Opinie o ETS w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ETS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ETS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETS w Racibórz

Stanislaw

Polecam

Play

Dlatego że pieniądze na czas na wyjazd nic nie potrzebowałem prócz dowodu i jedzenia na tydzien pozniej zaliczki praca na sortowni łatwa premie super dowiadywać sie za zapisanie kolegi

Aneta
@Play

A to dobrze, że po tygodniu już normalnie je dają i rozumiem, że idzie z nich wyżyć i jeszcze fajnie odłożyć? Czyli się poszczęściło i większych problemów brak?

Michalek

HEj pisze tutaj bo mi napisali znajomi ze ktos oczernia firme pamietjacie nie jestescie anonimowi

Mareczek mechanik

HEj wyjechalem zeby sobie dorobic w tych czasach udalo sie moge znow kontynuowac swoje hobby po spalcie dlugow

Remigiusz

pracowałem w tej firmie, umowę dostałem, zaliczki dostawałem, rozliczenie za wszystkie godziny dostałem. Teraz podobno można się dostać na komisjonowanie, muszę zadzwonić do nich i się coś więcej dowiedzieć.

Aneta
@Remigiusz

A wiadomo dokąd? Bo rozumiem, że warunków spodziewasz się jak najbardziej ok?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ETS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Kuba stronik

Wyjechałem z biurem na DPD magazyny fajna praca raz gorzej raz lepiej ale polecam zwlaszcza ze kasa do ręki nie jakies przelewy no i zaiczki co tydzien

Gabriela
@Kuba stronik

Można wybrać w jaki sposób wynagrodzenie jest wypłacane czy tylko gotówka?

Janiczek

Byłem z kolega w pokoju 3 osobowym z pijakiem ale po zgloszeniu szybk o temat ogarniety i zylo sie spooko

Zusi boleska

Byłam z chłopakiem na początku tragiczny pokój dostałam ale zgłosiłam to w biurze niemieckim i po krotkim czasie jak tylko się zwolniło poszłam na lepszy i było super towarzystwo nawet spacery po pracy po miescie.

Honorata
@Zusi boleska

ale ten pokój był opłacany przez Was czy przez firmę ?

Alan

Pojecholem żesz do pracy bo mnie stara wyciepła ale jest ok chociasz spokoj mom

Burdol Stanislaw

Jechalem teraz do pracy warunki byly okropne ale jak sie wkurzylem posprzatali i bylo super cale 16 tygodni trzeba czasem ludzmi potrzasnac to bedzie fajnie, kasa w porzadku nie tak jak gdzie indziej odliczaja kazda glupote

Dawid przypadło

Wyjechałem z Raciborza z biura. praca cieszka mieszkanie ujdzie to ludzie tworzom warunki.

@Dawid przypadło

tez tam pracowałem, praca całkiem fajna, hotel pracowniczy normalny, żadne cuda. Ludzie tak jak sobie posprzątacie tak macie to nie Mariot żeby wam codziennie sprzatali. Trzeba dorosnąć.

Honorata
@Dawid przypadło

Opowiesz o pracy, dlaczego jest ciężka? Jakie obowiązki są ciężkie?

Jani
@Dawid przypadło

Przy następnym wyjeździe radzę kupić słownik języka polskiego i do niego zajrzeć:)

Zosia Samosia

Chcialam sie posrazyc na kierowce autokaru nie staja czesto na WC. !

AnkaZabrze
@Zosia Samosia

jechałam w tamtym roku i pamiętam, ze robili przerwy co 2 h, to często. Jakbyś jechała kiedyś Sindbadem to oni zatrzymują się po 3 h a czasem i dłużej.

przemek Neu

Pojechałem pierwszy raz trafiłem na zły hotel ale po telefonie zmienili mi na lepszy.

@przemek Neu

Fajnie ze firma się zainteresowała i ci zmieniła warunki...to rzadkość teraz

Maciejewski z Lauffen

Z frimą jezdzę już 7 lat pieniądze som. premie także warto zostać dłużej.

Wiktoria
@Maciejewski z Lauffen

A ile mniej więcej jest tych pieniedzy i premii? :) Cięzko ją dostać, czy raczej łatwo jak ktoś sobie zapracuje?

Artek
@Wiktoria

zależy jak długo będziesz, premia jest 150 euro albo 250 euro. Jest tez teraz nowa premia, jak przyprowadzisz znajomego do pracy i on przepracuje min 4 tyg dostaniesz dodatkowe 100 euro za polecenie. Najlepiej pytaj w biurach

PRacownik z Neustadt

Podziele sie moja opinią mam 23 lata i brak szkół. Bo od zawsze pracoałm na polu. Dzięki tej firmie mialem szanse wyjechac i odbyć w DE szkolenia także dziekuje bardzo.

Maciek

Praca jak praca nie polecam na Bruchaunen czwarty hotel. Wszystkie inne ok blisko skpy.

Morcinek Tadeusz

250 Euro premii i zaraz zjazd do domu także

zgymunt

Praca w porzadku pieniadze dostaje nie ma problemow

dubiel

Praca jak praca da sie zarobić i sa zaliczki znajomych tez sie znajdzie

Piotrek

w sobotę zjechałem do domu, dostałem premie 250 euro, godziny się zgadzały. Mieszkałem w hotelu pracowniczym, do pracy jeździ się bezpłatnie busem. Chwila wolnego i wracam.

Kazak

Witam podzielę się moja opinia pracowałem w ETS mając 24lata i szczerze warunki mieszkalne ok pokój dzielony z 3 osobami niczym w Hostelu praca za 7,60 euro na godzinę przy sortowaniu (usunięte przez administratora) i niedosyc tego szef odpowiadający za mieszkania pomagał pracownikom jak dla mnie wielki pozytyw

Zostaw merytoryczną opinię o ETS - Racibórz

• Jak się pracuje w ETS?

Zobacz opinie na temat firmy ETS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 58 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ETS