Opinie o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. w Radom

Zuzanna

@Mario, o rzeczywistych warunkach finansowych na pewno zostaniesz poinformowany na rozmowie kwalifikacyjnej w International Tobacco Machinery Poland. Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie. Czy możesz powiedzieć co skłania Cię ku aplikowaniu do tego pracodawcy? A może jesteś już w trakcie procesu rekrutacyjnego i mógłbyś przedstawić dotychczasowe jego etapy, które masz już za sobą?

Mario

jak wyglada placa w tej firmie ? jakie sa warunki na produkcji, chodzi mi o mechanikow , elektrykow , elektromonterow ?

Zuzanna

@anonymous, czy jesteś może w trakcie procesu rekrutacyjnego na wybrane przez Ciebie stanowisko w International Tobacco Machinery Poland? A może jeszcze czekasz na jego rozpoczęcie? Zachęcam Cię do opisania na tym forum swoich wrażeń dotyczących jego przebiegu i poziomu rozmowy kwalifikacyjnej oraz pytań jakie na niej usłyszysz jeżeli weźmiesz w niej udział.

Czy może ktoś napisać o stanowisku zaopatrzeniowiec?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Zuzanna

@asad, dlaczego nie polecasz współpracy z International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.? Co wpływa na Twoje zdanie w tej kwestii? Byłeś pracownikiem tej firmy? Proszę, opisz swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Twoja opinia będzie cenna dla osób aktualnie poszukujących pracy.

Modo

pojawiło się ogłoszenie na kierownik magazynu. czy możecie napisać cos więcej? Co z poprzednim kierownikiem, jaka atmosfera w pracy, zarobki? czy warto aplikować?

asad
@Modo

Nie polecam, szczerze.

Patryk

Chciałbym tylko odnieść się do wypowiedzi Krystiana. W 100% podpisuję się pod jego wypowiedzią z tą tylko różnicą że ja pozdrawiam panią Agnieszkę S. za sympatyczną atmosferę podczas rozmowy kawalifikacyjnej, teraz przynajmiej wiem iż to tylko były pozory a milczący telefon (etc.) (mimo obietnic odpowiedzi) czyli brak jakiegokolwiek info na temat wyniku rekrutacji miał być dla mnie dosadnym znakiem że ; .." nie załapałeś się chłopie i nie chce mi sie z tobą gadać..... domyślisz się " : -)

Programista Wyklęty
@Patryk

ja aplikowałem, podałem niską stawkę, nikt się nie odezwał, spotkałem kumpla z ITM po pół roku i się mnie pyta czy nie chcę do ITM, bo widział, że się starałem. No cóż, cebula, pani rekruterka chyba sama się wstydzi zadzwonić, wysyła znajomych, bo tylko po znajomości tam praca. Witamy w kapitalizmie zafundowanym nam przez polską familiadę. Zacznijmy myśleć nad obaleniem tego systemu, bo tak dłużej być nie może. Ja proponuję po opodatkowaniu banków i supermarketów, opodatkowanie koncernów, korporacji i wielkich firm, gdzie szefostwo myśli, że złapało Pana Boga za nogi. Pieniądze z podatków należałoby przeznaczyć na dochód podstawowy, czyli powiedzmy 1000zł miesięcznie dla każdego obywatela. Zmobilizowałoby to pracownice HR do wytężonej pracy, bo jak na razie cebule sadzą Jeśli popieracie, dajcie znać, chętnie wystartuje w wyborach do parlamentu i zrobię porządek z pracodawcami.

Itm

Ha ha ta firma to jedno wielkie bagno same układy znajomości im lepsze tym lepsze stanowisko i szybszy awans mozna byc nierobem nic nie robic a i tak cie nie zwolnią taka prawda a na wyjazdach tylko pijanstwo a no zeby jeździć to tez trzeba miec uklady wiem bo pracowalem tam a zarobki bez rewelacji jak na taką robote co sie dla nich robi a taraz nie moga ludzi znaleźć to firmy zewnętrzne zatrudniaja taka to cudowna firma

Mechanic Assembly

Pracowałem w zacnej firmie ITM_grup_Poland. Nie jestem robolem, Wnioski: Z butów słoma i tyle. Praca jest w wymiarze od poniedziałku do piątku 10h oraz obowiązek sobota bo krzywo patrzą że się wyróżniasz z pod brygady monterów/mechaników, oddelegowanie na wyjazdy zagraniczne to już inna historia robota, wóda. Same konfitury tam pracują taka jest siła w precyzji TEY specyficznej firmie. Welcom from to POLend.

konkord

Ale komentarze piszcie do Tyttoniówki Imperial Tobbacco a nie ITM Poland bo w ITM Poland nie pracuje zadna Kamila w HR. Wiec piszcie na własciwych stronach... Co do ITM pracodawca super, fakt ze jest ostatnio wiecej roboty. ale lepiej zeby byla robota niz zeby jej brakowalo. Do pracy przychodzi sie pracowac a nie opieprzac... W Radomiu najlepsza firma!

jaijaijs

JEŚLI NIE CHCESZ. MIEĆ. ŻYCIA PRYWATNEGO PŁACIĆ. ZWIĄZKOM. NA UKŁADZIE KTÓRE PODPISZĄ WSZYSTKO DLA PRACODAWCAY UNIKAĆ. BHP I BYĆ. Wołem pociągowym i tolerujesz by robiono z ciebie idiotę to zapraszamy w życiu nie polecam tej pracy ludziom którzy mają mózg bo go szkoda

Zuzanna

@bezrobotny czy nadal poszukujesz pracy? Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska Specjalista ds.Telefonicznego Wsparcia sprzedaży,Operator Stacji Monitorowania Alarmów oraz Operator/Specjalista ds. technicznych. Ktoś z obecnie zatrudnionych osób może opowiedzieć jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Krystian

Witam, chciałbym się tylko podzielić opinią na temat ITM jako niedoszły pracownik tejże zacnej firmy. Uważam , iż jeśli ktoś poświęca swój czas na przygotowanie się na rozmowę z potencjalnym przyszłym pracodawcą (zwłaszcza jeśli komuś naprawdę na tej pracy zależy) następnie dojazd do Radomia i czas spędzony już na samej rozmowie to w efekcie tego, niezależnie czy zakwalifikował się do dalszego etapu czy też nie, oraz czy aplikował na stanowisko kierownika czy sprzątaczki to należy się takiej osobie szacunek i bezpośrednia odpowiedż odnośnie wyniku rozmowy. Jeśli firmy nie stać na to aby w sposób chociażby drogą e-mailową udzielić informacji i podziękować za poświęcony czas, no to gratulacje dla wspaniałej polityki firmy i przede wszystkim dla działu kadr . Jestem pod dużym wrażeniem tak samo jak i w momencie wizyty w ITM z tą jednak różnicą , że teraz jest to duże wrażenie negatywne i rozczarowanie finałem miłej , nie krótkiej i profesjonalnej rozmowy rekrutacyjnej . Jeśli na każdej płaszczyznie relacji pomiędzy firma a pracownik, ITM ma takie samo podejście do traktowania ludzi no to BRAWO ! Pozdrawiam całe ITM a zwłaszcza panią Kasię.

mechanik z tytoniówki

Witam. Przeczytałem poprzednie wypowiedzi i również jestem ciekawy jak wygląda praca na montażu/ jako mechanik? Czy zarobię tam ok. 2600zł na rękę ?

bezrobotny

Witajcie, jestem zainteresowany pracą w itm, powiedzcie mi jak wygląda praca technologa, programisty lub konstruktora ? Jakie są zarobki i na co można liczyć ?

Kamila N.

widzę,że usuwa się niewygodne opinie...cóż?! to mówi wszystko..

Maro 69

Witam a jak jest z pracą na magazynie i jakie zarobki jak dla nowego pracownika ?

Konrad

Jak wygląda traktowanie pracownika produkcyjnego lub motera? Jakie są zarobki?

ZAINTERESOWANY

Ile taki mechanik zarabia? Wysłałem tam CV

tomek

Pracownik kompletujący zamówienia jest u ncih teraz potrzebny.

Zostaw merytoryczną opinię o International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Andrzeja Stanikowskiego 2
    26-600 Radom

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.