Opinie o ES-PERFEKT w Norwegia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ES-PERFEKT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ES-PERFEKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ES-PERFEKT w Norwegia

ziwi

szkam pracy w norwegi jako glazurnik malarz

90mikka@gmail

Szukamy z chłopakiem pracy dla Par w Norwegii... Znacie jakieś sprawdzone agencje pracy? Jesteście w stanie coś polecić? Gdzie się poruszać, jak znaleźć coś by się nie przejechać ?

Janek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Witek
@Janek

Tak jak wszyscy w Norwegii. Każdy potrzebuje w Norwegii rąk do pracy. A w jakim zawodzie szukasz? Może coś ci podpowiem.

Kornik
@Witek

Siema. Jako stolarz

Kamil

Znamy się Aneta? A ty gdzie pracujesz? Jasne że pracowałem. Zadajesz pytania jak byś nigdy nie wyjeżdżała do Norwegi a życie spędzała przed kompem. Życie to nie bajka a Norweg to też człowiek wiec jak liczysz że za granicą nie ma wyzwań to trzeba zostać w domu a i w Polsce ich nie unikniesz. Nie wiem czemu ludzie chcą widzieć Norwega jako idealnego człowieka? To zwykły człowiek który lepiej płaci i masz lepszy socjal.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ES-PERFEKT? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz / Szpachlarz - Norwegia, Praca od zaraz!!?
Aneta

@Marek, piszesz, że nie miałeś problemów z agencją Es-Perfekt, czy już długi czas korzystasz z jej usług? Możesz powiedzieć, czy zapewnia zakwaterowanie, organizuje kursy językowe? Jaki rodzaj umowy podpisałeś? @Kamil, czy Ty też zatrudniałeś się przez tę firmę? Rozumiem, że jesteś zadowolony i nie miałeś żadnych trudnych sytuacji z nią związanych?

@Aneta

Tak pierwszy wyjazd to była oferta ES-perfekt, obsługa była ok, teraz pracuje w Norwegii tak długo że to ja mówię norwegom ile chce zarabiać ale wiadomo że do tego był potrzebny czas i dobre atesty z poprzednich lat. Dam wam radę Aneta zamiast tracić pare na opinie innych pracuj tak żeby mieć w każdej robocie dobre referencje i nie pal mostów.

Przemek

Robię w Norwegii od 2012 roku i to w ES- perfekcie dostałem pierwszą pracę, widziałem już takie opinie pisarzy i opowiadaczy, dużo gadają i oczekują a mało dają z siebie w robocie a po cichu i tak wysyłają papiery żeby się jechac jeszcze raz. Są przynajmniej 4 tel. do agencji maile SMS i tak dalej. A jak dzwonisz po północy nocy to nic dziwnego że się człowiek złości :). Znam agencje w Bergen co cię z ukrytego numeru nigdy nie odbiorą. Popieram wcześniejszy tekst zamiast głupotami i pisaniem jakichś fantazji trzeba się wsiąść za robotę.

Marudzenie i szukanie dziury w całym to myślę o tych całych opiniach. Ludzie bądźcie poważni, pilnujcie swoich spraw nie zajmujcie się głupotami. Wyjazd za granice do pracy to nie jest piękna bajka ale agencja jest spoko.

Patryk

@Rozczarowany. dlaczego sobie robisz jaja? :) Twój identyczny komentaż już widziałem pod kilkoma innymi agencjami :) Chyba masz takie hobby albo sposób na życie. Trudno brać to na poważnie

Rozczarowany

No cóż . Nie wiem skąd wy macie te doświadczenia i te piękne opinie i ES-PERFEKT ??? Spójrzmy prawdzie w oczy. Każdy kto che zwerbować pracownika bo oczywiście ma z tego kase jest nadzwyczaj uprzejmy do chwili wyjazdu. Po wyjezdzie wszystko się zmienia i każdy o tym wie. Pan który jest naganiaczem nie odbiera telefonu bo ma Cię gdzieś a jeśli zadzwonisz z ukrytego numeru jeszcze na Ciebie z MORDĄ wyjeżdza że jakaś kpina jak mozna z niego sobie jaja robić :) .Jednym słowem KPINA do potęgi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nikomu nie polecam tej firmy i przestrzegam przed rozczarowaniem. Przeszedłem to i nie chcę by ktoś się wpakował podobnie jak ja. Pozdrawiam wszystkich szukających pracy. OMIJAJCIE SZEROKIM Łukiem !!!!!

