Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

lucek

Witam mam pytanie czy w tym roku były jakieś bony za to że pracownik przepracował cały rok bez chorobowego ?

biii
@lucek

Za niechorowanie jest premia co 3 miesiące. Bony ( kata podarunkowa) były na święta i nie mają nic wspólnego z L4. Pozdrawiam

lo
@lucek

NIE

qwerty

Jak pracuje się na ekstruzji, znośnie? Są tam jakieś wyciągi?

OooooO
@qwerty

Ale wyciągi jakie, narciarskie? A pracuje się dobrze, zależy gdzie trafisz i na jaką ekipę.

Robol

12.60 brutto na godzinę w Cooper w Bielsku na Piekarskiej?! Co się to porobiło? A jaki pośrednik TERAZ przyjmuje? Randstad?

Taki jeden
@Robol

No jest szał i się dziwią dlaczego nie ma chętnych do pracy, już nawet testów na przyjęciu nie ma żeby przypadkiem jakiś "chętny " nie odpadł

a

Przyjmują ludzi pod zakład czy przerzucają z pośrednika do pośrednika?

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Asia

Witam, zwracam sie do osob pracujacych w administracji tzw. pracownicy biurowi, prosze o podanie przedzialu placy brutto dla osoby z doswiadczeniem na stanowisku program manager .

Kiniaczek

Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV do Coopera w Częstochowie. Podzieli się ktoś opinią na temat obecnej sytuacji w zakładzie? Warto czy nie warto? Jak traktują tam ludzi na produkcji? Da się zarobić?

mama
@Kiniaczek

nawet nie próbuj jest dno i szkodliwe zarobki

PIP

Mam pytanie do COOPEROWCÓW,czy wy macie jakieś dodatkowe przywileje że względu na pracę w szkodliwych warunkach ( dodatek do wynagrodzenia,dodatkową przerwę )?Pytam bo w Takoni od kilku dni jest "zakaz otwierania bram roletowych" na hali że względu na zanieczyszczenia.....coś tu nie gra,spece od BHP twierdzą ,że nie ma szkodliwości.Jedno drugiemu przeczy.

@PIP

Może zanieczyszczenia są na zewnątrz i tak nas chronią, a tak na serio na piekarakiej nie ma takich zakazów wręcz okna dachowe otwarte, a wedle wszystkich badań jakie nam się przedstawia to tu powietrze lepsze jak w Ciechocinku

@PIP

Martwią się żeby wam powietrze z zewnątrz nie zaszkodziło. W końcu warunków szkodliwych nie ma, a na hali jest ja w Ciechocinku. Na piekarakiej okna dachowe bramy ITP otwarte, o nas się tak nie martwią

Tak poruszyłem temat tych bram roletowych,bo śmierdzi mi to conajmniej inspekcją PIPu,której chyba na Bestwińskiej brakuje.Dziwi mnie obojętność zwłaszcza COOPEROWCÓW,bo w Takoni to same ci..y zwłaszcza brygadziści ( tylko z nazwy),do tej pory nie było żadnych zanieczyszczeń,od kąd funkcjonuje ten bajzel,a nagle ....zakaz.Wydaje mi się,że okoliczni mieszkańcy skarżą się na smród,czemu im się nie dziwie,tylko niech grube ryby nie kiszą robili w tym syfie i niech powiedzą otwarcie-jest szkodliwość,a jak jest to dodatek do wynagrodzenia i nie ma,że boli.Chyba zależy nam na zdrowiu?!Na podsumowanie - niech przestaną lecieć w h...a!

zenon

nie wiem czy szukają, przyjdź zostaw CV jak będzie ktoś potrzebny to będą się odzywać, ale ostatnio jacyś nowi przyszli więc uzupełniają braki ja ktoś się zwolni. To racją że zwalniają się Ci którzy nie mogą dostać umowy przez zakład tylko za każdym razem przez innego pośrednika , to jest spora wada w tej firmie, ale po za tym nie można narzekać bo kasa przez pośrednika taka sama tylko brak wczasów pod gruszą i mniejsze bony na święta. Reszta taka sama. Fakt faktem że już w Cooperze nie ma aż tak dobrej kasy na początku jak kiedyś w porównaniu z innymi firmami.

cooperstan

ja uwazam ze ludzie sie zwalniaj tylko i wyłacznie dlatego ze nie dostaja umow tylko w tym zakładzie sa ludzie co robia po 3 a nawet 4 lata przez posrednikatak jak to ktos napisał wyzej..... jestem z bb i nie słyszałem zeby w ktoryms zakładzie ktos tyle pracował przez posrednika i z tego co wiem to duzo ludzi ma w planie sie zwolnic,

Cdn.

nie warto się starać w tym zakładzie - masz kogoś z rodziny - to będzie w miarę OK , kasa ok - podejście do pracownika NOK - lepiej paś barany ..... albo zarabiać na Roksie :-) ....

ciekawy

Witam Mam pytanko do pracowników z oddziału Takoni . Dlaczego tyle ludzi od 2 miesięcy się zwalnia ? podobno tyle zarabiacie .... to gdzie płacą lepiej jak można wiedzieć ? Czy może chodzi o podejście do pracowników ? Cooper miał taką renomę i co się stało ? Przecież to taka dobra firma , może chodzi o tych co zarządzają ? Zwiększyli normy ?

taki se

To prawda, że dyrektor w bielsku odchodzi i zmiany się szykują?

cooperowiec od lat
@taki se

jest ktoś podobno nowy, jakiś młody, a to nie wróży nic dobrego bo będzie się chciał wykazać, ale nie jednego dyrektora my przeżyli przeżyjemy i tego. Niech tam na górze uważają, bo słuchy chodzą że ludzie się zwalniają, bo już tak dobrze tu nie ma jak kiedyś w porównaniu z innymi zakładami, a bezrobocie w bielsku na bardzo niskim poziomie więc nowi przychodzą i szybko odchodzą jak widzą że tu nie ma szalu

seta

ja pracowałam w cooperze na takoni ale szczeze beznadzieja poniewaz ludzie robia przez posrednictwa przechodzac z jednego na drugie sa tan nawet osoby co były w myslenicach jako pierwsze rozkrecały projekt i z tego co wiem to juz robia 4 lata i umow nie maja wiec takie traktowanie ludzi to jest chore zeby pracowac 3 czy 4 lata przez posrednika . ja sie zwolniłam i jakos teraz po 3 mies dostałam umowe o prace a w cooperze to chyba z 10 lat musiała bym robic. osobiscie nie polecam tego zakładu . tak samo pozwalniali ludzi tak ze człowiek robił cały dzien a oni przychodzili np o 13;50 ze dziekuja za prace . nigdzie sie nie spotkałam z takim traktowaniem ludzi

Bob

W Takoni mieli Ponoć wczoraj akcje ratunkową,brygadier przewoził ludzi busem przez zalany parking,żeby sobie bidoki mogli auciska poprzestawiać.....niezły cyrk

Xvg

Co to za karetka na Bestwińskiej,druga zm.10.8.16?

jajajajaja

na praca Bielsko wpisz sobie cooper standart ale szczerze dla osób które szukają pewniejszej pracy to nie polecam nam też obiecali stawkę większa po 3 miesiącach i umowę po roku czasu i okazało się to wielką ściema ale było już po ptakach

jajajajaja

Aktualnie brakuje około 100 osób. Zaczęli zwalniać na wiosnę to ludzie zaczęli szukać roboty a jak przestali to ludzie sami zaczęli odchodzić i nadal odchodzą. A dyrekcja nadal nic sobie z tego nie robi .... na umowy nie ma co liczyć kolejna agencja już 4 pojawiła się na zakładzie... jeden wielki dramat a o podwyżkach już nie wspomnę... ciekawe ile osób po postoju odejdzie buahaha :D

Z pytaniem

Jeśli znasz dobrze dyrekcję to masz szansę na bezpośrednie zatrudnienie:) Chyba, że coś w tej materii się zmieniło?

Z pytaniem

Dokładnie powielam pytanie jak z tymi przyjęciami przez Randstad? Mam tam rozmowę i w sumie zastanawiam się, bo jakieś 2 lata temu koleżanka mi opowiadała, że ludzie przez agencję po 5-7 lat nawet tam pracują (mimo że kasa nie najgorsza)...

OooooO
@Z pytaniem

Teraz tylko przez agencje i raczej marne szanse na przejście pod Coopera

Dupa wołowa

Powiedzcie mi kuperki,czy są do was przyjęcia,bo jest ogłoszenie przez agencję,chodzi o to czy warto sobie zawracać głowę,bo z tymi agencjami to nic pewnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive