Corona Hotel-Restauracja

Tychy

Opinie o Corona Hotel-Restauracja

Piechota 2012-03-17 00:36
Kto to napisał???
Wszystkie te słowa to przeciwieństwo rzeczywistości
jak panuje na codzień w Coronie!!!!!!
Dziewczyny na sali w ciągłym stresie i (usunięte przez administratora).
Aż dziw, że nikt się nie zatruł na tej kuchni niczym...
Ale włosi to brudasy i im to akurat nie sprawia problemu, ze taki syf do okoła.
Na 20 osób personelu to chyba 7 ma umowę o pracę, reszta na czarno i nie odważa się nawet przypominać o umowie, aby nie stracić pracy.
Piotr 2014-02-24 20:26
Po jednym dniu pracy zrezygnowałem.
Wyposażenie - tragedia.
Kupione jakieś chyba 30 lat temu -
wszędobylskie aluminium i meble poskręcane
z płyt wiórowych ;)
Nie polecam nawet za te 10zł na godzine(usunięte przez administratora)
wela 2016-04-24 20:22
a ciekawe jakie są stawki obsłudze płacone za wesela
Była pracownica 2017-02-07 18:22
Pare osób pracuje na czarno,stawki okropne zdierstwo totalne ,najbardziej żal tych dziadków którzy są tam warunków z tego co wiem tam nie ma do domu opieki brakuje opiekunów pielegniarek ,przykre to syf ,dowiedziałam się również ,że wiercenie tam jest przy staruszkach jak tak można oni potrzebują ciszy spokoju a nie żeby ktoś wiercił kurzu tylko pełno bardzo dużo choruch na grype jest ,ta szefowa wogóle serca dla dziadkow niema a swoich pracowników wykorzystuje pracuja po 14 godz nie raz a tak to po 12 zimne obiady dużo pisać żal !!!tu jest potrzebny PIP.

Gość 2017-03-03 17:11
Dzień dobry bywam tu często w Hotelu i porównując kiedyś,a teraz to przynajmniej widać ,że są pokoje bardzo czyste zadbane ,pozdrowienia dla pokojówek ☺
Gość 2017-03-03 19:48
Witam
Mimo tego utrzymać tam czystość jest bardzo trudno ponieważ łazienki i pokoje nadają się do remontu! !!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Corona Hotel-Restauracja - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corona Hotel-Restauracja