Kamil
@Rozczarowany

Z tego co wiem nie ma tam pana naganiacza. Pomyliłeś agencje :)

Mariusz
@Rozczarowany

jak bym brał wszystkie opinie na poważnie to bym nigdy nigdzie niepracował. Osobiście nasza grupa pracowała w ES-Perfekt na 3 projektach i takiej sytuacji jak opisujesz nikt z naszego teamu nie miał. Mamy doświadczenie referencje i tak dalej. Osobiście polecam.

Andrew
@Rozczarowany

Chyba pomyliles agencje. Ta agencja nie zatrudnia tylko daje kontakt bezpośrednio do Norkow. Pracujesz bezpośrednio u Norkow i to z nimi sie kontaktujesz jak jest jakiś problem w robocie albo masz jakies pytania wiec nie wiem po co chciales do nich dzwonic do nich z Norwegii...

Aneta

@Rozczarowany, mógłbyś szerzej opisać sytuację, która Cię spotkała? Rozumiem, że po wyjeździe miałeś problem ze skontaktowaniem się z pracodawcą, czy tak? Może była to wyjątkowa sytuacja? Zachęcam wszystkich do dyskusji, opowiedzcie szczegółowo o swoich doświadczeniach.

Aneta

Wiecie coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji? Może w ostatnim czasie ktoś z Was aplikował do firmy? Napiszcie, jakie warunki zatrudnienia oferuje. Czy pomaga w załatwieniu wszelkich formalności, organizuje zakwaterowanie?

Czyli warto starać się załapać do pracy w firmie?

@Zainteresowany

Słuchaj no ja jestem zadowolony obsługa i oferta ok. Zacząłem prawie rok temu a teraz mam umowę u Norwega na3 lata. Zawsze pytaj o prace pod kontem tego w czym jesteś najlepszy.

Aneta

Widziałam, że użytkownicy forum wspominali o organizowanych przez ES-PERFEKT. Jest to oczywiście duży plus, ponieważ szkolenia pomagają podnosić kwalifikacje zawodowe, a także wdrażają nowych pracowników. W takim razie może firma również ma jakieś benefity dla pracowników? Jeśli tak to napiszcie jakie. Świadczenia dodatkowe mają bardzo duże znaczenie, ponieważ pełnią funkcję motywacyjną.

Filip

Podpowiedzcie coś o szkoleniach które organizuje firma.

Przemek
@Filip

fajni szkolący, praktycy a nie tylko teoretycy którzy by siedzieli z nosem w książkach. Sporo wiedzy praktycznej i teoretycznej. Szacunek dla prowadzącego zajęcia.

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Norwegia i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Stanisław

Dobra obsługa, stabilna praca bez przestojów, pieniądze zawsze na czas, regularne zjazdy z projektu. Wszystko tak jak w kontrakcie.

Waldi

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Mam nadzieję, że można dobrze zarobić.

Roman

jeśli chodzi o oslo to potwierdzam, pracuję 2 rok, praca na stałe a praca jak to na prefabrykacji belki, miałem dosyć roboty na budowie a tu mam stałą pracę bez względu na porę roku, wybrałem 2 zmianę bo wtedy była taka możliwość.

Patryk
@Roman

Roman czy może są u Ciebie w pracy przyjęcia. Pracowałem 10 lat Niemczech na zakładach prefabrykacji Chciałbym pojechać do Norwegii teraz. Mógłbyś dać jakieś namiary?

Jfk

100 koron na h? Średnia w Norwegii dla Polaka? To ty chyba pracujesz u polaka na czarnych

Monter
@Jfk

Przy stawce 190 -podatek - mieszkanie tyle wychodzi

Jerzyk

Słyszałem o firmie sporo dobrego czyli warto z nimi pracować?

Zenia

Czy ES-PERFEKT organizuje również prace dla kobiet?

Zostaw merytoryczną opinię o ES-PERFEKT - Norwegia

• Jak się pracuje w ES-PERFEKT?

Zobacz opinie na temat firmy ES-PERFEKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-PERFEKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-PERFEKT