Opinie o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. w Radom

gal

Jeśli codzi o warunki pracy ... jest bardzo dobrze !!! Ale płaca standard Radomski !! Lipa !! Jak i w calej Polsce !! Rzycie stale drozeje a placa stoi w miejscu !!! a taka firma powinna dbac o pracownikow !! wszystkich!! bo kazdy ja tworzy!!

Maro

Firma inwestuje w mlodych pracownikow, certyfikaty, szkolenia itp. Jeżeli jestes inż. o konkretnej wiedzy i wykazujesz sie kreatywnościa to mozesz liczyc na godne wynagrodzenie i nagrody.Kto ma Cie docenic jak tych co śrubki potrafia krecić. Tacy ludzie sa najmniej zadowoleni i opowiadaja brednie. Gorąco polecam ta firme, nie spotkalem sie z wiekszym profesjonalizmem, a radomski rynek pracy sklada sie ze sklepikow i galerii. Tyle w tym temacie.

mario

ja odszedlem z tej firmy, [usunięte przez administratora] dla roboli

śmieciuch

Jestem zatrudniony ponad rok w ITM,oczywiście na umowie śmieciowej. Dzisiaj załoga otrzymała niemałe premie.Ja nic mimo niemałego wkładu w wypracowany zysk.Nawet nie padło dziękuję.Moi przełożeni to osoby mocno modlące się.Szczęść Boże.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
xxx

SolidWorks. Prawda jest firma bardzo przereklamowana. Krótko pracuje ale widać to i się rzuca

pedro

Na jakim oprogramowaniu CAD(3D) pracuje się w tej firmie?

no kolego Xxx szkoda zeby to wazelinowanie w obronie polskich krwiopijcow poszlo na marne. Musisz wyjsc z cienia, aby Cie docenił dyr. Ty dostaniesz awans a on zachowa poczucie ze ludzie sa dla niego wazni i ich nie wykorzystuje np: jak w PMP

Xxx

Skoro ma rzekomo niewiele słabsze wykształcenie od mojego, to czemu siedzi na produkcji? Bo może mu to odpowiada i mu się nie chce? Nie mówię tu o wszystkich, ale znałem wielu "magistrów inżynierów" którzy siedząc na produkcji lutowali lub grali w wężyka na telefonie, bo im po prostu było tak wygodniej. Wykształcenie tu nie ma nic do rzeczy, tylko chęci do specyficznego rodzaju pracy, gdzie czasem trzeba pomyśleć, a nie jak robot produkować przez 8 godzin. Niektórym taka praca pasuje, więc skoro im pasuje, to czemu narzekają na zarobki? Ja pracując jako inżynier nie mam pretensji do świata, że pracuje ciężko a nie zarabiam jak kierownik czy dyrektor.

xxxxx

Dla Ciebie kolego z "wyzszego szczebla"pracownik fizyczny moze byc traktowany jak pies za smieszne pieniadze, majac niekiedy niewiele slabsze wyksztalcenie od Ciebie. Twoj pogląd i wiedza z dziedziny zarzadzania kapitalem luczkim jest z "trzeciego swiata", a pewnie masz sie za wielce swiatlego europejczyka. No coz niech ci bedzie, i niech tak zostanie to Twoj problem. Szef jest z Ciebie dumny, z pewnoscia tak samo mysli. Nikomu sie nie zyczy aby za zuchwalosc i krwiopijstwo los go w zyciu pokaral. Powodzenia dla Ciebie, moze kiedys nieco zmienisz zdanie.

Xxx

Anonim, ale z ciebie frustrat. Daj sobie siana, bo żałosny jesteś. Typowy pOlaczek

no tak, jak się zrobiło studia rzutem na taśmę i dzięki wujkowi dostało stanowisko inżyniera, to trudno narzekać, zwłaszcza że nie robi się nic tylko pali głupa przy komputerze. Wracając do oceny to firma GRUBO przereklamowana

Xxx

Dokładnie. Z resztą widać to w profilu każdej firmy która jest na tym portalu. Narzekają tylko pracownicy fizyczni lub najniższego szczebla. Nigdzie nie ma wpisów jak to w dziale inżynieryjnym się ludziom źle dzieje.

zawsze pracownicy najniższego szczebla najbardziej narzekają, to nie państwówka zeby nic nie robic a kase taką samą zawsze dostawać... nie podoba się, jak jesteście tacy świetni to może poszukajcie pracy gdzie indziej?

Ale mówicie o działach inżynieryjnych? Bo nie wydaje mi się. Pracownicy na produkcji zawsze będą narzekać.

ludzie z tej firmy sami zaczynają się zwalniać więc to chyba samo mówi za siebie. kariery się tu nie zrobi i nie zarobi:-) pozatym tu znajomości są ważniejsze od umiejętności

Dla dyrektora my pracownicy jesteśmy nikim, to nie ten sam człowiek co kiedyś. Teraz piłka jest prosta niska stawka to podstawa.

rekrutujący

witam czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tej firmie może ktoś pracuje tam na stanowisku mechanika montera pozdrawiam i z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Andrzeja Stanikowskiego 2
    26-600 Radom

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.