P. P. H. U. DOMEL-X Piotr Kateusz

Skarżysko-Kamienna

Opinie o P. P. H. U. DOMEL-X Piotr Kateusz

WOKULSKI 2012-01-02 19:16:01
A TY KATEK,CO JESZCZE ZROBIŁEŚ,PRÓCZ TEGO ŻE SIĘ DOBRZE WŻENIŁEŚ??
katek 2012-02-25 16:38:57
Powiem Ci,że nic specjalnego.
Zastanawia mnie tylko to,dlaczego piszesz swojego NICK - WOKULSKI.Zapewne pracowałeś w Wokulskim ,ale zbyt krótko lub niesumiennie i z tego powodu Twoja opinia jest taka a nie inna.
Personel Firmy ma staż pracy wieloletni -coś o tym świadczy.
Wypisując takie brednie,proponuję Ci abyś podniósł Swoje wykształcenie i zaczoł uczciwie pracować.

Pozdrawiam i życzę Ci samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
on 2014-03-03 21:00:12
Pracowałem w domel x ,i powiem wam ile płacono
700 zł za miesiąc ciężkiej pracy ,niby na pół etat
A pracowalem do 12 w nocy co drugi dzień
Przez 5 dni w tygodniu
Sami odpowiedzcie sobie na to czy warto tam pracowac
Wokulski 2014-06-17 13:22:06
powiem ci Katek tak.Personel zmieniał się często,chyba że myślisz o tej lasce na kasie a o moim wykształceniu lepiej nie dyskutujmy bo zapytam cię o twoje.Pozdro dla żonki i wygryzionej z interesy szwagierki.
wolny 2015-04-21 20:55:23
Pracowałem w domel.x i sobię chwalę ,szef jest ok.wypłata na czas i zaliczkę kiedy chciałem to dostałem.W firmie pracowałem od 8 do 16 jak każdy inny kolega i sobota wolna.Zarobek jak na SKARŻYSKO- 1900 zł.
wyjechałem za robotą do angoli tam zarobki inne,ale kiedyś wrócę to chętnie zapytam o robotę .
pozdrawiam

pracownik 2015-04-22 14:53:41
ON
Masz rację kasy mało ale jak mogłeś pracować do 12 w nocy, skoro zakład jest zamykany o 17.
Pracuję w domelu już 7 lat i zostanę tam ile się da.
Zarobki w Angli są dużo wyższe ale nigdy w domelu nie dostałem mniej niż 2000 zł.Piotrek K. ma swoje zasady i pilnuje ładu i składu.Miałem kiedyś problem w życiu prywatnym -zrozumiał nie wywalił mnie z roboty. W ocenie końcowej w sakli od 1-10 daję 9.
romek 2016-04-20 12:51:01
W Anglii czy w innym kraju, z pewnoscia wyzsze niż u nas, ale każdy o tym wie i każdy sie przyzwyczaił do naszych marnych stawek. Dobrze, jednka że sa pracownicy tacy jak wy któzy doceniają swoją pracę i pensję, wazne ze szef jest ok i nie zlaega z wypłatami.
Zostaw swoją opinię o P. P. H. U. DOMEL-X Piotr Kateusz - Skarżysko-Kamienna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. P. H. U. DOMEL-X Piotr Kateusz