Opinie o ES-PERFEKT w Norwegia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ES-PERFEKT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ES-PERFEKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ES-PERFEKT w Norwegia

Informacje sa prawdziwe. Nie mozna sie dodzwonic od tygodnia. Zawsze tak bylo.Telefony sa nie odbierane celowo.Przekierowywane sa na inny numer i tez nie odbierane. To standard u was.Pol roku temu robiliscie to samo. Nie odbieracie notorycznie telefonow.

Sebastian

na jaki numer dokładnie dzwoniłeś anonimie tylko nie pisz że na wszystkie bo to ogólnik podobnie jak słowo zawsz (mam nadzieję że to nie była sobota, niedziela lub po 15:00 bo wtedy konsultanci wykonują inne zadania)

To nie psucie opini tylko prawda bo mam potwierdzone w billingu.nie odbieracie telefonow.To stanard u was.I za to macie negatywa. Jesli chcecie usunac ta opinie to proponuje wykupic usluge premium w gowork. Jesli odpiszecie na ta wiadomosc ponownie to znow wam wystawie negatywa bo mam potwierdzone nie odbieranie telefonow . Trzeba bylo odbierac.

Sebastian

na jaki numer dokładnie dzwoniłeś anoniemie (mam nadzieję że to nie była sobota, niedziela lub po 15:00)

Sebastian

Szanowni Państwo, Dziękuję za Państwa uwagi, oczywiście przykro nam że akurat Państwu nieudało się z nami skontaktować. Cieszę się że Państwo i osoby chętne i zdecydowane na pracę w Norwegii nie zrażają się tym i wysyłają do nas faktycznie e-maile i sms-y do czego też serdecznie zachęcam. Oczywiście przepraszamy za ewentualne utrudnienia jeśli takie Państwo mieliście, podobnie nas tak jak i wiele innych osób wirusy nie ominęły. . Proszę zwrócić uwagę że odbieranie telefonów to tylko jeden z całego zakresu obowiązków które wykonuje nasz dział. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość. Jeszcze raz zachęcam w razie potrzeby i utrudnień do kontaktów mailowych i w sprawach pilnych do wysyłania sms-ów. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś uwagi to zapraszam drogą oficjalną przesłać pismo na e-mail: rekrutacja@es-perfekt.pl (temat wiadomości UWAGI) Temat uważam za wyczerpany, dziękuję za merytoryczne uwagi. Myślę że dalsze odgrzewanie tematu komunikacji na forum gowork.pl nie nie wpłynie na pozytywne zmiany a będzie miało tylko na celu pisanie dla pisania i psucie opinii. Jeżeli faktycznie macie Państwo uzasadnione uwagi i zależy Państwu na pozytywnych zmianach w naszym działaniu to czekamy na maile z uwagami (rekrutacja@es-perfekt.pl) Życzymy Państwu i sobie wielu sukcesów zawodowych tym bardziej że jesteśmy w momencie zmiany przepisów i luzowania obostrzeń norweskich,

Mati

dodzwoniłem się i co też mam o tym tu pisać? Teraz będziecie się licytować jak moje dzieciaki, Zamiast teraz tu pisać i tracić energię napiszcie im SMS albo wiadomość. Negatywy, pozytywy jak w przedszkolu hahaha. Od tego robić nie zaczniesz

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ES-PERFEKT? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz / Szpachlarz - Norwegia, Praca od zaraz!!?
Sebastian

Szanowni Państwo bardzo dziękujemy Państwu za Państwa merytoryczne komentarze bo właśnie dzięki nim nasza praca może być jeszcze bardziej efektywna i satysfakcjonująca dla nas i dla Państwa. Cenimy sobie Państwa zainteresowanie naszą ofertą oraz to że możemy współpracować doświadczonymi osobami, dziękujemy również za przesyłane aplikacje. Państwa rzeczowe sugestie bądź uwagi prosimy kierować na adres: rekrutacja@es-perfekt@gmail.com Cieszymy się że jesteśmy z Państwem już ponad kilkanaście lat. Już niebawem będziemy mieli dla Państwa atrakcyjne oferty. Życzymy Państwu i sobie dużo sukcesów zawodowych i owocnej współpracy. Życzymy również Państwu i sobie jak najszybszego powrotu do pocovidowej normalności.

Sebastian

Dzień dobry. Na jaki numer Pan/Pani dzwonił/a? Jeśli ma Pan jakieś uwagi co do naszej Pracy to zapraszam do kontaktu i przesłanie Pana/Pani uwag drogą oficjalną (mailową) bo to co Państwo robicie to pomówienia i psucie opinie.

Rafał

Jestem zadowolony z współpracy z firmą, praca zgodna z umową, umowa i pieniądze na czas, kontakt ok, mail, sms, telefon, dla chcącego nic trudnego, jak potrzebuję kontaktu z firmą to dzwonię albo piszę do któregoś z chłopaków z działu rekrutacji i jest ok. opinia pozytywna od początku do teraz, Widzę że się starają a tym bardziej biorąc pod uwagę cały czas jeszcze zwariowany czas Covida-19 to naprawdę firma ok.

Wlasnie wybieram sie bezposrednio do wlasciciela tej firmy by zlozyc zazalenie na obsluge interesantow.' Telefony sa notorycznie nie odbierane.Od tygodnia nie moge dodzwonic sie do dzialu rekrutacji. Smiem twierdzic ze telefony sa celowo nie odbierane. Panie z biura to sa leserki ktore przyszly sobie na pogaduchy ,kawke i na wstawianie postow na fb. Gratuluje takiej proznosci. W zyciu prywatnym pewnie macie tak samo. Fb,instagram i oby dale. To su puste tempe laski.tzw blachary.

Tomasz

Panie/Pani anonimie, na jaki numer dzwoniłeś/łaś bo szczerze nie kojarzę pań w dziale rekrutacji, kojarzysz może że jest cały czas epidemia? Zazwyczaj dzwonimy do firmy, wysyłamy sms albo wysyłamy maila jak mamy jakąś sprawę i nie ma z tym problemu. Współpracuję z tą firmą od kilku i nie potwierdzę twojej opinii, bo my jesteśmy zadowoleni. Dziwię się że masz czas na pisanie opinii a nie masz czasu na maile i sms. Myślę że jesteś pisarzem a nie sensownym pracownikiem a raczej pracownicą bo piszesz jak nerwowa kobieta :p i nie jesteś zainteresowana szukaniem pracy tylko wylewaniem flustracji psuciem opinii firmie która faktycznie stara się załatwiać dla nas sensowne prace. No chyba że robisz w konkurencyjnej a oni dostali lepsze projekty. Twoja opinia to zwykły spam. Mam nadzieję że ktoś cię tu sprawdzi.

Olek

NIE DLA SPAMU!! myślę że się nie wybierasz i nie dzwoniłaś tylko postawiłaś sobie za cel psuć opinię. weź się za uczciwą robotę a nie piszesz głupoty. Ta firma naprawdę się stara, pracowałem za ich pośrednictwem w Norwegii i nie będę kłamał że było źle bo było całkiem ok. Kolegom też polecam na dobry start w Norwegii.

Łukasz

Jestem zadowolony z pracy i z kontaktu z firmą. Może nie pracuję tak długo jak Tomek ale jakieś doświadczenie już tam mam i szczerze popieram komentarz Tomka: "Panie/Pani anonimie, na jaki numer dzwoniłeś/łaś bo szczerze nie kojarzę pań w dziale rekrutacji, kojarzysz może że jest cały czas epidemia? Zazwyczaj dzwonimy do firmy, wysyłamy sms albo wysyłamy maila jak mamy jakąś sprawę i nie ma z tym problemu. Współpracuję z tą firmą od kilku i nie potwierdzę twojej opinii, bo my jesteśmy zadowoleni. Dziwię się że masz czas na pisanie opinii a nie masz czasu na maile i sms. Myślę że jesteś pisarzem a nie sensownym pracownikiem a raczej pracownicą bo piszesz jak nerwowa kobieta :p i ​nie jesteś zainteresowana szukaniem pracy tylko wylewaniem flustracji psuciem opinii firmie która faktycznie stara się załatwiać dla nas sensowne prace. No chyba że robisz w konkurencyjnej a oni dostali lepsze projekty. Twoja opinia to zwykły spam. Mam nadzieję że ktoś cię tu sprawdzi"

mar

Czy jest jakaś szansa na pracę jako prezenter muzyczny ? Np w hotelu czy w SPA. Mam swój (wysokiej klasy) gramofon i ponad 2000 płyt winylowych. Mówię w j. angielskim.

