SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Radomsko

Opinie o SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Podwykonawca 2012-03-14 23:30:08
Opinia dotyczy branży budowlanej choć nie wykluczone, że cała firma tak prosperuje. Filarem tej firmy jest kadra [usunięte przez moderatora], którzy zrobią wszystko, aby zamaskować swoją niekompetencję przed przełożonymi. Przykład: menadżer [usunięte przez moderatora]. lub kierowniczka [usunięte przez moderatora] Szczególnie ostrożni powinni być podwykonawcy, ponieważ rzadko kiedy firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych. O żadnych umowach dżentelmeńskich nie ma mowy. Najdrobniejsze szczegóły i ustalenia musicie umieścić w umowie nawet tzw. oczywistości. Oczywiście to wszystko w ostateczności, którą jest współpraca z tą firmą.
Heniek 2014-01-04 12:30:19
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy warto zatrudnić się w tej firmie? Ponieważ ostatnio pracowałem w rubexie i zostałem wyrolowany. Bardzo Proszę o opinię.
pkot2708 2014-03-17 17:43:26
od dzisiaj tam pracuje stawka godz.to 7zl kierownik kawal zlamasa po pierwszym dniu chcial mnie zwolnic po tym jak sie zapytalem o stawke.z rubexem tez mialem kontakt 1,5 dnia jeszcze wieksze pedaly od skb ci podobno sa wyplacalni ale grosze placa
krychu 2014-03-21 20:57:46
To proponuję nieszczęśliwym poszukać innej pracy w Radomsku, lepiej płatnej i w ogóle tak dobrze wypłacalnej jak SKB. A tak w ogóle,Heniek, jaka praca taka płaca. Ja w tej firmie spędziłem prawie 10 lat i sobie chwalę i jeśli nadarzy się taka okazja to tam wrócę.
gość 2014-04-22 21:32:37
Miałam okazję pracować w tej firmie. Szczerze nie polecam. Ogólnie kolesiostwo i w pełni popieram wypowiedź podwykonawcy. Szefa częściej nie ma niż jest, a kadra robi co chce pod jego nieobecność. (usunięte przez administratora) Jak to w Radomsku zresztą.
Gość 2015-03-29 17:19:10
Witam,
Pracuję w tej firmie jako inżynier budowy. Ogólnie nie polecam. Warunki pracy ciężkie, płaca marna, brak premii i dodatków. Praca min po 10 godzin dziennie plus soboty, za które nie jest ani płacone ani zwracane. Za prace nikt cię nie docenia, liczą się tylko wyniki i nić więcej.
oks 2016-05-20 23:00:57
Załóżmy, że firma do tego zmusza.. załóżmy, że jest zła i niedobra. Kto jednak się na to godzi? jak dla mnie, to my sami, psujemy sobie rynek niestety.
Zostaw swoją opinię o SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA