logo International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

Radom

Opinie o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.

anonim 2011-01-07 12:21:07
ludzie z tej firmy sami zaczynają się zwalniać
więc to chyba samo mówi za siebie.
kariery się tu nie zrobi i nie zarobi:-)
pozatym tu znajomości są ważniejsze od umiejętności
anonim 2011-01-17 22:44:24
Ale mówicie o działach inżynieryjnych? Bo nie wydaje mi się. Pracownicy na produkcji zawsze będą narzekać.
anonim 2011-01-18 11:25:56
zawsze pracownicy najniższego szczebla najbardziej narzekają, to nie państwówka zeby nic nie robic a kase taką samą zawsze dostawać...
nie podoba się, jak jesteście tacy świetni to może poszukajcie pracy gdzie indziej?
Xxx 2011-01-18 22:39:31
Dokładnie. Z resztą widać to w profilu każdej firmy która jest na tym portalu. Narzekają tylko pracownicy fizyczni lub najniższego szczebla. Nigdzie nie ma wpisów jak to w dziale inżynieryjnym się ludziom źle dzieje.
anonim 2011-03-02 18:01:04
no tak, jak się zrobiło studia rzutem na taśmę i dzięki wujkowi dostało stanowisko inżyniera, to trudno narzekać, zwłaszcza że nie robi się nic tylko pali głupa przy komputerze. Wracając do oceny to firma GRUBO przereklamowana
Xxx 2011-03-04 23:11:52
Anonim, ale z ciebie frustrat. Daj sobie siana, bo żałosny jesteś. Typowy pOlaczek
xxxxx 2011-04-17 00:19:51
Dla Ciebie kolego z "wyzszego szczebla"pracownik fizyczny moze byc traktowany jak pies za smieszne pieniadze, majac niekiedy niewiele slabsze wyksztalcenie od Ciebie. Twoj pogląd i wiedza z dziedziny zarzadzania kapitalem luczkim jest z "trzeciego swiata", a pewnie masz sie za wielce swiatlego europejczyka. No coz niech ci bedzie, i niech tak zostanie to Twoj problem. Szef jest z Ciebie dumny, z pewnoscia tak samo mysli. Nikomu sie nie zyczy aby za zuchwalosc i krwiopijstwo los go w zyciu pokaral. Powodzenia dla Ciebie, moze kiedys nieco zmienisz zdanie.
Xxx 2011-04-19 13:15:10
Skoro ma rzekomo niewiele słabsze wykształcenie od mojego, to czemu siedzi na produkcji? Bo może mu to odpowiada i mu się nie chce? Nie mówię tu o wszystkich, ale znałem wielu "magistrów inżynierów" którzy siedząc na produkcji lutowali lub grali w wężyka na telefonie, bo im po prostu było tak wygodniej. Wykształcenie tu nie ma nic do rzeczy, tylko chęci do specyficznego rodzaju pracy, gdzie czasem trzeba pomyśleć, a nie jak robot produkować przez 8 godzin. Niektórym taka praca pasuje, więc skoro im pasuje, to czemu narzekają na zarobki? Ja pracując jako inżynier nie mam pretensji do świata, że pracuje ciężko a nie zarabiam jak kierownik czy dyrektor.
anonim 2011-06-25 16:57:18
no kolego Xxx szkoda zeby to wazelinowanie w obronie polskich krwiopijcow poszlo na marne. Musisz wyjsc z cienia, aby Cie docenił dyr. Ty dostaniesz awans a on zachowa poczucie ze ludzie sa dla niego wazni i ich nie wykorzystuje np: jak w PMP
pedro 2011-07-23 16:49:34
Na jakim oprogramowaniu CAD(3D) pracuje się w tej firmie?
xxx 2011-07-23 20:20:42
SolidWorks.
Prawda jest firma bardzo przereklamowana.
Krótko pracuje ale widać to i się rzuca
śmieciuch 2012-02-07 17:42:21
Jestem zatrudniony ponad rok w ITM,oczywiście na umowie śmieciowej.