Mateusz

Witam jestem zainteresowany pracą spawacz 135 aktualne uprawnienia numer tel 884773657

Karol

Mona a w jakim zawodzie? Koniecznie sprawdź czy msją pracę dla pań. Mieszkania w Norwegii ok tłoku nie ma. Sypialnie 1/1 chyba że chcesz koniecznie inaczej.

Mona

Czy ktoś jest na mieszkaniu agencyjnym? Jak to wygląda? Dużo ludzi w jednym mieszkaniu? Mam jedynie doświadczenia z Holandii i tam nie było kolorowo.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ES-PERFEKT? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Oslo Patryk

A w jakim zawodzie szukasz pracy? Przesłałeś CV, referencje i ewentualnie uprawnienia? Wysłałem komplet dokumentów pod ogłoszenie i zadzwonili jeszcze tego samego dnia. No chyba że czegoś nie dosłałeś albo masz słabe doświadczenie no to żadna agencja nie zadzwoni:)

Jonasz

Czy glazurnik musi tutaj znać norweski? Czy wystaraczą jakieś podstawy i też jest szansa na pracę?

Mateoo

Witam szukam pracy w Norwegii jako kierowca C+E j angielski komunikatywny. Aktualnie pracuje w Anglii

Szukam pracy jako GLAZURNIK w Norwegii bez języka jedynie niemiecki pracowałem w Belgii dwa lata coś tam kojaże angielskiego ktoś coś

Nord
@Piotr

Masz jakieś papiery w zawodzie?

@Piotr

ES-PERFEKT jest agencją rekrutacyjną i szkoleniową działającą na rynku europejskim od roku 2008. Posiada ona wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe, umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia. Cieszy zatem fakt, że trafiłeś akurat na ten wątek. Proponuję, żebyś skontaktował się bezpośrednio z nimi i dopytał - może akurat mają wakat, jeśli chodzi o stanowisko glazurnika. Podaję Ci kontakt: rekrutacja@es-perfekt.pl Zdecydujesz się na taki krok?

@Nord

Mam świadectwa pracy i referencje w tym dwa lata robiłem łazienki modułowe na kraje skandynawskie

Interesant

Cześć,mam pytanie do spawaczy ,czy w przypadku roboty w Norwegii są kwatery i diety po stronie Es ,I czy to są roboty z rotacja czy kontrakty stale ?

chicken85@wp.pl

Jestem w oslo i poszukuję pracy jako hydraulik

@chicken85@wp.pl

W takim razie spróbuj może zgłosić się do pracy w ES-PERFEKT. Z tego, co można przeczytać na stronie internetowej firmy, wynika, że agencja ta posiada wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia. W zakładce "aktualne oferty" znajdziesz oferty pracy - widziałam tam ogłoszenie również o pracę w charakterze hydraulika. Daj znać, czy zdecydujesz się starać o pracę!

adam

Mam 10 letnie doświadczenie w pracy z płytami GK, sufity podwieszane,ścianki działowe i wszelkie zabudowy.Szpachlowanie i malowanie,znajomość rysunku technicznego ,sufity mineralne typu Armstrong.Praca w dużej polskiej firmie na terenie kraju i 2 lata w Niemczech.Wykonuje prace z płytkami od położenia izolacji po montaż armatury i mebli w łazienkach ,brak znajomości języka.Szukam ofert z Norwegi i Islandii.

Zostaw merytoryczną opinię o ES-PERFEKT - Norwegia

• Jak się pracuje w ES-PERFEKT?

Zobacz opinie na temat firmy ES-PERFEKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-PERFEKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-PERFEKT
3.6/5 Na podstawie 188 ocen.

ES-PERFEKT