Opinie o Techpom Sp. z o.o. w Krzywonoś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Techpom Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Techpom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techpom Sp. z o.o. w Krzywonoś

Rysiek Nowy wpis

Ciekawe czy te super rabaty, o których wspomniano to też samym pracownikom przypadają? Widziałem, że kiedyś ofertę dla PH wystawiali. Nie wiecie przypadkiem czy w tym roku też nie będą szukać? Znam się oczywiście na maszynach, chcę się dowiedzieć ile można zarobić?

ziki Nowy wpis

Prezes, filtr filtrowi nie równy. Ja słyszałem, że to dobry serwis, a pracownicy mają dobra atmosferę.

Prezes Nowy wpis

Sprzedaż super rabaty na miejscu wyrwałem ciągnik w cenie niebieskiego ze sprzedawcy Pana Marka jestem zadowolony ale serwis to porażka dali mi rabat 10%to na pierwszym przeglądzie filtry paliwa były droższe po rabacie niż na drugim przeglądzie przed. Normalnie masakra. Drobne usterki potrafią usunąć ale reszta to masakra

Były Handlowiec Nowy wpis

Na moje szczęście w porę udało mi się zwiać do konkurencji. Firma słabo lokująca przez twardogłowy "zarząd" który woli nie sprzedać maszyny na minimalnej marży i przez to jest utrudniona walka nawet z niebieskimi. Ogólnie nie polecam, nawet jak ty sprzedaż to obsługa serwisowa załatwi temat tak że klient na pewno nie wróci do Ciebie.

Leszno
iop

witam. jedna wielka lipa!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Techpom Sp. z o.o. - Krzywonoś

Techpom Sp. z o.o.