Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

PaRo

Zgłaszałam do Państwa swoją kandydaturę w zeszłym roku w październiku i aplikacja nadal wisi jako "rozpatrywana", gdzie rekrutacja już dawno się zakończyła. Wymagacie Państwo kompetencji wobec potencjalnego pracownika jednak ze swojej strony to już wygląda zupełnie inaczej. Naprawdę pozytywny wizerunek buduje się od małych kroków począwszy.

@PaRo

Witam serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapewniamy, że każdą aplikację uważnie czytamy. W treści naszych ogłoszeń informujemy Kandydatów, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Kontakt z każdym kandydatem nie jest technicznie możliwy. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do przesłania wiadomości na adres: rekrutacja@dssmith.com Dzięki temu otrzyma Pani odpowiedzi na pytania dotyczące danej rekrutacji. Pozdrawiam Kamila Zespół HR DS Smith Polska

Alex

Pracownicy z długoletnim stazem są pomocnikami tych ktorzy pracuja zaledwie kilka lat.Przelozeni nie maja szacunków do pracowników,wydzieraja sie na nich.Nikt z tym nic nie robi.gdy jest wiecej obowiazków mistrz mówi ze nie dajesz sobie rady a sam spi na nocnej zmianie i nie mozna go dobudzic telefonem.

@Alex

Dzień dobry, Zależy nam na kształtowaniu pozytywnego środowiska pracy i dokładamy wszelkich starań, aby było ono jak najlepsze. W Firmie wypracowane zostały wewnętrzne kanały komunikacji, które stwarzają pracownikom możliwość zgłaszania wszelkiego rodzaju wniosków lub nieprawidłowości. Każdy sygnał otrzymany w ten sposób jest szczegółowo badany. Zapraszamy więc do kontaktu za pośrednictwem wewnętrznych kanałów komunikacji m.in. skrzynek na anonimowe uwagi pracowników, które stwarzają możliwość zgłaszania swoich uwag i sugestii przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości osoby, która je zgłasza. Anna Zespół HR DS Smith Polska

Prawy i sprawny na umyśle
@Alex

Za używanie telefonu powinieneś dostać naganę. Masz szczęście że mistrz się nie obudził i nie złapał Cie na komórce. Jak ktoś ma być szanowany jak sami nie szanujemy siebie na wzajem. Jak być miał kręgosłup to byś się w tym samym dniu zwolnił i założył własną działalność gospodarczą na małym zusie. Wtedy byłbyś szanowanym przedsiębiorcą a nie sflustrowanym pisarzam na anonimowym forum. Gdyby nie ten mistrz to co byś robił? No co? Ja wiem, ale nie napisze.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie DS Smith Polska S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

w wigilie jest urlop albo odróbka

Zespół HR

Dzień dobry, Informujemy, że na portalu GoWork nie podajemy żadnych informacji na temat szczegółowych warunków zatrudnienia. Dni wolne od pracy są podane w wewnętrznych aktach prawnych ( w przypadku rozkładu czasu pracy jest to Regulamin Pracy obowiązujący w Spółce) Anna Zespół HR DS Smith Polska

Ciekawy

Witam, Ktoś wie o co chodzi z tym Programem rozwojowym dla POLIGRAFÓW? Nie mogę znaleźć konkretnych informacji na czym to polega.

@Ciekawy

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie praca w naszej firmie oraz naszym programem rozwojowym dla Poligrafów. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji na adres: rekrutacja@dssmith.com. Dzięki temu otrzyma Pan odpowiedzi na pytania dotyczące tej rekrutacji. Pozdrawiam Anna Zespół HR DS Smith Polska

Zespół HR DS Smith Polska
@Ciekawy

Witam Pana serdecznie, Dzięujemy za zainteresowanie Programem Rozwojowym dla Poligrafów. Jako DS Smith Polska oferujemy Kandydatom różne możliwości - od zatrudnienia na umowę o pracę w ramach prowadzonych rekrutacji, po oferty praktyk i staży. Zachęcamy zatem do złożenia CV, Bliższe informacje dotyczące Programu uzyska Pan korzystając bezpośrednio z danych kontaktowych naszej firmy - jest to najlepsza droga kontaktu z nami. Przypominam adres: rekrutacja@dssmith.com Pozdrawiam Kamila Zespół HR DS Smith Polska

MAR

Jaka jest forma zatrudnienia standardowa na umowę o prace z pensja zasadniczą np.Brutto 2800 zł miesięcznie czy te lichwiarskie śmieciówki i pensja godzinowa np.17zł brutto na godzinę i składki pracownicze 2.33zł na Zus i pozostałe jak chorobowe itp. Składka na ubezpieczenie emerytalne 9,76% 1,66 zł Składka na ubezpieczenie rentowe 1,5% 0,25 zł Składka na dobrowolne ubezpieczenie chorobowe 2,45% 0,42 zł Razem składki ZUS 2,33 zł Koszty uzyskania 111,25 zł Podstawa opodatkowania -96,58 zł Zaliczka na podatek 0,00 zł Podstawa do ubezpieczenia zdrowotnego 14,67 zł Ubezpieczenie zdrowotne 7,75% 1,14 zł Ubezpieczenie zdrowotne 9,00% 1,32 zł Podatek do US 18% -63,71 zł Całkowity koszty pracodawcy 20,53 Wartość umowy brutto 17,00 Do wypłaty netto 13,35 Bo taką ofertę pracy mi zaoferowała agencja pracy tymczasowej do zakładu DS SMITH I niby to ,,umowa o pracę" i tylko na miesiąc.

@MAR

Witam, Informujemy, że wszystkie nasze aktualne oferty pracy są publikowane na stronie: www.dssmith.com/kariera . W trakcie procesu rekrutacyjnego omawiane są wszelkie warunki pracy, w tym wysokość wynagrodzenia, które uzależnione jest od: doświadczenia, umiejętności, kwalifikacji, stopnia odpowiedzialności i innych czynników związanych z pracą na danym stanowisku. Zachęcamy do śledzenia publikowanych ofert pracy i składania swojego CV na konkretne stanowiska pracy. Pozdrawiam Zespół HR DS Smith Polska

zainteresowana
@Zespół HR

Witam, lektura Państwa odpowiedzi pod zapytaniami o warunki zatrudnienia moim skromnym zdaniem wskauje na brak jakiegokolwiek regulaminu wynagradzania, bo gdyby był to mielibyście Państwo wytyczne z macierzą kwalifikacji i widełkami wynagradzania a przynajmniej moglibyście Pastwo wskazać jakie są widełki na danym stanowisku pracy. Niestety nie świadczy to o firmie zbyt dobrze. Wolna amerykanka na starcie nie wróży możliwości stworzenia poczucia stabilności. Proszę mnie skorygować jeśli się mylę. Proszę podać argumenty co oferujecie Państwo prcownikowi, żeby zainteresować go pracą w Państwa firmie. I poproszę konkrety a nie nic nie mówiące ogólniki stosowane przez większość firm. Pozdrawiam

Zespół HR DS Smith
@zainteresowana

Dzień Dobry, W naszej opinii, publiczne forum nie do końca jest miejscem, w którym powinny być omawiane konkretne warunki zatrudnienia na danym stanowisku pracy. Warunki te są bardzo jasno przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Każda osoba, którą zapraszamy na spotkanie jest zapoznawana z warunkami wynagradzania, najważniejszymi regulacjami Regulaminów Wynagradzania, Pracy i Premiowania obowiązującymi w DS Smith oraz możliwościami rozwoju. Naszym celem jest dostarczenie rzetelnej, pełnej i wyczerpującej informacji o pracy w naszej Firmie. Jednocześnie przypominamy, że nasze aktualne oferty pracy publikowane są na stronie Internetowej i portalach rekrutacyjnych. Pozdrawiam Anna Zespół HR DS Smith Polska

P2

Nie polecam tej firmy nie że względu na ludzi czy pieniądze , wynagrodzenie wynagrodzeniem , każdy tam ma inne słyszałem że po paru latach da się dobrze zarobić, ale co z tego jak człowiek dostaje nerwicy przez te pier****ne rozj****ne maszyny , doprosic się o jaki kolwiek serwis 8 cud świata , mechanicy robią na sztukę chodź im się nie dziwię, na maszynach nie da się pracować są stare , zniszczone , nie zadbane , a oczekiwania produkcji? Brak słów, zatrzymasz maszynę na chwilę to już strata , bobsty conajmniej jeden stoi na zmianie , kaszerowki to samo , sklejarki również , jedynie chyba co jako tako działa to maszyny offsetowe (ponieważ są dość nowe ) chodź do produkcji offsetow też brak słów, oni (usunięte przez administratora) kaszerowki swoje dołożą potem bobsty A na końcu baw się Pan że sklejarek albo studenci , odpad to również premia ... brak słów i nie polecam

Pomocny
@P2

Pracowniku sklejarki - do którego cyklu najbardziej masz zastrzeżenia - pisz konkrety a może uda się coś poprawić by praca szła sprawniej i bez problemów?

