Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Byk

Słyszeliście że komar pod pachami zamontował sobie gwizdki do odstraszania (usunięte przez administratora) :-) Teraz ma nadzieje ze komarowa będzie mu z drogi schodzić hehe.

Słodka Merry zęby cztery

Taaaa, to pewnie dlatego że pracuję z komarową, a ona się tym smaruje. Twierdzi ze jest to eliksir młodości. Pewnie wszyscy razem powiecie że jest chyba niezłe(usunięte przez administratora). Ale to nawet najstarsze dinozaury o tym wiedziały i popełniły (usunięte przez administratora).

Marchewka

Ooooo widzę że masz w tym doświadczenie. Brawo Ty. Ja takich hardcorowych rzeczy nie potrzebuję.

Halloween

Jak tam Halloween ?

Sanepid
@Halloween

Komarowa chodzi i straszy, mówi p@tel@ albo w mordę.

Naleśnik
@Sanepid

Dlatego takie pustki na mieście

Tiger

Przyjdzie do roboty i będzie opowiadać jak to ona się nie narobiła i ją ręce bolą.

Pomidorowa

Ona w przeciwieństwie do nas się (usunięte przez administratora) reszta pracuje!

Ciekawa

Czy ktoś wie co się dzieje w finansach? Szukają chyba na dyrektora finansowego

Chińczyk

No właśnie, pokazali zdjęcie komarowej z dopiskiem promocja rzniecie za 1zł. Teraz szturmują granice.

Morfeusz

Z@j€b z dyni w banie komarowej i patrz jak jej mo#da puchnie.

Jeden z wielu
@Morfeusz

Niejeden by chciał

Nostradamus
@Jeden z wielu

Dajesz, masz moje błogosławieństwo.

bree
@Jeden z wielu

ooooo tak

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Halo psychiatra

Miałam okazję pracować kiedyś z komarową i uważam że jest to miła , serdeczna i co najważniejsze pomocna osoba . Za to co piszesz o niej to niech Cię (usunięte przez administratora) strzeli

Wstyd $$

A ty idealna nie jesteś,a ze wszystkich sie wysmiewasz w koło.

Słodka
@Wstyd $$

A kto tego nie robi ???

Wuja wiewióra
@Słodka

Ja na przykład, jestem taki bezpośredni ze czasami muszę się w (usunięte przez administratora) ugryźć żeby komuś głupio nie było.

Wuja wiewióra

Na pewno pisze się oddzielnie.

Praca magazyn

Cześć. Mam na dniach rozmowę o pracę na magazynie. Na jakie zarobki mogę liczyć po okresie próbnym?

Skok Stefana
@Praca magazyn

O panie, wystarczy Tobie na spłatę kredytu mieszkaniowego w banku, na opłacenie wody, gazu, No może na kablówkę. I koniec kasy, a gdzie pomyśleć o jedzeniu :-)

Wózek
@Skok Stefana

Może firma rzuci darmowym obiadem

Patrzę i nie wierzę

Jak długo jeszcze w tej firmie będzie takie kolesiostwo i niesprawiedliwość. Arturze stań ba wysokości zadania i zrób porządek w tej firmie. Zaangażowani pracownicy nie doceniani. BRC to mit. Telefony wszech obecne, cukiereczki, gumy itp. Aż żal patrzeć co się dzieje... dużo by mówić, no ale cóż, skoro lider,, nic nie widzi'' to można

Pyrka
@Patrzę i nie wierzę

Takich konfidentów nikt nie lubi

Patrzę i nie wierzę
@Pyrka

Jeśli potrzebujesz lubienia to Twój problem, do pracy przychodzi się pracować

No fajnie po podwyzkach co niektorzy uciekna nawet przed swietami. Nowym po 600 a starym po 100 -200

Beka
@Nowy

jak jesteś nowy i dostałeś to tylko się cieszyć

Angelo The Romanian Singer
@Nowy

Niektórzy po dziś dzień nic nie wiedzą.

Cukierek

A na co liczyłeś ?

Rudy
@Cukierek

Na Komarowa

Kapitan Planeta

Nie wiem co by mogła dostać, mogę tylko zgadywać bo moderator swoją łapę położył na wpisie. Ale mogę tylko od siebie dodać w miejsce …? Że może do papy wziąć k#t@s@ osiołka z Poznańskiego Zoo.

Staredobre

Pracowałem w tej firmie nie polecam jeden wielki (usunięte przez administratora) w którym jesteś numerem do wykorzystania robota robiona za 2 osoby wieczne niezadowolenie i presja psychiczna marne wypłaty i obcinanie do zera nadgodzin premii wszystkiego co mógłby sobie pracownik wypracować swoim podejściem…(usunięte przez administratora)

Bele
@Staredobre

Zarobki są duże , a jak tobie mało , to zrób dodatek

Beze

Firma wyciąga rękę , daje zarobić m.in. przez dodatki a Wy tak plujecie

Komar
@Beze

Dodatki to masz w zupkach knora.

?

A za co ona ma dodatki jak do wszystkiego wola o.t. ? Sie pytam?

Żenia

Jak ma awarię to chodzi po OT , pamiętaj że jest żoną lidera i szacunek obowiązuje

Frania

widzę zazdrość bierze

Bela

O tak , techniczni by tylko kawki spijali i podpierali ściany już o wpół

@Bela

Trzeba było się uczyć !!!

Snape
@Srela

Tak się uczyłeś i musisz zmieniać operatorki po zawodówie na przerwy xD

Snake
@Snape

(usunięte przez administratora) na maszynie za operatora jak ma wolne

@Snape

No właśnie, nikt nie chce przyjść do pracy za Ciebie, bo nikt nie jest (usunięte przez administratora). I dlatego OT muszą stawać jak idziecie na żarło.

@Snake

Z tego wynika że firma będzie musiała zrobić łapankę w przytułku dla bezdomnych.

5Tonn

(usunięte przez administratora) ze zmiany A Ukrainka chyba albo Białorusinka (usunięte przez administratora) na nią wołają

Tank

Taka cisza po komunikacyjnym...? Aż nie wierzę, że godzicie się na wszystkie zagrywki...

Huraaa

Bardzo się cieszymy

dziki johny
@Tank

taka cisza bo wszyscy roboty szukają szkoda czasu na gowork. ja już wysłałem 5 cv

Wódz zmarszczone czoło
@dziki johny

Przecież dostaliście podwyżki , o co Wam chodzi ???

Tank
@Wódz zmarszczone czoło

Inflacyjna podwyżka = żadna podwyżka!!! Operator pracujący jakieś 4-5 lat i mający 3980, będzie miał dociągnięte do 4000. A nowy, który NIC nie umie, ma już powyżej. Nawet śmiać się już nie chce. A OT dociągnięte do 5000? Chyba tylko takie siermięgi jeszcze nie miały tej piątki. Kolejne tabelki do przeliczeń do nieobecności i nawet jak operatorka była na opiece do dziecka, będąc goldem, to teraz nie zmieści się w silver. Przecież to jest żenujące.

concita
@Tank

i premi za nie chorowanie nie dostane bo miałem koronę i l4 poszło z urzędu. (usunięte przez administratora)

Benten
@dziki johny

O 10 lat za dużo do widzenia (usunięte przez administratora) :)

Silver filter
@Tank

Dokładnie . Przyjdą teraz nowi gdzie będą mieć taką wypłatę co operator pracujący 5 lub więcej lat hahahahaha i oczywiście jałmużna zależna od łaski lidera

Polo

Ktory to ?

Transformers
@Tank

Przejrzyj sobie fejsika, znajdziesz idealne podsumowanie ostatniego spotkania komunikacyjnego ;] tam ale były balety....

Byku

To nie legenda

@Transformers

Ale ze co?

Stary pracownik

(usunięte przez administratora) mam urlop ale nie mogę nim pokryć czasu od świąt do nowego roku bo muszę to wolne odpracowac, tylko jak każdy wie pracuje się tam dzięki nadgodzina a w tym momencie kasa na nadgodziny sie skończyła i żeby dać sobie ładne premie na święta zwykły robol niech w soboty robi dzień za dzień, a jak będę chcieć urlop w jakiś dzień to i tak go nie dostanę bo przecież firma mnie potrzebuje... Paranoja!!!!

Proste

L4 się kłania

Jeszcze starszy pracownik.
@Stary pracownik

Jak się nie podoba to znajdź sobie prace gdzieś indziej. Wtedy docenisz Twinings.

WRC
@Jeszcze starszy pracownik.

Kto tu pije alkohol w dużych ilościach w środku tygodnia? Wytrzeźwiej bo bzdury wypisujesz.

L4

No cóż, jak się jest nekrofilem to trzeba łoić ostro. Żeby morda była czerwona.

Art
@L4

Czerwony też może wpaść.

Uwolniona
@Jeszcze starszy pracownik.

