Opinie o ES-PERFEKT w Norwegia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ES-PERFEKT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ES-PERFEKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ES-PERFEKT w Norwegia

Aneta

@Zulus w ofertach pracy widnieje informacja, że możliwe są długie kontrakty. Polecam jednak bezpośredni kontakt z firmą. Numery telefonów oraz mail znajdziesz w zakładce kontakt http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,612963,0,0,kontakt @jaca wspomniał o ciągłości pracy od ponad 2 lat. Ktoś jeszcze wyjeżdżał na dłużej za pośrednictwem firmy ES-PERFEKT?

Jaca

U nas praca jest ale niestety tylko faceci na rusztach. Nienarzekam ciągłość pracy od ponad 2 lat regularna kasa i swiadczenia. Nastaw się na norweską pogodę i do pracy. Fajnie się załapać przed świętami.

Jeny

Witam, mam propozycje pracy w Norwegi z tej fimy( jako monter rusztowan) czy jest kto mi w stanie powiedziec jak wyglada okres pracy i warunki ???

Maroko

Ok, powiedz cz jak zatrudniasz sie u nich to gwarantują ci prace conajmniej na kilka miesięcy? Bo aplikować można i sie zatrudnić ale co z tego jak po miesiącu skończy sie praca bo remont czy budowa będzie ukończona? Płaca za postój?

Zulus
@Maroko

Mam ten sam problem co Ty. Chciałbym się zatrudnić ale nie na miesiąc czy dwa. Jak wygląda zatrudnienie, od czego zależy jego długość? Może ktoś wie ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ES-PERFEKT? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz / Szpachlarz - Norwegia, Praca od zaraz!!?
Krzysiek Bergen

kebaba nie jem bo nie lubię a uprawnienia zrobiłem bo Norweg tego odemnie wymagał. W porównaniu z innymi ofertami ta była bardzo dobra. Ja jestem zadowolony bo mam teraz lepszą stawkę z plastikiem a szefu nie ma stresa.

Mateusz

drogi to jest kebab w Oslo a nie uprawnienia montera, najzwyczajniej zmyślasz pod tym fiordem :p na poloniuszu albo innych sensownych serwisach jest sporo ofert es-p pracuje w tej firmie czy tam firemce jako monter od ok 1 roku i nie narzekam. Jak się da to i koleszkom od siebie też polecę robótkę a i na uprawnienia.

Ala

Czytam takie ogłoszenie Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17-4 i szelki bezpieczeństwa-Szkolenie- Październik -Łódź i Onlin i jestem ciekaw o co chodzi, co to za paragraf jest i na czym to polega, czy to jakiś wzór o którym nie wiem czy o co dhodzi?

lala

no niestety, tutaj widzę że chyba się nie spłenisz, jednak wysyłają chyba tylko na prace różnorodną ale fizyczną za granicę, ale może na hydrauliku miałbyś lżej

Krzysiek Oslo

Słuchaj, pracuję obecnie w firmie i faktycznie mam 198 koron na godzinę, 176 to to co musisz mieć w minimum tak się porozumiały związki zawodowe zależnie od zawodu ale nikt niezabroni norwegowi dać ci więcej, zazwyczaj więcej dają ci którzy już mają polaków i się jeszcze na nas nie nacieli albo mieli wcześniej kolesi ze wschodu i mają porównanie jak my robimy a jak oni. Ja na swojego bosa za wyższą stawkę kablować niebędę. Pozdro dla wszystkich siedzących dziś w Oslo.

ciekawe, ciekawe ale ja widzę szczegóły i stawkę, podpytałem o resztę szczegółów i wiem że stawka od 176 do 220 nok za godz.

romek

a co powiecie o ofercie jako Malarz/Szpachlarz ręczny? Nie ma konkretnych zarobków, a to praca jest w Norwegii, wiec kawał drogi stąd jakby nie patrzeć.

Olek

aplikuj do kilku, przecież o tym do ilu wyślesz CV będziesz wiedział tylko ty.

W temacie

Ta firma bazuję tylko na jakis drogich szkoleniach Nic pozatym które moga niemiec mocy w Norwegi ?Proponuje ich sprawdzic w Arbeidstilsynet Norge .

misiek44
@W temacie

Sprawdziłem maja moc

Z Krajny Fiordów
@W temacie

I tu się z tobą zgodzę .Na wszystkich portalu z ofertami pracy do Norwegi ta firemka z Łodzi nie ma nic więcej do zaproponowania jak tylko drogie szkolenia ...

maro

Szkoda że jak od ponad roku czasu to pisze to znajdują się jeszcze naiwni na naciągnięcie na kase

Zapomniałeś o jednym szczególe. W styczniu w es-perfekt niebyło szkolenia, wiem bo chciałem w nim uczestniczyć. Szkolenie zrobiłem w późniejszym terminie. Podoba mi się Norweska jesień, już mam doświadczenie w norwegii ale kiedy wyjeżdzałem wiosną z oferty pracy to jeszcze go niemiałem w skandynawii :p

grabarz
@Marcin

nie kolego , nie zapomniałem dokładnie wiem kiedy robiłem szkolenie mam to czarno na białym w jakim celu miałbym pisać że było inaczej. Ja tylko mówię ze miałem złe doświadczenia z ta firmą i radze by dobrze się zastanowić przed współpraca z tymi ludźmi

Tom

dzień dobry chciałem się spytać o prace w państwa firmie obecnie pracowałem w Niemczech jako szlifierz -monter.posiadam uprawnienia spawalnicze metodą Mag 135 i uprawnienia do ciecia palnikiem

Looking job

Do Rafalo89 ..Jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie ?Dlaczego nie mozna nigdy do dzwonic się do działu rekrutacji a zawsze odbiera dział szkoleń/daje do myslenia / ?Wielu moich kolegów i kolezanek ma zrobione przez duze powazne firmy takie uprawnienia za znaczam duzę companies ''shipbuilding industry'' itp...zapytaj ..Tylko trzeba umięc wykorzystać moment..

Looking job

Ta agencyjna ustawiła sie TYLKO chyba na wyrywaniu pieniedzy za pomoca drogich szkolen gdzie takie szkolenia można zrobić za Free w pożądnych Norweskich firmach ..Ahhh te ..Polskie cwaniactwo i żerownie na bezrobociu ...Podobna bajka jest z szkoleniami VCA.

Rafalo89
@Looking job

Badałem temat. Wcale nie można zrobic tych szkolen tak za Free jak gadasz. Sprawdzalem i dla porownania Paragraf na miejscu w Norwegi kosztuje przynajmniej 5990 koron, czyli ponad 2500 zl. Skonczyl sie ten piekny czas kiedy firma wszystko daje darmo teraz to firma zanim cie wezmie do roboty chce zebys mial papier albo uprawnienia.. i to nie jeden zazwyczaj. coraz wiecej Polakow do wyboru do pracy w Norwegii... Im wiekszy wybor tym bardziej chca zeby miec juz uprawnienia. A nie zapominaj ze sa tam w norwegi tez nowi "koledzy" z rumuni ukrainy i rosji. Powodzenia...

Oferty Pracy

Kucharz-Norwegia-pilnie ES-PERFEKT 2015-01-05 Żródło: Gowork.pl Bergen ( )   ES-Perfekt (Nr. Cert. 5668)   Nowa oferta! Aplikuj już teraz!    „Kucharz”-Norwegia-pilnie Kucharz-Norwegia-pilnie Miejsce pracy: Norwegia Nr referencyjny: Kucharz Obowiązki:  Obowiązki:    - obowiązki związane z przygotowywaniem posiłków Wymagania: - Wykształcenie gastro

damian0708
@Oferty Pracy

ja pracowałem dwa lata w Norwegi na wykończeniach tylko u polaka a teraz szukam norweskiej firmy i legalnej pracy w tym samym zakresie.czy ktoś może pomóc

Artur112
@Oferty Pracy

tez pracuje w Norwegii jako malarz-szpachlarz i ogólnie wykończeniówka ale nie jest to praca stała .Mój problem to to , że nie znam jezyka . Szukam pracy na stałe gdyby ktoś mógł pomóc byłoby super.

Goran

Zależy, jak jesteś piekarzem to nie. jak jesteś monterem rusztowań to możesz robić twoja decyzja

alibaba

Ernestyna , puknij się w głowę. Nie ma takiej pracy. A jak kto na coś cudem pojedzie to malutko wychodzi. Gdzie ty żyjesz.

Zostaw merytoryczną opinię o ES-PERFEKT - Norwegia

• Jak się pracuje w ES-PERFEKT?

Zobacz opinie na temat firmy ES-PERFEKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-PERFEKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-PERFEKT