Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Jaki poziom zarobkow w biurze? Widzialem ogloszenie do obslugi klienta.

M&M's
@Anonim

Zależy ile sobie wywalczysz na rozmowie, ale myślę że 3,5-4k brutto? Zawsze możesz aplikować na prezesa i dostać 60-80 tys. brutto miesięcznie (-:

Kierowniku,mamy dosc.Chyba w koncu najwyzsza pora na emeryture.Wieczne cmokanie-malo i mało.Wystarczajaco juz sie pan dorobił na naszej ludzkiej krzywdzie.A jak mało,to zapraszamy na maszyny,pokaze pan jak sie robi duzo.Nikt juz tu pana nie kocha,takze pa pa.

ciekawski

Czy ktoś wie dlaczego wzorcowy magazyn w Łodzi upadł z wielkim hukiem ?

Gluś
@ciekawski

Bo kierownik odszedł

Tytus
@Gluś

trudno być kierownikiem w korporacji, gdy nie ma oddziału

dd

A mój szfagier pracuje już 10 lat nienormalny idiota czy co z nim nie tak mało ambitny?

Produkcja
@dd

Po pierwsze czy jest on pracownikiem produkcji bo jeśli tak to pewnie może mieć małe ambicje lub mało brakuje mu do emerytury albo boi się zmian. Szczerze za pracę na trzy zmiany przy tych obowiązkach to zarobki to porażka więc się nie dziwię że jest taka rotacja, a i atmosfera dzięki kadrze kierowniczej jest nie za ciekawa.

Ciocia
@dd

Twój szfagier :-) pracuje a jo już nie,on cięzko na nich haruje a jo sie śmieje he,he,he... A tak poważnie zmieniłem i nie żałuje!

Igor

Jak sądzicie czy jest szansa na jakieś podwyżki w firmie? Może brak ludzi na rynku wpłynie na firmę?

Karol
@Igor

Tak ogromna szansa na podwyżkę CIŚNIENIA

Oceniacz

Firma ma dobra opinię więc chyba jednak szefowie cos robią?

@Oceniacz

Robią ale chyba dla siebie

Ds smith

Ooooo tak płaca i Atmosfera do zmiany bo to jest chore co tu się wyprawia

Hanna

@Ja, rozumiem, że jesteś pracownikiem DS Smith Poland. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy? Chętnie dowiem się, jak wygląda sytuacja wewnątrz firmy. Czy ktoś z Was także chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w DS Smith Poland w Kielcach? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

@Hanna

Hanno a co tu dodawac,wszystko juz zostało powiedziane i rrozmowy tez byly i co to zmieniło?Nic.Oni sa panami tylko przez te 8 godzin a pozostałe 16 w ciagu doby sa jak...I niech tu sobie kazdy sam od siebie w głowie doda co mysli.

Kali

A moim zdaniem się nieco zmieniło na lepsze po tych wpisach. Bynajmniej traktowanie pracownika przez mistrzów o wiele na plus. Jest progres

Hanna

@taki tam, rozumiem, bardzo dziękuję za odpowiedź. Długo już jesteś związany z DS Smith Poland? @ddd, skąd masz takie informacje? Czy Ty również pracujesz lub pracowałeś w DS Smith Poland? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Hanna

@biskup, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w DS Smith Poland? Aplikowałeś już? Jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w DS Smith Poland w Kielcach? Każda z Waszych opinii może być bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Hanna

@Paw, pisałeś kilka dni temu - zdecydowałeś się złożyć swoje CV do DS Smith Poland? A może już bierzesz udział w procesie rekrutacyjnym i możesz powiedzieć nam coś na temat jego przebiegu? @anonymous, a Ty długo już pracujesz w DS Smith Poland? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @Getto, rozumiem, że Ty też pracujesz w DS Smith Poland. Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Getto

Jaki problem?ktos Cię zmusił do pracy? Kto chciał to przyszedł. Nikt tu nikogo na siłę do pracy w godzinach nadliczbowych nie zmusza. A że są tacy co by chcieli zamieszkać w zakładzie i z niego nie wychodzić to już nie nasza wina. Chcesz pracuj nie bajo

P1

Ciekawa sutacja z odrobka 2 maja która miała być w połowie maja a tu nagle szybka decyzja i odrobka w sobotę w weekend majowy gdzie polowa ludzi na majowce poza miastem.

P2

No i Sebek musiał dodać parę groszy na odchodne :-)

Sebastian D.
@P2

No akurat nie trafiłeś. Parówo nie pisz rzeczy na kogoś bo ja nie wypisuj swoich żali na necie anonimowo. (Dzięki za info od dobrych ludzi).

kaszanka
@Sebastian D.

Czy Ty też miałeś związek z tragedią Hanki Mostowiak, to twoje kartony były parówo? Ona takie parówy zawsze jadała na śniadanko..;-) A co do dobrych ludzi to nawet nie wiesz, że zgrywają Twoich kolegów a oni pierwsi ci tyłek obrabiają za plecami z pełnym uśmiechem. Takie szkolenia mieli na zachodzie widocznie. Szczęścia życzę i nie daj się kołować rumunom

P4

Dobrze mówi

zakłamańce

nikt
@ja

Rzeczywiście S.D. zawsze szybko umiał podsumować sytuacje a i narobić się nie lubił -na majstra by się nadal (pokimałby w kanciapie). Tylko asystenta musiałby dostać ;)

Szeregowy

Piszecie tak jeden na drugiego o tym p1 a ci w biurze sie z nas smieja! Ale problem nie jest w załodze,tylko w kierownictwie.Te ich prostackie,czesto wulgarne odzywki,wywyzszanie sie nad nami,wieczne straszenie naganami,czy upomnieniami...Przedszkole,ale to nie o nas swiadczy.Na szczescie tylko na terenie zakladu bo za brama to niekórzy z nich jak szczury,glowa w dol,łapy w kieszen i po cwaniaku.Tacy G.D,czy P.M.ONI NIE NADAJA SIE NA TE STANOWISKA!Powinni zostac zdegradowani,kodeks pracy przewiduje takie sytuacje.Zwykłe (usunięte przez administratora) i prostactwo.Tyle osób sie zwolnilo,w ciagu ostatnich 2 lat,moze mniej,czesto pracownicy z kilkuletnim juz stazem.Przeciez tak sie nie działo do tej pory.Ale góra tego nie widzi bo wyniki sa.Pytanie tylko jakim kosztem?Na wiekszosci maszyn brakuje obsady,bo juz nikt tam nie chce pracowac,nie w tej atmosferze,nie z tymi przełozonymi.Stan techniczny niektorych maszyn przemilcze.Kiedy to sie zmieni.Rozwala ten wydzial w pierony.Ale oni zapewne juz maja naodkladane na kontach w bankach.Juz sie dorobili na naszej ludzkiej krzywdzie.I chodza tylko i sie smieja a my im bijemy brawo na imprezach bo jeden czy drugi dostaje nagrode za wyniki.Pytam sie czyje wyniki,bo na pewno nie swoje.Czy ten wpis cos zmieni?Pewnie nie,ale zawsze warto próbowac,moze Pan Prezes w koncu cos z tym zrobi...

Kiedy i gdzie
@Szeregowy

I w tej bajce był smok i Cię zjadł, nikt nie czyta komentarzy dłuższych niż 20 słów pozdrawiam. I p1 rules!!!!!

@Kiedy i gdzie

A smoka pokonał zwyczajny człowiek-szewczyk Dratewka,takze nie cwaniakuj.Jakby co to dwie taczki mam,na jednych możesz Ty wyjechac,w pełnej eskorcie swoich kolegów z biura.

Wewe

Dobrze że masz dwie taczki więc do łopaty i do przodu;)

Jasiek

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie coś więcej, chciałbym aplikować?

PRACOWNIK
@Jasiek

unikaj P1

szary człowiek
@Jasiek

Firma, w porządku Prezes dba o jej rozwój, wizerunek, kupuje nowe maszyny, dba o bezpieczeństwo - pieniądze na koncie zawsze na czas (szkoda tylko, że niewielkie). Kasę nabijają kierownikom, majstrom a szary człowiek ma odwalić tylko robotę za 2500 i przeżyć do końca miesiąca. Gdzie tu jest logika - kierownik podwyżka w 2018r widełki +5000 brutto a człowiek (jak mu łaskawie kierownik przyzna) dostanie ze 150zł brutto. Panie Prezesie - kierownicy Wam się nie zwalniają, tylko ludzie o zarobkach po 2 tys. z hakiem, co odwalają ciężką robotę często po 10h dziennie coraz częściej rozglądają się za lepszą pracą by godnie żyć.

Nie interesuj się

Ciekawe czemu dziś po połowie drugiej zmiany zniknął.Pewnie co puscilo hehe

Wozkarz z magazynu

Ciekawe czemu nikt sie nie zainteresuje ciągłymi wędrówkami pracownikow do palarni ????I to na każdej zmianie pielgrzymki ludzi albo do palarni albo z palarni. Co jakiś czas jak jadę wózkiem koło palarni to wiecznie jedne i te same twarze

Ivan
@Wozkarz z magazynu

Bo Ci sami ludzie palą dzbanie. I co w tym złego? Pal i Ty albo się odczep Szymek cieniasie

Ivan
@Ivan

Akurat pisał to ktoś inny złamanie haahhahahha

MALBORO
@Ivan

nie palisz to nic nie wiesz:)palarnia to najwazniejsze pomieszczenie firmy,tutaj sie mozna dowiedziec o wszystkich i o wszystkim,taka druga operatywka która trwa 24godz na dobe.ps.mistrzowie jednak powinni miec osobne pomieszczenie na pogaduchy:(

1x
@Wozkarz z magazynu

A chcial bys by nowe osoby uczyly sie palic?

Antek
@Wozkarz z magazynu

A no wlasnie.W palarni mozesz siedziec ile chcesz,zaden przełożony nie zwraca na to uwagi,bo sami palą w wiekszosci.A może by tak zrobic eksperyment-skoro palacy idzie palic to ja wyłączam maszyne i czekam na powrót jegomoscia z palarni.Skoro on ma przerwe 10 minut co godzine to dlaczego i ja nie moge miec????????Zobacze mistrza podazajacego na dyma-to samo.Dlaczego NIEPALĄCY maja byc POSZKODOWANI !!!???Otwierac palarnie na przerwe,zrobic zakaz palenia u slusarzy i kucze bedzie super!

Woda po ogorkach

Szymek już na lmc pokazał klasę dwa dni i z płaczem poleciał do Stasia jeszcze Sławka sprzedał ciamajda wieczna a teraz się do palarni czepia niech przypomni sobie jak sam palił

ciekawski
@Woda po ogorkach

Gdzie się tego dowiedziales ?w palarni od mistrzunia?

Lider
@ciekawski

Tak dokładnie. Swoją drogą nie tylko w palarni jesteś ciamajda na całej hali nic sobą nie reprezentujesz placzusiu szymusiu

?
@Lider

gamoń z ciebie:)widząc po pisowni to cały czas jedna i ta sama osoba:)szymus,czorny ,mrozny,tetla itd .Twoje dni są policzone ale to bedzie niespodzianka.Wiem kim jestes:)

Nikt ważny
@Woda po ogorkach

Jeśli faktycznie to zrobił-tzn.poleciał do kierownika,to dobrze zrobił.Trafił w końcu swój na swojego.Ciekawe czemu nikt z nim nie chce pracowac?Kto pracuje na "ciężkich" maszynach to wie o czym mowa.

Córka Hanki

jestem zdruzgotana zachowaniem pracownika z hali na p1... ma na imię Mateusz jest dość wysokim chłopakiem o blond włosach. Ale wróćmy do rzeczy bo nie to jest ważne jak on wygląda,ale co zrobił.. . pewnie każdy z Was pamięta śmierć mojej mamy Hanki ktora grala w M jak Miłość, doszly mnie sluchy ze te kartony zrobil wlasnie ten o to chlopak wyżej wymieniony... chciałabym żeby poniósł konsekwencje... pozdrawiam zdruzgotana Natalia

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.