Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Arkadiusz

Widzę że jest tu bardzo dużo opinii na temat firmy w której pracowałem jakiś czas temu i co mnie nie dziwi negatywnych. Jak ja pracowałem to zdarzały się sytuacje że na zmianie moim przełożonym tzw. Kierownikiem Zmiany był człowiek który miał problem aby czytelnie wpisać dane. I służba 12g z człowiekiem który jest Twoim przełożonym na dyżurze to jest parodia. Kierownik wybrany przez inspektora. Jakby to wszystko opisać to trochę byłoby dużo tego. Może kiedyś rozwinę temat bardziej. Nie wiem jak jest teraz ale sądząc po opiniach to chyba dalej nie jest najlepiej.

Abc

Pozytywnych opinii nie ma i nie będzie . Dla przyszłych kandydatów starających się o ewentualną pracę nie warto szkoda czasu i energii . Jeżeli przełożonym jest miernota , osoba która nie umie się zachować , myśli że jest Bogiem na obiekcie to wybaczcie ale czy warto .

Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie . Dokładnie w Grodzisku. Poziom podejscia i rozmowy oceniam na 0 . Osoba szkoląca raczej nie zachęca a odwrotnie zniechęca do przyjścia tam do pracy . Pan nie sympatyczny , co tu gadać gbur . Ważne żeby ktoś z szefostwa od czasu do czasu poczytał tu opinie .

@Kandydat

No cóż nie masz czego żałować. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś atmosfera była fatalna co zresztą po opiniach można wywnioskować.

Dgfgfffffddd

A są jakieś pozytywne opinie?

Urszula

Cześć, przyjrzałam się temu ogłoszeniu i podają stawkę 19,70 brutto. Czy oprócz tego dają jakieś premie, żeby mieć szansę na zrobienie czegoś więcej? Albo jakieś inne dodatki, czy to już wszystko i na nic innego nie można liczyć? Z góry dziekuje.

@Urszula

O premii zapomnij tylko stawka godzinowa i ciągłe zmiany grafiku no i oczywiście umowa zlecenie.

@Xyz

no brak premii może mniej motywować. Co do samej formy umowy mimo wszystko rozliczenie wygląda tak jak trzeba? I może chociaż coś na święta wpadło lub wpadnie na ten rok?

@Emilia

Nie wiem jak w tym roku ale wcześniej szału nie było. Bardzo słabo. Trochę obciach

@Xyz

No to może na ten rok ktoś to będzie wiedział to odpisze a Ty napiszesz na poprzedni? Ciekawa jestem czy trzymają się tego samego. A ten grafik to czemu tak w sumie się często zmienia?

Xyz.
@Emilia

Paczka koszt nie większy niż 50-60zl Jak ktoś nie przyjdzie albo zrezygnuje tak było kiedyś jak jest teraz nie wiem. Ale zdarz ały się dyżury po więcej niż 12 godzin bo ktoś nawalił oczywiście za tą samą stawkę godzinową

@Xyz.

No tak skoro zlecenie to nie ma co oczekiwać więcej za godzinówki. Tutaj i tak wszystko zalezy pewnie od obiektu, prawda? Są jakieś polecane lub niekoniecznie? pytam, bo szukają właśnie na linię kas do marketu i zastanawiam się gdzie jest najwygodniej pracować i dlaczego

@Emilia

Dużo zależy od przełożonego pracować trzeba wiadomo ale jest wiele negatywnych opinii o tym obiekcie głównie o Panu koordynatorze i sposobie zarządzania więc zależy kto co lubi. Jak ktoś często się ogłasza że zatrudni to coś jest nie haloo że tych ludzi ciągle jest taka rotacja prawda?

Marzena
@Urszula

O premii może pani na starcie zapomnieć. Firma Guard robi pani przysługę że panią zatrudnia ????

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Próbuję zajrzeć na stronę firmy, żeby sprawdzić oferty pracy. Niby się otwiera, ale zamiast zwykłego tekstu są jakieś krzaczki wymieszane z obrazkami. Na środku ekranu wyskakuje okienko z napisem "Przyjmiemy pracowników - kliknij tutaj", ale nie da się nic z nim zrobić - gdziekolwiek się kliknie, brak reakcji. Komuś udało się to obejść?

Pan M

Nie polecam pracy w tej firmie, chodzi o obiekt w Grodzisku Maz zarządzanym przez inspektora K.L Nie obrażając nikogo to ten pan kręci się po obiekcie jak smród po gaciach. Najbardziej ceni się pracownikow tych którzy maja rentę albo emeryturę. Siedzi dwóch takich panów którzy nie maja pojęcia o niczym i są wizytówka firmy. Rencista i Emeryt Brawo gratulacje,

@Pan M

Elita Guard Service Renciści i Emeryci. I ich Mistrz w czerwonym wozie który przybywa na obiekt niczym Gwiazda niestety upadła.

@End

Sam będzie siedział 24 a może i nie upadnie no co Wy piszecie ? da radę w końcu ma kilku ludzi którzy przyjdą gdy trzeba Takie jest moje zdanie

To za ok 30 lat mam szansę przejść rekrutację. I trafić do tej elity

Irek
@End

Niech uważa bo mu któryś kierowca przebije opony i do Łodzi pojedzie pociągiem . Lata inspektor po terenie i szuka wrażeń . Rozumiem ze chce się przypodobać panu W.G . To i tak nic nie da. Na szacunek trzeba sobie panie K.L zapracować

@Irek

Szacunek to chyba jakieś nowe słowo u tego człowieka haha. To jest chyba nie możliwe Wg mnie to on szanuje ale nie tych co potrzeba.

Irek

He he szanuje (usunięte przez administratora)a ma jednego (grubasa), poza tym lubi otaczać się ludźmi nie pisząc o wszystkich różnego kalibru, ale to już odrębny temat. Dziwi mnie jedynie to że niektórzy pracownicy wracają jak bumerang.

A
@Irek

Zwolni lub sami odejdą pójdą tam gdzie trzeba pracować i po chwili wracają Niech jeszcze ściągnie tych u których z higiena było na bakier. Normalnie 12 godzin z takim pracownikiem dramat. Konsekwencje jakie konsekwencje hahaha

A jak Wam się pracuje na innych obiektach Jakieś opinie?

End

Jako były pracownik , informuje przyszłych kandydatów tej firmy szkoda czasu . W Grodzisku Maz panoszy się inspektor który brzydko mówiąc to błazen i pajac . Wiecznie szuka ludzi za taka stawkę jaka proponuje niech sam siedzi . Kierowcy mówią ze często siedzi jako pracownik ochrony bo nie ma komu pracować . Śmiechu warte

Arek
@End

End Masz rację z takim podejściem do pracowników to nic dziwnego że ciągła rotacja to norma w tej firmie na tym obiekcie Brak szacunku....

@End

Gdyby szanował ludzi to by sam nie siedział Ale widocznie tak lubi haha Najgorszy przełożony jakiego miałem

End

Prezes tej firmy nie czyta opinii pracowników a szkoda. Najgorszy przełożony zgadza się . Do tego człowiek bez klasy

@End

Nie czyta to raczej pewne Ale poziom zarządzania 0 On udaje że nie ma problemu chyba Liczy się że ktoś jest nieważne kto KZ moze być praktycznie każdy bez doświadczenia bez wykształcenia.

Do Grodziska znowu szukają ludzi Cyklicznie co jakiś czas ogłoszenie jest Jaki z tego morał?

@Kandydat

Szukają i będą szukać . Pan inspektor bez kompletnego podejścia do ludzi . Marna stawka i umowa. Szkoda czasu i energii . A pan inspektor w pierwszej kolejności powinien trafić za bramę

Pan M
@Kandydat

Nic dziwnego ze szukają ludzi. Podpowiem, może pan Inspektor powinien udać się do Domu Seniora tam może ktoś maiłby czas przyjść i dorobić.

Abcg

Ewa idź oceń zobacz a za jakiś czas spotkamy się na forum ????

@Abcg

No i chyba do teraz nie wróciła. ;p Ale widziałam po poprzednich Twoich opiniach, że nie polecasz. Mimo wszystko wiadomo czy do dziś zmieniły się może jakkolwiek warunki?

@Emilia

Może przemyślała i wcale nie poszła ???? Odradzam A czy się zmieniło coś nie wiem Jedno co się powinno zmienić to koordynator to moje zdanie

@Abcg

Aż tak słabo mu tu idzie? To chyba mało prawdopodobne, żeby tak po prostu go wymienili. A w nim co Ci się nie spodobało, bo chyba nie widziałam, żebyś na jego temat pisała?

@Emilia

Za dużo pisania Nie zauważyłem pozytywnych opinii na temat oddziału Grodzisk więc o czymś to świadczy

Ile jest zmian w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zależy pewnie gdzie

Bożena

Pragnę dodać i ja swoje kilka słów. Pracowałam 2 lata. Przez ten czas raz otrzymałam ciuchy służbowe po kilku miesiącach pracy. Czy tak powinno być raczej nie. Brak planu jak powinna wyglądać praca na obiekcie, chodzi o pana Inspektora w Grodzisku Maz. Amatorka, brak szacunku do ludzi, brak szkoleń. Jak się niczym nie przejmujesz to popracujesz, jak jesteś ambitny to i tak tego nikt nie doceni. więc nie warto się starać. Pragnę zauważyć, ze opinnia moja nie wynika z faktu ze pan inspektor mnie zwolnił, tylko ja sama podjęłam taka decyzje.

@Bożena

No to słabo jak tyle czasu tam ogarniałaś a dopiero raz ubrania otrzymałaś. No słabo. A brak szacunku do ludzi to co przez to masz na myśli? Wyzywają czy jak?

Ponieważ jest mało opinii o pracy w firmie Guard Service, postanowiłem podzielić się informacjami o pracy w tej firmie. Obiekt Rabanu a raczej Fresh Logistics w Grodzisku Maz. Amatorka przez wielkie A, brak podglądu na monitoring obiektu, nawet czujki do odbijania pkt kontrolnych nie podłączone. Inspektor który odwiedza obiekt niejaki Krzysztof L to już odrębny temat. Facet który nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi, zatrudnia z łapanki, chcesz pracować nie ważne czy jesteś karany, czy garbaty i głuchy . Śmiechu warte, Brak szkoleń nowych pracownikow, bo jakoś to będzie. Jeżeli macie podobne opinie piszcie, bo może się mylę i to standard w tej firmie. Były pracownik

@Paweł

Z czystym sumieniem nie polecam pracy w tej firmie na obiekcie Grodzisk Mazowiecki. Porażka!

@Abcg

A ty z jakiego powodu nie polecasz pracy tutaj?

@Ewa

Minusy - częste zmiany grafiku - poziom szkolenia i Pan inspektor ale to odrębny temat.

@Paweł

Też Pracowałem na obiekcie w Grodzisku W niektórych przypadkach osoba pełniąca funkcje kierownika to zwykła pomyłka. Trafi Ci się na zmianie kierownik nieogarnięty który tylko by siedział na Facebooku, wygłupy i błazenada to współczuję. Raczej dobrych opinii o obiekcie w Grodzisku nie widać. Pan inspektor nie reaguje lub udaje że reaguje.

tez nie polecam

@Abcg

Inspektor w Grodzisku Mazowieckim to porażką, zero taktu, liczy się sztuka, ważne żeby ktoś siedział nie ważne w jakim stanie. Niestety to przykre ale tak jest.

Małgorzata p

Jako była pracownica pełniłam zaszczytna funkcje Kierownika Zmiany. Powód rozwiązania ze mną umowy to ze jak to powiedział Inspektor z Grodzisk Mazowieckiego, a jak znowu pani zasłabnie w pracy. Nikt tu takich osób nie będzie trzymał. Absurd bo pracowały tam osoby które miały gorsze problemy , często gęsto przychodziły na kacu albo pily w pracy. Jeżeli chodzi o prace w Grodzisku to odradzam.

Jaki dress code obowiązuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

pati

nikt nie zwraca uwagi na stroj . Na obiekcie chodzisz jak chcesz i masz na wszystko wywalone. Robisz co chcesz bo wielki pan ispektor ma wszystko i wszystkich gdzies . Tak przynajmniej jest w Grodzisku Maz

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" zatrudniani są obcokrajowcy?

wystyp

nie

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" są paczki/bony świąteczne?

Gruby

TAK

Kazimierz
@Gruby

Potwierdziłeś że firma jako benefit daje bony i paczki na święta. Wyszczególnij proszę na jakie jeszcze dodatki można liczyć. Są premie a jeśli tak to w jakiej wysokości?

wystyp

Bonów nie ma, pieniędzy dodatkowych też nie. Co rok na boże narodzenie dostaniemy jednak torbę słodyczy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

KADRY

Samochód służbowy, tel. kom. laptop dla kadry kierowniczej do Inspektora Kontroli i Nadzoru włącznie. Zapraszamy do współpracy. Tel. 618477196.

Stefan

Generalnie większość firm ma braki kadrowe!!

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"