CEZAR P. P.

Opinie o CEZAR P. P.

Człowiek Nowy wpis

Zainteresowało mnie to ogłoszenie dla referenta ds. wdrożeń. Wymagane jest wykształcenie wyższe, z technicznych umiejętności - czytanie rysunku. Mam pytanie, jak duży i czy rozbudowany jest dział innowacji (wdrożeń czy jak jest to nazywane). Czy referent jest jego częścią, czy też łącznikiem między nim a działem sprzedaży, kimś w rodzaju samodzielnego specjalisty?

Niki Nowy wpis
@Człowiek

Najlepiej złożyć cv i się podpytać. Dział wdrożeń tworzy patenty i nowe produkty. Referent to początek ścieżki kariery do specjalisty.

Jak jest z pakietem medycznym w CEZAR P. P.? Można dołączyć rodzinę?

Niki Nowy wpis

Nie ma oferty medycznej w firmie Cezar

Magazynier z doświadczeniem i uprawnieniami na jaką kwotę tu może liczyć? Chodzi mi o zarobki netto. Nie wiem czy dobrze myślę, ale takie tu poruszenie jest i dopytywanie o możliwość podjęcia pracy, ze chyba faktycznie musi być coś na rzeczy? Oferują dobre warunki? Tak was jeszcze zapytam, czy są jakieś podwyżki za staż pracy lub premie? No i co to znaczy, ze dla perspektywicznych pracowników organizują kursy? Jakie kryteria trzeba spełniać, czym się wyróżnić musi pracownik?

Muran

Masz uprawnienia i staż ..więc ok. 6 masz na czysto. Będziesz cwaniakowal na dzień dobry dostaniesz 5.. Oczywiście numer szafki :) reszta numer buta...43-45 ...oczywiście metra na 10 sekund tyle musisz przejść by ostreczowac paletę. A że ich jest po 60 także...dasz radę :)

Bezrobotna

Czy aktualnie przyjmują kobiety ? Jakiego wynagrodzenia na rękę można się spodziewać?

nowy robol

Czyli zatrudniają. Super

Czy firma CEZAR P. P. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w CEZAR P. P.?

Witam. Czy jest możliwość pracować na jedną zmianę 7-15 na produkcji dla kobiety? Niestety nie mogę pracować na zmiany... pozdrawiam serdecznie.

pracus
@Kasia

Jeśli już to bardziej 6-14 i to może być ciężko, 2 zmiany a nawet 3 raczej wszędzie są

@Kasia

Jest możliwość. Z tego co wiem na dziale metalu jest możliwość pracy na poranną zmianę (7-3pm) ale lepiej dowiedzieć się u źródła:)

Wiktoria

Ile zarabia Regionalny Kierownik Sprzedaży? Pytam o stawkę przygotowaną na to stanowisko, żeby wiedzieć, czy i jak negocjować. Ponadto w ogłoszeniu mowa jedynie o regionie Polski południowej, bez bliższych danych. Ktoś z Was je zna? Tutaj widzę głównie osoby z produkcji, albo zainteresowane pracą tam, hasło "minimalna krajowa" niestety mnie również nie nastraja pozytywnie, ale kto wie, kto wie.

@Wiktoria

Najlepiej przygotować swoją stawkę na interview. Dyrektor handlowy jest naprawdę spoko ale niestety ma również limity nałożone. Na pewno można wynegocjować kwotę satysfakcjonującą obie strony.

Marzena
@Witam

No właśnie tylko kwestia tego żeby nie przesadzić ;p Bo czasami firma usłyszy kwotę i niestety później cisza z ich strony. Czyli negocjacje na spokojnie są możliwe? Wiadomo może czy po czasie ewentualne podwyżki wchodzą w grę jeśli człowiek się sprawdzi?

Dan

8000 brutoo chociaż?

Hanna

Na ich stronie jest ogłoszenie na operatora strugarek CNC. Podają atrakcyjne warunki zatrudnienia, ale to właściwie tyle. Nie ma żadnych konkretów o zarobkach, czy tutaj ktoś jest w stanie podać stawkę?

Szukam pracy

Czy wie ktoś czy przyjmują w tym momencie do pracy w Cezarze?

@Szukam pracy

Witam. Jakiej pracy Pan poszukuje. Fabryka, biuro ?

Szukam pracy
@Witam

Jestem kobietą i szukam pracy jakie są stanowiska na fabryce ?

Jak szefostwo w CEZAR P. P. traktuje ludzi?

Dr hab

Przeczytaj poniższe komentarze na ich podstawie na pewno wyciągniesz odpowiednie wnioski.

Zatroskana

Zależy o który dział pytasz...

@Zatroskana

O aktualnej sytuacji w biurze mogłabyś coś napisać? Kobiety tu raczej przy metalu nie pracują? Czemu "Zatroskana"?

Dariusz

Powiesz na jakim poziomie zarobki że oceniasz je jako słabe? Bo chce aplikować i wolałbym wcześniej wiedzieć ile mi zaproponują.

@Dariusz

Minimalna krajowa, a jakie mogą być inne zarobki? :D Już w porcie, albo jakimkolwiek innym zakładzie na strefie więcej zarobisz.

parys
@Dariusz

Zaproponują ci 2 tysiące z hakiem nie więcej.

Joanna
@parys

Nie ma żadnych premii nawet?

@Joanna

Nie ma

@Stary

To czym tak w sumie ludzie są tu motywowani do pracy?

@Honorata

Niczym. Pracują bo muszą gdzieś tę kasę zarobić, jaka by ona nie była. 90% ludzi tam pracujących miałoby ochotę po prostu się zwolnić, ale już się zbyt mocno przyzwyczaili i im najzwyczajniej w świecie już się nie chce zmieniać pracy, bo ''po co''? :D

@Stary

Czyli na logię aż tak źle to im tu chyba nie jest? ;p A skoro tak to chyba nic złego w takim razie skoro chcą pracować. Z tymi różnicami na umowach, o których wspomniał to o co chodzi? Tylko stawka?

Nikodem500
@Honorata

Uważam, że nastały czasy, że kierowców nie ma. DOBRY kierowca znajdzie pracę i pracuje. Jak mu źle to se zmienia. Dzisiaj już nie ma tak, że pracodawca ci mówi: jak ci źle, to na twoje miejsce za bramą jest 10-ciu chętnych.

Intelektualista

Widząc taki poziom ortografii, tylko pozazdrościć poziomu pracowników ;)

Czy warto iść na pakowanie do Cezara? Jak to wygląda ,jaka atmosfera panuje?

Była
@Anonim

Warto - idź sam sprawdź na własnej skórze

@Była

Sprawdzić, pewnie sprawdzi ale fajnie mieć ogląd na sprawę. Skoro twierdzisz, że warto to pewnie wiesz, więc może napisz wprost?

Kierowcy?

Od co najmniej kilku tygodni pod firmą stoją nonst(usunięte przez administratora)-3 nowiutkie zestawy Volvo. Szefostwo zapewne pęka z zachwytu, ale te auta z tego co widać z za ogrodzenia stoją nie jeżdżą. Jak wygląda komfort pracy i podejście pracodawcy do kierowcy? Czy w firmie jest na stałe zatrudniona osoba odpowiedzialna tylko za transport, czy tam to "przy okazji" ktoś ogarnia? Jak wyglądają zarobki? Dlaczego nie maja kierowców, czy ktoś wie czym to jest spowodowane?

Obserwator
@Kierowcy?

W firmach z DOBRYMI warunkami to raczej silniki nie stygną w takich samochodach. Więc coś musi tu nie grać .Ale to tylko takie moje przemyślenia , szczegółów nie znam.

Driver
@Kierowcy?

Dobre nowe auta to nie wszystko, liczy się szacunek do pracownika i godne wynagrodzenie. Przy obecnych sankcjach (taryfikatorach za wykroczenia) i sytuację geopolityczna w Europie O kierowcę i pracownika trzeba "walczyć" a nie Go zwalczać. Ogarnięci kierowcy już wyjechali na zachód, u sąsiada w DE minimum 2,5-3k € na rękę, do tego zwrot kosztów dojazdu i zamieszkania, to o czym my mówimy (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Joanna
@Driver

Hmm sugerujesz że tutaj wynagrodzenie nie jest za dobre? podasz może jakieś widełki?

Driver
@Joanna

Sugerujesz... nie znamy sie, tym bardziej nic ci nie sugeruje. Pani Joanno, podanie konkretnych kwot na portalu nie byłoby na miejscu. Użyty przeze mnie zwrot "godne wynagrodzenie" jak również użyty przez Panią zwrot "nie jest za dobre" są bardzo ogólne, mogą określać czyjeś subiektywne odczucia. Jeżeli chce Pani uzyskać konkretne dane i widełka z pewnością dział rekrutacyjny tej oraz różnych firm chętnie udzielą Pani informacji. Jeżeli chodzi o widełka w kraju DE 2,5-3k, są to dane z ogólnodostępnych ogłoszeń na portalach o charakterze rekrutacyjnym. Zachęcam do lektury.

Krzemowa

Jak wygląda praca na w zakładzie a ulicy Krzemowej? Ile godzin mają zmiany, czy pracownik przy podpisaniu umowy dostaje na piśmie zakres obowiązków? Jak wygląda zaplecze socjalne i sanitarne? Jak wyglądają przerwy regeneracyjne przy obecnych upałach? Bardzo proszę o rzetelne opinie. Dla (usunięte przez administratora) dziękuję.

tom

Ile tam się przewinęło narodu .

Stary pracownik
@tom

Kierownik działu metalu to cham bez kultury pracoholik i debil

Rolent

Jasiunia jeszcze tam jest ?

Bogdan

Dlaczego ostatnio dużo osób pozwalniało się z biura?

Maja

Będzie jeszcze gorzej, lepiej to już było. Liczy się tylko to ile uda się zarobić dla firmy. Koszty pracownicze to zło konieczne. Pozdrawiam

Jacek

Nie polecam pracy na magazynie kierownik zwykły burak, nie traktuje ludzi najniższą krajowa + premia tyle ile wyrobisz 5 reklamacji nie masz nic

Paulina
@Jacek

praca na magazynie jest na 1 zmiane, zawsze te same osoby i ten sam kierownik ?

Zostaw merytoryczną opinię o CEZAR P. P. - Ełk

• Jak się pracuje w CEZAR P. P.?

Zobacz opinie na temat firmy CEZAR P. P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEZAR P. P.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEZAR P. P.?

Kandydaci do pracy w CEZAR P. P. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEZAR P. P.