Ferroli Poland Sp. z O.O. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ferroli Poland Sp. z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ferroli Poland Sp. z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferroli Poland Sp. z O.O. w Sosnowiec

Mozzarela

Moi drodzy! Wszystkie poniższe opinie dotyczą dawno nie istniejącego już zakładu produkcyjnego. Ludzie źle znosili likwidację polskiego oddziału w Sosnowcu i dawali temu upust na tym form ale to prehistoria. Wątek powinien zostać zamknięty.

BADYL
@Mozzarela

Odradzam wszelką wspólpracę z Ferroli Poland. Nie jest prawdą, że Ferroli ma się dobrze. Produkty Ferroli są podłej jakości, tak samo jak organizacja pracy i atmosfera panująca w tej firmie. Podwójne standardy, toksyczna i odklejona szefowa i robienie z ludzi idiotów to norma. Mam na myśli zarówno klientów jak i pracowników. Mądrych ludzi, którzy chieliby coś zmienić i naprawić, zwyczajnie się tłamsi, lub usuwa. Na górze zapadają tym czasem kolejne idiotyczne decyzje, które pogrążają i ośmieszają Ferroli. Nie płacą faktur, kłamią, w branży hvac każdy kto miał z nimi kontakt, wie, że są niepoważni i nieodpowiedzialni. Nawet obecni pracownicy wstydzą się za tą firmę i przyznają, że to (usunięte przez administratora)

Mozzarela

Alicja Nowy wpis
@Mozzarela

witam, a można dopytać kiedy miało dojść do tego całego zamknięcia? oddziału nie ma ale firma normalnie funkcjonuje? pytam, bo po krs są aktywni czy to jakieś nieaktualne jeszcze dane?

Mozzarela Nowy wpis
@Alicja

Firma istnieje cały czas, jest częścią dużej międzynarodowej grupy, działa na terenie całej Polski i ma się dobrze. Po prostu ten watek dotyczy Sosnowca i fabryki, zkliwidowanej wielę lat temu.

Teresa Nowy wpis
@Mozzarela

A teraz firma się rozrasta i zatrudnia nowych ludzi? Swoją drogą dlaczego ta fabryka została zlikwidowana? Co z osobami, które tam pracowały?

BADYL Nowy wpis

Alicja

no i co poważnie jakieś awarie tutaj wychodzą i niektórzy pracownicy sobie z nimi nie radzą? to jakiego doświadczenia w razie czego się tu wymaga na rekrutacji, wie ktoś?

E. K.

Obsługa klientów poniżej zera szczególne pozdrowienia dla Pana Dominika! Wszystko żenada awaria 2.5 mca i dalej w lesie!!!!

Tadek

Gorszego kontaktu jak Sosnowiec Ferroli NIE ZNAM NIE POLECAM (usunięte przez administratora) , Serwis to jakaś PORAŻKA . Przez pol roku czekamy na przyjazd serwisu !!!!!!! , nie ma czasu. Kwoty za przyjazd dowiedziałem sie to 400zł , a jak przyjadą dwóch to 800 zeta. Jeszcze raz ODRADZAM !!!!!!! zakupu pieca Ferroli w Sosnowiec .

Irena
@Tadek

Te ceny wydają się być normalne, ale ciekawe jak daleko mają do Pana żeby dojechać? Poza tym jak tyle czekacie to może warto tam zadzwonić do jakiegoś kierownika?

Aplikowałeś do firmy Ferroli Poland Sp. z O.O.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
jaca

Czy ferroli biopellet pro 12 tiemme posiada normy EN 303-05 nie mogę znaleść nigdzie tej informacji a jest mi potrzebna do dostania dotacji.

Paulina

W pewnym momencie po prostu zaprzestaliście prowadzenia dyskusji o Ferroli Poland, co mnie lekko zaskoczyło. Tak czy inaczej - czas zmienić ten stan rzeczy. Czy znajdzie się tu, na forum, jakiś obecny pracownik tej firmy? Z chęcią dowiedzielibyśmy się bowiem, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć osoby, które dopiero rozpoczynają tam pracę? Jest to umowa o pracę na czas określony czy jednak na czas nieokreślony?

