Opinie o ETS w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ETS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ETS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETS w Racibórz

nat

Witam Czy jest tu ktoś z kim idzie się porozumieć np przez maila ?! Moja mama właśnie dziś wyjechała. ..i coś mnie tknelo żeby poczytać na forum jestem w szoku po przeczytaniu wpisów których nikt pewnie nie wyssal sobie z palca tych negatywnych bo pozytywnych szukam i znalazłam może 3, ...pojechała sama do obcego kraju ...czy tam naprawdę panują takie warunki o których czytam ?! Błagam niech ktoś się odezwie...

alexa
@nat

I dowiedziałaś się czegoś? Co u mamy?

johny

praca dla ludzi którzy lubią pic i dla marginesu społecznego normalnym ludziom nie polecam wróciłem właśnie i jestem załamany warunki tragiczne co druga osoba miała powiazania kryminalne dostalismy 20 euro zaliczki na mnie i dziewczynę po 10 kobiet i jeden meżczyzna w pokoju 150 ludzi na hotelu 4 kible i 4 przysznice ciepła woda od godz 10 rano do 11 wieczorem wiec druga zmiana kąpie się w zimnej ten hotel powinni zamknąć tak jak to biuro !!!!

kkkk

mieszkam w neustadt kible zapchane wanna tez dwie pralki nie działają a jest 21 osób, jest po prostu jeden pokój na cztery osoby a znajduje się w nim sześć osób i nie ma gdzie położyć walizek do tego dochodzi szafka i jest do dupy. Koordynator ma to wszystko gdzieś nawet jak prosimy o pralkę czy o środki czystości wszystko trzeba kupować samemu to jaki jest sens jechać tam zarabiać i wydawać po prostu pieniądze na rzeczy, które powinien zakupić szef szteli.

polak

Firma ETS to jest mafia Ruskich kacapów w Kaiseslauter Jakob i Helmut ruskie chu----je.Za byle co kasują zepsuje się automat to płaci całe piętro po 20eu automat kosztuje 200 eu na piętrze ok 40 osób.Za kuchenkę elektryczną 10 eu od osoby nowa 20 eu.Kary za byle g---no od 50eu do 200eu.Poza tym jest jeszcze Polaczek cwaniaczek Andrzej mieszka na parteże pracuje na lodówkach dupowłaz uważajcie na niego podpierdoli cię też do jakoba albo helmuta,sam handluje wódką na hotelu.W pracy może ci podłożyć świnię i cię wy----lą.Kawał h---a mieszka chyba pod 13 wysoki żona od niego mieszka z nim.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ETS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
aga

ja też chcę teraz wyjechać do Niemiec do segregacji śmieci czy ktoś tam był jakie warunki mieszkania , pracy , płacy czy warto????

młody rico

Ja byłem 12 tygodni i mi się podobało jest fajnie ,trzeba umieć się dogadać bardzo polecam wyjazd do niemiec , chciałbym tam pojechać jeszcze !!!

Malgosiab

Hubert ja tez mieszkałam na tym hotelu z mężem i jak dbasz o porządek to masz czysto a jak przyjadą tylko pracowac i nic nie robic wokół siebie i przychodzi weekend i tylko pijaństwo a póżniej dziwota ze kary są po 100 euro albo lepiej bo w poniedziałek nie są wstanie iśc do pracy.Ja tam nie narzekałam jechałam z biura z Raciborza od P.Krysi i Ani miłe kobiety.

ola

dlaczego tej firmy nikt nie podał do PIPU

to nie prawda ja od dwuch lat pracujem w etsie i nie mialem zadnych zkasowarunki som dobre

cobra8248

Masz Racje warunki są okropne a ludzie siedza tygodniami bez roboty kasy i jedzenia. wielki pan Helmund czy jak mu tam oszukuje . nie jedźcie tam.!!!!!!