Oława
@P2

Tak samo jak w Oławie

@Oława

DS Smith stale inwestuje w nowoczesny park maszynowy we wszystkich zakładach. Nasze zakłady posiadają jeden z najnowocześniejszych parków technologicznych w branży na świecie. Zachęcamy do śledzenia relacji pracowników na temat pracy w DS Smith Polska (usunięte przez administratora)

Magic Mike

Pojawiła się oferta Regionalny Reprezentant Handlowy - Regionalny Kierownik Sprzedaży - jakie są zarobki netto - podstawa itd.?

@Magic Mike

W trakcie procesu rekrutacyjnego omawiane są wszelkie warunki pracy, w tym wysokość wynagrodzenia, które uzależnione jest od kompetencji kandydata i innych czynników związanych z pracą na danym stanowisku. Zachęcamy do złożenia aplikacji na dane stanowisko pracy, pod adres: rekrutacja@dssmith.com Umożliwi nam to rozmowę na temat warunków finansowych jakie moglibyśmy Panu zaproponować. Zespół HR DS Smith Polska

viza

Bardzo bym chciał pracować jako operator wózków widłowych w Waszej Firmie. Wysyłał parę razy CV na maila oraz zostawiałem na portierni i bez odzewu.

@viza

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Wszystkie nadesłane do nas oferty pracy są wnikliwie analizowane pod względem kompetencji, posiadanych uprawnień UDT, oraz wymaganego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu pod oficjalnym adresem: rekrutacja@dssmith.com Dzięki temu otrzyma Pan odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące danej rekrutacji. Zachęcam również do śledzenia aktualnych ofert pracy publikowanych na naszej stronie: www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/kariera/oferty-pracy Pozdrawiam Zespół HR DS Smith Polska

Patryk

Witam, Piszę w sprawie rozpoczęcia budowy drukarni w Bełchatowie firmy DS Smith. Kiedy można spodziewać się rozpoczęcia rekrutacji? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Patryk Dudek

Zespół HR DS Smith Polska
@Patryk

Dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Zapraszam jednocześnie do kontaktu pod oficjalnym adresem: rekrutacja@dssmith.com Dzięki temu otrzyma Pan odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji w danej lokalizacji. Pozdrawiam Zespół HR DS Smith Polska

Jako

Witam. Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie jako operator maszyn tzn pracownik produkcji i bardzo prosiłbym o podanie e-maila na który mógłbym przesłać swoje CV. Dziękuję

@Jako

Witam serdecznie, Dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Zapraszam do przesłania CV na adres: rekrutacja@dssmith.com Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji DS Smith Polska

Pan Men

Czy potrzebne jest doświadczenie abym dostał pracę na Operatora maszyn produkcyjnych? Jakie są zarobki na rękę dla mężczyzn?

@Pan Men

Witam serdecznie, Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą pracy i zachęcam do złożenia CV. Zatrudniamy zarówno specjalistów z doświadczeniem, jak i osoby wchodzące na rynek pracy. Szukamy osób odpowiedzialnych i sumiennych, dla których ważna jest stała praca. Zachęcam zatem do przesłania CV pod adres: rekrutacja@dssmith.com. Umożliwi nam to rozmowę na temat warunków finansowych jakie moglibyśmy Panu zaproponować. Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji DS Smith Polska

Justyna

Czy trudno jest się dostać do DS Smith jako Specjalista ds. Obsługi Klienta? Jaka atmosfera panuje w tym dziale i ogólnie w Biurze? Pozdrawiam :)

@Justyna

Witam serdecznie Pani Justyno, Dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Zapraszam jednocześnie do kontaktu pod oficjalnym adresem: rekrutacja@dssmith.com Dzięki temu otrzyma Pani odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej rekrutacji. Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji DS Smith Polska

