Opinie o ETS w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ETS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ETS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETS w Racibórz

Przemek496

Jak teraz wygląda sytuacja z pracą,zmieniło się coś?Teraz pewnie ciężko się tam dostać

@Przemek496

ostatnio czekałem na wyjazd 2 tygodnie, maja sporo chętnych, ale jak się ma dobrą opinię to łatwiej się dostać. Najlepiej już na miejscu przy rozliczeniu umawiać się na powrót, wtedy już planują listy pracowników na kolejne tygodnie, osoby nowe muszą czekać na wolne miejsce.

@Janusz

Ciekawe czy na nowy rok podnieśli stawkę i mają inaczej pokoje.Te testy na koronawirusy blokują,może wyjść że zdrowy i jedziesz z papierami a niemiec sprawdzi swoim sprzętem i chory powie,wtedy trzeba wracać setki km

@Przemek496

no co ty, testy robią przed wyjazdem do Niemiec. Także jadąc wiesz, że jesteś zdrowy i na 100 % masz pracę. Wiem, że są premie od długości pobytu, ale najlepiej o wynagrodzenia dowiedzieć się w biurze.

@Janusz

Ty wolisz na taśmie czy w terenie zbierać?Teraz wiosna to lepsze warunki jak w zimie w terenie być,jakby pokoje były czyste i ludzie normalne to do zimy można siedzieć bo w Polsce nie ma przyszłości

@Przemek496

osobiście wolę w terenie, taśma nie dla mnie. Jedz do pracy to sam się przekonasz i zobaczysz czy Ci odpowiada, przez pisanie się nie dowiesz. W Polsce ciężko z pracą, więc trzymam się mojej pewnej.

Miziek
@Przemek496

Jeżeli masz dobrą opinie to dostaniesz się warto się zapisać i czekać.

Miziek
@Janusz

Hej :) no bo w takim towarzystwie to aż miło się jeździ :) Lekka praca ptaszki śpiewają ;)

Kizio

Polecam zadzwonić do biura zamiast tutaj pytać bo mogą odpowiedzieć osoby negatywnie nastawione (usunięte przez administratora)

Gregor

Czy to znaczy, że mimo panującej pandemii są organizowane wyjazdy do pracy za granicę?

@Gregor

jasne, wyjazdy są co tydzień. Osoby wyjeżdżające mają robione badania na covid, płaci za nie pracodawca. Także w poniedziałek do roboty. Nie ma wakacji ;)

@Janusz

To pewnie trzeba paragon z testu aby w Niemczech zapłacić mógł albo do Gliwic wysłać

@Przemek496

testy są robione przed samym wyjazdem do Niemiec, organizuje je agencja pracy. Nie musisz nic nigdzie nosić, wyniki po kilkunastu minutach. Osoby zdrowe przetestowane jadą do pracy z zaświadczeniem o przebytym teście.

Stały pracownik
@Gregor

Tak zapisz się i wyjedziesz. Polecam

Tajemniczy

Witam mam do was pytanie wyjeżdżam we wrześniu jako ładowacz śmieciarki co mi powiecie jaka jest lokacja jkie są umowy i jaka jest płaca czy są wyplacalni piscie na mojego maila wajsdolny@gmail.com

Ładowacz88
@Tajemniczy

pracuje tu 7 lat, umowa o pracę z niemieckim pracodawcą, min 4 tyg. ale opłaca się na dłużej, bo wtedy jest darmowy przejazd i są premie. Nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem swojej kasy, premie też dostaje.

@Ładowacz88

Ok a jak wygląda lokacja czy mógł byś mi wysłać jakieś foto czy do ręki się dostaje kasę czy na konto

@Ładowacz88

Odoiwiedz mi proszę ładowacz 88

as
@Tajemniczy

tylko zaliczki na koncu wyplata da renki nie na konto

@as

Na końcu tzn co miesiąc do któregoś tam

Stały pracownik
@Tajemniczy

Wszystko ok Ci co piją są agresywni nie chodzą do pracy później piszą takie opinie. JA sobie żyje spokojnie buduje z oszczędności dom w Polsce.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ETS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
Student

fajna opcja pracy wakacyjnej, możliwość krótkich wyjazdów, a jak dobrze pracujesz i masz legitkę studenta to dają premię ;)

Gośka

hej, ja polecam, zarabiam, utrzymuje się, zaliczki co poniedziałek. Doceniam fakt, że w ciężkim dla nas wszystkich czasie mam pracę.