Braerious

Firma ETS z Opola (mają kilka oddziałów między innymi w Gliwicach, Raciborzu i Białej). Pośrednicząca w pracy w Niemczech jest firmą nierzetelną i oszukującą ludzi. Radzę wystrzegać się tej firmy jak ognia! Dodatkowo niech to będzie dla wszystkich cenna wskazówka jak postępować z takim pracodawcą! Zdziwiony byłem ich błyskawiczną odpowiedzią w sprawie pracy. Niestety dzisiaj milczą jak grób i nie chcą odpowiedzieć dlaczego wyłudzili ode mnie pieniądze. Firma wbrew zapewnieniom nie zapewnia ciągłości pracy! Gdy dotarliśmy na miejsce okazało się że niektóre osoby trzeci tydzień siedzą na tak zwanej "rezerwie" za którą nie dostaną pieniędzy. We wtorek dowiadujesz się że ponad 10 osób jutro ma wolne bo nie ma pracy. Zapewniają że jeśli wrócisz do Polski z ich decyzji to nie płacisz za autobus, niestety w rzeczywistości wypłacają mniej pieniędzy i "do widzenia", jawnie łamią tym samym prawo, wyłudzają pieniądze karami które są bezprawnie naliczane. Np. wchodzą do pokoju i stwierdzają że materac na którym spałeś kilka dni był nowy i musisz za niego zapłacić 200zł, (nauczka na przyszłość aby robić zdjęcia po wejściu do pokoju). Ktoś na hali zgubił ładowarkę do wkrętarki, więc dwie osoby które posiadały taki sam model musiały zapłacić około 1000zł za zgubę która kosztuje znacznie mniej.. Kar jest wiele i nie ma ich w żadnym regulaminie (np otwarcie okna przy włączonym grzejniku 200zł), kwoty są wymyślane od ręki. Wszystko wam odliczą z wypłaty tak abyście po kilku tygodniach dostali 100EU. Firma nie zapewnia opieki lekarskiej! W takich przypadkach wysyłają do Polski i naliczają opłaty za powrót!! Nie ma możliwości wezwania policji w Niemczech ponieważ rozliczenie na którym dowiadujemy się że wyłudzą od nas pieniądze ma miejsce godzinę przed powrotem do Polski!! Na pracę nie ma co narzekać, jest po prostu bardzo ciężka i wyczerpująca, właśnie po to jechałem za granicę. Wyłudzono ode mnie ponad 500zł łamiąc przy tym wielokrotnie prawo... Powinni zamknąć tą firmę i ukarać dużymi karami za nierespektowanie prawa Polskiego i Niemieckiego. To co opisałem to jedynie kilka przewinięć tej firmy. Niech to będzie przestroga i wskazówka dla innych.

Kasia_19

Praca bardzo fajna, warunki dobre, z pieniędzmi nie ma żadnego problemu... Polecam jak najbardziej. jeśli ktoś chce zarobić, i ma chęci do pracy to poradzi sobie :)

GRUBY

JAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA WYJAZD

WYWALONA PO 1 DNIU
@GRUBY

Pojechałam do tej pracy na sortowanie śmieci przy czy miałam mieć płacone 8,50eu na godz po przyjeździe okazało się że dostanę tylko 4 eu na godz pracowałam jeden dzień i od razu na koniec pracy powiedzieli ruski że już nie pracuje ja i inne kobiety i że do Polski warunki są jak szczurownia spać nie można piją strasznie po nocach (usunięte przez administratora) się szerzy syf jakiego nie ma tasma przy której pracowałam idzie tak szybko jakby człowiek robił na akord nie słuchajcie ludzi którzy chwalą tą spelunę nie jeżdzijcie tam do pracy człowiek się zadłuża na wyjazd traci pieniądzę a nic za to nie zapłacą i wywalą do Polski po jednym dniu na dodatek za ubranie robocze trzeba płacić 30 euro a i za jeden nocleg 8 eu na dzień nie polecam tego syfu !!!!! ETS to szwindel wykozystują ludzi i za przejazd 75 eu pobierają /... zostałam oszukana !!! Ruski i Koreańczyk tam urzędują JAK JUŻ TAM POJEDZIECIE TO ZACHOWUJCIE NR PO PRZEKROCZENIU GRANICY DO AMBASADY NAPRAWDĘ NIE POLECAM !!!!

OSZUKANA
@GRUBY

WYJAZDY SĄ CO TYDZIEŃ W PIĄTEK BO LUDZIE JADĄ DO PRACY A NASTEGO DNIA MUSZA WRACAĆ DO POLSKI BO RUSKI TWIERDZI ŻE SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ I WYPAD DO POLSKI NIE POLECAM TEJ SZCZUROWNI

Zostaw merytoryczną opinię o ETS - Racibórz

• Jak się pracuje w ETS?

Zobacz opinie na temat firmy ETS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 58 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ETS