Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Żorżetta z jednej zmiany

Kierownik nie musi mówić ludzkim głosem ale to co robia brygadziści podlega juz pod nie kodeks pracy tylko kodeks karny...wysyłaja lub odsyłaja garstke zaledwie Polaków na jakies urlopu a byle przepraszam za okreslenie "przybłeda" z Iddonezji czy Nepalu czy Mołdawii ma prace....Juz moja kolezanka idzie to zgłosic do Kierownika, a pozniej do Inspekcji Pracy.........taki jest polski patriota - na Stocha flagi a woli byle włoczege zatrudnoc a dla Polaka nie ma roboty.........wstyd.......

K

Napiszcie czy w wigilię w firmie majstrowie brygadzisci kierownik i dyrektor mówili ludzkim głosem.

Anty

A jak tam paczki były co tam ?

Jja

Drobiaze ile jeszcze wytszymacie w tym piekle a maja nas za tania sile robocza wyzywaja ale wszystko wraca z podwojona sila ile osob (usunięte przez administratora) sie stoja aby stac a inni padaja na ryj albo spaceruja na papieroski raczka raczke myje a urlop na Zyczenie pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Żorżetta z jednej zmiany

A mi się wydaje, że pomysł aby wszytskich jednozmianowców porozrzucać nie jest do końca dobry. Niektórzy są więcej niektórzy mniej przydatni mówię o pierwszej zmianie, gdzie zawsze jest więcej roboty bo ktoś nie przyjdzie, ktoś zachoruje itd. Część z 5-7 osób powinni zostawić, 1 zmiana to jak by nie było ciągłe audyty, stres i trzeba więcej ludzi.

@Żorżetta z jednej zmiany

Ci co są wazeliniarze zostaną a najlepsze jest to że jednozmianowcy mają już dorosłe dzieci i powinni wrócić na dwu zmianowość a na dzieci dostali pierwszą zmianę a ci co mają małe dzieci teraz powinni chodzić na rano bo jest ciężko gdy trzeba odbierać ze żłobka przedszkola i to jest słabe jak się robi pod górkę ludziom a jeszcze dlaczego te damy co chodzą tylko na rano nie chodzą na ubój

Anty

Tak nie przejmuj się a Ti Ti brygadzisto nasz wspanialy jesteś naj jesteś choroszy yupi

K

Macie już na godzinę czy dalej te ściemniane akordy nieuczciwie pisane w zależności od nazwiska i powiązań?

Czy ktoś może mi tu napisać jak jest z nadgodzinami na magazynie? Zastanawiam się nad pracą tam, ale słyszałem że pracuje się tam więcej niż przewiduje to ustawodawca, jak jest z przerwami w pracy, czy rzeczywiście są takie dni kiedy nie można iść na przerwę? Czy to prawda, że pracuje się w każdy weekend? Jak to jest rozliczane? Co z pracą w święta? Czy to mozliwe, że tam się pracuje w każde święta?

@Kandydat

Widzisz jak odpisują ja myślę że gorzej w drosed nie ma nigdzie jak na wydziale drobiarskim na hali reszta raczej normalnie w miarę na drobiarskim zupę jedzą(usunięte przez administratora)

<3 Gwiazda

Ludzie jak by każdy z was miał tyle do powiedzenia tylko w temacie . Po co ten cyrk. Każdy odważny w sieci. Podejdź powiedz w oczy o co chodzi a nie opisuje jedna z drugim na forach. So ważniejsze tematy podwyżki, przejście na stawkę godzinowa. Została garstka Polaków w Drosed i to dziobiecie się jak kury w kurniku. Każdy tam ma swoje za uszami nikomu nic nie brakuje. A co do Ciasta Wielkanocnego to jedyna z brygadzistki która stoi realnie pracuje że swoimi ludźmi i ma jako takie pojęcie o tym co robi. Więc Ciasteczko głowa do góryry i rób swoje. Ludzie gracie do jednej bramki

@<3 Gwiazda

Wiesz co czasami brygadziści są ok ale sam na sam bo jak np kierownik wejdzie na wydział są inni a jak mamy grać do jednej bramki to dlaczego dyrektor podpuszcza kierownika on zaś majstra a majster brygadzistów a na ludziach się odbija wszystko ich błędne decyzje np i jeszcze inne czym Ci ludzie zawinili zarabiają kiepsko traktowani są kiepsko dlaczego wyjaśnij za 2000 tyrajd jak woły i jak tu grać do jednej bramki jak kadra rządząca nie potrafi dać przykładu i są okradani bo jak można dzisiaj zarabiać mniej jak 10 lat temu jak robi się dzieli np 1.5 raza więcej jak przed 10 laty to gdzie ta kasa na godzinę za taką robote powinni zapłacić najmniej ok 16 zł na rękę

<3 Gwiazda
@D

Już odpowiadam na twoje pytania po to jest nadzór żeby cisnąć pracownika. To normalne i dzieje się to w każdym zakładzie nie tylko w Drosed. (usunięte przez administratora) Zarabiamy mało a będziemy jeszcze mniej bo nikt Ci nie dołoży zlamanego grosza jak nie upomnisz się. Walcz a będziesz miał. Nadzór boi się o swoje stołki więc za szarym pracownikiem nie pójdą ilu było na spotkaniu z Panem od związków jeden brygadzista. Maszyny nie sprawne a proaction działa i ciśnie kierownika, mistrzów, brygadzistow. A cierpi zwykły szary pracownik.

ProAction
@<3 Gwiazda

ProAction u was siedzi? W Roldrobie siedział 3 lata temu. Dopóki siedzieli nie było tylu nadgodzin ale jak wyszli następnego dnia od razu znowu po 10. Nie dajcie się omamić że jak znajda oszczędności i zwiększy się efektywność pracy to i szeregowemu pracownikowi coś z tego skapnie. Propaganda, propaganda i tylko propaganda. Jak skapło to tym na górze bo szeregowi niczego takiego nie uświadczyli. W Tomaszowie szeregowy na produkcji 15,5-16,5+300 za niechorowanie i Ukrainy od groma. Dawniej Siedlce były brane za przykład że związki że można walczyć o lepsze warunki pracy ale jak to się czyta to widać że i u was klakierstwa nie brakuje.

@ProAction

Związki tylko na papierze.wymuszanie zgody na ich propozycje.straszenie ludzi,ze nas zwolnią.nigdy nie szli za ludzmi.proaction juz był.jest po raz drugi,aby wycisnąć.tylko ile jeszcze da sie wycisnąć?nawet cytryna nie pusci wiecej soku.

@ja

Ten pro action to jakaś ściema z kasą może zarząd się z nimi dogadal i dzielą się wspolnie kasą bo tak naprawdę to już na niczym nie można zaoszczedzic to ściema wszystko jak i te pajace co zwolnienia kontrolowali tez lipa

SOLQ

Czemu wy sie czepiacie "ciasta wielkanocnego" robi swoje to co nalezy do jej obowiazkow.Sa osoby gorsze majace akord a nic kompletnie nie robia.Wiecej przestoja w kantorku/kiblu.Trzeba latac ich szukac jak cos sie popsuje na filecie.Nic nie umiaja zrobic.Stanowiska dla picu.

@SOLQ

U was na zmianie jeden niewypał to CIASTO WIELKANOCNE a druga aparatka to ŚMIERDZI PACHA ostatnio jak była na basenie to na miesiąc zamknęli i wodę zmieniali

*****
@SOLQ

To co brygadzista zisci maja fileciarki reperowac. Od tego są mechanicy i konserwator y zabytków.

D

Ostanio jeden z drobiarzy gdy temp była na poziomie 6 stopni szedł w klapkach i hustce ale fajni ludzie u was wesolo teraz w biurze u mariusza tez tacy pracują ? Super w drosed jest cały świat ????

Śmiech

Czytam i czytam te komentarze i zbiera mi się na śmiech/wymioty. Praca jak każda inna, tyle że ucisk od góry do dołu i brak jakichkolwiek norm międzyludzkich, stawki bardzo małe, jak się człowiek zawezmi i nagimnastykuje żeby porządną normę wyrobić i zarobić to brygadzistka (ciasto wielkanocne w nazwisku) tak podrobi po godzinach listy zeby i ten dobry pracownik miał i ten co się cały dzień opiernicza mieli po tyle samo. Jak pracujesz w grupie to też nikt raczej nie zwraca uwagi na to że panie na okresie ochronnym przedemerytalnym mają gdzieś ta robotę bo plotki ploteczki a normę za nie zrobi przykładowa "młoda". Nikt tego nie widzi, brygadziści zajęci podmienianiem list i naginaniem prawdy w przerwach po kątach popijają kawę mimo że na produkcję wnosić nic z żywności czy napojów nie można. Jak pracownik nie może np zostać po godzinach czy przyjść do pracy np na 2 czy 4 znienacka bo raz że dojazdy się nie zgadzają dwa że ludzie rady już nie dają fizycznie to słyszy się tylko szantaże typu "nie? To do mistrza się zgłoś" albo groźby zabrania premii. Może i ten kierownik czy dyrektor to nie są zli ludzie, ale zwyczajnie nie wiedzą o tym co dzieje się "na dole" tego łańcucha, jak te pseudo brygadzistki bez szkoły i ogłady ludźmi pomiatają a do liczenia podstawowego w zakresie 100uzywaja kalkulatora albo pytają "nizszego"pracownika. Jak człowiek napatrzy się na taki bezsens to i siły i chęci do pracy gdzieś uciekają, a pracabw takim bezsensie to tylko odrobienie panszczyzny, bez zaangażowania, bez energii i bez wyników. Pozdrawiam nowa panią dyrektor, może ona tych patałachów weźmie i zagoni do normalności...

@Śmiech

A pamiętasz jak ta co ma ciastko wielkanocne w nazwisku stała w kącie przy kiblu i podroby ważyła a leserka z niej była pierwsza klasa A teraz jak do pracy pogania słabe to co oni wszyscy tacy sami brygadzisty

Smiech
@K

Tak było, leserstwo jej zostało tyle że teraz ma na to przyzwolenie.

@Smiech

Wszyscy brygadziści w tej firmie są po studiach na akademii podlaskiej po kierunku zoofilia w normalnym miejscu pracy nic by nie znaczyly ale w drosed brygadzista musi mieć iloraz inteligencji -10 i wszystko już wiecie i być durexem zużytym wtedy nadaje się na brygadziste

czas pieczenia

Jaki geniusz kulinarny przetestował i napisał że kaczkę należy piec w 180C jedną godzinę. Mrożona kaczka to 2-3 godziny. Pozdrawiam Dariusz Łukaszewski

Ore

Cześć. Czy w tej firmie panuje miła atmosfera moim marzeniem jest aby w tej firmie pracować a ci mili panowie z urodą azjatycką na hali też chodzą w klapkach i hustkach na głowie?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Drosed S.A.? Ktoś coś?

kk

12/12 ale chyba nie na drobiarskim w takim systemie tam nawet superman by nie dał rady hahah

kk

8h w tym eldorado jesteś zajechany jak po tygodniu gdzie indziej 12/12 dobry jesteś no chyba że jakiś master blaster oni nic nie robią to tak

Bogdan
@kk

Piszesz o ośmiogodzinnym dniu pracy. Ciekawi mnie, czy godziny pracy są elastyczne i obowiązuje jedna zmiana? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Bogdan

8h a jak mają kaprys to ci każą np jutro przyjść na 10 i nie pytają czy możesz tylko masz być tydzien rano i tydzień po południu a rano moze być np na 6 lub na 4 albo nawet na 2 ale ty chyba nie chcesz tam pracować czemu pytasz w biurze pracujesz czy jesteś brygadzista i mistrz ci kazał zapytać przyznaj sie

Kk

Hey czy gdyby cofnąć czas to poszli byście ponownie do pracy do firmy drosed?

Galileoo

A ja mowie ze Kierownik WD naprawde równy facet, ma jakieś swoje wizje ale nie jest złym czlowiekiem, ludzie wracaja po zwolnieniach, z jakimiś przeciwwskazaniami a ten czlowiek ........co moze to robi, moze brakuje mu czasami oglady ale czlowiekiem az celowo wrednym i zlosliwym nie jest. Przeiez uwzglednia ciagle jakies sytuacje zyciowe, mistrzowie go czasami wrecz buntuja - a on swoje na oceniam na 4 z plusem. Uczciwie.

Teresa
@Galileoo

Może nie piszmy tak szczegółowo o konkretnych osobach z pracy. Czyli rozumiem, że zarządzanie w Drosed Ci odpowiada. A na jaką umowę jesteś zatrudniony?

Tobi
@Teresa

Nie nie podoba mi sie zarzadzanie w Drosed. Jest nieuczciwe i niesprawiedliwe.Bardzo male zarobki a od nowego roku jeszcze mniejsze.Natomiast tempo pracy i wydajnosc sie zwieksza niestety pieniadze nie.Bardzo malo zostalo juz Polaków.Do czego doszlo ze zaklad proponuje pieniadze pracownikom za przyprowadzenie czlowieka do pracy. Przeciez wstyd komus zaproponowac "to"

Pracuje na chłodni. Idź do kierownika i zgłoś problem, odechce ci się żyć. Taka jest reakcja.

System polecen

Ruszył system polecen. Przyprowadzając nowegi pracownika możemy liczyć na profity. Nieoficjalnie się mówi, że kto przeprosi starego pracownika, który to rzucił i na rękach go przyniesie dostanie dwa razy więcej.

@System polecen

dobre starzy nie wrócą raczej bo w imię czego

Kk
@kk

Za polecenie nowego dyrektora też są profity?

@Kk

Będąc dyrektorem wiele nie trzeba umieć trzeba tylko porządnie mieszać z błotem podwładnych najlepsze jest jak na drobiarski przychodzi np taki dyrektor i cały kantor wychodzi ze swojej nory i jeden za nim chodzi i dzwoni do pozostałych gdzie taki dyrektor w danej chwili jest wtedy każdy brygadzista pajacuje gdzieś przy jakimś stanowisku udaje że się interesuje robotą a jak dyro ściąga gumaki to wszyscy do kantorka i dalej ściema kabaret normalnie fajnie to wygląda banda nierobów

Teresa
@Kkkk

@Kkkk, Twoja opinia mówi wiele na temat sytuacji w firmie. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź o informacje dotyczące przeciętnego dnia pracy? Dzięki.

@Teresa

Proszę cię nie udawaj wsxyscy wiedzą że brygadziści sciemniaja i nic nie robia ludzi mają za nic

@Teresa

Odpowiedz czy ty nie masz takiej funkcji jak paulina kiedyś nie będzie szacunku to i ludzi do pracy nie będzie ludzie są traktowani jak niewolnicy tylko jeszcze nie są bici szacunek i ludzie będą

Jarys

Interesuje mnie praca w Drosed Siedlce jako kierowca kat C. Jak wygląda sytuacja w tym momencie na takim stanowisku? Czy aktualnie są przyjęcia do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.