Dzien dobry jestem zonom janusza muj maz zostal wniemczech pobity a jego szew waldemar nawet nic otym niewiedzial coaie dzieje zjego pracownikami mial to gdzies nawet nie pojechal zobaczec wjakim stanie jest muj maz mial to gdzies azmoim menzem bylo naprawde bardzo zle teras muj maz ma platyne wbuzi musi brac leki przeciw bulowe zeby go niebolalo potym pobiciu

zdziwiony

A czy teraz kiedy epidemia szaleje są w ogóle organizowane wyjazdy do pracy za granicę??

@zdziwiony

tak, co tydzień są wyjazdy. W Niemczech nie ma tylu zachorowań co w Polsce, tam lepiej sobie radzą z covidem, nie da się ukryć że medycyna w Niemczech jest na lepszym poziomie niż u nas. Bardziej bezpieczny będę tam niż u nas. Wyjazdy już mam ogarnięty, co i tobie radzę. Pozdro

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ETS?

nikki

Nic sie tam nie odbywa...jedziesz w wyznaczone miejsce i na miejscu zalatwiasz wszystko...problem w tym ze to sie ci nie bedzie liczylo do emerytury itp odrazu ci mówie i dobrze radze szukaj innej agencji bo ta oferuje warunki mieszkalne tragiczne...aha i minimum bedziesz musial tam siedziec 2 miechy by ci zaplacili max 7 euro o tym tez nic ci nie powiedza..

zapisujesz się w biurze ETS, a umowę podpisujesz w Niemczech z niemieckim Pracodawcą.

Poldek

A jak aktualnie wygląda praca, czy coś zmienia się w związku z korona wirusem?

@Poldek

Wyjazdy są, wyjechałem przedwczoraj do Niemiec do pracy bez problemu, my na granicy nie staliśmy, kolejki są jak chcesz wrócić do Polski. Chodzę do pracy i jak na razie nie ma przestojów.

Agaa

Witam widzę że nic tam się nie zmieniło przez ostatnie 9 lat... Ja pracowałam tam mając 21 lat i szczerze.... NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) na hotelach karaluchow pełno aż się roilo. I wcale nie byłam i nie jestem (usunięte przez administratora)Oszukali mnie rusy na 100 Euro. Do pracy dojezdzlalam 140 km miałam 4.60 na godz. Nie wiem czy się place zmieniły ale wiem że jest duuuzo więcej opcji pracy i ja bym się tam nie pchala. Pozdrawiam

Krzysiek

Czy macie jakiś powód, że przestaliście korzystać z forum?

byly pracownik

to jest masakra strach na hotelach cpuny biegaja z nozami po hotelach ostatnio nawet czlowieka przez okno z 3 pietra wyrzucili sami umowy smieciowe nie polecam

Nieznajoma
@byly pracownik

To polak polaka pobil i wyzycil przez okno?Za tydzien jade wlasnie tam do pracy a tu dowiaduje sie takich zeczy ze sie troche obawiam

raciborzanka

tam rządzą ruscy . pracujesz tydz i godz przed wyjazdem dowiadujesz się że wylatujesz. i nie chcą ci wypłacić za tydz. nikomu nie polecam ta praca jest dla alkoholików i narkomanów. normalnym ludziom odradzam. ja do dziś żałuję.

też tak miałam

@raciborzanka

Siemka ja też byłem omijać dalekim łukiem za 2 tyg pracy zarobiłem 100euro byłem na filmie tragedia odradzam teraz pracuje w eko oknach i jest ok pozdrawiam

@Grzegorz

Jak wyglądały Twoje ustalenia z pracodawcą odnośnie do zarobków, które miałeś otrzymać? Ciekawi mnie również, dlaczego przepracowałeś dwa tygodnie zamiast całego miesiąca? Tak było wcześniej ustalane, czy może w trakcie zatrudnienia warunki z jakichś powodów uległy zmianie? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało.

@Adam

Siemka ponieważ musiałem zjechać bo musiałem dopracować godziny w gminie kuratora mi zadz pracodawca odwrócił mi przejazd i ubrania mieszkałem na hilm zadupie odradzam pracuje teraz w eko jest ok na pakowaniu praca mieszka ale da się wytrzymać ponad 3700zl zarobić pozdr

Sorki za błedy

@raciborzanka

Siemka to jest porażka nigdy w zyciu

@Adam

Polecam pracę w eko pozdrawiam

@Grzegorz

Mógłbyś napisać nieco więcej szczegółów na temat pracy w firmie ETS? Jak długo pracowałeś w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się coś na temat wynagrodzeń oraz atmosfery, która panuje w tym miejscu pracy. Zachęcam do aktywnej dyskusji na ten temat.

@Grzegorz

czyli sam sobie zawaliłeś... Ja byłem z tej firmy 3 miesiące i jestem bardzo zadowolony, kasa się zgadzała, za transport nic mi nie potrącili a do tego dostałem 150 euro premii

Daniel
@Michał

za co ta premia kolego?

@Daniel

Daniel, tą premie dostałem dodatkowo za to, że przepracowałem 3 miesiące, każdy ją dostał co był tak długo. Pozdro.

Katarzyna

Jestem zadowolona, dobrze, że przed wyjazdem nie czytałam tych opinii bo bym nie wyjechała. Mnie dobrze wypłacili co do centa, premie również otrzymałam i transport bezpłatny. Jak się dobrze pracuje to wszystko jest ok. gorzej jak przyjedzie jakis gwiazdor i myśli, że się wszystko należy to później są problemy, albo jak przyjeżdża hołota- pracować się nie chce i wylatują po tygodniu bądź dwóch a później pretensje do całego świata, wyzwiska itp. tylko nie do siebie - czasem aż wstyd się przyznać, że jestem Polką - tyle w temacie.

@Katarzyna

Mogłabyś napisać, jak trafiłaś do pracy za pośrednictwem ETS? Sama odpowiedziałaś na dodane ogłoszenie przez firmę, czy może trafiłaś tam z polecenia znajomego? Zamierzasz w przyszłości wyjechać jeszcze do pracy za ich pośrednictwem? Wypowiedz się proszę na ten temat. A jeśli dodasz jeszcze kilka słów na temat tego, jaką umowę podpisuje się z ETS przed wyjazdem, będzie naprawdę super.

Aneta
@Adam

Z polecanie koleżanki usłyszałam o tej firmie. Skontaktowałam się i rok miałam pracę dzięki nim.

@Aneta

W przyszłości zamierzasz jeszcze szukać zatrudnienia za pośrednictwem firmy ETS? Mogłabyś przekazać jakieś rady dla osób, które chciałyby po raz pierwszy podjąć zatrudnienie za ich pośrednictwem? Twoje rady mogą okazać się bardzo cenne dla pracowników bez doświadczenia zawodowego.

tomex

Mam pytanie czemu skoro dzieją sie tam takie Rzeczy to nikt tego nienaglosnil w mediach...mam zamiar jechac na ta segregacje ale jak to czytam to jest tylko narzekanie...przeciez to siejedzie do pracy...

odradzam
@tomex

policja ma już na oku tego ruskiego......... kiedy miałam całe ciało w krwiakach podejrzewała policja że to on mnie pobił musiałam się tłumaczyć że taśmy były nie zabezpieczone... Kobiety gwałcą , mężczyzn biją ten kto chce pracować musi z szefem sypiać pow mi to koleżanka z pokoju która sypiała z nim .. Była pijana i pow dlaczego musi to robić... Kolega który bardzo mnie polubił prosił żeby moja siostra do ruskiego nie poszła się kłócić bo on jest nie bezpieczny.. wywożą i gwałcą kobiety myślałam że to żart ale niestety prawda... facet na moich oczach przyjechał pobity bo go ruscy pobili jak się przeciwstawił.. nie chcą płacić albo oszukują. ubezpieczenie to wszystko wielka ściema... Do dziś moja siostra spłaca szpital bo była nie ubezpieczona mój chłopak po półtora roku się dowiedział że nie jest ubezpieczony ....

Ruda
@odradzam

Co ty piep... człowieku!!! To jest stek bzdur, chora wyobraźnia, naćpałaś się czegoś? Bo to że oderwałaś się od rzeczywistości, to pewne. Jeżdże z tą firmą od 2011 roku. Praca czasami ciężka, ale zarobić można. Na hotelu luksusów nie ma, jest jak na hotelu robotniczym, czyli jest to co niezbędne do życia, a jak sobie posprzątasz to masz nawet czysto. Nikt ani mnie ani innych kobiet nie zgwałcił i nigdzie nie wywoził. I jeszcze jedno, kożystałam z lekarza i za nic nie płaciłam, bo tak jak wszyscy pracujący miałam ubezpieczenie. Cały twój wpis to jedna wielka paranoja! Tylko siejesz zamęt.

krytyczna firma
@Ruda

nie. Byłam i mam świadków że kobiety gwałcą mężczyzn biją mam na to świadków a ty co się z nim przespałaś że ich bronisz że musi z nimi spać bo potrzebna jest praca płakała i to nie jedna osoba

@krytyczna firma

znajoma z którą byłam w pokoju mi opowiadała i moja koleżanka

@Ruda

Daj się leczyć

Zuzanna

@nie polecam, dlaczego policja zaczęła interesować się firmą ETS? Czy są ku temu jakieś konkretne powody? Możesz przybliżyć, co wiesz na ten temat? @krytyczna firma, jestem bardzo zaskoczona tym, co napisałaś w swoim komentarzu. Proszę, abyś uzasadniła to konkretnymi przykładami, których byłaś świadkiem, ponieważ trudno uwierzyć w to, aby w firmie działy się takie rzeczy.

Janek

Laura

Absolutnie wszystkich przestrzegam przed wyjazdem do pracy za posrednictwem firmy ETS. Wszystkie negatywne oceny sa jak najbardziej prawdziwe. Pracownicy wysylani do pracy w Niemczech nie posiadaja zadnych praw. Sprzymierzencem pracodawcow jest gleboka niewiedza i strach zatrudnionych osob. Stosowane przez kierownictwo w Niemczech kary pieniezne, sa bezprawne. Zwykle odbywa sie to w ten sposob, iz pracownik jest zmuszany przez "kierownika" do podpisania tzw. zaliczki. Pieniadze sa potracane z pensji, nastepnie staja sie wlasnoscia owego "kierownika". Ogromnym problemem zatrudnianych osob jest nieznajomosc jezyka niemieckiego, to z kolei jest duzym plusem zarowno posrednika w Polsce jak rowniez kadry kierowniczej w Niemczech. Pracownicy sa ponizani, szefowie wytykaja im brak wyksztalcenia, ktorego niestety sami nie posiadaja. Duzym znakiem zapytania jest takze stawka godzinowa, od ktorej zgodnie z obowiazujacym w Niemczech prawem powinny byc odprowadzone skladki na swiadczenia socjalne i jakze wazne ubezpieczenie zdrowotne. Waznym jest, by nie podpisywac niejasnych, podkladanych "dokumentow" i jesli polski posrednik nie wymaga od pracownika znajomosci jezyka niemieckiego, domagac sie umowy w jezyku polskim. Zycze przemyslanego wyjazdu!

@Laura

i brak ubezpieczenia obiecują złote góry a w praniu wychodzi

Zuzanna

@odradzam to poważne oskarżenia. Czy jesteś pewna, że tak jest w tej firmie? Czy ktoś jeszcze tak samo uważa jak użytkownik ''odradzam''? Czy podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie ETS?

@Zuzanna

ja tak samo policja się zaczęła nim interesować

Zostaw merytoryczną opinię o ETS - Racibórz

• Jak się pracuje w ETS?

Zobacz opinie na temat firmy ETS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 58 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ETS