Opinie o ETS w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ETS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ETS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETS w Racibórz

Paweł Bendarczyk

Praca jak każda narobisz się ale zarobisz i do ręki, Pan w biurze zapisuje rozmowa łatwa.

Zdzisław

Jestem starszym Panem i praca dla mnie była znakomicie. Nie ciężka ale robić trzeba. Dziękuje Pany z biura że pomógł mi wszystko cierpliwie załatwić .

Maciej

Pan w biurze wposzadku dal mi sznase i z niej zkorzystalem

Ockzo w

Ta firma da zarobić. ale trzeba się narobić!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ETS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
KAsia

wszystko ok wyszłam z długów dzięki tej firmie!

Tobi

Czy dostanę szansę na wyjazd nie wyjechałem 3 razypotwierdzalem

Rakoczak
@Tobi

Pan w Biurze jest wyrozumiały pogadaj ....

Znafca

Ciężka praca ale da się zarobić .

Amadeusz Kwasnie

Praca ciężka ale nie potrzeba zadnej szkoły a jak wymienisz euro zarobisz wiecej niz Ci co tą szkołe maja.....

szfajstus

wszystkook kasa jest premia jest jak ktoś zostanie na święta też premia wiec idzie zarobic!

Iwonka

Super Pan z biura pomógł mojemu mężowi znalesc pracę, w Polsce w małym mieście cięszko z praca. Dziekuje bardzo

Zeus

Mówcie co chcecie ale jak pracujesz normalnie i na pokoju masz normalnych ludzi to jest ok. Niestety ale firme tworzą ludzie i od nich duzo zalezy jak sie pracuje. Dostałem 150Euro premi i jest super na nasze to ponad 690 zł gdzie taka premie w PL dostaniesz?

Anka
@Zeus

tez zawsze dostaje to co przepracowałam razem z premią, jestem młoda więc w Polsce bym tego nie zarobiła, nie mam lat doświadczenia. Dlatego pracuje u nich, jestem w stanie żyć godnie i conieco odłożyć.

reltih

Kontakt z biurem ok! nawaliłem przyznałem się i pojechałem. Z innych biur już mnie nie chcą.

Łysy z Ocickiej

Praca ok nigdzie pracy w pl nie dostane... a tam gotowka do reki i jest za co pić. Pan z biura ostry ale wporzo.

Długi Mafiozo

Nigdy mi się z Gościem z biura tak dobrze nie współpracowało olałem firmę ale dostałem drógą szanse.

Jolanta

Poznałam tam swojego męża :) także jest co wspominać praca dla kobiet ok nie zbyt męcząca Pan z biura bardzo rzetelny. Nie obiecuje w ciemno!

Krzystof

Wszystko ok Biuro mówi prawdę a nie jak w innych 15 euro brutto a na reke to ciężko powiedzieć. Polecam wyjechać ! ale tylko od 13 tygodni szybko zleci i niezla kasa

józef

Wszystko ok pieniążki do rączki. A nie jakieś Banki. Roboa jest nadgodziny są jak tu mi źle albo nudno to zmieniam na inną i jest gites. Hotele i pokoje zależy je tworzą ludzie którzy w nich mieszkają.

Czy w ETS zatrudniani są obcokrajowcy?

z tego co wiem to osoby będące obywatelami UE, ale najlepiej dowiedzieć się u nich w biurach, rynek pracy ciągle się zmienia.

Governor

Tak generalnie to sami ukraincy najtansza sila robocza..ale nie radze sie zatrudniac przez te agencje..

młodypolak
@Governor

generalnie to sporą większością zatrudnionych zawsze byli Polacy. Nie na darmo mamy opinię, że dobrze pracujemy ;) a co do Ukraińców to nic nie mam, tak samo chcą zarobić i godnie żyć jak my.

governor
@młodypolak

To jesli tam pracujesz to albo dobrze trafiles albo nie wiem..mam na mysli zakwaterowanie jakie tam jest..bo moje bylo tragiczne a koles co ludzi wozil do roboty to se normalnie piwka walil przed wyjazdem...Bral 9 osób w tym mnie i polowa osob byla nawalona xD..Ale zmienilem agencje i jest super.Mieszkanie 5 osób kazdy ma klucz same nocki i sam w pokoju jestem..I se zjezdzam co tydzien bo mam 140km do domu...1500-1700 euro

młodypolak
@governor

możliwe, że dobrze trafiłem, generalnie nie narzekam. Dobrze, że teraz też jesteś zadowolony. Powodzenia ;)

Governor
@młodypolak

To powodzenia Ci tez zycze;-) ja w czwartek jade do roboty znow na 9 miechow bo 3 miechy mi minely wlasnie i juz umowe mam wszystko pozdro

as

bylem widzialem

Agata90

jadę teraz na pakowanie art. spożywczych i medycznych z tej firmy, kumpela już tam pracuje i mówi, ze jest spoko. Po 10 tygodniach jest premia i darmowy przejazd, nie zależy mi na krótkim wyjeździe, więc planuje zostać do świąt. Nic mnie tu nie trzyma.

Bytomianin

praca była, godziny były, wypłata była. Towarzystwo w pracy różne, Polacy nie są wzorem do naśladowania, wszyscy o tym wiemy. Krótka przerwa i pojadę po raz kolejny.

Zostaw merytoryczną opinię o ETS - Racibórz

• Jak się pracuje w ETS?

Zobacz opinie na temat firmy ETS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 58 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ETS