Opinie o SKB SPÓŁKA AKCYJNA w Radomsko Miła 2

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SKB SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKB SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKB SPÓŁKA AKCYJNA w Radomsko Miła 2

lis

oszusci.bez wiedzy budowlanej zalegaja z platnosciami

Maciej

@gość, użytkownik @Em.ka, wspomniał o premii, którą można otrzymać za pracę w firmie SKB, dlatego chciałbym sprecyzować tą kwestię. Masz może jaką wiedzę na ten temat i mógłbyś odnieść się do tych przedstawionych na forum informacji? Podziel się swoją opinią na ten temat, jeżeli posiadasz doświadczenia związane z pracą w tym miejscu.

Maciej

@Em.ka, pracowałeś w firmie SKB na stanowisku, które wymieniłeś w swoim komentarzu? Jeżeli tak to jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tym miejscu pracy? Czy możesz napisać jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać premię o której wspomniałeś w swoim komentarzu? Zachęcam do dyskusji na temat pracy w firmie SKB.

gość
@Maciej

jaka premia i kto ją dostał

Em.ka

Mechanik maszyn dolowych... gosc oszalal .. 1900zl plus premia 200zl z zaznaczeniem ze niekoniecznie...zazartiwales sobie ze mnie tak samo ja zrobilem z Toba grubasie..nie polecam Ludzie szanujcie sie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SKB SPÓŁKA AKCYJNA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jarek

Zawsze można zmienić firmę , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podzielcie się swoją opinią!

przemo

nic jest coraz gorzej nie polecam tego zakładu szkoda czasu i nerwów przedszkole a nie zakład pracy

Zuza

Idealnych firm nie ma, Z każdego drobiazgu jak ktoś będzie chciał to może zrobić wielki problem!!!

nie podejmiemy współpracy z tą firmą jako podwykonawcy czytając te opinie , dobrze ze jest możliwość poczytania opinii na temat różnych firm , przynajmniej człowiek wie co się kroi a tacy co nie płacą - do diabła z nimi bo dorabiają sie na krzywdzie innych żyjąc sobie na czyiś koszt ponad stan

Max

Współpracownik na isopaku w Świebodzicach i wszystko ok. Parę dni poślizgu przy płatności a tak wszystko ok

Stefan

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to gorszy czas w firmie?

oks

Załóżmy, że firma do tego zmusza.. załóżmy, że jest zła i niedobra. Kto jednak się na to godzi? jak dla mnie, to my sami, psujemy sobie rynek niestety.

Witam, Pracuję w tej firmie jako inżynier budowy. Ogólnie nie polecam. Warunki pracy ciężkie, płaca marna, brak premii i dodatków. Praca min po 10 godzin dziennie plus soboty, za które nie jest ani płacone ani zwracane. Za prace nikt cię nie docenia, liczą się tylko wyniki i nić więcej.

gość

Miałam okazję pracować w tej firmie. Szczerze nie polecam. Ogólnie kolesiostwo i w pełni popieram wypowiedź podwykonawcy. Szefa częściej nie ma niż jest, a kadra robi co chce pod jego nieobecność. (usunięte przez administratora) Jak to w Radomsku zresztą.

krychu

To proponuję nieszczęśliwym poszukać innej pracy w Radomsku, lepiej płatnej i w ogóle tak dobrze wypłacalnej jak SKB. A tak w ogóle,Heniek, jaka praca taka płaca. Ja w tej firmie spędziłem prawie 10 lat i sobie chwalę i jeśli nadarzy się taka okazja to tam wrócę.

Heniek

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy warto zatrudnić się w tej firmie? Ponieważ ostatnio pracowałem w rubexie i zostałem wyrolowany. Bardzo Proszę o opinię.

pkot2708
@Heniek

od dzisiaj tam pracuje stawka godz.to 7zl kierownik kawal zlamasa po pierwszym dniu chcial mnie zwolnic po tym jak sie zapytalem o stawke.z rubexem tez mialem kontakt 1,5 dnia jeszcze wieksze pedaly od skb ci podobno sa wyplacalni ale grosze placa

Bary
@Heniek

Firma, totalne dno. Wszystko wina kierownika, jest niekompetentny, nie zna się na wykonywanym zawodzie. Traktuje pracowników z góry, straszny gbur. Rok czasu trzeba się prosić o podwyżkę 50gr.. Płace są tam minimalne 8- 12 zl/h w zależności od stanowiska. Prezesi i kierownicy starają się wyrolowac na kazdym kroku, panie z kadr równiez nie są mile, jeśli przyjdzie coś komuś załatwić - współczuję... ponieważ w godzinach pracy załatwiają swoje prywatne sprawy. Dla mnie, firma ta, to najgorsza z istniejących na Mostostalu - przez kadrę kierowniczą. Pracowałem tam ponad 2 lata, same przekręty, nie polecam

Bary

Podwykonawca

Opinia dotyczy branży budowlanej choć nie wykluczone, że cała firma tak prosperuje. Filarem tej firmy jest kadra [usunięte przez moderatora], którzy zrobią wszystko, aby zamaskować swoją niekompetencję przed przełożonymi. Przykład: menadżer [usunięte przez moderatora]. lub kierowniczka [usunięte przez moderatora] Szczególnie ostrożni powinni być podwykonawcy, ponieważ rzadko kiedy firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych. O żadnych umowach dżentelmeńskich nie ma mowy. Najdrobniejsze szczegóły i ustalenia musicie umieścić w umowie nawet tzw. oczywistości. Oczywiście to wszystko w ostateczności, którą jest współpraca z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o SKB SPÓŁKA AKCYJNA - Radomsko

• Jak się pracuje w SKB SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy SKB SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKB SPÓŁKA AKCYJNA?

SKB SPÓŁKA AKCYJNA
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.

SKB SPÓŁKA AKCYJNA