CEZAR P. P.

Opinie o CEZAR P. P.

Agata

@pl Drogi użytkowniku, jeśli już zarzucasz coś, to warto byłoby to podeprzeć argumentami. WPisy nieuargumentowane nie są aż tak wiarygodne, jak te, które posiadają dobrą argumentację. Twoją wypowiedź można potraktować jako pomówienie na temat firmy CEZAR. Zatem może uzasadnisz swoją wypowiedź?

@Agata

To prawda, powinny byc twarde dowody na zarzuty

Zenon

Można prosić o opinie na temat pracy biurowej?

pl
@Zenon

praca jak każda inna, priorytetem jest zawsze mieć zdanie jakiego chcą tego "wyżsi" nigdy swego i najlepiej donosic na kazdego, wtedy jestes kims w ich mniemaniu, jaka wladza taka praca i placa, nie polecam

Janek

Sporo dobrego słyszałem o firmie. podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Mani€k

Narzekają narzekają się zwolnią a później i tak wracają ????????????

DżonŁejn

Metal jest OK praca od 7-15 Soboty od 6-10 Jeszcze jak wpadnie kilka nadgodzin to całkiem nieźle wychodzi rekord 3970netto Przy wszystkich sobotach i nadgodzinach a tak przeciętnie 2500netto lekką ręką

Ale ty głupi

Leoś
@DżonŁejn

Ale to jako operator maszyny tyle zarabiasz.przyjmują do pracy

bemowo

a tam głupi niech policzy z niedzielami po 12

Mani€k
@DżonŁejn

DżonŁejn chyba z konia spadłeś :DDD co do zarobków a reszta się zgadza :)

Leoś
@Mani€k

To nie z konia to z wielbłąda

Nie dba o pracownika,nie ma ubrań ochronnych,obuwia i cieplej odziezy.Temperatura w zakładzie jest poniżej 14 stopni,to znaczy -12.Są obiecywane premie jak dochodzi do wypłaty to dyrektor nie zatfierdza.Chcą stworzyc (usunięte przez administratora).A mają ISO taki super zakład.......

fox

uważajcie na nową na recepcji - wszystko donosi

Bolesłav

Zrujnował firmę ojca, już się nie da jej uchronić przed upadkiem.

klara

piersza umowa to umowa zlecenie .13,70 za godzine na tej umowie i umowie probnej

Leon

Firma to bardzo dobry pracodawca i nie dziwi mnie, że nie chce się nikomu pisać. Szkoda tylko, że nie można się dowiedziec coś od pracowników.

@Leon

Leon uderzyłeś się gdzieś głową w ścianę że takie głupoty piszesz

nic
@Leon

Nie blefuj dno i wodorosty zero podwżek

bemowo
@Leon

Daj namiary na towar, który bierzesz musi być zacny

dejw

firma dawno sięgnęła dna ale teraz to prawdziwa depresja, ludzie sami odchodza ze stanowisk kierowniczych, nowy zarzad rozwali tą firme, nic nie mowią szefowi, jedynie to co chce uslyszec, zatajanie prawdy, firma traci juz od kilku lat, nie warto tam pracowac

Misiek

Ktoś może wie jak jest na stanowisku RKS? Zarobki, wymagania, itp?

Lysy

Chce ktoś do Cezara bo za polecenie pracownika dostanę premie 500zl ????

SLAWEK
@Lysy

TAK JA CHĘTNIE PODEJME PRACE NA STANOWISKU RKS

Pitt

Cześć. Jak wyglada praca handlowca w waszej firmie, podstawa,premia, auto i będę wdzięczny za info

kolas

Kiedys tam bylo ok a teraz ? pieski chodzace za dyr i donoszacy wszystko, plotkarstwo ogolne, a najbardziej nowa stazystka na handlu i na recepcji, az uszy bola

Agata

Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest ta firma oraz o Waszych doświadczeniach z pracy w niej, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu portalu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne czy też naruszające dobra osobiste.

Agata

@Tam i spowrotem dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, jest to dość częste, że bonus od firmy dostaje się za poleconego pracownika, który się sprawdził w pracy. A jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś powiedzieć też coś więcej o samej pracy? Jak wygląda jej system oraz możliwości rozwoju zawodowego o jakich można przeczytać w ofertach pracy na stronie internetowej firmy?

jack

najwyzszego do suwalk wyrzucaja heheh

Tam i spowrotem

Agata prędzej ktoś tobie napisze czemu nie warto w niej pracować :) a na dodatkową premie można liczyć dopiero jak polecona osoba po okresie próbnym zostanie zatrudniona. Praca oczywiscie po 12h, a te 500+ to brutto.

Agata

@Lysy czyli w firmie działa system poleceń. Po jakim czasie po poleceniu kogoś do pracy można liczyć na dodatkową premię? Możesz też powiedzieć dlaczego warto pracować właśnie w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o CEZAR P. P. - Ełk

• Jak się pracuje w CEZAR P. P.?

Zobacz opinie na temat firmy CEZAR P. P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEZAR P. P.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEZAR P. P.?

Kandydaci do pracy w CEZAR P. P. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEZAR P. P.