Opinie o Wytwórnia Broni Jacek Popiński w Rogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Broni Jacek Popiński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wytwórnia Broni Jacek Popiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Broni Jacek Popiński w Rogów

Ta oferta dla technologa chyba już przeminęła z wiatrem, albo nie mogę jej odszukać a kiedyś już robota się tu interesowałem. :D przynajmniej na takim portalu mam pustkę i widziałem tylko te wygasłe. Jak często kogoś szukają?

Po jakim czasie od podesłania CV zaproszono was na rozmowę? też widziałem właśnie te ofertę dla młodszego technologa. Ktoś zasugerował by po prostu udać się na rozmowie, musze się dowiedzieć w jakim średnio czasie udaje się wszystko dopiąć do podpisania już samej umowy

Heh xD Nowy wpis

Musisz, nie musisz. Jak Ci się śpieszy to szukaj gdzie indziej xD A jak nie to to złóż grzecznie CV i czekaj. Nie ma czegoś takiego jak średnio bo gdy tam pracowałem nikt nikogo o to nie pytał. Jeśli macie więcej pytań udajcie się z CV do biura w Rogowie a może was oświecą.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wytwórnia Broni Jacek Popiński?

;) Nowy wpis

Miła, luźna atmosfera z domieszką żartów między pracownikami by umilić sobie czas. Każdy chętnie pomaga sobie nawzajem.

Róża

Hej. ;) widzieliśmy właśnie już wczoraj z chłopakiem, że udostępniona została oferta na młodszego technologa CNC, po ostatnim komentarzu rozumiem, że będzie mógł na spokojnie wszystkiego się nauczyć? A czy możecie wprost napisać jak od strony zarobkowej by to wyglądało? Wiadomo, że na starcie kokosów raczej nie zbije ale co później? Po jakim czasie udaje się początkującym awansować?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wytwórnia Broni Jacek Popiński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Cześć. Widziałem, że firma wystawiła kilka ofert pracy. Interesuje mnie stanowisko Operatora Obrabiarek Numerycznych (CNC). Nie posiadam doświadczenia ale w ogłoszeniu wspomniano o przeszkoleniu. Wie ktoś jak wygląda to przeszkolenie? Ktoś z pracowników uczy czy trzeba jakieś kursy robić?

Moris

Uczą doświadczeni pracownicy czyli przydzielają Ci opiekuna i uczy Cię podstaw przez 3 miesiące a później uczysz się sam w trakcie pracy. Np są szkolenia w weekendy z danych dziedzin. Firma daje szansę rozwoju.

Jak z terminowością w tym miejscu pracy? Pieniądze są na czas? Co jak co, jest to dla mnie bardzo ważne, a wyczytałem, że był z tym jakiś czas temu problem. Nadal ma miejsce? Czy można liczyć już na terminową wypłatę? Dajcie znać, bo fajnie byłoby wiedzieć przed złożeniem aplikacji

XD

Wypłaty są na czas. Ewentualnie dzień, dwa wcześniej zależy kiedy wypada 10.

M***

Mala firma , dobra na start , zeby przemęczyć sie rok i zlapac doświadczenie i poszukac czegoś lepszego. Obrabiarki CNC , mozna nauczyc sie sporo, jedyny plus, ale pozostałe aspekty wygladaja słabo. Podejscie do pracowników jak do (usunięte przez administratora) Osoba zarzadzajaca moze i ma dużą wiedzę, ale za to brak profesjonalizmu i wysokie ego. Kolesiostwo w firmie miedzy pracownikami szeregowymi a pracownikami tymi wyżej widoczne z daleka. Brak równego traktowania ludzi, socjal straszny , problem z urlopami,…. Etc. Zdecydowanie bardziej polecam jakies wieksze firmy, obecnie rynek pracy jest bardzo duzy. Na pierwszy rzut oka i po rozmowie kwalifikacyjnej moze wydawac sie ze to praca marzeń, w rzeczywistosci najgorsza moja firma do tej pory. Stawka godzinowa , brak premii świątecznych , a jak chcesz wolne to jeszcze duzo słuchania.

@M***

Sama nie wiem czy przy takich warunkach jest ona dobra na start. No chyba, że o CNC mowa, bo raczej przez atmosferę i to jak ludzie tu podobno się zachowują idzie dostać urazu od pierwszej roboty. To tak właściwie co Tobie powiedzieli na rozmowie, że takie wrażenie udało Ci się o tej pracy odnieść?

Justynka
@M***

To prawda, jak czytam ogłoszenia o pracę z WBP to mam bekę życia. Pracowników produkcji się beszta a ślusarzy to już w ogóle traktuje jak podludzi. W końcu zarząd to rasa panów i trzeba prezesowi wchodzic gdzie niegdzie żeby mieć dobrze.

@Justynka

A ta "beka życia" to z czego konkretnie wynika? ;p Czym w sumie ślusarz jest gorszy od ludzi z produkcji, że niby ma gorzej, bo nie łapię?

Sraty taty
@Grażyna

Ex pracownicy to zwykłe niedorajdy i po prostu teraz wylewają swoję chore żale i wiele opini napisane jest z (usunięte przez administratora) Nasrać na twarz tym zjebom i po temacie xd

QWERTY
@Sraty taty

Masz rację w wielu firmach pracowałem i było to samo. W pracy wszystko cacy a jak zostanie ktoś zwolniony bo np nie nadawał się, to nie mijało dużo czasu i zaraz na GoWorku leciały głupie komentarze. Dziś pracujesz jutro nie musisz, nikt nikogo nie trzyma na siłę skoro jest tak źle. Ludzie zawszę będą gadać a jak do tego są anonimowi to już ręce opadają.

@Sraty taty

No być może a szkoda, bo po co tak robić? :/ Generalnie widzę, że pracowałeś chyba to może się do tego jakoś normalnie odniesiesz? Atmosfera i traktowanie jednak dobre są?

Sraty taty
@Grażyna

Tak pracowałem i było mi tam dobrze. Odszedłem tylko z powodów osobistych. Wiadomo czasem bywały delikatne spinki między pracownikami, ale to było na zasadzie kręcenia sobie beki itd. Każdy się lubił dlatego były teksty na zasadzie Ty taki czy siaki. Może jak przychodził ktoś nowy a np nie przepracował nawet okresu próbnego i odszedl mógł to odebrać inaczej. Praca to nie stypa, czasem trzeba pożartować.

@Sraty taty

No to niby wiele wyjaśnia... Tylko szkoda, że odbiór tego typu warunków jest różny, bo teraz niejasności się z tego robią... Może w ogłoszeniu trzeba napisać, że wymaga się tu specyficznego poczucia humoru? ;) Swoją drogą skoro tak wesoło to robili tutaj jakieś integracje może?

Milord
@Grażyna

Z tego co wiem nie przyjmują tam kobiet, a jak już to bardzo rzadko. (usunięte przez administratora)

Jędrula
@Milord

Szkoda że Ci usuwają posty bo masz rację. Grażyna tylko nakręca temat. Jak dla mnie to te opinię na tej stronie nie mają pokrycia do prawdy. Anonimowo nie wiadomo kto co i jak, a gdyby miałby się podpisać już by nie było takiej ściemy. Ogólnie zrobiłem mały wywiad z ciekawości o tej firmie i mam pozytywną opinię. Może nawet złoże CV. Jedyny minus jaki udało mi się poznać to fakt że pracownicy nic nie dostają na święta oraz za nadgodziny nie płacą 50/100/200 tylko jak za zwykła godzinę bo nie wyrobią więcej jak 100% normy.

Czy w Wytwórnia Broni Jacek Popiński są szkolenia zewnętrzne?

Daro

Tak są, w dni kiedy ma się urlop.

Agata
@Daro

to zart czy jest tak na serio ?

Perlik
@Agata

A czy ktoś się śmieje?

Teresa

Słuchajcie wiem że do obsługi broni trzeba mieć pozwolenie.. a jak jest z taką wytwórnia? Trzeba mieć papiery jakieś?

Darok
@Teresa

Tak, żółte.

Eks kandydat.

Firma podczas rekrutacji nie potrafi się zdobyć nawet na zdawkową odpowiedź na aplikację czy pytania. Nawet autoresponder to zbyt wiele. Zgaduję, że rekrutację wrzucono komuś jako bonusowego garba. Niby klasyka, ale nie świadczy to o poważnym podejściu, a po komentarzach to może i lepiej.

Mielczar

Witam, na jakie kokosy można liczyć na frezarkach CNC??

Persil

Wypłaty często nie w terminie, brak jakichkolwiek dni wolnych do odbioru za święta przypadające w sobotę. Produkcja zazwyczaj drobnych detali, operatorzy muszą sami ogratować detal mimo ślusarzy. Atmosfera średnia. Trzeba się nieźle podlizywać ????

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Broni Jacek Popiński - Rogów

• Jak się pracuje w Wytwórnia Broni Jacek Popiński?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Broni Jacek Popiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia Broni Jacek Popiński?

Wytwórnia Broni Jacek Popiński
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Dworcowa 27
    95-063 Rogów