Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie o Abra S.A.

kamyk

czy pracownicy otrzymują zniżki na zakupy?

xyz

A ja w imieniu swojego dziecka dziękuję za kartę podarunkową na Mikołaja. Stówka na prezent dla dziecka na pewno się przyda.

żenada
@xyz

A ja nie dziękuję, ponieważ moje dziecko kończąc 14 lat w firmie Abra nie jest już dzieckiem i nic mu już nie przysługuje tak jak wszystkim pracownikom... :D

@xyz

Raz w roku jałmużnę sypną dla dzieci tych co im za miskę ryżu (jak to powiedział PMM) ;) płakać ze szczęścia czy śmiechu ??

Była
@żenada

To może odprawę dostanie :)

Rozczarowana
@xyz

Dziecko kartę może i dostało, ale to z Twojej pensji ta stówka zostanie odciągnięta... ot taki "socjal"

@Rozczarowana

@ROZCZAROWANA, dziękujemy za komentarz. Karta przekazywana jest w formie upominku, nie jest ona "odciągnięta" z pensji. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.

@xyz

XYZ, dziękujemy za komentarz. Mamy nadzieję, że mikołajowy upominek przyczyni się do pojawienia uśmiechu na twarzach najmłodszych : ) Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.

@Abra S.A.

Na twarzy mojego dziecka się pojawił????. Córka była przeszczęśliwa???? Dziękuję

@xyz

Czytam komentarze i ręce opadają. Ludzie opamiętajcie się. Jaka jałmużna i jaka miska ryżu. Po prostu fajny gest i tyle. Też chciałbym by było to np. 500 zł albo żeby premie za wydawkę rozpoczynały się od 3%, był jasno określony fundusz socjalny i tzw. wczasy pod gruszą. Chciałbym by każdy sprzedawca i techniczny miał 2500 zł pensji netto podstawy a kierownicy po co najmniej 3500 zł. Chciałbym i tego wszystkiego obecnym i przyszłym pracownikom życzę.

Słabe to
@48660

Zawsze możesz płakać z różnych powodów gdzie indziej za więcej- i tak będzie źle.taki typ tak ma

@Słabe to

Wlasnie głośno bede sie śmiał jak bede zgarnial minimum 1.5 raza tyle co Ty w innej firmie. Nuebawem.

Rafal
@48660

Przykre, ze dla niektorych liczy sie tylko kasa...co za plytkie podejescie.Pewnie niebawem bedziesz hejtowal innego pracodawce na goworku bo nie spelni twoich oczekiwan.

Beti
@Abra S.A.

A podatek kto płaci? Pracownik, i że stówki robi się 80, brawo Abra.

@Beti

Brawo Ty.

Jo

Nie polecam pracy w Abra. Paca najniższa a wymagania maja jakby w milionach płacili. Jak sprzedaż to zarobisz. Wiele lat Abra nie radzi sobie najlepiej. I to wina zawsze sprzedawcy. Nie kogoś kto wprowadza brzydkie systemy. Meble które nie są już w modzie. Najtańsza cena to nie wszystko. Sami mówią ze klienci kupują meble na lata. To będą chciało kupić meble które im się podobają. A nie jakieś kwadratowe kartony. Moda się zmienia. Lidzie w Polsce coraz bogatsi i coraz bardziej kapryśni. Musisz tłumaczyć się ze swoich wyników sprzedażowych ale wprowadzić do sklepu mebli o które Twoi klienci się pytają nie możesz. Tak naprawdę tłumaczysz się za ich wymysły. Robisz kredyty za które oni kasę maja. Za założenie karty nie masz żadnego dodatku. Firma za karty Abra dostaje fajne pieniądze. Ty się narobisz i masz to samo co zwykły kredyt. Wymagania rosną a (usunięte przez administratora) stwierdzi ze on nie wie jak ma nas motywować do pracy i ze sami mamy sobie wymyślić. Z czego nasze pomysły odsunięte na bok. Kwestia podwyżek nawet nie poruszona. Tylko nowe wymagania a coś z siebie dać to nie pomyślą. Ty masz zarabiać i tylko Teoja wina ze (usunięte przez administratora)

abrowicz
@Jo

Serio nie odpowiada Ci najniższa krajowa plus "wysoka" premia? :) Zawsze byłem ciekaw czy taki MRe chciałby zarabiać taka średnia pensję sprzedawcy... na pewno nie. U nas zawsze popisuje się że wszystko umie sprzedać, opowiada historyjki, jak to na sklepie x w godzinę sprzedał to i to, a na naszym sklepie potulnie odchodzi z kwitkiem od każdego klienta, który mówi że tylko ogląda. Nigdy nie widziałem go w dobrej akcji mimo, ze przecież powinien nam świecić przykładem. Kiero będzie musiał teraz znowu wymyślać sposoby na zmianę ekspozycji bez obnizek, a magazynier będzie to musiał fizycznie zrobić. Jakby dopiero co nie przestawił całego sklepu. Czasami cieszę się że jestem zwykłym sprzedawca, ale tylko czasami. W pozostałym czasie żal mi jak ta firma przez lata sama siebie niszczy. Na prawdę wymiana pracowników co 2mce na sklepie ma się przysluzyc firmie? A co taki sprzedawca wie po takim czasie? nic, bo brakuje mu doświadczenia. Ale liczy się dobra gadka i dobra ściema, a nie uczciwość i fachowa wiedza.

Wó£
@abrowicz

Dobra gadka i ściema to filar pracy szczególnie jednego mre. Usmiecham sie bardzo bo mam takie same odczucia w stosunku do swojego. Gada jaki to on super bohater jaki sprzedawca i ile sklepów "uratowal". Swoja drogą moze to ten sam typ. Bardzo trafna opinia. Popieram

SPRZEDAWCA

PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ JAKIŚ CZAS I NIE POLECAM INNYM. OGÓLNIE SZUKAM NOWEJ PRACY. WYROBIENIE TARGETÓW PRZY TAKIM ZARZĄDZANIU POWYŻEJ KIEROWNIKA SKLEPU - NIEREALNE A CO ZA TYM IDZIE NIEREALNA PREMIA. STRES, IRYTACJA GŁUPIMI NIEPRZEMYŚLANYMI POLECENIAMI. KIEROWNIK SKLEPU NIE MA NIC DO POWIEDZENIA DOSTAJE CEGŁY OCHRZAN ZA KWEST JE NIEZALEŻNE OD NIEGO MIMO ZE WYKONUJE PUNKT PO PUNKCIE TO CO DOSTAJE NA E-MAIL. JEGO POMYSŁY SĄ NIE MAJĄ PRAWA BYTU. MÓGŁBYM TAK PISAĆ I PODAWAĆ PRZYKŁADY ALE TO NIE MA ŻADNEGO SENSU. JAK LUBISZ BYĆ OLEWANY, LEKCEWAŻONY, OBWINIANY ITP TO ABRA ZAPRASZA JA JUŻ DZIĘKUJĘ. ALBO JESTEM SPRZEDAWCĄ ALBO NIE, TU SIE NIE DA BYĆ SPRZEDAWCĄ. Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA KOMENTARZE TYCH (usunięte przez administratora) NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

Może pracownik
@SPRZEDAWCA

W którym sklepie pracujesz?

Sprzedawca

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

Pytanie do Abry

Kupujecie w pakietach i płacicie już za pozytywne opinie czy jeszcze jesteście na etapie angażowania PRACOWNIKÓW tzw. ZAUFANYCH?

@Pytanie do Abry

Konkurencja placi Ci za nagatywne opinie czy zwyczajnie taki juz hejtowy charakter masz?

@Kierownik Abra

premie z tego jakąś masz? ;D

@Pytanie do Abry

@PYTANIE DO ABRY, ustosunkowując się do komentarza: Każdy, nawet zadowolony pracownik ma prawo wypowiedzieć się na forum. Tak, wielu takich zadowolonych pracowników, którzy pracują z nami od lat mamy. Oni także mają swój głos. „Kupujecie w pakietach i płacicie już za pozytywne opinie” – nie musimy, nie tylko niezadowoleni pracownicy czytają to forum. Za pozytywne i negatywne, merytoryczne komentarze wszystkim dziękujemy. Dla nas Gowork to miejsce wymiany opinii o pracy, warunkach zatrudnienia, rekrutacji i wielu innych aspektów związanych z pracą w Abra S.A. Tych lepszych i gorszych. Nie jest to dla nas miejsce dyskusji firmowej, hejtowania, przekazywania nieprawdziwych informacji czy ujawniania strzeżonych prawnie tajemnic przedsiębiorstwa. Chcemy by Gowork był miejscem wzajemnej wymiany opinii, merytorycznych i z szacunkiem, zgodnych z regulaminem. Anonimowe wpisy są dla nas nie możliwe do zweryfikowania, na ich podstawie nie możemy podejmować działań. By móc reagować na nieprawidłowości, dla Pracowników dostępna jest skrzynka gowork@abra-meble.pl dla Kandydatów rekrutacja@abra-meble.pl. Pozdrawiamy wszystkich Użytkowników serwisu Gowork, Zespół Abra S.A

@haha

A Ty masz cos z ciaglego hejtowania wpisow? Wyobraz sobie, ze sa ludzie, ktorzy sa zadowoleni z pracy w abrze.Gdy widze zlosliwe, bzdurne komentarze, ktore nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci to zastanawiam sie ile zlosci i zawisci trzeba miec w sobie zeby na kazdy pojawiajacy sie pozytyw odpowiadac hejtem.Kazdy logicznie myslacy uzytkownik portalu widzi ze jest tu osoba, ktorej jedynym zajeciem jest wpisywanie negatywnych komentarzy. Gdyby rzeczywiscie w firmie bylo tak zle myslicie ze nadal tyle osob by tu pracowalo?

@Kierownik Abra

Swietnie! Badz sobie zadowolony za 1600 czy maks 2500 i pozwol mi byc zadowolonym w innym miejscu za wiele lepsze pieniądze.. Pracowalem na tyle dlugo w Abrze, ze mam prawo do merytorycznej dyskusji i swojego zdania. To co czytam ma spore pokrycie w rzeczywistości kolezko. Nie oszukuj sie. Ja sie dusilem tam od poczatku i od poczatku zalowalem ze wybrałem ta ofertę. Sam zaobserwowalem olewcze podejscie kolegów do pracy, wciaz zmiany regionów, ekspozycji, wymagań, sokow itp. Nikt w moim sklepie nie zarobil wiecej niz 2500 na reke. Atmosfera strachu. Boj sie kiera, boj sie regio, boj koordynatora, a najbardziej operacyjnych. O polityce kadrowej AS krążą w firmie legendy. Wygrywa cwaniactwo i manipulatorstwo. Mimo wszystko najpierw sie staralem. Potem zaczalem szukac pracy. Dzis jestem usatysfakcjonowany, mam nowa prace. Praca ciezka ale dobrze wynagradzana. Co do pracy w Abrze. Nie kazdy ma inne wyjscie. Czasem brak wylsztalcenia, perspektyw. Zbyt maly rynek pracy aby przebierac w ofertach. Moze dlatego wielu wciaz tam pracuje. Jak w biedronce.. Mysle ze wielu roznych ludzi tu pisze. Kierownicy, techniczni, byli i aktualni pracownicy, hejterzy i (usunięte przez administratora)

Też kierownik
@Krzysztof

Bądź,każdy ma wolną wolę.Ja pracuje w abrze bo chcę,nie bo musze i więcej niż 2500 na rękę zarabiam. (usunięte przez administratora) juz w firmie nie ma,a regio też człowiek- lepiej gorzej ale ja ogólnie nie narzekam.Wiec ile sklepow, ile ludzi-tyle opinii. I widzisz, albo jestes ten fajny co hejtuje albo (usunięte przez administratora),więc zasada jest taka- jechać na firmę ile wlezie,to wtedy jesteś fajny.

Też kierownik
@Krzysztof

A rynek pracy wcale nie jest mały,więc to że tyle osób w abrze pracuje od lat-ciężko przyznać a może to kwestia wyboru?nie,lepiej mówić że brak wykształcenia albo perspektyw,bo wszyscy idioci...

@Też kierownik

Ja nie bylem kierownikiem ;) nie mowie o pensji kierownika hah.Nie wyskakuj bo nie masz z czym. Tym bardziej jesli mieszkasz w dużym miescie. Skad twoje rozumowanie ze jak hejt to fajny? Zacznijmy od tego ze moj post to nie hejt a opinia. Nie spinaj sie kolezko jakbys walczyl o jakies wielkie idee a tak brzmisz. Nie powiedzialem w czasie terazniejszym o AS. Mowie o atmosferze pracy. Mialem przyjemnosc pracowac (przed Abra) z regionalnym, ktory dzis jest dyrektorem wielkiej sieci. Do dzis podaje mi reke i zagada. Zawsze szanowal ludzi. Czego nie moge powiedzieć o swoich przelozonych w Abrze. Nie generalizuje ale wiekszosc to .. No moj kiero Super gosc. Mozemy sie wymieniac na argumenty 3 doby. Ale po co. Siedz sobie w Abrze. Powodzenia ci zycze. Wyluzuj

@Też kierownik

Jak idzie o hejt to jeden użytkownik nie jest w stanie ocenic "hejtu" 6, 9, 7 razy. Oceniaja to inni. No chyba ze tu sami hejterzy i tylko jeden milosnik Abry

Tez kierownik abra
@Krzysztof

Bardzo mocno wlasnie generalizujesz.Atmosfera strachu? Nigdy nie balam sie zadanego z moich kierownikow regionalnych ani operacyjnych.Czego sie bales? Skoro nie zalezalo Ci na pracy? Pisanie o niewyksztalconych ludziach...to tez generalizacja. Abra to nie insytucja chatytatywna to firma, ktora zeby wyplacic pieniadze musi je zarobic.Jezeli wasze wyplaty byly rzedu 1600zl znaczy ze nie robiliscie planow.Wiec z czego premie? Nie wiem z jakiego miasta piszesz, ale 2500tys na reke jak na sprzedawce, moim zdaniem to dobra stawka.A pisanie o "tylu tabelkach i zadaniach" jest bzdurne.Jakie tabelki? Taka polityka skonczyla sie po zwolneniu Pani X.Krazace legendy to tez generalizowane.Firma sie zmienia, szkoda, ze tego nie dostrzegasz i nie napiszesz uczuciwie.Wlasnie to zwolnenie bylo najlepszym przykladem zmian. Zycze sukcesow w nowej firmie.

Tez kierownik abra
@Krzysztof

SOK nie zmienil sie od conajmniej trzech lat.To ze plany sa na kazdy miesiac inne czy, ze przestawianie ekspozycji jest wdrazane to zadna nowosc.Nawet w hipermarketach produkty sa przestawiane z polek, zmieniane uklady, odswiezanie asortymentu.Moze u ciebie w sklepie nie bylo kolorowo, ale nie rozumiem czego sie baliscie? I skad pogladu, ze reszta pracuje bo brak perspektyw.

ff
@Tez kierownik abra

tylko jak sie przeniesie warzywa to im nic nie bedzie.. a jak przesuwa się meble to one się niszcza. Pozniej to sklep ma sprzedac z ekspo i MRE czepiaja sie dlaczego nie sprzedajemy tego i dlaczego nie wciskamy uskodzonych rzeczy przeciez ona dała rabat 100zł i to super cena!! -50% bym nie chciała kupic tak uszkodzonych powyrywanych rzeczy. To są cieżkie rzeczy. Które się niszczą i które będzie trzeba sprzedać. Na sklepie są zazwyczaj same dziewczyny i one to robią. Za takie rzeczy 1600 brutto i te reklamacje.. Klienci z każdej strony atakują. Kierownicy atakują itd..

@Kierownik Abra

a Ty wojownik i wielki obrońca? Nie można opini negatywnych dawac bo TOBIE dobrze sie pacuje to znaczy ze nam też musi? My może się szanujemy i mamy inne wymagania niż Ty.. i niestety musisz to uszanować tak jak my szanujemy to,że dobrze Ci się pracuje. Nie neguj negatywnych komentarzy bo każdy ma prawo je wystawić. Zastanów się po co jest ta strona... nie przekonasz każdego do pracy tylko uświadamiasz ,że ta firma jest przez takich jak Ty jeszcze bardziej chora bo nawet nie akceptuje negatywnych komentarzy które są w każdej firmie. Nie zmienisz tego.

@Tez kierownik abra

Jak podkreslilem nie pracuje w Abrze od jakiegoś czasu. Zmienia sie odkad powstala, zapewne. Dziękuję bardzo. Na to liczę. Pozdrawiam pania kierownik

Kierownik Abra

Przez takich jak ja jest bardziej chora? A co twoim zdaniem ja uzdrowi? Negatywne komentarze, obrazanie ludzi, ktorym sie dobrze pracuje? Dlaczego uwazasz, ze moje wypowiedzi sa chore? Bo pisze, ze mnie sie dobrze pracuje? Bo popieram zglaszanie naruszen i ewentualnych oszust, o ktorych pisza ludzie? To jest dla ciebie chore? Dla mnie chore jest wylewanie anonimowych zali na portalu a siedzenie w ciszy na kazdym spotkaniu.

@Kierownik Abra

Glupoty piszesz dziewczyno az mi Cie żal. Nie wiem w jakiej firmie Ty pracujesz. A o zgłaszaniu czegokolwiek wogole nie mow. Wnioskuje z Twoich wypowiedzi, ze malo wiesz jak naprawdę, fizycznie, realnie funkcjonuje ta firma. Tak, Twoje komentarze sa chore, czuc fanatyzm. Nie akceptujesz, ze ktos moze miec inne poglady, odczucia i wyciąga zupelnie inne wnioski.

@Kierownik Abra

(usunięte przez administratora)Przecież jak byk wyjaśnione jest. I to kolejny dowód dlaczego firma jest chora- na tak wysokich stanowiskach ma osoby niedouczone które nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią. Nie chce Cie obrażać ,ale sama widzisz ,że to FAKT. Zaraz pewnie go też znegujesz dlatego serdecznie pozdrawiam ;)))

@Kierownik Abra

"Dla mnie chore jest wylewanie anonimowych zali na portalu" - podpisując się 'kiewonik abra' a 'anonim' - w obu przypadkach odbiorca nie wie kto pisał komentarz. A wiec wszyscy są anonimowi. Potwierdzasz tą wypwiedzia ,ze jestes chora bo rówież jestes anonimowa. Sama się do tego przyznałaś. I to takie zabawne ;D:D:D:D

@Krzysztof

Ta dyskusja zrobila sie malo merytoryczna i zupelnie nic nie wnosi do tego portalu.Pisales ze nie jestes juz pracownikiem firmy, wiec mysle, ze nie jestes osoba, ktora zna jej obecne realia.To Ty nie akceptujesz, ze ktos moze miec inne zdanie, negujac moje wypowiedzi.Zle Ci sie pracowalo, zwolniles sie, rozumiem.Po co teraz obrazac mnie za moje poglady, nawywac je fanatycznymi i zaprzeczac wszystkiemu? Dziekuje, zalu nie potrzebuje.Pozdrawiam mimo wszystko :) nie bede wdawac sie wiecej w jalowe dyskusje.Mysle ze kazdy sam powinen wyrobic sobie zdanie.

@haha

Czyli każdy, kto jest anonimowy na forum jest chory? Zgodnie z tym co piszesz...nie wiem jaki to rodzaj choroby, widzę, że każdy kto chce napisać coś innego niż "jest źle" jest przez jedną osobę wyśmiewany i negowany. Jeżeli odpowiada Wam taka zabawa bardzo proszę.Tym razem ja nie będę negować w dajej bawić się w dyskusje.Moje komentarze nikogo nie obrażały, nie wyśmiewały. Więc pozdrawiam forumowiczów, kórzy tak zapaczywie czekają na każdy pozytywny komentarz, aby go tylko wyśmiać

@Kierownik Abra

Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. Zacytowane było Twoje zdanie "dla mnie chore jest wylewanie anonimowych żali na portalu" więc nie rozumiem.. ja nie stwierdziłem ,że dla mnie to jest chore. To Ty tak stwierdziłaś i teraz co próbujesz? Nie potrafisz przyznać się do tego? Nie obrażamy Ciebie to Ty nas obrażasz próbując odwrócić kota ogonem. Ja nie twierdze że "dla mnie chore jest wylewanie anonimowych żali na portalu" - to Ty tak twierdzisz. Rozumiem,że dobrze Ci się pracuje. Mi też. Ale szanuj innych wypowiedzi. Ja nie neguje pracy. Tylko nie rozumiem dlaczego Ty innych negujesz i wmawiasz im ,że to oni Ciebie obrażają.

@Kierownik Abra

Ups. Niechcacy polubilem Twój komentarz kierowniczko ;) ja nic nie neguje. Wyrazam swoje opinie. Mowie o tym co przezylem i znam z autopsji. Podkreślam to wielokrotnie.

@Krzysztof

A ja jestem zadowolony ze swojej pracy.i nie wiem co Ty takie ciśnienie masz że aż tak się zaangażowałes. Tak samo w fimie pracuje wiele zadowolonych jak i niezadowolonych ludzi.sa sklepy które latami nie zmieniły składu nawet o osobę.

Prawda

Zadowolony

Co to znaczy nie akceptuje? To właśnie o to chodzi że jak kierownikowi dobrze się pracuje,mi i innym też,a Tobie nie to my mamy milczeć,ciekawe czy z Ciebie taki dobry pracownik? Ja pracuje od ponad 8 lat.

Spostrzegawczy
@Kierownik Abra

Uderz w stół a nożyce się odezwą, nieprawdaż?

@Krzysztof

W ramach rewanżu polubię wszystkie twoje. A ten wpis to mój ostatni na formu, ponieważ nie chcę, aby moje komentarze zostały niepotrzebnie rozdmuchiwane. Zostałam posądzona o fanatyzm, brak wykształcenia i brak czytania ze zrozumieniem, a chyba nie to jest celem tego portalu. Moje wypowiedzi są cytowane i wyrwane z kontektu. Nigdy nikogo na tym formu nie obraziłam. Moja wypowiedź: "dla mnie chore jest wylewanie anonimowych żali na portalu" była odpowiedzią na wypowiedź anonima: "ta firma jest przez takich jak Ty jeszcze bardziej chora". Proszę przyczytaj kolejnośc komentarzy. Pisanie "żal mi Ciebie dziewczyno", "Nie kazdy ma inne wyjscie. Czasem brak wylsztalcenia, perspektyw" to jest obrażanie ludzi. Podpisuje się obiema rękoma za swobodą wypowiedzią, która ma merytoryczne uzasadnienie. Tu więszkość komenatrzy jest pisana zewzględu na ilość a nie jakość. Pisanie "Atmosfera strachu. Boj sie kiera, boj sie regio, boj koordynatora, a najbardziej operacyjnych " nie jest żadnym konkretem. Jaka atmosfera strachu? Chyba taka o której krążyły plotki i domysły. Jeżeli byliście świadkiem lub dotknęło was oszustwo, kłamstwo czy mobing dlaczego nie jest to zgłaszane?Pisanie, że firma nic z tym nie robi jest zwycajnym kłamstwem. Firma stworzył specjalną skrzynkę, na której można wszytsko opisać, zgłosić. Mamy portale do swobodnego wyrażania opinii. "Przeszlam rozmowę i oferta brzmiala obiecująco natomiast w praktyce wyszlo strasznie". Znaczy to, żekierownik na rozmowie poinformował o wyzszym wynagordzeniu, innym zakresie obowiązków? Dlaczego jeżeli taka sytacja miała miejsce nie była zgłoszona, a wypomniana tu? Nie jestem obrońcą, fanatykiem...chciała bym, aby pracownik, który wchodzi na forum dowiedział się czegoś konkretnego o firmie. A każda pracująca osoba zgłaszała pomysły do zmian lub jeżeli spotka się z naruszeniem zgłaszała ten fakt. A na portalu widać jedynie gorzkie żale jednej osoby za każdym pozytywnym komentarzem. To tyle :) zbliża się czas, gdzie należy skupić się na rodzinie i najbliższych, więc życzę wszystkim forumowiczą pogody ducha i zadowolenia z własnej pracy lub szybkiego znalezienia nowej, takiej, która was uszczęśliwi i nie będzie konieczności rozpaiętywania poprzedniej ;)

@Krzysztof

@ Krzysztof, z tego co piszesz, można wywnioskować że nie byłeś zadowolony z pracy w Abra. W firmie są osoby, działy które mogą pomóc rozwiązać wiele problemów. Z tej strony sporo "wiemy, jak naprawdę, fizycznie, realnie funkcjonuje ta firma." Zapraszamy do merytorycznej dyskusji, jesteśmy dostępni także pod mailem gowork@abra-meble.pl Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

@Pracodawca

No nie zgodzę sie z Wami dziewczyny.. Nie mogę. Akurat byłem w trudnej sytuacji nie ze swojej winy. Nikt mi nie pomógł. Nawet MO chociaz wiedziala. A w Abrze byłem traktowany jak śmierdzące jajo- aby szybko sam odszedl.. Wesolych Swiat życzę Waszemu zespolowi :)

kwiatek
@Abra S.A.

Witam. czy zatrudniacie ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności??/ taka osoba ma wiele przywileji i nie kazdy pracodawca chce. Ale ma za to kozysc bo dostaje za takiego pracownika kase od panstwa...

Były
@Tez kierownik abra

Powiedz gdzie sprzedawca w abrze na rękę dostał 2,5 tyś???!!!!

@kwiatek

@KWIATEK, do każdej kandydatury podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.

Aaaa
@Zadowolony

Wymień te sklepy proszę.

BylyAbrowicz

Miałam takie same odczucia pomimo, ze nigdy nie pracowałam w Krk. Dzwoniąc jedynie lub pisząc maile musialam uzbroic sie w cierpliwość i trzymac nerwy na wodzy. Popieram Twoją opinię.

Teresa

oj taaak! Człowiek dzwoni chce się czegoś dowiedziec to kpią z nas i traktują jak ... szkoda gadać. Jak muszą w taki sposób się dowartościowach to ich problem i wieczny problem z pracownikami! Jeżeli gdzieś czy to na sklepie ciągle poszukują ludzi do pracy to czas najwyższy zmienić kierownika! Takie sytuacje dają do zrozumienia. To kierownik stara się by ludzie jak najdłuzej pracowali by nie trzeba było szkolić następnych..

Pepe
@Teresa

Dobrze powiedziane, niektórzy kierownicy uważają się za święte krowy i że są nie do ruszenia . Uważają się za lepszych a niepotrafią po angielsku mówić i ludzie się śmieją. Wymagają od pracowników kreatywności a sami są tempakami.

Abrakadabra
@Pepe

Śmiało którzy?? Co zabrakło odwagi? Co ma angielski do kierowania sklepem meblowym?? Kierownicy są lepsi i gorsi... tak samo jak pracownicy ????

aaaa
@Abrakadabra

Kielce

Liroy
@aaaa

Kielce są potęgą i Ty to wiesz.

@Liroy

Dla Liroya. Kielce są potegą. A wiesz czemu - bo do tej pory pracowali i nadal częściowo pracują tam świetni ludzie. Magazynier Krz... który świetnie daje sobie radę( i krótszy stażem To.... tez daje radę), dziewczyny ze starego składu które ciągną tą całą machinę( A, I, K, A) . Sklep funkcjonuje sprawnie dzięki tym ludziom i dzięki tym którzy odeszli( szkoda świetnych sprzedawców którzy pracowali tam naprawdę długo i tylko dzięki swojej wiedzy i chęci samodoskonalenia wszystko dobrze działało, szkoda kasjerów którzy mieli bardzo długi staż pracy i niestety firma wpadła na pomysł aby polikwidować ich stanowiska). I nie mam tu na myśli kierownika , ani zastępcy( zastępca też został zdegradowany i odszedł)- którzy tak naprawdę nie robili nic , tylko przeszkadzali.

Aaa
@Liroy

W Kielcach powstaje Agata,druga co do wielkości w Polsce więc twoja potęga może się zwijać powoli...

@Abra SA Witam.Interesuje mnie praca na stanowisku pracownik techniczny.Mam pytanie czy w waszej firmie pensja wzrasta wraz ze stażem pracy ? Czy ktoś pracujący 5 lat dostaje więcej od kogoś kto dopiero zaczyna karierę w Abrze ??

Dobrze poinformowany
@Tomek

Nie ma podwyżek pensja stała czyli najniższa krajowa staż się nie liczy.

@Tomek

Zaskoczę Cie Tomek. Nie nie wzrasta. Wzrastaja wymagania.

@Tomek

@TOMEK, Wynagrodzenie podstawowe w Abra S.A jest ustandaryzowane dla stanowisk, zależne od lokalizacji. Zapraszamy do aplikowania, o szczegółach opowiemy na rozmowie. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

sklep

"W Twoim magicznym domu" .. hasło jak z PRLu.. dział marketingu ma po 80 lat? czy też wylane w pracę? byleby coś stworzyć i spokój..

@sklep

Serio? Już nie ma sie do czego doczepic,czego skrtykowac? W pracy przeszkadza Ci slogan marketingowy?Pochwal sie własnym!Napisz do Działu ze ta akcja jest zła, zaden problem.A nie jest...bo trzeba było by sie podpisac, tu można anonimowo bzdury wytykać. Sklep nie słyszał o akcji stop hejt i nienawiść w naszym kraju? Ciezko powstrzymać się od złośliwości? Nazwa akcji rzecz gustu.Mnie sie podoba

TY
@Kierownik Abra

też masz bliżej 80? Agata jakoś wie jak przyciągnąć sluchacza śmiesznymi reklamami i zawsze na poziomie ;)

sklep
@Kierownik Abra

serio serio. tak nie mam się czego czepiać obrońco ;) stęskniłem się po prostu za Twoimi walczącymi i pełnymi nienawiści komentarzami ;D:D:D:D:D:D:D:D:D

Puch
@Kierownik Abra

W moim magicznym domu.... Lubię tą samą piosenkę. Miła przyjemna wpadają a w ucho... ????

Koczitos
@Kierownik Abra

Rany Ty masz jakąś radość z odpisywania na te komentarze czy jestes zaufanym pracownikiem firmy..

Mirosław
@Koczitos

Drodzy użytkownicy widzę, że macie wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Abra, dlatego skorzystam z okazji i zapytam o możliwości odbycia praktyk w tym miejscu pracy. Według informacji na oficjalnej stronie internetowej firmy są takie możliwości jednak, jak wygląda to w praktyce? Po odbyciu praktyk zdarzają się przypadki, że można zostać zatrudnionym na stałe? Proszę o odpowiedź.

@Mirosław

W mojej opinii lepiej szukac wszedzie indziej. Pracowalam stosunkowo niedawno i nie polecam. Jedyne czego nauczysz sie tam z pewnością to jak radzic sobie samemu we wszelkich trudnych sytuacjach. Niekompetencja kadry kierowniczej jest porażająca, nie całej oczywiście. Polot mają kombinatorzy i krętacze. Nie raz w strukturach bylo głośno o mobbingu lub podobnych sprawach. Wartosciowi i mądrzy ludzie z centrali lub wśród KRS dawno poodchodzili sami. Nie polecam. Pozdrawiam Anna

Agnieszka

Do biura - co z wpisem na temat buntu kierowników??

@Agnieszka

Jestem ciekawy co (usunięte przez administratora) szykuje na spotkanie kierowników. Na razie przełożył spotkanie o 2 tygodnie.

Kierownik
@xyz

I co z tego wynika? Bo ja nie rozumiem ...

as
@Kierownik

jak nie rozumiesz to się dokształć.

paniK
@Agnieszka

płaca nie różni się od płacy sprzedawców w tym momencie. głowa firmy "kierownik "i tak słabo traktowany.. Sprzedawca w Lidlu ma 3500brutto ? Nie wstyd?

Działacz
@Kierownik

W Abrze to sami kierownicy pracują

Puch
@Agnieszka

A jak można się zbuntowac. Kosa nie wypelnisz????

Dają
@Agnieszka

Bi właśnie jak (usunięte przez administratora) podchodzi di zwiększenia podstawy sprzedawcy czy to Morawiecki czy rząd

Aaa
@Agnieszka

Pojedziecie na zjazd,wysłuchacie grzecznie co tam nowego wymyślą i tyle.A potem CI CO ZARABIAJĄ NAJMNIEJ CZYLI PRACOWNICY TECHNICZNICZNI MUSZĄ TO WSZYSTKO ZROBIĆ.Przyjedzie wielki kierownik -weź i zrób i jeszcze podwyżkę za to chce.

I co z tego?
@paniK

A prezes Orlenu zabarbia 100tys w miesiac i co z tego wynika?Sprzedawca w CCC jest zatrudniany na 3/4 etatu z podstawowa placa minimalna.Nikt nie broni Ci byc kierownikiem w Lidlu, prezesem Orlenu czy gorzej zarabiający sprzedawca butów.Takie porównania gdzie lepiej się zarabia sa bezsensu.

paniK
@I co z tego?

chodzi o pokazanie poziomu duzej firmy Abra. Sprzedawcy w spożywce maja znacznie więcej niż Kierownik w Abrze, Ktoś jak szuka pracy - taka informacja może byc dla niego wazna.

Jola
@paniK

zgadzasz się na to wczesniej

agnieszka

DO BIURA - Dlaczego zostały usunięte 2 negatywne wpisy w przeciągu 2 dni ??

@agnieszka

@AGNIESZKA, Żadna opinia zgodna z regulaminem nie może zostać usunięta (nawet na żądanie pracodawcy). Jeśli pojawiają się wątpliwości co do komentarza można nawiązać kontakt z samym administratorem serwisu Gowork lub z nami, pod adresem gowork@abra-meble.pl. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.

kwiatek

Cześć ! mam pytanie do Was czy w Abrze można pracować z orzeczeniem o niepełnosprawności??

Johny English

Abra i etyka .. Te słowa nie łączą się w tym przypadku w zaden sposób :)

Dario

Im wcześniej odejdą z tej firmy tym lepiej dla nich, i nie ma w tym kszty przesady.

Konkretny

Z okazji Świąt chciałem złożyć życzenia pracownikom firmy Abra : Prezesowi , zarządowi ,dyrektorom i menagerom aby wciąż bogacili się i budowali swoją pozycje kosztem pracowników sklepów. Tej grupie życzę również coraz to lepszych pomysłów z gatunku '' co by tu jeszcze …" . I absolutnie nie podnoście pensji bo i po co ; płaca minimalna to przecież maksymalne zaangażowanie . Pracownikom sklepów i magazynów życzę dużo cierpliwości i wyrozumiałości przy wprowadzaniu przez zarząd i kochanego prezesa kolejnych zmian . To przecież dla Waszego dobra ! I absolutnie pod żadnym pozorem nie domagajcie się podwyżek ! Wasze potrzeby nie są najważniejsze ! Podwyżka Waszych pensji może doprowadzić do poważnego rozstroju żołądka osoby zarządzające firmą a nie chcecie przecież unieszczęśliwiać ludzi zarabiających po kilka tysięcy złotych miesięcznie. Wesołych Świąt ! ( właściwie to tylko to jest szczere)

Z biura
@Konkretny

Ale masz ból.... konkretny:D wracasz tu i wracasz, najpierw udajesz że wypytujesz, później podsumowujesz " że można usłyszeć to u ówdzie",późnej atakujesz że prze 3 dni Ci nikt nie odpisał a teraz wykazujesz się z niezwykłą znajomościa tematu .... czyzby niesłusznie zwolniony/zwolniona?do pracowników sprzedaży piszesz jak do .....,a dodatkowo uważasz że prezes,zarzad, dyrektorzy, mwnagerowie nie robią nic tylko zarabiając kokosy (!)wymyślają jak tu zaszkodzić pracownikom i firmie. Schowaj sobie sarkazm i frustaracje,bo jak widać to niewiele wiesz.

@Konkretny

Dołączam sie do życzeń :) wesołych świąt !!

Kierownik sklepu Abra

Dlaczego ludzie narzekają na Abrę? Jestem kierownikiem od kilku lat. Nie narzekam na pracę ,ale serce mi sie kraja jak widzę,że inni zarabiają na sklepie więcej niż ja. Przecież to ja jestem za wszystko odpowiedzialna to mi się za wszystko dostaje. Miałam technicznego który jeżdził i pomagał na innych sklepach. Dostawał za to dodatek i sumą wszystkiego dostawał większe pieniądze niż ja. Obecnie było zmienianie ekspozycji na sklepie. Ja byłam zaangażowana i musiałam zająć się sklepem. Przestawianiem, zamawianiem nowego towaru, wyprzedażą, zamykaniem miesiąca i wiele wiele innych rzeczy związanych ze zmianą ekspozycji. I jak to wyszło? Ze moi sprzedawcy mieli sprzedaż i dostali większą wypłatę niż ja. Sprzedawca który zajmuje się reklamacjami czy administracją ma +200zł i to jest różnica między nami o 200zł brutto. Czy to nie śmiech? Ja miałam na głowie cały sklep i stresy z tym związane. One nie była za nic odpowiedzialna tylko za sprzedaż. Nie mówię również o tym,że nie miałam żadnej sprzedaży. Miałam plan ponad 100% ale to był miesiąc gdzie było dużo klientów. Uważam ,że jest zbyt mała różnica pomiędzy sprzedawcą a kierownikiem. Kierownik sklepu - osoba która powinna być najważniejsza dla (usunięte przez administratora)jest zbyt mało wynagrodzona. Nie narzekam na pracę , bo jest przyjemna ,ale narzekam na to,że lepiej jest być sprzedawcą - zrobić swoje i mieć restę gdzieś. Dostać większą wypłatę i nie przejmować się,że kierowniczka na magazynie wydaje towar bo technicznego nie ma..

śnieg
@Kierownik sklepu Abra

najniższa rośnie. Teraz kierownik dostanie na umowie z przodu 3.. ;)

takTAK
@śnieg

też słyszałam!!

Były ki
@Kierownik sklepu Abra

Ot i cała prawda o tej firmie też tak miałem i całkowicie Cię rozumiem, do czasu jak MO RG powiedziała ze ja nie pasi to się zwolnij więc posluchalem. Teraz jestem mogę (usunięte przez administratora)podziękować za cenną radę. Zarobki 50% wyższe na stanowisku szczebel niżej socjal trzy razy w roku na Wielkanoc, Boże Narodzenie i początek roku szkolnego łącznie 1200. Ależ ja byłem głupi ze tyle czasu straciłem w tej firmie. Moja rada pierwszy krok jest najtrudniejszy. Pozdrawiam serdecznie

Były kierownik regionalny

Można to zgłosić do inspekcji pracy. Żaden pracodawca nie ma prawa zrobić takiego zapisu o urlopach w swoim kodeksie pracy. Kara za to jest nawet do 5tys.

@Były kierownik regionalny

od tylu lat takie akcje się trzymają. i to od "regionalnych".

kiero

Czytając opinie przypomniałam sobie te wszystkie tabelki i czas marnowany na nich. Wieczne telefony od(usunięte przez administratora)z pytaniem: "czemu nie uzupełnione już uzupełnij JUZ!!" . Tak to było straszne.. o wiele lepiej i przyjemniej się pracuje w tym momencie. Osobisicie dziękuję za to. Może nie ma kokosów ale też dzięki temu jest znacznie wiecej czasu aby np. umyć zaplecze.;) Pozdrawiam

Konkretny

Pytanie(pytania) do przedstawicieli firmy udzielających się tutaj. Czy w firmie Abra S.A istnieje fundusz socjalny ?Jeżeli tak to jakie korzyści z tego tytułu mają pracownicy( bony na święta,wczasy pod gruszą?)Gdzie można znaleźć rozliczenie pieniędzy z tego funduszu ? Poproszę o konkretną odpowiedź.

Abrowicz
@Konkretny

Nie ma funduszu świadczeń socjalnych. Dzieci otrzymują kartę na Mikołaja o wartości 100zł, od czego trzeba zapłacić podatek i tyle.

@Abrowicz

Jak rozumiem karta na Mikołaja jest z dobrego serca firmy ? Swoją drogą to ciekawe że w tak dużej firmie nie ma funduszu socjalnego.

Tobieja
@Konkretny

"Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych tworzą OBOWIĄZKOWO pracodawcy zatrudniający według stanu na 1 stycznia danego roku co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. " Abra musi mieć taki fundusz otworzony ponieważ zatrudnia więcej niż 50 osob. Pozdrawiam

@Konkretny

Dziękujemy za pytania, śpieszymy z odpowiedzią. Zgodnie z obowiązującym prawem Abra S.A., nie posiada ZFŚS (Ustawa z dnia 4.03.1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, art.4). Wszystkich informacji dotyczących rozliczeń, pasków, składek, najrzetelniej udziela Dział Kadr, który każdemu Pracownikowi odpowie na każde pytanie. Portal Gowork nie jest kanałem bezpośredniej komunikacji, dlatego też stworzyliśmy dodatkową skrzynkę gowork@abra-meble.pl by bezzwłocznie odpowiadać na pytania – jesteśmy do dyspozycji. Każdemu dziecku do 14 r.ż ,przekazujemy z okazji mikołajek upominek w postaci karty, liczymy że pozwoli on na uśmiech najmłodszych : ) Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.

@Abra S.A.

A więc jednak potwierdza się to co można usłyszeć tu i ówdzie o warunkach pracy w sklepach sieci ABRA S.A ! Podstawa pensji na granicy płacy minimalnej (bo po co płacić lepiej ) , "socjalu" właściwie nie ma bo prawo tego nie wymaga. Tak swoją drogą to ciekawe czy kierownictwo firmy za taką płace oczekuje wprost proporcjonalnego zaangażowania ze strony pracowników ?

Pracuję to wiem
@Konkretny

A Ty kto jesteś,ze tak analizujesz??? Znowu administrator goworka czy konkurencja? Bo bardziej to drugie,a to bardzo nieładnie;) pracujemy to wiemy, a jak nie to przecież wystarczy kierownika albo kierownika regio zapytac. Usłyszałes tu i ówdzie ...

@Pracuję to wiem

Nie trafiłeś (trafiłaś).Nie jestem ani konkurencją ani administratorem a analizuje bo... no cóż ,forum czytają również potencjalni pracownicy sieci ABRA S.A a więc Oni też mają prawo wiedzieć czego mogą oczekiwać po pracy w tej firmie. Jeżeli w moich analizach jest jakaś nieścisłość lub nieprawda to popraw mnie.Pozdrawiam :)

BETA
@Abra S.A.

A to dziwne , bo na pasku wypłaty mam odciągane na ZFŚS co miesiąc .

@Konkretny

Nie trzeba nigdzie nasłuchiwać, przy każdej rekrutacji temat wynagrodzenia jest jasno tłumaczony. Do pensji podstawowej doliczana jest prowizja, która jest uzależniona od sprzedaży wydanej. Często organizowane są róże konkursy, można wykupić ubezpieczenie lub pakiet medyczny. Tak działa większość firm: podstawa plus prowizja. Nie widzę w tym żadnej innowacji, tym bardziej powodu do robienia wielkiego "hallo" na go worku. Ale chyba o to "Konkretnemu" chodziło. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się rzetelnych informacji dzwoni do firmy lub pisze e mail, a nie robi szum...lub czarny pijar.

What a fucking lovely day
@Kierownik sklepu Abra

To nie czarny piar. Ile ludzi tyle poglądów. Jasnym jest, że firma powie o sobie w samych superlatywach -nigdy negatywnie, zachęcając czlowieka do pracy. Przeszlam rozmowę i oferta brzmiala obiecująco natomiast w praktyce wyszlo strasznie. Sama jestem jeszcze pracownikiem Abry i właśnie dostalam ofertę nowej pracy. Jakże to wspanialy prezent na święta :) stanowisko to samo 900 brutto wiecej niz mam w Abrze podstawy :) pozdrawiam Was

miły
@Kierownik sklepu Abra

"można wykupić ubezpieczenie lub pakiet medyczny" - powiem Ci zaje... nic tylko iść!! hahhaha taka oferta

@BETA

@BETA, na pasku nie ma żadnej takiej informacji. Dział Kadr chętnie pomoże w wyjaśnieniu każdej z pozycji. Możemy również pomóc w uzyskaniu odpowiedzi pod adresem gowork@abra-meble.pl. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.

@What a fucking lovely day

@ WHAT A FUCKING LOVELY DAY, z każdym z Pracowników który odchodzi z firmy, przeprowadzamy rozmowę Exit Interview, zadając również pytania dotyczące rekrutacji (zgodności informacji przekazanej na rozmowie z rzeczywistością), na bieżąco monitorując czy Kandydaci otrzymują niezbędne informacje. Jeśli masz negatywne doświadczenia związane z rekrutacją - prosimy skontaktuj się z nami, gowork@abra-meble.pl, Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

@What a fucking lovely day

A mozesz napisac konktetnie w jaki sposob rzeczywistosc rozminela sie z romowa kwalifikacyjna? Skoro jak twierdzisz nie jestes juz pracownikiem firmy to dlaczego nie zglosiles tego lub KONKRETNIE nie przedstawisz faktow.

Kierownik sklepu Abra

Potencjalny pracowniku, jeżeli chcesz się przekonać jak wygląda praca w abrze, złóż CV, umów się na rozmowę i tam dowiesz się wszystkiego. Go wrok jest przesycony różnymi komentarzami, często bardzo krzywdzącymi, nie sugeruj się tym, co jest tu wypisywane. Jeżeli złożysz aplikację, umówisz się na rozmowę sam zadecydujesz, wyrobisz sobie opinię na podstawie swojego doświadczenia, a nie ludzi których zwolniono lub sami się zwolnili z różnych względów i teraz ich jedyną rozrywką jest umieszczanie tu wpisów. Gwarantuję Ci, że w firmie jest mnóstwo osób, którzy są zadowoleni ze swojej pracy i nie zamienili by jej na inną.

miły
@Kierownik sklepu Abra

jeżeli lubisz byc oszukiwana to praca moze się wydawac fajna. Natomiast gdy firma ma założony fundusz socjalny pobiera kase z Twoich składek (w ten sposob Cie okrada) a później wmawia Tobie,że nie ma funduszu i nic nie dostajesz to sobie pracuj...

@miły

@MIŁY, prosimy o merytoryczną dyskusję. Jeśli spotkałeś/aś się z jakimiś nadużyciami/nieprawidłościami skontaktuj się z nami pod adresem gowork@abra-meble.pl. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

@miły

W jaki sposob zostales oszukany? Zglos takie naruszenie.

@miły

@MIŁY, prosimy o merytoryczną dyskusję. Jeśli doświadczyłeś nieprawidłowości, naruszenia-jak napisał KIEROWNIK ABRA- prosimy zgłoś temat do przełożonego. Jesteśmy również do dyspozycji pod adresem gowork@abra-meble.pl. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

przykładowy

Nie ma socjalu - nie ma zaangażowania. Chcecie abysmy wiecej robili to też dla nas coś róbcie. Nie polecam tam pracy.

Konkretny

Upłynęło kilka dni a przedstawiciele firmy nie odpowiedzieli na moje pytania ! Szkoda wielka ! Jednak na podstawie wpisów pracowników ( jak sądzę ) sprawa wygląda tak że : Funduszu socjalnego nie ma jednak dzieci pracowników ( do 14 lat ) dostają 100 PLN w formie karty podarunkowej . I tutaj ciekawa sprawa ! Czy pieniądze na te karty są pozyskiwane ze środków własnych firmy czy jednak fundusz socjalny jest ? Może tym razem ABRA S.A odpowie na to pytanie ? Nie chciałbym sądzić że moje pytania są lekceważone.

@Konkretny

@KONKRETNY, Jeśli jesteś Pracownikiem na każde Twoje pytanie bezzwłocznie odpowiemy w dni pracujące dla biura (telefonicznie i mailowo). Jeśli nie jesteś- stworzyliśmy dodatkową skrzynkę gowork@abra-meble.pl by bez zbędnej zwłoki odpowiadać na pytania – jesteśmy do dyspozycji. Każdy merytoryczny komentarz i pytanie jest dla nas ważne. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Abra S.A.

Anka
@Abra S.A.

A czy jest jakiś problem abyscie odpowiedzieli na forum? Czy to moze tajemnica?? Tez chętnie się dowiem.

@Anka

@ANKA,nie jest, odpowiedź znajduje sie na portalu :) jeżeli jednak poszukujesz informacji bezzwłocznie- przypominamy że Gowork nie jest kanałem komunikacji firmowej a portalem wymiany opinii o pracodawcy.Kazdy z naszych Pracowników ma prawo zadać każde pytanie wprost i od razu dostanie odpowiedź :) pozdrawiamy serdecznie Zespół Abra S.A

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Abra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.