Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.

admin 2015-06-22 10:55:13
Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.
opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem. 2015-11-22 20:44:29
Składałem tam kiedyś CV,jak wiem to najniższa krajowa i trzy zmiany.Nie dostałem się bo w CV napisałem kilka firm i kierownik jednego z działów stwierdził że ja pijący i często zmieniam pracę.A ja nie piję i nie palę,oto takich tam kierowników mają sama gówniażeria.
opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem. 2015-11-25 17:03:54
Dodam jeszcze że od 2005-20012 gdy składałem CV wielokrotnie chyba trafiały do kosza lub niszczarki,a właśnie tylko raz ze mną ostatnio ta przykra dla mnie i zony ona była bo to było w obecności żony i ochrony na portierni fabryki broni.Taki motłoch tam kieruje firmą.
Piotr 2016-03-16 10:22:50
Potęga firmy za 1286zł na miesiąc.HAHA!!!Czytaj kobo dokładnie co ten gosciu napisał i jak go potraktowano w obecności małżonki jaka tam była,nie znał ten śmieszny kierownik faceta a od razu stwierdził że pijak,to już naprawdę chamstwo tam w tej firmie.
majrs 2016-04-24 12:19:35
ciężko odnieść się do twojej opinii @Piotr bo widać, że ewidentnie jest kierowana prywatnymi jakimiś pobudkami
Zostaw swoją opinię o Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Broni Lucznik-Radom Sp. z o.o.