Dzisiaj załoga otrzymała niemałe premie.Ja nic mimo niemałego wkładu
w wypracowany zysk.Nawet nie padło dziękuję.Moi przełożeni to osoby mocno modlące się.Szczęść Boże.
mario 2012-04-25 09:48:16
ja odszedlem z tej firmy, [usunięte przez administratora] dla roboli
Maro 2012-09-08 13:18:04
Firma inwestuje w mlodych pracownikow, certyfikaty, szkolenia itp. Jeżeli jestes inż. o konkretnej wiedzy i wykazujesz sie kreatywnościa to mozesz liczyc na godne wynagrodzenie i nagrody.Kto ma Cie docenic jak tych co śrubki potrafia krecić. Tacy ludzie sa najmniej zadowoleni i opowiadaja brednie. Gorąco polecam ta firme, nie spotkalem sie z wiekszym profesjonalizmem, a radomski rynek pracy sklada sie ze sklepikow i galerii. Tyle w tym temacie.
pozdro 2013-04-26 11:12:03
mario co masz na myśli pisząc [usunięte przez administratora] dla roboli? Jest tam możliwość jakiegoś rozwoju, awansu? Jaka kasa, umowa i socjal?
gal 2013-10-01 19:53:14
Jeśli codzi o warunki pracy ... jest bardzo dobrze !!! Ale płaca standard Radomski !! Lipa !! Jak i w calej Polsce !! Rzycie stale drozeje a placa stoi w miejscu !!! a taka firma powinna dbac o pracownikow !! wszystkich!! bo kazdy ja tworzy!!
Zdzisław 2013-10-08 13:48:15
Czy warto starać się tu o pracę jako konstruktor ? Jaka jest atmosfera pracy ? Aktualnych opinii nie jest za wiele a z czasem się wszystko zmienia. Jaki jest stosunek przełożonych do pracowników? Prosiłbym o opinię może byłych pracowników RAFIZU.
RZYCIE 2013-12-14 22:15:22
Jakie "RZYCIE" taka płaca, zależy przez jakie "żet" pisane :)
ja 2014-01-29 22:49:27
A ile może zarobić np. elektryk przy montażu maszyn?
anonim 2014-01-29 22:51:21
A jakie są to stanowiska na najniższym szczeblu?
johnny 2014-05-23 16:14:45
ITM Poland jest firmą z nowatorskim i świeżym spojrzeniem na zagadnienia ochrony i bezpieczeństwa osób oraz mienia. Wdrażają i stosują najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny szeroko rozumianego pojęcia monitoringu.
Grzesio 2014-07-28 18:53:52
robie tam 2 lata pól zakładu to chłopki z widełkami CHODZI O WRA
Henio 2014-07-30 20:17:31
A może tych chłopków z widełkami stać było na wybudowanie domów poza miastem, bo tyle zarabiają, a Ty Grzesiu (bez widełek) musisz nadal mieszkać na 10-tym piętrze? Konkrety człowiecze, konkrety... A tak w ogóle to, że ktoś nie jest chłopkiem (CHODZI ZAPEWNE O WR) nie znaczy, że nie jest prostakiem, prawda Grzesiu?
Kolega Grzesia 2014-07-31 11:14:37
Witam
Znam w Radomiu firmę,która zatrudnia ludzi z WRA... I raczej są tanią siłą roboczą a nie mieszkającymi w luksusach burżujami :)
kamil 2014-08-04 18:46:37
Teraz ITM Poland poszukuje do pracy w Zielonej górze, stanowisko to Operator/Specjalista ds. Technicznych. Wymagają znajomości urządzeń sieciowych i sieci informatycznych (routing, VPN, konfiguracja routerów Cisco oraz Cisco ASA. Konfiguracja i monitoring) oraz serwerów na Linuxie, czy Windowsie. Do tego dochodzą standardowe wymagania oraz wykształcenie wyższe. Oferują za to umowę o pracę, pracę w systemie zmianowym (zmiany po 12 godzin), możliwość rozwoju i szybkiego awansu oraz miłą atmosferę. Nie wygląda to chyba tak najgorzej.
spectra s 2014-12-05 18:19:59
Dobra to przyszedł czas na mnie, jestem zainteresowany pracą w Itm poland ale chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat wolnych stanowisk. bo na ich stronie nie umiem znalezc zadnych informacji a przydaloby mi sie wiedziec co takiego tam moge zrobic zeby zarobic., jestem otwarty na propzoycje i na roznych stanowiskach moge pracowac.
Gość 2014-12-13 19:49:33
@spectra s
Jest jeden wolny wakat jako podnóżek szefa
Może pod biurkiem by się znalazło dla Ciebie miejsce również. Poza tym żeby zarobić, to trzeba stąd wyjechać, bo radomskie firmy nie chcą płacić chociaż same zarabiają dość dobrze (można sprawdzić zestawienia ile firma zarabia na pracownika miesięcznie - zazwyczaj koło dziesiątek tysięcy a pensje są rzędu 2000 brutto max) Ja rozumiem, że musi się zwrócić zainwestowany kapitał, ale ile razy w ciągu dekady?
Pozdrawiam
strazak sam 2014-12-19 17:06:02
Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy ITM Poland to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi.   W związku z dynamicznym rozwojem ITM POLAND Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Koordynator&n...
bro 2015-02-28 16:04:37
ktoś dostał się na tą pracę dla koordynatora w itm poland czy stanowisko nadal wisi jako vacat? bo teraz dopiero zobacyzłęm tą ofertą i odpowiedziałem na nią, ale z racji że to sporo po czasie to zaczynam się łudzić że w ogóle to aktualne... a szkoda, bo firma wygląda obiecująco i może robota u nich też w porządeczku
tomek 2015-03-16 11:52:23
nie wiem czy na pewno jest to prawdą co piszecie, czy faktycznie nie ma u nich pracy? Widziałem jeszcze nie tak dawno temu ciekawe oferty pracy i to na pewno u nich, więc może jakoś sezonowo się u nich odbywa rekrutacja, jak sądzicie? Mam nadzieje, że wszystko jakoś dobrze pójdzie teraz, bo serio szukam pracy.
jacek 2015-03-30 16:06:18
mi się wydaje, że cały czas jakieś aplikacje się przewijają tak naprawde i wydaje mi się, że roboty jest tylko ie ma dobrze wykfalifikowanych ludzi do tego tak naprawde. Zastnawiam się jak to faktycznie może wyglądac jeśli chodzi o zatrudnienie u nich w firmie, czy nie ściemniają z tymi warunkami pracy na przykład?
Flow 2015-09-17 13:17:07
@jacek to czy firma ściemnia.. to chyba sprawa indywidualna. Zastanawiam się sam nad tym, bo jednak oferty pracy od nich wyglądają dość ciekawie. Widzę, że prowadzą dość sporą rekrutację, do Wrocławia, Radomia i Zielonej Góry. Szukają teraz programistów PHP, specjalistów od kontrolingu i projektantów systemów.
ureik 2016-01-08 17:54:48
wszyscy, którzy szukają teraz pracy powinni przeanalizować zgłoszenie się do nich, bo szukają na fajne stanowiska w radomiu, m.in. Specjalista ds. Umów Handlowych czy Projektant Systemów Automatyki
grajek 2016-01-20 19:49:14
no rzeczywiście były to dość interesujace stanowiska, ale z tego co wiem to już są raczej stare oferty pracy i co najważniejsz nieaktualne, także znowu trzeba czekać
nogam 2016-02-18 13:50:30
grajek, jeżeli tak bardzo tobacco cię interesuje to złóż swoje cv mimo wszystko, Słyszałem, że wiele ludzi zyskało posadę pomimo faktu że początkowo nikogo nie poszukiwali.
bash 2016-02-23 18:31:50
grajek, teraz maja kilka ogłoszeń np. Administrator IT. Wymagania jasno sprecyzowane jak np. zestawianie połączeń VPN, konfiguracja urządzeń sieciowych, diagnozowanie problemów z działaniem sieci, VLANy, BGP itp.
45t6y 2016-03-05 19:01:47
@bash na chwile obecna to jest jedyna oferta pracy od nich i to we Wroclaiwu,.osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpieczeństwo, utrzymanie i konfigurację systemów sieciowych
fokus 2016-03-11 17:50:38
Czasem pojawiają się ogłoszenia do pracy w tej firmie w dziale IT @45t6y. Fajne pieniądze można zarobić, przy czym musisz mieć przepracowane 3-4 lata na podobnym stanowisku.
midek 2016-05-06 11:24:20
A wlasnie, a nie idziales zadnych aktualnych ogloszen? Ja poszukuje czekos jako Kierownik Projektu ponieważ posiadam pdobne doswiadczenie w tej branży tylko, że w konkurencji wiem,że oni wczesniej szukali
Wykorzystany 2016-08-11 16:48:07
UWAGA ! Przestrzegam przed pracą w tej firmie, szczególnie młodych absolwentów wyższych uczelni technicznych ! Firma reprezentowana jest przez osobę która tworzy swego rodzaju "bańkę mydlaną" w okół firmy. Ludzie w działach inżynieryjnych są wykorzystywani a następnie zwalniani lub też trzymani tak długo do póki godzą się pracować za bardzo niskie stawki, proponuje im się tzw "staże" lub bardziej doświadczonych wabi się stosunkowo dobrymi zarobkami i pakietem socjalnym. Problem pojawia się już po pierwszych kilku tygodniach, ludzie zwyczajnie Cię nie zaakceptują i nie pomogą (po za na prawdę nielicznymi wyjątkami), zostaną sprawdzone Twoje możliwości i wiedza (co akurat uważam za normalne posunięcie) a kiedy już wykażecie się i wykonacie projekt który Wam powierzono - usłyszycie że nie zrobiliście go jednak tak dobrze jak tego oczekiwano, niezgodnie ze standardem firmy ( o którym nikt Wam nawet nie raczy wspomnieć) a ostatniego dnia Waszej umowy na okres próbny dowiecie się że Wam jej nie przedłużą, bez żadnych innych wcześniejszych sygnałów.
I wierzcie mi - nie ma tutaj nic do rzeczy Wasze doświadczenie czy profesjonalizm.

PS. W szczególności odradzam Państwu dział Filter Technology i współpracę z panem (piszę celowo z małej litery bo jest to mały człowiek z jeszcze mniejszym...) Jackiem i jego "przełożonym" Bartoszem (vel. słoma z butów). Ogłoszenia o nabór nie sygnują już logiem własnej firmy a umawiają przez agencje rekrutacyjne (np. BDI czy HAYS) widać wstyd i smród rozszedł się już po okolicy.

Jedyne miejsce gdzie znajdziecie w miarę pomocnych i przyjaznych ludzi to produkcja (montaż) i te obszary jak najbardziej polecam.
domi 2016-08-11 19:30:43
A tak z drugiej strony pomyśl @wykorzystany kto cię od razu teraz po studiach zatrudni bez doświadczenia? Są dwie strony medalu
Wykorzystany 2016-08-11 23:04:40
Swoją opinię piszę już jako doświadczony inżynier z kilkuletnim stażem.
Masz rację że na stażu masz się nauczyć i dostać szkołę życia, tylko staż trwa 3 miesiące, pół roku. Po takim czasie zaczynasz być pełnoprawnym pracownikiem.
Po prostu szanujcie się ludzie. Bo mam wrażenie że za staż co niektórzy gotowi są "wskoczyć" pod biurko...
To tylko firma, na dodatek dająca szansę, podkreślam SZANSĘ, nic więcej... !
jkjk 2016-08-11 23:25:53
@ Wykorzystany - no to ile w koncu trwa - 3 miesiące czy pół roku bo to dwukrotnaa różnica jest .....
domi 2016-08-12 17:59:38
To akurat prawda @gość bo mimo, że się z tymi stażami reklamują to trudno jest się jednak dostać no ale mało gdzie po takim stażu można zostać później jako pełnoprawny pracownik no a tutaj jednak jest taka szansa
Wykorzystany 2016-08-13 01:56:59
@jkjk na przykładzie człowieka który był przyjęty "równolegle" ze mną do pracy - wiem że staż w ITM trwa najpierw 3 miesiące, gdzie mówią Ci że jeśli się sprawdzisz do dostaniesz posadę, po czym sami ten staż przedłużają o kolejny rok. Więc robisz na stawce stażowej przez okrągłe 15 miesięcy, bez możliwości ubiegania się o podwyżkę.
Rekrutacja przebiega nader profesjonalnie, ta otoczka w okół wyboru odpowiedniego stanowiska na którym będziesz mógł się rozwijać... a później... jest już tylko gorzej.
45t6y 2016-08-13 10:03:25
ale wiadomo tez ze nie kazda firma chce przyjmować ludzi na staz sam wiem to niestety z doswiadczenia
Wykorzystany 2016-08-13 20:07:30
Po raz kolejny powtórzę, nie chodzi o to że neguję staże (bo te już dawno mam za sobą) neguję jedynie mamienie młodych inżynierów intratną posadą po zakończeniu stażu, który będzie trwał tak długo jak tylko początkujący pracownik da się wykorzystywać.
Moje przemyślenia po kilku latach pracy na stanowisku inżynieryjnym są następujące - jeśli pasuje Ci praca w korporacji i lubisz dawać się dymać lub zwyczajnie z chęcią "wskakujesz pod biurko" szukaj pracy w Warszawie, zarobisz więcej a wydymają Cię tak samo. A jeśli masz głowę na karku, pasuje Ci życie w Polsce działaj jako freelancer. Jest też trzecia opcja - wkurza Cie ten kraj, mentalność ludzi, i polskie korpo "chujki" szukaj szczęścia za granicą. Tam też Cię wydymają ale za większe pieniądze i chociaż z uśmiechem na twarzy. :-)
cd 2016-08-13 20:08:20
Może wiecie czy oferta pracy na graphic designer jest nadal aktualna? O takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, ale przynajmniej zarobki są w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie w tym zakresie.
Wykorzystany 2016-08-17 13:04:23
Na premie bym nie liczył, te otrzymują jedynie działy inżynieryjne.
Jeśli jest dalej aktualne aplikuj, zrób co do Ciebie należy a i tak Cię wyrzucą zagarniając Twoje projekty.

Powodzenia ! :-)
45t6y 2016-08-17 13:25:03
no wydaje mi się ze ta oferta pracy nie jest aktulana już niestety..ale trzeba poczekać może z czasem cos nowego się pojawi od nich z ofert pracy hmm?
Zostaw swoją opinię o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.