Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Zuzanna

@... 2017-06-14 19:43piszesz, że dla Ciebie praca w firmie jest ok. Mógłbyś powiedzieć co uważasz za największy plus swojej pracy? Wspominasz, że dobrzy pracownicy są szanowani. W jaki sposób firma docenia ich wysiłek?

zwiad

mam Pytanie. w niedługim czasie idę na rozmowę kwalifikacyjną oferują mi czterobrygadówkę. Jakie działy w cooper omijać szerokim łukiem. gdzie jest zdecydowanie najgorzej ?

Stary pracownik
@zwiad

Jak czterobrygadowka to trafisz zapewne na linie. Co do działu to raczej sobie sam nie wybierzesz, dadzą Cię gdzie będzie potrzeba. Rada dla wszystkich nowych. Rób co do Ciebie należy, staraj się robić swoją pracę jak najlepiej, staraj się dogadywać z wszystkimi stosuj się do ogólnie przyjętych zasad. Jak zdarzy się że jest coś mniej pracy to nie od razu tyłek sadzac na krześle tylko coś sobie gdzieś tam robić czy sprzątać. Jeśli zobaczą że chce ci się robić że masz chęci ogarnąć wszystko a nie jesteś jakimś ujograjca to będzie się dobrze pracowało. Inaczej będą Cię rzucać na mnie przyjemne roboty. Jednym słowem nie cwaniakować

Stary pracownik
@Stary pracownik

Z resztą to chyba zasady jak w każdym zakładzie. Ale niektórzy o tym nie pamiętają i fajnie się im nie robi. A tu robota nie jest ciężka może monotonna ale jak masz fajną ekipę to się fajnie pracuje.

Hjhj
@zwiad

Autoklawy

Murzyn

A jak w Myślenicach jest bo są przyjęcia?

kondi

tylko zalezy tez od stanowiska np na wycinarkach sa lajty na prasach juz gorzej

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
niko

teraz się poprawiło ale było tak ze 3 miesiące z rzędu mi się nie zgadzały wypłaty i musiałem chodzić i wyjaśniać

Problemy z nadgodzin czasem się zdarzają. Bo to liderzy czy koordynatorzy ręcznie wpisują, czasem coś i się zapomni, przeoczy. Wiec należy sobie pięknie ładnie notować kwitek sprawdzić i ewentualne błędy wyjaśniać. A kasa przyjdzie z następna wypłata. To są ludzkie błędy a zaczęło się odkąd korzystają z tego ADP. Nikt celowo ludzi nie kantuje. Należy sobie to po prostu sprawdzać i pilnować.

Zuzanna

@Preserczy udało Ci się wyjaśnić ten błąd z nienaliczonymi godzinami? Rozumiem, że sytuacja ta nie dotknęła tylko Ciebie. Czy to pierwszy taki przypadek, czy już wcześniej zdarzały się takie nieprawidłowości?

...

a co jak jest norma a nie ma kasy?

@...

Jaka praca taka płaca....jak masz norme to Cię pochwala i powinno Ci wystarczyć...nie licz na coś więcej...

....
@...

Może powiesz ze praca jest lekka łatwa i przyjemna ?

@....

Ja nie narzekam...dla mnie praca jest ok...jak jesteś dobrym pracownikiem to Cię szanują...

Piter

Tak nie jesteś jedyny którego ograbili z kasy....u nas na gnieździe też chłopaki mówili ze im brakuje wypłaty. Co za czasy....człowiek charuje...i jeszcze musi się upominac o swoje zarobione pieniądze...

Mike
@Piter

Jak pracujesz tak ci płacą.....nie ma normy nie ma kasy.....hahahaha

Preser

Czy ktoś zwas też miał źle naluczone nadgodziny?

Jo

Czy wiecie moze co z tym naszym postojem??? I kiedy zaczna w końcu wypłacać nam nadgodziny....bo w tym miesiącu znowu brakowalo mi wypłaty....co jest grane? Czy nawet o zapracowane pieniądze trzeba się upominać....to śmieszne...

