Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

archi

To już 4 miejsce w którym pracuje i wyróżnia się na tle poprzednich pracodawców. Terminowe wypłaty, luźna atmosfera. Wszystko jest ok

Szybka odpowiedź na wysłane cv, sprawna i niestresująca rozmowa kwalifikacyjna :) pierwszy miesiąc pracy za mną i jak na razie jest bardzo dobrze

Tomeg
@Tomek

Nie przyjęli by cię dwa tygodnie przed urlopem kolego, byłem w takiej sytuacji jak się przyjmowałem i kazali mi wrócić po urlopie więc ktoś tu kłamie :)

Super zaklad

Przypominam że w firmie telemond: - ludzie po 15 latach zarabiają 4700 ( w ict na początek dostają więcej) - nie docenia się pracowników i nie szanuje się ich - na święta dają rzeżuchę w ramach podziękowania - zwalniają ludzi za założenie związku zawodowego (co jest łamaniem praw pracownika, a przede wszystkim człowieka) - obcokrajowcy zarabiają więcej niż Polacy

Nie wiem czy wiecie ale firma zatrudnia nielegalnych imigrantów którzy nie powinni przestrzegać na terenie Polski .Agencje które współpracują z Telemond omijają prawo Polskie ,jest wszystko zamiatane pod dywan żeby nikt się nie dowiedział. TRZEBA TO NAGŁAŚNIAĆ DO INSPEKCJI PRACY I NIE TYLKO .

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Przestańcie usuwać prawdę

Do wszystkich którzy rozważają rozpoczęcie pracy w telemondzie. Warto zapoznać się z reportażem uwagi na temat tego jak firma traktuje pracowników, którzy chcą korzystać ze swojego prawa zagwarantowanego w kodeksie pracy - mianowicie zwalnia ich i upokarza. Przestańcie usuwać, przecież to prawda. (usunięte przez administratora)

Janek

Warunki pracy w firmie są dobre, wynagrodzenie dośc konkurencyjne, zasadniczo praca dobra, szczególnie porównujac do innych firm tego typu w ktorych pracowalem

@Janek

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

@Janek

Janek a ile wynosi to dobre wynagrodzenie? Bo jeżeli zarabiasz tyle ile reszta, czyli 4700 bez sobót to nazywasz to dobrym wynagrodzeniem? W ict masz więcej na start, z ulicy niż tutaj ludzie którzy pracują po 15lat. Czekam na odpowiedź Janek czy te 4700 (i zero podwyżek mimo że inflacja szaleje już od dawna) uważasz za dobre wynagrodzenie. Chyba że w biurze zarabia się więcej, albo masz na utrzymaniu tylko rybkę czy chomika.

Zalosne

To jest chore że w 21 wieku firma zwalnia ludzi za założenie związku a jak sąd nakazuje przywrócenie ich do pracy to ich upokarza i nie wpuszcza na teren zakładu, to jest łamanie praw człowieka!! A później piszecie komentarze sami sobie że super pracodawca i fajna atmosfera? Właśnie w tym reportażu widać jaka super atmosfera

NieJestemZbiura

@Pracodawca jak się do tego odniesiecie? Dlaczego w waszej firmie nie można założyć związku zawodowego? Przecież to podstawowe prawo każdego pracownika!

Polecam

Praca jak praca - jest ok, bywają dni gorsze, lepsze. Ale atmosfera i zarobki bardzo spoko

Robert

Przypominam nie idziemy na Ten UPadliński piknik .Aaaa ci co przyjdą to wiadomo już ,że to fałszywce .

Siewca prawdy ;)

Cześć czołem! Praca w teleskopie była fajna i spoko,ale do czasu. Kasa też była fajna,ale również do czasu. Dziwne działania i decyzję firmy sprawiły, że jest jak jest i nie zanosi się aby było lepiej. No ewentualnie będą karmić znowu mrzonkami na temat podwyżek. Dlatego trzeba było się zwolnić,bo jest sporo firmy które zapłacą więcej i oferują lepsze warunki pracy. Na wielu portalach znajdziecie masę ofert. Czasami warto rozważyć nawet zmianę branży,bo człowiek idzie tam gdzie płacą więcej...jak najemnik. Po to się pracuje,a nie dla przyjemności. Trzeba podchodzić do tego na chłodno,bo nikt nie wykarmi rodziny czy nie zapłaci rat kredytu przy takich zarobkach w teleskopie,inflacji i braku podwyżek. Marne są tłumaczenia o inwestycjach firmy,bo szczerze każdy ma to w 4 literach. Dla ludzi liczy się to co na koncie i nic więcej. Wolą zatrudniać ludzi z Ukrainy (aż nie wierzę że piszę to bez przekleństw) niż Polaków. Zwalniają ludzi, "naszych" bo Ukraińcom boją się powiedzieć cokolwiek. Mają pełne gacie ,bo pośrednik zawinie pozostałych jak teleszopka ruszy któregoś... Na halach i w biurach pracują normalni ludzie niestety jest ich tak mało, że aż przykro. W firmie jest taka spychologia, nazatrudniali ludzi którzy są zbędni,równie dobrze mogą zwolnić 20-30% ludzi z biur a to będzie wszystko i tak działało,bo w końcu reszta wzięła by się rzetelnie za robotę. Na halach też coraz więcej ludzi z lewymi rękoma,których myślenie boli. Ale tak jak wspomniałem wyżej taka polityka firmy. Kumaci zdobędą doświadczenie i pójdą dalej się rozwijać i zarabiać pieniądze adekwatne do tego co robią i jakie umiejętności posiadają. Jutro feta teleszopu...będzie jak w zeszłym roku "ukraiński piknik". Nie dajcie się kupić jak dadzą 5% ,bo co to jest? Trochę wstyd dla tak dużej firmy,która kręci grube bańki,a daje grosze podwyżki ludziom którzy tę bańki generują. Wielu się zasiedziało z przyzwyczajenia chyba, nie ma co sie bać zmian. Trzeba się katapultować z teleszopu,bo od zawsze fascynuję mnie nie umieranie z głodu ???? Polecam wam to samo! Jeżeli rozważasz zacząć tu pracę na hali czy w biurze to zastanów się lepiej kilka razy czy to dobry wybór i kierunek... Dobrej zabawy jutro i udanego urlopu!

Kotorski

Praca w firmie zapewnia mi stabilne zatrudnienie, takie czasy, że warto mieć pewną robote

@Kotorski

Takie czasy że w każdej firmie szukają pracowników, w telemondzie też ale nikt nie chce tutaj pracować. Ukraińcy, naiwniacy co dali się nabrać na wasze piękne slogany o super benefitach i atmosferze długo nie pracują - przecież widzę że mało który nowy zostaje na dłużej. Garstka (usunięte przez administratora) co da sobie napluć w twarz za rzeżuchę i piknik raz w roku. No i ostatnia grupa starych pracowników którzy naiwnie jeszcze czekają ze może coś się zmieni, ale wkrotce też odejdą bo jeśli serio planujecie podwyżki 5% tylko to będą wasze ostatnie podrygi, po urlopie zobaczycie :)

Matei
@NieJestemZbiura

Powiem tak ,masz rację jeśli okaże się ,że dadzą 5% to odejdzie trochę pracowników bo z kim się nie rozmawia na tele czy montel będzie spore zdziwienie bo już nie ma komu pracować . Zasłużyli sobie na najgorsze za takie (usunięte przez administratora) Polaka noooo teraz Ukr jest w potrzebie .Koń by się uśmiał następna propaganda jak z srovidem.Ludzie obudźcie się i wyłączyć te zdradzieckie tv .Ukr to największy wróg polaka.Amen .Poooooo urlopie będzie dramat na zakładzie hahahahah(usunięte przez administratora)

Ashot

Praca jest naprawdę przyjemna - nie tylko nie jest ciężka, ale również dostarcza satysfakcji. Wynagrodzenie jest uczciwe, a co najważniejsze, zawsze wypłacane terminowo.

Szablewski

Współpracę z firmą zacząłem nie dawno ale jestem bardzo zadowolony że pracuje dla niej. Bardzo dobre warunki

Piknik

Przypominam o bojkocie piknika!!!!

mateusz

Rodacy Polacy jak sami zauważyliście w firmie Telemond staliśmy się kategorią -0 ,to jak się nas traktuje to prawie jak (usunięte przez administratora).Przybyszy z UA bez jakiego kolwiek doświadczenia bez uprawnień noszą prawie na rękach .Mysimy sie zmobilizować i zacząć zgłaszać zakład do Państwowej Inspekcji Pracy tak nie może być ,że mają nas za nic a Ukr ma wszystko.Do czego to doszło ,że myyyyy Polacy tak dajemy sie (usunięte przez administratora) ,sami widzicie co sie dzieje w firmie .WWWW kupie siła zróbmy coś rodacy bo tooo my ta firmę postawiliśmy na nogi a teraz stalismy się nie potrzebni bo tania siła robocza która sie ślizga na wszystkim naszym kosztem .Z firma współpracują 2-3 agencje pracy które też jak wszyscy wiemy to dobre przekręty ,zbierają byle kogo z UA i dawaj do Telemond ,jest masa Ukrainy która nie zna jezyka Polskiego komunikacja to koszmar mało tego pracują bez uprawnień UDT i firma im na to pozwala ,ale ja komuś stanie sie krzywda to kto za to odpowieeeeeee. Obsługują SUWNICE ,WÓZKI WIDŁOWE I FIRMA NA TO POZWALA A JAK ZROBIŁ BY KTOŚ Z NAS TO NAGANA ZABRANA DNIÓWKA ITP. MAM DOŚĆ TEGO FAŁSZYWEGO ZAKŁADUUUU DOŚC . SPRZEDAŁ SIĘ JAK Z SROVIDEM ZA SREBRNIKI . JESZCZE TROCHE A ZOSTANIECIE SAMI BEZ DOBRYCH FACHOWCÓW BO Z DNIA NA DZIEŃ LUDZIE SIE ZWALNIAJĄ ,POOOO PROSTU ZROBIŁ SIĘ GORZEJ JAK S......YF. ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO PRZEKUPNE POLACZKI Z BIURA ZA SREBRNIKI ALE PRZYJDZIE I NA WAS DZIEŃ I PORA .NARAAAAAAA FAŁSZYWCE

NiejestemZBiura

Do zarządu Jeżeli tęgie głowy wpadły na to, że 5% podwyżki wystarczy to czeka was spory zawód. Ludzie i tak się zwolnią i będą siedzieć na chorobowym, żeby zarobić na opłaty. Czekamy na 1000.

No.... Pracujemy w swoim kraju, to widać uważają że wypada "krajową" zarabiać.... (usunięte przez administratora) Oj nie dużo brakuje. Nie dużo. A od stycznia krajowa znowu około 600 w górę. To niebawem wyrównamy.(usunięte przez administratora). Soierdalać stąd to mało powiedziane. Że kierowniczki (usunięte przez administratora) Ok. Zero wykształcenia to i nie myślą. Trzymają się stołków. Ale szefostwo.... Logiczne że nie będziemy robili póki nie dostaniemy podwyżki. Zaznaczam podwyżki.(usunięte przez administratora) Mniej robimy to mniejsze przychody.(usunięte przez administratora)to mało powiedziane. Nic nie myślą. Daliby 1000 i ludzie byliby zadowoleni i oni, bo praca by szła..... nie idę na piknik

J

Ta, wychodzi ok 185 zł na rękę, i oni myślą że wrócimy z chorobowego. Powiem wprost, nic to nie zmieni, wgl nic. Dalej będziemy chodzić na chorobowe i dorabiać na tym choro, dalej bedziemy chodzić na choro przed urlopem żeby mieć więcej urlopu i żeby więcej dorobić, i tyle.(usunięte przez administratora). Czy to jest jasne? Ok, zobaczymy jak wyjdziecie na tych ruskach. Czy wszystko już jasne tam na górze? To nie żadna podwyżka 5% i nic to nie zmieni, powtarzam jeszcze raz bo widzę że u was ciężko z mysleniem

J

Sprawa wygląda tak że chcą dać ok 5%, co daje na rękę 175 zł, i oni chcą żebyśmy wrócili z chorobowego albo przestali dorabiać? W bańkach się poprzewracało chyba. Ukry większą stawka, nadgodziny soboty, dodatki, zero rozliczenia z czasu pracy, a my mamy dygać za te marne 4800? ???? Te 5% odrazu mówię nic nie zmienia, wgl nic, capisci??

.....
@J

Zdecydowanie, kolejna motywacja do chorobowego i dorabiania. Żenada to mało powiedziane. WSTYD

Prawda
@J

To krajowa w tym roku więcej wzrosła.... (usunięte przez administratora)na maksa. My mamy dać z siebie wszystko a oni nic...no prawie nic ;). Ogarnijcie się w końcu. Wydaje mi się że zdecydowanie bardziej będzie się opłacało dać ludziom conajmniej 1000 niż płacić za zwolnienie chorobowe. Ale cóż, widać na wyższych szczeblach myślą inaczej. W sumie mając "wykwalifikowanych" kierowników i zastępców nie ma co się więcej spodziewać. Nie idę na piknik.

Prawdziwa prawda

1000 netto. Heh. Dostaniemy 5%. Czyli że 200 zł na rękę nam wyjdzie. Tak zostajemy docenieni przez pracodawcę. Czas się rozstać z firmą

Wiarygodne źródło

Zakład płaci firmie pośredniczej 120zł/h za Ukraińca. Z czego połowę dostaje Ukrainiec. 60 zł na godzinę dobry pieniądz. Ja zrobiłem 4900 co daje około 30 zł na godzinę. Pora opuścić szeregi teleszopki.

Adek

Przypominam dla aspirujących do pracy w tele, max zarobki 4800, że wszystkimi tzw premiami, soboty i nadgodziny tylko dla Ukraińców, ich zarobek to ok12 tys. Doświadczony pracownik polski to w tele to(usunięte przez administratora).ludzie obudzcie się. Perła raz jeszcze się pytam, po co wydzwaniasz żebyśmy wracali do tele jak soboty i nadgodziny tylko dla ukry. Po co chlopie?? Wstrzymam się z tym co mówiłeś o Dominiku, serio ci mówię, zobaczę jak się zachowujesz, i nie myśl że to straszenie, poprostu niech wie co myślisz jak powiedział że uzdrowi hale, po śpioch aferze. To chyba uczciwe? Ty, a swoją drogą to ciekawe zjawisko że zawsze się znajdzie jakiś łeb który chce móc no chociaż pobrać rekawice z magazynu, w koszulce innego koloru, bo tak naprawdę no co on może? Będzie straszył? Ani duży ani straszny, a może skończyć jak model, firma go wyciśnie żeby gonił roboli, a jak się oprze o sąd, to odrazu, że to nie nasz człowiek. :)) ale ten ponad tysiak brutto robi robotę, ty oni nawet nie widzą ze się nimi wyslugujecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop