Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Paweł Kociński

PKO BP S.A.to znakomite miejsce pracy. Pensja wypłacana regularnie, respektowane prawo do urlopów, wolne soboty i niedziele, brak nocnych zmian, premie dla skutecznych i ambitnych, pomoc kadry menedżerskiej oraz wsparcie zaplecza technicznego i merytorycznego. Co najważniejsze etyka obowiązująca w banku sprawia, że stres praktycznie nie istnieje w relacjach podwładny - przełożony.

Rafał
@Paweł Kociński

Jak piszesz to pisz prawdę...jest taka jednostka w Banku Jak CZG która pracuje w nocy I jak trzeba to nawet soboty i niedziele Jak jest sytuacja kryzysowa... I pracuje tam prawie 400 osób...nie zaśmiecaj takimi informacjami forum. Pozdrawiam

@Rafał

Masz rację. Ludzie pracują w nocy oraz w weekendy.

Jeśli chodzi o zwrot opłat za żłobek - to w jaki sposób można o to wnioskować?

Doradca

Musisz mieć zaświadczenie że żłobka/przedszkola o wpłatach i potwierdzenia wpłat. Pobierasz wniosek o dofinansowanie z intry i wysyłasz z załącznikami. Zasada jest taka że za okres styczeń -czerwiec zwracają z lipcowego świadczenia ale za czerwiec-grudzien już nie weźmiesz ze stycznia bo to nowy rok chyba że sobie zostawisz z poprzedniej puli;)

merci

Proces rekrutacyjny na stanowisko analityka odbył się w lutym, do dnia dzisiejszego zero informacji zwrotnej.

@merci

Czyli jednak to standard... Niestety ja również wysłałem cv i nawet informacji z systemu, zero feedbacku a stanowisko od kilku miesięcy wypostowane.

@merci
@Kandydat

profesjonalizm pań z hr zawodzi, bo chyba zapomniały wysłać maila choćby z podziękowaniem za udział w rozmowie :)

Legendy głoszą, że kiedyś kandydat otrzymał feedback po aplikacji / rozmowie.

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Paweł Kociński

PKO Bank Polski jest pierwszą polską instytucją komercyjną wybieraną jako miejsce do pracy przez studentów. W rankingu - Biznes TOP 100 Universum Global –znalazł się wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Wśród firm wyróżnionych tym tytułem znalazły się, poza naszym Bankiem, m.in. Google Poland, Microsoft, Narodowy Bank Polski. Universum Global co roku sporządza ranking najlepszych pracodawców na świecie. W badaniu uczestniczyło 27,6 tysiąca młodych ludzi z 64 krajowych uczelni. Na podstawie ich opinii wyłoniono 100 najlepszych pracodawców w naszym kraju.

Doradca/opiekun
@Paweł Kociński

Szanujcie ludzie to co macie.. Wcześniej praca w pko bp teraz w innym miejscu. Aktualnie w pracy zero benefitow czy prywatnego ubezpieczenia.Zero porozumień i odpraw...Plus macie klientów którzy sami jeszcze przychodzą do Oddziałów czego za bardzo nie ma w innych miejscach. Macie wszystko poukładane jeśli chodzi o procedury a gdzie indziej rzeźbisz.. Pozdrawiam byłych pracowników pko bp sa

Paweł Ko

Szanujcie ludzie to co macie.. Wcześniej praca w pko bp teraz w innym miejscu. Aktualnie w pracy zero benefitow czy prywatnego ubezpieczenia.Zero porozumień i odpraw...Plus macie klientów którzy sami jeszcze przychodzą do Oddziałów czego za bardzo nie ma w innych miejscach. Macie wszystko poukładane jeśli chodzi o procedury a gdzie indziej rzeźbisz.. Pozdrawiam byłych pracowników PKO BP SA.

Kamil

Jaki obowiązuje dres code w oddziałach przy obsłudze klienta detalicznego?

Al

Paweł Ko

Rachunek inwestycyjny Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego z tytułem „Najlepszego rachunku maklerskiego w Polsce". https://media.pkobp.pl/244552-rachunek-inwestycyjny-biura-maklerskiego-pko-banku-polskiego-z-tytulem-najlepszego-rachunku-maklerskiego-w-polsce

Bogdan

Uwaga podwyżki w Pko Bp w lipcu o 5%!!!

@Bogdan

Zauważalnie więcej.

Agunia
@Paweł Ko

Paweł pracuje w innym banku komercyjnym ale chciałam dopytać bo słyszałam, że w PKO były podwyżki rzędu 2000 zł brutto. Taka wiesz ciekawość ludzka :)

Julia
@Paweł Ko

To sarkazm, czy faktycznie więcej firma ma podnieść? Ile %? A teraz podstawa jak tam wygląda? Jesteś zadowolony?

krzysio

Prośba o info jak się pracuje i ile można zarobić na stanowisku specjalista ds monitoringu telefonicznego w CRW Gdynia? Jaka jest podstawa, jakie premie i czy trudno je wyrobić? Na jaki okres 1 umowa? i najważniejsze jaka jest atmosfera w tej komórce plus czy pracuje się zdalnie wna tym konkretnie stanowisku?

Paweł Ko

PKO Bank Polski jest na drodze transformacji cyfrowej, która sprawia, że zmieniamy sposób naszej pracy. Nowy model to podejście oparte o metodyki zwinne, przede wszystkim o scrum-a. Praca w zespołach scrumowych polega na łączeniu specjalistów z różnych działów w jeden interdyscyplinarny zespół skupiony wokół konkretnego celu. Dzięki temu pracownicy mogę stale uczyć się od siebie nowych rzeczy, czują się prawdziwym zespołem. Wierzymy, że nowy model pracy pomoże nam w utrzymaniu pozycji lidera, a także wesprze nas w dostarczaniu lepiej dopasowanych rozwiązań dla naszych klientów.

Czy ktoś wie czy będą podwyżki w tym roku?

doradca_kp

Oczekiwania nie są niskie ale pracownicy boją się podnosić głos z obawy o swoją posadę; wszyscy wiemy że można sprawdzić kto i jak wypełnił ankietę …. Jest jak jest

Dziwne
@doradca_kp

To prawda , ķażdy się boi a ankieta wypełniana zgodnie z oczekiwaniami przełożonych ;(

@Dziwne

Jak Dyrektor/Kierownik stoi za plecami i patrzy to wypełnia się zgodnie z oczekiwaniami wyżej wymienionych...

Jane
@doradca_kp

Zgadzam się. Ankiety będą coraz lepsze, pracownicy są już odpowiednio „motywowani”. Ma być dobrze i już

Jane

Nie zrozumiałeś. Bank nie chce się naprawiać, bank chce pracowników na siłę przekonać, ze jest im dobrze. Jak im źle, to mogą iść tam, gdzie będzie im lepiej. Jest ogromny nacisk, że ankiety mają być takie, jakich oczekuje pracodawca

Brałem udział w rekrutacji to był jakiś dział analiz klientów i opłaty czy cen ogólnie to powinien być cx. Rekruterka chyba się nagrała na taśmę i tylko odtwarza w ogóle nie słuchając co się do niej mówi a ten team lider poza tym że ma duże mniemanie o sobie i chce wyciągnąć jak najwięcej wiedzy od kandydata to mam wrażenie jako osoba z ponad dekadą w tej branży nie wie na czym ta praca polega. No ale jak poniżej 3 lat na tym stanowisku to co się spodziewać. Zrezygnowałem wam też tak radzę

Bcz Podkarpacie
@Kandydat

Większość osób pracuje tu od PRL i kadra. Menedzerska wywodzi się z tych ludzi. Brak merytorycznej wiedzy menedżerskiej to norma. A to już nie te czasy

Paweł Ko

Chcesz podwyżki? Złóż oficjalnę pismo na ręce dyrektora, wypisz w nim co dobrego i dochodowego zrobiłeś/aś na przestrzeni lat, jak się rozwijałeś/aś w tym czasie, czym się wykazałeś co wykracza poza Twój zakres obowiązków oraz zadeklaruj, że dalej wiążesz przyszłość z bankiem i chcesz się dalej rozwijać w jego strukturach. Twarde dane, cyferki, które stawiają Cię w dobrym świetle uwypuklij jak najmocniej, pisz o faktach, nie opiniuj. Dopisz, że oczekujesz odpowiedzi na piśmie. U mnie zadziałało, bardzo niedawno. Próbuj!

Witam, Chciałem zapytać którego dnia miesiąca są wynagrodzenia?

@Gość

W tym miesiącu pensja wpłynie jutro. Z reguły jest na cztery dni robocze przed końcem miesiąca. W święta jest wcześniej ok 23

asystent klienta

czy są tutaj osoby, które pracują na stanowisku asystent klienta? jakie są wasze odczucia? pracuję już 2 miesiąc na tym stanowisku i niestety nie wygląda to dobrze, współpraca z doradcami jest ciężka, o atmosferze już nie wspominając. mam wrażenie, że osoby na wcześniej wspomnianym stanowisku uważają mnie tam za zbędną i oceniają na każdym kroku. nie miałam żadnego szkolenia, wymagano ode mnie jedynie znajomości aplikacji, przed podjęciem pracy od kierowniczki usłyszałam - jak ma pani jakieś pytania, proszę pytać, a kiedy o coś zapytam to spotykam się z poirytowaniem w moją stronę. moim zadaniem jest głównie zmniejszanie kolejki, a one odsyłają ludzi do mnie nawet jak nikt nie czeka w kolejce i to błąd, bo czasami klient ponownie musi podejść do okienka w celu zmiany czegoś (o co one mogły wcześniej zapytać albo sprawdzić w komputerze) i klient chodzi z okienka do mnie tam i z powrotem zamiast załatwić wszystko przy okienku, BO NIE MA KOLEJKI. nie wiem czy we wszystkich oddziałach tak jest, ale ja czując się niepotrzebną i przeszkadzającą, bo "wszechwiedzące paniusie ze stanowiska wyżej" muszą mi łaskawie udzielić informacji, bo nie mam takiej wiedzy jak one

Ruda
@asystent klienta

Przyzwyczaj się albo uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, z dala od tego miejsca. Dojdą Ci plany sprzedażowe to dopiero się zacznie jatka, posądzanie o kradzież klientów, że nie robisz sprzedaży na oddział i mogłabym wymieniać…

Doradca_klienta

Nasze? Dobrze by było... W Pekao SA co roku pracownicy dostają inflacyjne podwyżki. Inflacyjne czyli w granicach 15-18 % (w zeszłym roku) a nie to co u nas było... Fajnie że dostaliśmy wyrównanie (stażowe) ale to wciąż mało, zważywszy że cykl regularnych podwyżek zaczął się od niedawna i wciąż daleko nam do przyzwoitych pensji... Nie mówię o biznesach które wysokie wynagrodzenia mają wpisane w swoje stanowisko...

Doradca_klienta

Widzę że usunięty został wpis w którym piszesz o podwyżkach rocznych rzędu 14%... czyli NIE BĘDZIE NICZEGO?

Lilo
@Doradca_klienta

Warto zaznaczyć,że oni mają to wpisane w układ w zbiorowy i co roku im się to należy. Inflacja brana za grudzien roku poprzedniego i aneksy wchodzą w życie od marca a u Nas śmiech na sali... połowa roku i nic

Doradca

Hej, jakie widełki wynagrodzenia na BO? Idę na rozmowę i zastanawiam się co jest realne.

Lilo
@Doradca

Zaeży od oddziału i od budzetu, w zeszłym roku 7500 to był szczyt

Babkowiec3

Cześć, pracuje od 4 lat w banku. Od początku wyrabiam plany. Myśle iść do dyrektora o podwyżkę czy są szanse, jak to było z wami? Czy w ogóle ktoś się ubiegał o podwyżkę ?

branch_director
@Babkowiec3

złóż oficjalne pismo na ręce dyrektora, wypisz w nim co dobrego i dochodowego zrobiłaś/eś na przestrzeni tych 4 lat, jak się rozwijałeś/aś w tym czasie, czym się wykazałeś co wykracza poza Twój zakres obowiązków oraz zadeklaruj, że dalej wiążesz przyszłość z bankiem i chcesz się dalej rozwijać w jego strukturach. Twarde dane, cyferki, które stawiają Cię w dobrym świetle uwypuklij jak najmocniej, pisz o faktach, nie opiniuj. Dopisz, że oczekujesz odpowiedzi na piśmie. U mnie zadziałało, bardzo niedawno. Próbuj!

@Babkowiec3

Byłam też, od stycznia obiecywane. A jak doszło do rozmowy to " podwyżki wstrzymane z gory".

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 913.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 744, z czego 78 to opinie pozytywne, 266 to opinie negatywne, a 400 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 626 ocen.

PKO Bank Polski