Gacek

Czy może ktos mi powie gdzie dokladnie znajduje sie tzw Recepcja szklana w Cooper

PAPCIA

Mam pytanko kim jest ten szpakowaty pan po 40 stce chyba z Piekarskiej co ostatnio często odwiedza Takonii ,mam wrażenie że on tu kogoś ma bo często go widzę z blondyną z biura.

lili

Czy był ktoś lub jest teraz z Takonii w Dzierżoniowie

Leoś
@lili

Tak od pewnego czasu jezdzimy tam rozkrecac nasz projekt. Ja byłem ostatnio na 4 dni. Jezdzi ekipa od nas i Ci " wyżsi" z piekarskiej. Ostatnio dość często tam bywają.

lili
@Leoś

Dzięki ale czy ktoś od was z biura też wyjeżdża czy tylko produkcja

CSA
@lili

A po co miały by biura jeździć? Niech do roboty się na miejscu zabiorą

Leoś
@lili

Głównie to ludzi z produkcji tam wysyłają ale dział inzynieringu też ich wspiera i z tego co mi wiadomo to technicznego też. Ostatnio jechali tam Ci najwyzsi...to znaczy szefowie tych działów.

mon

no z tym rozwojem sie tez zgadzam klepiesz jedno i to samo

Jakiego rozwoju i jakiego awansu. Bez przesady.

Zuzanna

@SAY10dziękuję za szersze przybliżenie benefitów. Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji, czy też awansu jakie mają pracownicy Cooper Standard Automotive?

@Zuzanna

Jak w każdej firmie są możliwości rozwoju lub awansu tylko ,że nie wiąża się one bezpośrednio od razu z większymi zarobkami. Przechodzi się ze stawki godzinowej na ryczałt miesięczny.Pozdrawiam

SAY10

Nie siać fermentu. Jeśli trzeba chwalić to konkretami , jeśli krytykować to też konkretami a nie jak co drugi Polak jak już rano wstaje jest już na nie i nie ważne co by się działo nie mogę powiedzieć ,że z czegoś jestem zadowowlony bo tak nie wypada. Podwyżki są jak co roku i zostały podpisane w dniu dzisiejszym. Oprócz podwyżek stawek sa m.in. : zwiększone wczasy pod gruszą , bilety do kina i karta na święta. O zwalnianiu się to wielu mówi i co roku na wigilię ,żegnają się " że uciekają z tego kołchozu " i tak dalej i już 4 rok pracują w firmach zewnętrznych. Teraz podobno jest rynek pracownika nikt nikogo na siłe nie zatrzyma , można zmieniać pracę. Jak w każej firmie są tacy co się zwolinili wyjechali do uk lub poszli do innej pracy w Polsce a po pewnym czasie wrócili do firmy. Wielu się też zwolniło do innych prac z różnych względów np. dojazdu, lepszego systemu zmianowego pracy czyli przyczyn niekoniecznie finansowych ... życie pisze różne scenariusze. Gdyby były jakieś konkretne pytania postaram się odpowiedzieć w przyszłości :-)

dsd
@SAY10

akurat bilety wczasy i bony na swieta byly przed podwyzkami

@dsd

Witam,chyba muszę Cię sprowadzić na ziemię. Co to znaczy były ? W tamtym roku ? To że coś było w ubiegłym roku nie znaczy ,że jest standardowo co roku z automatu.To żeby były jakiekolwiek bilety do kina ,większe niż ustawowo wczasy pod gruszą i karta lub bony na święta - zakładowe związki muszą co roku wyrwać od pracodawcy bo takich rzeczy nie gwarantują żadne przepisy. Polecam zaznajomić się z przepisami o funduszu socjalnym. Pozdrawiam

ml

ale pracuj sobie w ocynkowni....

Praca
@ml

Praca jak praca, przynajmniej nie wykonuje się tych samych czynności przez cały dzień..dzień? cały czas tych samych, jak kurczak na fermie. Tam nawet jest kontakt z klientem z tego co wiem

Praca

W ocynkowni w czechowicach szukają, podobno powyżej trójki dają

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive