CEZAR P. P.

Opinie o CEZAR P. P.

POLAK

Gdyby nie ,,ukraińcy,, to nadal pasł byś krowy w PeGieRze w Pisanicy.I nie podszywaj się pod Józka Kozłowskiego. To był w porządku facet. DZIADU zza BUGA. A faktycznie fikoł jest pierdolnięty. Sam śp. Czarek mawiał to.

@POLAK

jak jozek kozłowski był wporzadku facet to ty jestes taki sam osioł jak i on. a ogólnie w firmie jest spoko tylko najgorsze są te wszelkie zakazy typu palenie papierosów itp.

piku

powiedzcie coś o przedstawicielach handlowych jakie warunki tam panują ,jaka kasa,jakie samochody,czy dyrekcja jest do dogadania,

Jan_64 szczyrk

Taaaaa.. Za starego można było.. ehh te czasy nie wrócą.. I do tego teraz jakas masakra z tą creativa się porobiła..

joseph kozlowski London

cezar to byl kiedys, gdy zyl prawdziwy cezar i byly w miare pieniadze i talony na swieta, pozniej jakis ukrainiec zapierniczyl pile motorowa i wszystko sie urwalo.Kapowanie i podlizywanie sie to bylo bardziej ze strony ukraincow, co sie podszywali pod bialystok, a tak naprawde nie potrafili przyzwoicie siedziec przy stole i spuscic wody w wc, jak wychodzili. Czasem na nockach sie pochlalo i strach bylo sie odezwac do jakiegos dzikusa z ukrainy, bo po kilku glebszych dostawal bialej goraczki. Duzo ludzi sie pozwalnialo i powyjezdzalo na zachod i teraz sie smieje z debili, ktorzy tam probuja w dalszymm ciagu robic kariere, tylko ze nie wiedza, ze w kazdej chwili moga dostac kopa w dupe i wyleciec jak mysz zdechla za brame.Ja juz tam nie pracuje ponad 10 lat, uwolnilem sie od szumowiny i prostactwa, ktorzy mieli problem nawet z podpisaniem listy obecnosci,gdyz ukonczyli tylko szkole podstawowa i nawet specjalna. A co do ukraincow typu doktorki, romusie,jabloniaki i inni, to nie dziwie sie , ze tak wchodza w tylek dla wladzy, bo co by ich spotkalo gdyby zwolniono ich z cezara????? - wrocili by do pasienia krow i pielenia buraczkow u tatusia w kolchozie!!!!

maly

jak wam tak źle to polecam porte :) idźcie sobie na metal do barana super gość :D

anty romek

Za niby dobrych czasów przepracowałem w tej firmie 7 lat.Zarobki starczały na chleb i margarynę.Robota bez perspektyw.Teraz robię to co lubię i kasa dużo lepsza.Większość pracowników z Białegostoku to Ukraińcy,przebywanie z nimi przez dłuższy czas może zaszkodzić.Chłopki bez jaj ze zrytym beretem.Ludzie zacznijcie robić to co sprawi wam radość i realizować swoje marzenia.Życie jest zbyt krótkie i na taką robotę szkoda czasu

Doświadczony

Właściciel za nic ma pracownika, przełożeni nie inaczej. Po 7 latach uczciwej pracy wypowiedzenie. Szacunku zero, zarobki może i trochę lepsze jak gdzie indziej: ALE dostajesz najniższą krajową+ premia. Rok w rok podwyżka najniższej krajowej wygląda następująco- z premii do podstawy(niby za porozumieniem stron a jak się nie zgodzisz to grożą zwolnieniem) i stoisz w miejscu . Fundusz socjalny oficjalnie dla pracowników nie istnieje( korzysta biuro, kawka,napoje, słodycze,potajemne imprezy firmowe). Talony,paczki,dodatki- Zapomnij!!! Podwyżka? Jaka podwyżka, tam czy jest roboty full,czy nie ma to wiecznie ta sama przyśpiewka Cyt: " Mamy kryzys" (od 4 lat). Odprawa? Nie należy się bo nie grupowe zwolnienie. Lepiej poszukać coś za mniej ale z dodatkami i możliwością podwyżki niżeli pracować tam i być traktowanym jak bydło!!! Owszem zgodzę się z częścią wpisów,że DOBRZE,ale dobrze było jakieś 6 lat temu gdy właścicielem był ś.p C. Niewiński,a nie synek. Tyle w temacie. Radze się cztery razy zastanowić!!!

cola

cwaniak i nierób,na wysokich stanowiskach zatrudnił przydupasów o takim samym charakterze jak on czyli cham,prostak itd

popracujcie w padmie to docenicie cezara

żelek

w suwałkach 8 osób zwolnili jednego dnia

gość125

gość123 ma rację popracuj w porcie to docenisz cezara,

Ponury Rolnik

Nikomu nie poleciłbym tej firmy. Fakt, że w Ełku niewiele jest sensownej pracy, ale Cezar to powinna być ostateczność. Zresztą teraz jest niezła czystka, nieważne czy pracujesz 6lat czy 6miesięcy, olewasz pracę, czy się starasz. "Kwity" mogą dostać wszyscy.

@Ponury Rolnik

A ja wręcz przeciwnie tylko metal.A ty ponury rolniku złóż CV do porty to zobaczysz jak się naprawdę pracuję a nie jak wy macie nocki to sobie śpicie i wszystko macie w d...e.

tftftftf

uwaga zwalniają

jaN

jest nowy i na pewno jest trudniej sie dostac bo mnie nie przyjeli ostatnio po rozmowie

@jaN

nie ma żadnego nowego kierownika nadal jest kierownik (j)co ty za propagandę siejesz człowieku

tararara

kierownika z suwałk wywalili

BurakJabłuszko

Tak myślę za Starego były lepsze czasy i nie wrócą teraz każdy każdego podpierd... nie wiesz z kim masz gadać i o czym bo może właśnie rozmawiasz z kapo. A do tego cuda w zakładzie się dzieją upierdzielają pensje robią co chcą tylko skarbówkę podesłać lub sąd pracy. Ale nikt jaj na to nie ma niedawno miało miejsce ciekawe wydarzenie ciekawe jak to się zakończy pracownik vs kierownik (J) Ja na miejscu pracownika poszedłbym do sądu pracy jak nie usuną kierownika ze stanowiska. Jak mówiłem będę bacznie to obserwował a co usłyszę napisze na forum czyli tutaj. Bo to co sie wyrabia w zakładzie z pracownikiem to istna komedia a kierownik (J) nadużywa swoich obowiązków i każdy to widzi nie wielu z tym coś robi. Wielki szacun panie L. Ja chyba zrobiłbym tak samo a jak potrzebna będzie pomoc świadka mogę świadczyć przeciwko kierownikowi (J)

mario

czasami lepiej jest pracowac za najnizsza krajowa w innej firmie niz za minimalnie wyzsza kase pod rzadami "przenajswietszych" w tym zakladzie. (usunięte przez administratora)

do haha

na wiecej i tak nie zaslugujesz

HAHAHA

NARESZCIE PO TYLU LATACH DALI 250ZL ALE BRUTTO

aj

git jest

Zostaw merytoryczną opinię o CEZAR P. P. - Ełk

• Jak się pracuje w CEZAR P. P.?

Zobacz opinie na temat firmy CEZAR P. P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEZAR P. P.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEZAR P. P.?

Kandydaci do pracy w CEZAR P. P. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEZAR P. P.