Nochal Pijok
@Paulina

Czytaj ze zrozumieniem historie wypowiedzi - firma upadła kilka lat temu

@Nochal Pijok

Nigdzie nie widzę informacji na temat upadłości firmy Ferroli Poland Sp. z O.O. Ich strona internetowa działa: http://www.ferroli.com.pl/o-firmie/informacje-ogolne/1, a na ich Facebooku można znaleźć aktualności z życia firmy: https://www.facebook.com/Ferroli-Poland-355141417927019/. Pracowałeś kiedykolwiek w tym miejscu? Jeśli tak, to z chęcią poznam Twoją opinię o warunkach pracy.

Okulista
@Paulina

Paulina zapraszam na diagnozę wzroku

Chętnie się dołączę

Basia
@Paulina

Paulinko, świat poszedł do przodu. A ty ?

Alicja
@Basia

A ja się tak zastanawiam czy to, że stronka na necie działa jest wyznacznikiem tego, że firma działa? :o Czyli jak firma nie ma stronki to nie działa, tak?

Rafał

Jest szansa na awans?

Lambo
@Rafał

Naturalnie ze TAK

@Lambo

Dzięki za informację. To super, że w Ferroli Poland można awansować. A jak konkretnie wygląda ścieżka kariery?

Drogowskaz

Jest bardzo kręta

Byłem tam
@Paulina

Nie ma ścieżki kariery. Tam nie ma menadżera. Taki rumuński system.

Kamil

Czesc, Jak wygląda praca w ferroli ? Jak warunki? Zastanawiam sie nad zlozeniem CV jest nabór na stanowisko "referent ds. Serwisu". Cos ktoś powie ? ;)

Jabol
@Kamil

Chyba w Żorach bo zakład produkcyjny w Sosnowcu nie istnieje od kilku lat

@Kamil

Jak strawisz wulgaryzmy od klientów Ferroli i masz to wywalone, to bierz tę robotę. Dobrze płacą.

Jak wygląda ścieżka awansu w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

nie wygląda

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) dziękuję za uwagę.

Info

Pytania sa zbedne. Firma nie istnieje juz na rynku

Nigdy ferroli

Ta firma to (usunięte przez administratora) tylko tyle,kto będzie miał z nimi coś to się przekona.Omijac ferroli.

Fer nie ferroli

Jak nauczysz się dobrze kłamać i mataczy to masz szansę szybkiego awansu.firma dno,zbywaja klientów którzy już zakupili u nich produkt.a wcześniej w D. Uprzejmi.utopilem 10000 zł na ich urządzenie i sprawa idzie do sądu.Uwaga na ferroli,z dala od nich

Doinformowany

Firmą zarządza niekompetentna księgowa. Nie ma ścieżki awansu. Totalne podporządkowanie.

Jak długo trwa proces awansu w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Doinformowany

Tam nie ma takiej ścieżki. Firmą zawiaduje księgowa, bez kwalifikacji w tym temacie. Propozycja pracy dla ludzi bez ambicji zawodowych.

Basia

A na jaki numer da się do nich dodzwonić ?

@Basia

na żaden, bo firma to wielki przekręt.

Marzena

Jestem BARDZO zawiedziona firmą. Zakupiony kominek na pelet jest awaryjny. Sklep który współpracuje z firmą poleca instalatorów którzy się na tym nie znają. Piec instalowany pół roku. Aktualnie piec nie działa i mimo kontaktu z firmą nic w tym kierunku firma nie robi. Nie odbiera telefonów. Podczas działania kominka zawiesza się z adnotacją awaria pelletu

Gzyms
@Marzena

Kto kupuje w ogóle dziadostwo z tej manufakturki? Zakład produkujący grzejniki w Sosnowcu upadł bo wysłali 2 transporty felernych grzejników do Ruskich tamci im ten szajs odesłali spowrotem nie było z czego w związku z tą sytuacją zapłacić kontrahentom i doszło do upadku i likwidacji zakładu

@Gzyms

Mój mąż ????

Szwed

Ta firmą to (usunięte przez administratora) nie odbierają telefonów zrywają A pięć ferroli premium to zwykły złom od zakupu 2 miesiące się psuje servisanci przyjeżdżają I mówią nie wiem tylko uważajcie na ta firmę A jak nie to trzeba z nią porządek zrobic

@Szwed

Witam ,mam podobny problem Co u pana ?

Uwaga na ferroli

Ta firma to pomyłka tak jak ich produkty,olewaja, zbywaja,kłamią.serwis to Dno,ale przed zakupem bajere kręcą super.kazda złotówka wydana na urządzenia tej firmy poszła w błoto.miesiacami można prosić serwis o naprawę usterki,uważajcie na ta firmę i ich produktu.robia im szkolenia jak zlewac klientów A nie im pomóc.moja sprawa z ta firma kończy w sądzie. Nie polecam choćby nie wiem co wam konsultanci i serwisanci mówili.Uwaga na ferroli

Hashin
@Uwaga na ferroli

Popieram.Kocioł na pellet premium to porażka,nie jest wart nawet 3tysi,kontakt zerowy,kup i sam serwisuj i ustawiaj,może odpali,a może jakiś dedykowany pellet czy coś takiego i nie bedzie problemu???instrukcja nic o tym nie mowi to raczej tez nie tu problem.badziewie,ze szok,instrukcji dla serwisantów brak,z checia oddalbym im go spowrotem i zakupil cos normalnego znanych marek.moze ferroli wkoncu otworzy oczy i wyjdzie do klienta z rozwiazaniem problemu.

Czy Ferroli Poland Sp. z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zwirzu

Włodek, który obstawiał całe Tychy zapewnia umowę o pracę jeżeli potrafisz posługiwać się łopatą. W tej chwili w związku z CV19 Włodek ma przejściowe problemy ale jego łopata ciągle kopie doły. Etat kierowcy też jest wolny bo ktoś musi z towarem jeździć żeby Włodek mógł kopać a poprzedniego podobno dopadł CoronaVajrus więc dwa etaty są wolne kierowcy i kopacza. Z całą odpowiedzialnością zachęcam do składania aplikacji

Ile jest zmian w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Zmianowy

Niema juz zadnej ????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Wyjazd inegracyjny

TAK pojechali i juz nie wrocili

Helmut

@Marzena To forum pracownicze i zastanawiam się dlaczego akurat tu znalazła się ta uwaga? Czyżby konkurencja??

@Helmut

Nie wiem dlaczego ,szukałam informacji o firmie i trafiłam na to forum .Co do treści mojej wypowiedzi to uważam iż produkt jest tak bardzo (usunięte przez administratora) że nie ma żadnej konkurencji ;-( żenada firma

Niwecki Moczymorda

Napadli na mnie wódkę mi wlali do gardła a potem kazali usiąść za kierownicą przez co znowu straciłem prawo jazdy

Siwa @ niby majster
@Niwecki Moczymorda

Świetnie Cie rozumiem kolego ostatnio też mam pod górkę

Dariusz
@Niwecki Moczymorda

Po co chlejesz z Nochalem z Kazimierza ?

@Dariusz

strasznie źle się z tym czuję tymbardziej , że tramwaj mi pozostaje we spółce z Nochalem ale cóż wspólnie się pije wspólnie sie żyje

Zwirzu

Łakendbary łakekendmów Fristajla fakenmakenfon

Zostaw merytoryczną opinię o Ferroli Poland Sp. z O.O. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferroli Poland Sp. z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferroli Poland Sp. z O.O.?

Ferroli Poland Sp. z O.O.
2.2/5 Na podstawie 268 ocen.

Ferroli Poland Sp. z O.O.