Odeszlam z twinings i jakos nie placze z tego powodu. Ciesze sie ze w koncu uwolnilam sie z tego obozu co tylko umieja wyzyskiwac ludzi. Znalazlam bardzo fajna prace. Pracuje na 2 zmiany mam nizsza stawke + normalna premie i lepsza wyplate niz u nich? Jak to mozliwe???? :-D

Koniczynka
@Uwolniona

Dobrze zrobiłaś , przynajmniej wyjdzie Tobie to na zdrowie , a nie na 3 zmiany za te jałmużnę

Uwolniona
@Koniczynka

Wyszlo mi to na dobre. Mam spokojna pracę na 2 zmiany i bez stresu i bez tekstow ze nie dostane urlopu bo nie ma ludzi tyly sa itp. Dziekuje koniczynka.

Nastradamus
@Uwolniona

Aga dziękujemy za twoją opinie. Pewnie ze kadra w Tw patrzy na siebie, a nie na innych. Prawdą też jest fakt że o urlop idziesz do lidera i odpierD%@sz beduina żeby dał Tobie wolne albo nie. Prawdą jest fakt że w Tw pracowało się fanie po jej otwarciu. Teraz gdyby żył Stanisław Bareja to by nakręcił tam lepszy film od Misia. Kierownictwo wraz ze zdziwionym zawsze Dyrektorem doprowadziło do tragicznej opinii na temat firmy. A ludzie pracujący tam stali się kanibalami którzy przy nieuwadze obrabiali (usunięte przez administratora) i kapowali na innych. Fakt nie wszyscy i chwała im za to, reszta może pomyje wylizać z wiadra. Pozdrawiam Ciebie uwolniona, P.S jaką Ty masz premie ze zarabiasz więcej u siebie z mniejszą stawką godzinową. Różnica na 1zl/h miesięcznie 168,- Spoko pozdro :)

Tea
@Nastradamus

Jak zasłużysz to dostaniesz urlop

Nastradamus
@Tea

Brawo za wpis, właśnie wygrałeś(łaś) wiadro pomyji z kinder niespodzianką w środku. Trzeba mieć długi i brudny język żeby takie coś wypisywać. No chyba że męża du%a wystarczy.

Muchomor
@Uwolniona

Ja też odszedłem parę lat temu i nie żałuję,znalazłem super pracę w Gądkach,ludzie fajni,brygadziści spoko,praca 2 zmianowa,wszystkie weekendy wolne.3000zl na reke na początek.Dzięki tej pracy moje życie zmieniło sie na lepsze.Pracuję z dziewczyną z Twiningsa i tez jest mega zadowolona.A w Twiningsie nie dość,ze praca do d@py,nocki,to jeszcze liderzy tylko ludzi wyzyskują i poniżają. Dużo bardzo dobrych operatorów przez nich odeszło.

Pessos

Wyobraź sobie jego slipy z szachownicą sił powietrznych RP, i na du%ie między szachownicą mały czerwony pomponik. A z przodu z doszytym oślim peni€em.

Patataj

To się przebież za Robin Hooda, teściowa za Janosika bo wąsa golić już nie musi. I przybieżeli do Michasia we dwojeee.

Kokoszka
@Pessos

Ah ale się jaram

Zozo
@Muchomor

Dzień dobry, czy kojarzy Pani Magdalenę Fierek? Pracowała w wydziale kadr

Znudzona
@Stary pracownik

Oj Cygaro, ileż można, spójż na siebie, Magdzie do pięt nie dorastasz

@Stary pracownik

Jak tam wrazenia po zebraniu?

Flex

To sprzedaj i zamknij (usunięte przez administratora)

Komarowa

A telefon znasz? W razie co to mam zaufanego psychola, cała rodzina do niego chodzi.

Znudzona

Ale kto , komarowa ? Ona na nikogo nie gada , jest koleżeńska i pomocna , rozmawiałam z kilkoma osobami i chwalą współpracę , jest świetnym operatorem , przekazuje całym sercem swoją wiedzę i wykazuje chęci do pracy . Ci co tak piszą to są chamy i zazdrośnicy .

$$$$

To by codziennie wygladała jak Gołota po walce.

€€€€

Sie śmiej , ale tak jest .

zniesmaczona

a sianko do wygrania jest ? bo wypłata licha

Bukareszt

Czy obywatele romscy mogą brać udział w konkursie?

Komarowa
@zniesmaczona

Jasne do wygranej dorzucam roczny zapas siana do kozy.

€€€

Skończyły się nadgodzinki , to będą gołe wypłaty . Teraz zobaczycie jak dobrze płacą , a ceny szaleją . Gaz 3 zł tak dla przypomnienia

Serb

Jak tam? Odwalili liderzy pańszczyznę w weekend i zabrali spragnionych darmowego picia na integrację? Teraz można z czystym sumieniem wracać do roboty i (usunięte przez administratora) na wynik! Tłum się napił, to będzie mniej awanturujący się.

Dj
@Serb

Slyszalem ze bylo grubo,rozwinie ktos temat hehe

Ciekawa

Można więcej ?

Hmmm

Czyzby komus puscily hamulce?

Serb

Trochę poniosło Cię dziecino. To z Wami się bawią i kiedy ludzie zapieprzaja, inni mają ich głęboko. Tak działa ta firemka.

Bolo
@Serb

Nie tylko ta

Gumka na drogę

Firma się sypie, tak jak komarowa. Trzeba znaleść nowy bur#€l.

Nie rozumieć
@Gumka na drogę

Dlaczego twierdzisz że się sypie ????

Proboszcz
@Nie rozumieć

Komarowa i ty się pytasz dlaczego się sypiesz? Ty to jesteś kaszok z łosia chyba.

Załoga

Wiemy i widzimy

Wiking

Dzienniczki ucznia rozdane, więc można cisnąć ludziki o "samorozwój"! Zabronimy także rozmów między operatorami, to znacznie zmniejszyć się ilość mikroprzestoi. Kto dopuścił do tych dwóch powyższych banałów, powinien zdrowo grzmotnąć się w łeb lub odwiedzić lekarza zdrowia psychicznego.

Bojan
@Wiking

Nie wszyscy dostali ;)

Serek
@Wiking

A co zależy od tych dzienniczków ?

Pani Pedagog
@Serek

Nic. Robimy po prostu z Was nieudaczników i mamy za dużo pieniążków.

super
@Pani Pedagog

Dziękujemy

Viking
@Pani Pedagog

Co do pierwszego to prawda. Wszyscy od lidera w dół, uważani są za symulantów, obiboków i permanentnie ignorowani, prosząc o jakąkolwiek pomoc. Jak chcesz dzień wolnego to nie można, bo obsady nie ma. Ale (usunięte przez administratora) notorycznie piateczek i poniedziałek mają wolne. Równi i równiejsi. Za jednego UŻ przez kwartał, potrafią zabrać premie, choć to dopuszczona prawnie forma wolnego. Parodia, a nie rzetelna firma.

Smutne ale prawdziwe
@Viking

Tylko zastanawia mnie jedno , jak głęboko trzeba wejść żeby mieć takie przywileje ???

Jabadubido
@Smutne ale prawdziwe

Myślę ze komar odpowie na Twoje pytanie.

Viking
@Viking

Administrator, przeszkadza Ci słowo (usunięte przez administratora)??? Przeklnij prawda i zostaw słowo, które właściwie określa typ ludzki. Chyba że dla Ciebie jest ono niezrozumiałe.

Jaba
@Jabadubido

A komar to wyrocznia ?

?
@Jaba

A komarowa kim jest?

Stock
@?

(usunięte przez administratora)to zwykły operator, który zalazł za skórę chyba wszystkim, z którymi miała styczność. A sytuację podkręca tylko fakt, że (usunięte przez administratora)będąc liderem, jeździ po ludziach, samemu nie prezentujac minimum poziomu. Jedno drugiego warte, przywołując wzajemne opowieści o sytuacjach domowych.

perła

dobrze z główką ???

Chciałem się dowiedzieć czegoś o tej firmie.. i się dowiedziałem , że pracują tam jakieś (usunięte przez administratora) ludzei którzy znaleźli sobie miejsce do dyskusji i narzekania w prymitywny sposób.Chcialbym powiedziec że mowie tu o tych prymitywach którzy pisząc że słownikiem w telefonie robią błędy, żeby nie było są też ludzie normalni. W dzisiejszych czasach jest tyle pracy że jak wam tak źle to zmieńcie pracę malkontenci.

Hohoho
@Nowy

,,Chcialbym powiedziec że mowie tu o tych prymitywach,, Mówisz czy piszesz ? Bo nie wiem czy na goworku da się mówić (usunięte przez administratora) hahaha . Taki jesteś mądry i tyle prac jest przed Tobą , a szukasz w Twiningsie na 3 zmiany ? Hahahahaha

Polo
@Nowy

Jak chcesz sie dowiedziec to sie zatrudnij a nie tu wypisujesz...(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.