Radek

Ile zarabia operator wózka widłowego

@Radek

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i zachęcamy do złożenia CV. Każdą aplikację uważnie czytamy. Kandydaci, którzy posiadają wymagane uprawnienia UDT oraz doświadczenie w pracy na tym stanowisku, zapraszani są do nas na rozmowy. Poziom wynagrodzenia uzależniony jest od kompetencji kandydata. Zachęcam zatem do przesłania CV pod adres: rekrutacja@dssmith.com. Umożliwi nam to rozmowę na temat warunków finansowych jakie moglibyśmy Panu zaproponować. Zapraszamy jednocześnie do obejrzenia filmu, który przedstawia pracę kierowcy wózka widłowego w naszych fabrykach: https://www.youtube.com/watch?v=8C2sCxD_FAI Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji DS Smith Polska

XCX
@Radek

20 zł brutto na godzinę na start

kierowca wózka
@XCX

szkoda że ze stażem tyle nie mamy

XCX
@kierowca wózka

Stawka 20 zł to minimum proponowane od 1 maja 2019 roku

mietek

Moze by tak imperze wydziałowa zmontowac w Kostomłotach City?

Predator

Prawie jak droga krzyżowa , robi tyle a się z niego śmieją

pozytywny

rzeczywiscie super rozwojowa praca przy przerzucaniu szmat a nagrode bilet na mecz

Pracownik Kielce

Proszę zobaczyć jakie warunki pracy na produkcji oferują inne firmy w Kielcach jak np :Vive czy Iskra. Tutaj np jest oferta Vive Kielce. A Wszyscy dziwią się ze ludzie z Papierni uciekają, a zazwyczaj młodzi pracownicy, jak tutaj świąteczne czy wczasy pod gruszą to grosze w stosunku do innych firm. Zabrali premie zysku, dali w stawce ktorej i tak się nie odczuło wogóle, takto zawsze co 3 miesiące był fajny zastrzyk gotówki... Oto oferta pracy Vive Kielce wystarczy porównać z Naszą ofertą Ds Smith.. Pracownik Produkcji Firma: VIVE Textile Recycling Sp. z o. o. Miejsce pracy: Kielce, woj. świętokrzyskie W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Textile Recycling, jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji Umowa o pracę to nie wszystko, co możesz dostać w VIVE Textile Recycling. Zapewnimy Ci: umowę o pracę, solidne wynagrodzenie, wolne weekendy, telefon służbowy do celów prywatnych, regularną premię, świąteczne dodatki 2x w roku, karty prezentowe dla dzieci na Mikołaja, wczasy pod gruszą, dofinansowanie kart sportowych, korzystne ceny biletów na mecze KS VIVE Kielce. Oczekujemy od Ciebie: gotowości do pracy w systemie 3-y zmianowym, doświadczenia w pracy produkcyjnej (mile widziane). Zajmować się będziesz: sortowaniem odzieży używanej, pracami okołoprodukcyjnymi.

Ice

Na P4 jest bardzo miła atmosfera, kierownictwo i liderzy to osoby kompetentne i uprzejme. Oczywiście każdy może mieć gorszy dzień, ale ogólnie po dwóch latach pracy mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że mi się ta praca podoba. Bywa cieżej, bywa też lżej, ale nigdy nie jest nudno.

MaciekP2

Kadra kierownicza na wydziale P2 jest Bardzo dobra patrząc i słysząc po latach ubiegłych. Pani Kierowniczka wporzadku,z szacunkiem do ludzi, ludzie na produkcji również OK , mistrzowie Ok, chodź nie wszyscy pomijając jednego mistrza, bo ten to zachowuje się jak by pozjadał wszystkie rozumy i firma była by jego własnością, zero szacunku do pracownika, wieczne pretensje i darcie się, i co chwilę mało mało i mało... Każdy dobrze wie o kogo chodzi, nie trzeba tu pisać nazwiskami... Zmień się człowieku podchodz do ludzi z szacunkiem jak człowiek do człowieka, a nie człowiek do maszyny, bo ludzie na produkcji to nie maszyny...

Jacek

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Może ktoś z pracujących tam osób odpowie. Jaka jest atmosfera? Zarobki ? Czy osoba bez doświadczenia na produkcji może się starać o pracę?

@Jacek

Witam serdecznie Panie Jacku, Dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Zapraszam jednocześnie do kontaktu pod oficjalnym adresem: rekrutacja@dssmith.com Dzięki temu otrzyma Pan odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej rekrutacji. Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji DS Smith Polska

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.