Opinie o ETS w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ETS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ETS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETS w Racibórz

Witek

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Anonim1

Odradzam firme ets brut i syf w miejscach zamieszkania rusy traktują polakow jak zwierzęta i jeszcze ich okradają te darmozjady problemy z kasą zaliczki co tydz cieszko dostac więcej jak 50 euro,jak pojawiają sie jakies dobre opinie to jestem pewny że to sama firma pisze o sobie bo nie jest to możliwe żeby ktos sobie zachwalał jak bym miał pieniądze to bym chętnie wysłał tam jakieś biuro detektywistyczne bo ta firma ets nie powinna istnieć na rynku{więzniowie mają leprze warunki i są lepiej traktowani}

@Anonim1

Gdzie ty pracowałeś? Ja mam hotel na wsi dom czysto spokojnie.

artur makowski
@Anonim1

witam,w lipcu będę miał tu w ETS ie 8lat.Rozliczenia sumienne,co do centa,zaliczki bez problemów,co tydzień jest tyle ile potrzebujesz.To nie są Rosjanie,tylko ludzie z Kazachstanu.Oni też jak My walczyli o swoją niepodległość,wiedzą,co to ciężka praca.Spotkałem tu wielu ludzi,lepszych,gorszych,młodszych,starszych.Jak ktoś chce pracować i wie po co da sobie radę.Sam mam 48lat i daję radę.Piszę to sam od siebie do ludzi do ludzi normalnych,co potrzebują zarobienia pieniędzy,a nie przyjeżdżania tutaj na wczasy.Nadmieniam,jestem zwykłym robotnikiem w tej firmie i wiem na czym stoję.Moja Rodzina też.

to jak tam jest

Rastat
@anonymous

jest ok, byłem dwa razy w Rastat po 9 tyg, warunki średnie ale pieniądze zgadzały się, zaliczki co tydzień, przejazd za darmo

Aga

Sądzę, że dobrze się pracuje skoro nie piszecie od dawna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ETS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
R.

Byłam w Neustad i znowu planuje wyjechać. Zaliczki co tydzień, wypłata końcowa zgadzała się, hotel ok.

Zuzanna

@Ruda na czym polega dokładnie Twoja praca w firmie ETS? Czy jest możliwość robienia nadgodzin? Aktualnie firma poszukuje ludzi do sortowania surowców wtórnych. Jest to praca w Niemczech zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Czy ktoś decyduje się na taką pracę?

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM LUDZIE! !!

Zuzanna

Aktualnie firma ETS poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca z prawem jazdy kategorii C+E. W ofercie napisali, że zapewniają pracę od zaraz (wyjazdy do pracy w każdą sobotę), umowę o pracę z wynagrodzeniem 2850 pln brutto oraz 50 EUR za każdy dzień pobytu za granicą. Czy ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Zuzanna

@Stefana na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Stefan

Pracuje w ETS 2 rok. Jestem na stadbergen (hilm) pracuje na tengelmann segregacja butelek i kist. Kordynator Władimir jest ok. Zaliczka w każdy poniedziałek bez problemu. Jeśli chodzi o kary to są ale dla meneli którzy nie są w stanie iść do pracy bo wydmucha 3 promile. Rozliczenie końcowe zawsze w piątek i kasa się zgadza. Są talenty które nie potrafią pracować i jeśli nie sprawdzi się w jednym miejscu ma szansę w następnym a jak tam nie da rady to zjazd do Polski bo nikt nie będzie trzymał lesera. Czasy wysokich zarobków w De już minęły. Znam Niemców którzy zarabiają mniej od nas.

Mloda1822

Witam. Byłam na Rasztacie też przy segregacji zaluje do dzis. Panuje tam syf, karaluchy w pokojach od rana do wieczora pija. Jesteś chory to nikt z Toba nie pojedzie do lekarza. Zjechalam tydzien wczesniej poniewaz mialam grype zoladkowa nie bylam zdolna do pracy naprawde slanialam sie na nogach. Szef powiedzial mi ze mam isc w tym stanie do pracy albo zjazd do polski, wybralam zjazd. Nikomu nie polecam aby jechal na chotel w rasztacie. Praca fajna ale warunki mieszkalne okropne.

Anonim1
@Mloda1822

Zgadzam sie w 100% z Twoją opinią dziwne że jeszcze ta firma nie jest zamknięta też mieszkałem w Rasztacie szkoda słów na temat tego Hotelu oraz tych dwóch Ruskich darmozjadów Alexa i Wiktora

wop

@maja mam zapewnioną, okej... ale jak jest w realu w praktyce? chciałabym u was zostać magazynierem w Łodzi, wiadomo jakn u nas jest krucho z robotą, ciekawi mnie natomiast fraza "100% wpływ na własny rozwój zawodowy"

Tommy

Ta agencja to masakra,bylem -wiem wole jechać do czeskiej fabryki i zarobie tyle samo bez grzebania sie w śmieciach,gdzie idą na taśmie strzykawki szpitalne z igłami itp.odradzam ryzykować a jeżdzi taka patologia że szok.

Witam za tydzień mam jechać do Rastatu na sortowanie odpadów. Proszę o info jak to wygląda z pracą hotelem i czy te zaliczki 50 euro co tydzień rzeczywiście są? Bo czytam tu i na innych forach i jestem w szoku...

Tomasz.

Pracowlem w Rastat 6 Tygodni. Praca byla troche ciezka ale podobalo mi sie. praca i wyplata jak mi obiecano tak i dotrzymano slowa.

bylem widziaem

nie polecam a wrecz odradzam wyjazd z tej firmy oszusci. na ummowie jest stawka 8.50 euro po przyjezdzie opiekun informuje cie ze z tego dostaniesz 4 euro na reke reszte zabiera ci z twojej pensji do kieszeni ma ok 100ludzi pod soba wiec policzcie jego dochody co nakradnie polakom siedza tam tylko ludzie co nie maja wyjscia duzo alkocholikow zarobki od 15stu do 20stu euro dniowki nie polecam wrecz odradzam

bezimienna

nie jedźcie z firmy ETS kobiety jak ruskowi coś nie spodoba są gwałcone i wywożone do lasu faceci są bici to jest (usunięte przez administratora) koncentracyjny nie praca nikomu nie polecam z tej firmy wyjechać bo to wielkie oszustwo

alvaro

opowiedz nat jak wrażenia twojej mamy bo też mam okazję tam pojechać

alexa

@nat i czego się dowiedziałaś? Jakie są wrażenia Twojej mamy?

Zostaw merytoryczną opinię o ETS - Racibórz

• Jak się pracuje w ETS?

Zobacz opinie na temat firmy ETS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 58 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ETS