Aplikom

Łódź

Opinie o Aplikom

m 2011-10-26 18:38:39
Z tą firmą lepiej dać sobie spokój!!
nick 2012-01-09 13:19:27
A może ktoś w końcu napisze, jakie płace są w tej firemce? I dlaczego nie chcecie zatrudniać kobiet? No wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. No napiszcie o podstawie handlowca, czy innego pracownika i jak wyglądają plany i dlaczego nie można ich zrobić. Ludzie pracują po kilka lat, bo w Łodzi nie ma innej możliwości dla nich. Oto fakty ...
mmm 2013-06-17 12:02:00
I to jest najwłaściwsza opinia, żal żal żal, szczególnie pseudo - kierownicy, dyrektorzy - jeden dział kierowników dwóch i jeden szeregowy pracownik:D. Szkoda czasu na taką firmę, nawet w kryzysie...
mmm 2013-06-17 12:04:55
Nikt nie poleca:-).( usunięte przez administratora ). Brak opieki medycznej, brak karty multisport, była taka opcja ale nie chcieli nic dopłacić...
migotka 2013-08-26 21:34:12
Powiem tak- firma szanuje czas wolny pracownika godzina 16 i bim bam wszyscy ida do domkow.Natomiast jedno co mi sie nie podobalo ze to mala firma a zachowuje sie jak korporacja.Ciagle zebrania.Kadra rzadzaca nic nie robi tylko obraduje, spotyka sie , dywaguje.Smiech.Trafilam do dzialu w ktorym nie polubilam kolezenstwa.Ja sie ciesze ze juz tam nie pracuje.
magda 2013-10-07 12:49:09
Ok bim bam, wszyscy idą do domu,ale zabierają ze sobą pracę... ( usunięte przez administratora )
mała mi 2013-10-08 13:56:24
Jak to czytam to włos mi się na głowie jeży. Oby takich firm jak Aplikom było więcej. Fantastyczna atmosfera, jest gdzie wracać po urlopie macierzyńskim, firma prorodzinna są organizowane imprezy dla pracowników w postaci jednodniowej przyjemności, ale są są imprezy dla dzieci pracowników jak Dzień dziecka czy Mikołajki, ludzie się szanują nawzajem, umowa na czas nieokreślony szybko do zdobycia co w dzisiejszych czasach jest rzadko do spotkania. Nie ma żadnych nadgodzin i mowy o zabieraniu pracy do domu to Twoja dobra wola chcesz zabrać zabierasz, a jak nie to nie, praca w dobrych i pożądanych godzinach od 8 do 16 bez weekendów, nikt nie każe ci zostawać po godzinach w pracy, szanują Twój wolny czas, istnieje fundusz socjalny, z którego możesz sobie dofinansować zajęcia dodatkowe np: na siłowni. Fakt płaca podstawowa mogłaby być wyższa, ale nie ma co narzekać w dzisiejszych czasach i są możliwe do wyrobienia premie gdy wykonamy plan. Ja gorąco polecam Aplikom jako pracodawcę, oby więcej takich firm !
mała mi 2013-10-10 13:35:04
Buziaczek nie wiem ile dostaje nowy pracownik dokładnie, ale myślę, że jest to kwota w granicach 1600 zł netto na umowie próbnej, a na umowie na czas nie określony 1800 zł netto, więc są to standardowe stawki, jakie możesz dostać w mieście Łodzi, wiem co mówię mam szerokie grono znajomych, którzy niestety pracują na podobnych stawkach.
Figaro 2013-10-11 13:55:18
A ile ci zapłacili za pisanie tych bredni w godzinach pracy? Gdyby było tam tak cudownie, ludzie by nie odchodzili.
g 2013-10-28 09:22:32
podbijam
limo 2014-07-16 14:44:03
Sztywna kadra zarzadzajaca.Generalnie mysla ze sa kororacja na telemarketera czyli jak to sie ladnie nazywa handlowca trzeba przejsc proces rekrutacji 4 poziomowy prawie jak na prezesa.Nudzi im sie a patrzac na zarobki to juz wydaje sie tym bardziej groteskowe.
smerfetka 2014-08-28 16:58:15
A jak się żyje za taką głodową pensję? Starcza do 1?
inż 2014-08-31 17:05:12
Śmieszne wynagrodzenie, to nie żadne insynuacje tylko prawda ( usunięte przez administratora )Dobra opinia od klientów, to zasługa tylko i wyłącznie pracowników! Oni już chyba z całej Łodzi wszystkich zatrudnili, taka tam jest rotacja.
doler 2016-05-15 13:56:52
kinds,akurat u nich ciężko o pracę bo poszukują ludzi standardowo po znajomych
Zostaw swoją opinię o Aplikom - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aplikom